رفتن به مطلب

مشکل با اسکرول موس rapoo

engmrmz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام

حدود یه سال پیش یه موس Rappo 7200P خریدم. چند وقت پیش اسکرول موس خراب شد و زمانی که به یه جهت اسکرول میکردم، چند تا درمیون خلاف جهت اسکرول میکرد.
مثلا وقتی به سمت پایین اسکرول میکردم، 5تا میومد پایین،2تا بالا،3تا پایین)1بالا،2تا پایین....

موس رو بردم گارانتی پانا، موس رو باز کرد گفت توش کثیفه! برد طبقه بالا و بعد چند دقیقه آورد و تست کرد درست شده بود.
بعد از چند هفته دوباره همون مشکل پیش اومد و باز هم همین روند طی شد.(گفتن محیطی که موس توش استفاده میشه آلودست!)
الان بعد از چند هفته دوباره همون مشکل پیش اومده!

قبلا چنین مشکلی رو با موس لاجیتک M171 داشتم که بعد از حدود 1.5 سال اسکرولش خراب شد و گارانتی اسپیرو موس رو تعویض کرد و موس بعدی هم قبل خرابی دوباره حدود 1.5 سال کار کرد (که این بار گارانتیش تموم شده بود و ناچار به تعویض شدم) اگه مشکل از محیط بود چرا لاجیتک زود به زود خراب نمیشد؟ یا همین موس رپو اولش حدود یه سال کار کرد، بعد خراب شد و  افتاد تو سیکل چند هفته یک بار خراب شدن؟

به نظرتون این حرفشون درسته یا دارن از زیر تعویض موس شونه خالی میکنن؟

لینک به دیدگاه

نمیگم ‌100% حرفشون درسته ولی از عواملش همین خاک و الودگی هست.
این مشکل قابل حل هست ولی باید با حوصله باز بشه تا کفی های موس خراب نشن

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

حرفشون درسته 

البته این به منای عدم مشکل داشتن موس نیست ولی قطعا محیطتون آلوده هست که اینطوریه

لینک به دیدگاه

درود 
4 ساله g502 دارم اسکرولش مثل روز اوله البته گارانتی هم شونه خالی میکنه از تعویض اسکرول (افک نکنم داشته باشن اصلا قطعه رو)

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است :

نمیگم ‌100% حرفشون درسته ولی از عواملش همین خاک و الودگی هست.
این مشکل قابل حل هست ولی باید با حوصله باز بشه تا کفی های موس خراب نشن

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

حرفشون درسته 

البته این به منای عدم مشکل داشتن موس نیست ولی قطعا محیطتون آلوده هست که اینطوریه

درود عزیزان.
نکته عجیبش اینه که محیط تغییری نکرده...
اگه قرار بود آلودگی باشه، چرا اولین بار یک سال طول کشیدتا خراب بشه  و الان هر چند هفته یه بار؟!

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

درود 
4 ساله g502 دارم اسکرولش مثل روز اوله البته گارانتی هم شونه خالی میکنه از تعویض اسکرول (افک نکنم داشته باشن اصلا قطعه رو)

منم تعریف لاجیتک رو زیاد شنیده بودم، ولی اونM171 یکم تو ذوقم زد. حالا  یه G602 تو تخفیف بلک فرایدی خریدم، یکی دو هفته دیگه میرسه دستم. امیدوارم این یکی خراب نشه:)))

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

درود 

شانس شماس داداش.من یه دونه gpro پارسال خریدم همین که گارانتیش تموم شده.مشکل دار شده :| کلیک راست رو ک نگه میدارم خودبخود ول میکنه ! چپ کلیکشم همینطور

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

درود عزیزان.
نکته عجیبش اینه که محیط تغییری نکرده...
اگه قرار بود آلودگی باشه، چرا اولین بار یک سال طول کشیدتا خراب بشه  و الان هر چند هفته یه بار؟!

یکیش آب و هوا هست که کلا پاییز که میشه وضع بد تر میشه ضمن اینکه بخضی از گردوخاک با تمیز کردن از بین نمیره و همیشه داخل موس میمونه به خاطر همین هر دفعه که تمیز میشه باز هم مستعد مشکل دار شدن هست

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ali.king گفته است :

کلیک راست رو ک نگه میدارم خودبخود ول میکنه ! چپ کلیکشم همینطور

WTF 😐

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

حالا  یه G602 تو تخفیف بلک فرایدی خریدم، یکی دو هفته دیگه میرسه دستم. امیدوارم این یکی خراب نشه:)))

مبارک باشه داداش موس خیلی خوبیه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...