رفتن به مطلب

ساپورت مادربورد از گرافیک

MohammadHossein021
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام ببخشید ممنون میشم اگر دوستان پاسخ سوالی که ذهن من رو به خودش درگیر کرده بدن. من یک کیس قدیمی دارم که میخواهم کارت گرافیک ان را بهبود ببخشم تا عملکرد در بازی بهتر شود و fps بیشتر شود شاید کارم منطقی نباشد اما سوال: من نمیدانم با توجه به سوکت pci مادربوردم امکان استفاده از کارت های فعلی رو دارم؟ مادربرد بنده Asus m4n68t v2 و کارت فعلی بسیار ضعیف gt 220  وpsu:360 green  ممنون میشم اگر کارت بهتری به نسبت کارت فعلی اگر مقدور باشد به من معرفی کنید لطفا ماکسیموم  کارتی که امکانش باشد زحمت بکشید راهنمایی کنید با تشکر

P_setting_fff_1_90_end_500.jpg

لینک به دیدگاه

سلام. مادربرد شما PCI داره بنابراین هر کارت گرافیکی رو پشتیبانی می‌کنه اما چون کل سیستمتون ضعیف هست دلیل مناسبی نیست تا هر کارتی رو استفاده کنید. مشکل بزرگ‌تری که دارید توان پایین پاورتون هست و حدس من اینه که پاور هم قدیمی هست. بنابراین شما برای اینکه روی همین سیستم بتونید کارت گرافیک خوبی رو بدون دردسر استفاده کنید دو تا کار باید بکنید:

1. پاور نو و حداقل 430 وات تهیه کنید.

2. کارت گرافیک حداکثر سری 4 رو به صورت دست دوم تهیه کنید. مثل 450 یا 460

تعویض پاور در حال حاضر اولویت بیشتری داره چرا که پاور قدیمی و کم‌توان ممکنه به سایر قطعاتتون هم آسیب بزنه

ویرایش شده توسط Sandor
لینک به دیدگاه

سلام

بهتره مشخص کنید چقدر بودجه دارید .

برای چه کاری قصد ارتقاء دارید .

و مشخصات دقیق سیستمتون چیه .

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

بهتره مشخص کنید چقدر بودجه دارید .

برای چه کاری قصد ارتقاء دارید .

و مشخصات دقیق سیستمتون چیه .

سلام مرسی که راهنمایی میکنید, برای گیمینگ میخواستم کارت گرافیک بهتر باشه البته گیمینگ به اون معنا نه ولی خب کم بیش بعضی بازی های نه چندان  جدید را برای سرگرمی بازی میکنم و اما مشخصات  قطعات فعلی:              مادربرد: Asus M4N68T V2  

Ram: 4Gb Ddr3 1333 MHZ

Cpu: Amd Athlon X2 250 3.0GHz

Gpu:Gt 220 1 gb  که قصد دارم بهترش کنم اگر بشه 

psu: 360 Green  اگر نیاز باشه مشکلی با تعویض ندارم 

بودجه مهم نیست اگر میشد که کارت رده بالایی میزاشتم اما ترس داشتم بخرم و کار نکنه ولی فکر نمیکنم این سیستم ارزش هزینه کردن بیش از 2 ملیون رو داشته باشه

اما برام مهمه کارتی که میخرم عمری باشه و چندین سال برام خوب کار کنه دوست ندارم چیزی باشه که در  سیستم دیگه ای به کارم نیاد

لطف کنید کارتی رو بهم معرفی کنید که بعد از ارتقا تفاوت رو احساس کنم یعنی به نسبت واقعا  از کارت 220 بهتر باشه

اگر کارتی که  لطف میکنید معرفی میکنید منبع تغذیه بالاتر از 360 احتیاج داشت یک پاور هم معرفی کنید

اگر لینکشو از فروشگاه لیون بدید هم که دیگه چه بهتر

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Sandor گفته است :

سلام. مادربرد شما PCI داره بنابراین هر کارت گرافیکی رو پشتیبانی می‌کنه اما چون کل سیستمتون ضعیف هست دلیل مناسبی نیست تا هر کارتی رو استفاده کنید. مشکل بزرگ‌تری که دارید توان پایین پاورتون هست و حدس من اینه که پاور هم قدیمی هست. بنابراین شما برای اینکه روی همین سیستم بتونید کارت گرافیک خوبی رو بدون دردسر استفاده کنید دو تا کار باید بکنید:

1. پاور نو و حداقل 430 وات تهیه کنید.

2. کارت گرافیک حداکثر سری 4 رو به صورت دست دوم تهیه کنید. مثل 450 یا 460

تعویض پاور در حال حاضر اولویت بیشتری داره چرا که پاور قدیمی و کم‌توان ممکنه به سایر قطعاتتون هم آسیب بزنه

سپاسگزارم دوست عزیز اولین کار پاور را تعویض میکنم 

فقط سوال نهایی: ایا با چنین ارتقایی من تغییری احساس میکنم؟ به نظر شما بهتر نبود کارت بهتری بگیرم که تو اینده نیز به کارم بیاد برای مثال ASUS PH-GTX1050- 2gb

لینک به دیدگاه

توصیه میکنم گرافیک gt 620 یا 630 رو پیدا کنید و با افزایش توان پاور ازش استفاده کنید

گرافیم قویتر از این هم ابدا بهتون توصیه نمیکنم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MohammadHossein021 گفته است :

سپاسگزارم دوست عزیز اولین کار پاور را تعویض میکنم 

فقط سوال نهایی: ایا با چنین ارتقایی من تغییری احساس میکنم؟ به نظر شما بهتر نبود کارت بهتری بگیرم که تو اینده نیز به کارم بیاد برای مثال ASUS PH-GTX1050- 2gb

درود دوست عزیز شما پردازندتون به شدت گلوگاه هست برای گرافیک های جدید اگر واقعا می خواین با کمترین هزینه نتیجه بگیرید به نظرم یک پردازنده phenom ii 840 به همراه 4 گیگ رم ddr3 دیگه اولین چیزی هست که باید بخرین تا تازه بتونین به خرید گرافیک فکر کنید مشکل اینجاست پردازنده phenom ii سخت گیر میاد و باعث میشه عملا نیاز به خرید مادربورد و پردازنده جدید پیدا کنید پردازنده شما به شدت ضعیف هست دو هسته ای هست با معماری خیلی قدیمی  و حتی گرافیک Gt 1030 رو هم به شدت گلوگاه می کنه پس به نظرم اول باید به فکر باندل باشید

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، MohammadHossein021 گفته است :

سلام مرسی که راهنمایی میکنید, برای گیمینگ میخواستم کارت گرافیک بهتر باشه البته گیمینگ به اون معنا نه ولی خب کم بیش بعضی بازی های نه چندان  جدید را برای سرگرمی بازی میکنم و اما مشخصات  قطعات فعلی:              مادربرد: Asus M4N68T V2  

Ram: 4Gb Ddr3 1333 MHZ

Cpu: Amd Athlon X2 250 3.0GHz

Gpu:Gt 220 1 gb  که قصد دارم بهترش کنم اگر بشه 

psu: 360 Green  اگر نیاز باشه مشکلی با تعویض ندارم 

بودجه مهم نیست اگر میشد که کارت رده بالایی میزاشتم اما ترس داشتم بخرم و کار نکنه ولی فکر نمیکنم این سیستم ارزش هزینه کردن بیش از 2 ملیون رو داشته باشه

اما برام مهمه کارتی که میخرم عمری باشه و چندین سال برام خوب کار کنه دوست ندارم چیزی باشه که در  سیستم دیگه ای به کارم نیاد

لطف کنید کارتی رو بهم معرفی کنید که بعد از ارتقا تفاوت رو احساس کنم یعنی به نسبت واقعا  از کارت 220 بهتر باشه

اگر کارتی که  لطف میکنید معرفی میکنید منبع تغذیه بالاتر از 360 احتیاج داشت یک پاور هم معرفی کنید

اگر لینکشو از فروشگاه لیون بدید هم که دیگه چه بهتر

مادربرد شما طبق اطلاعات سایت سازنده توانایی ساپورت پردازنده های 6 هسته ای رو هم داره .

به نظر من شما با هزینه ای در حدود 300 تومن اول یک CPU قویتر بگیرید .

بعد با حدود 1 الی 1.2 تومن یک گرافیک بهتر مثل HD 7850 بگیرید .

باقی پول رو هم برای پاور و رم هزینه کنید .

.............................................

سوکت مادربرد شما یک سوکت از رده خارج هستش و به همین دلیل چندان ارزش هزینه نداره اما خرید سیستم بروز و قدرتمند هم هزینه زیادی داره به همین دلیل چیزی که به ذهنم رسید این کار بود .

کارت 7850 هم یک کارت قدیمی هستش و در بازی های بروز نمیشه خیلی بهش تکیه کرد اما از 220 خیلی خیلی خیلی قویتره .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MohammadHossein021 گفته است :

قط سوال نهایی: ایا با چنین ارتقایی من تغییری احساس میکنم؟ به نظر شما بهتر نبود کارت بهتری بگیرم که تو اینده نیز به کارم بیاد برای مثال ASUS PH-GTX1050- 2gb

اگر چنین ارتقایی مد نظرتونه، به نظرم کل باندل رو باید عوض کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...