رفتن به مطلب

Recommended Posts

با درود

دوستان عزیز من یک ماه پیش کارت گرافیک rx570 رو از لیون خریداری کردم ولی به نظرم رسید از همون اول به قدری که باید قدرت نداره، چون کارت قبلی خودم gtx760 بود تغییر زیادی احساس نکردم تا اینکه سر بازی دستنی با هر گرافیکی که شد بالا یا پایین fpsم تا 35 هم دراپ میخورد و واقعا غیر طبیعیه این داستاتنا...

تو نرم افزار ای ام دی که چک کردم دیدم سطح استفاده از گرافیک و یوز شدن جی پیو ب طرز عجیبی از 100 به صفر دراپ میشد، یه حالت نوسان قلب طوری داره که واقعا برام عجیبه!!

ضمنا سطح استفاده از پاور هم بشدت ناپایدار بود!

مشخصات سیستم من اینه دوستان:

GB rx 570 gaming 4g

ram 16g ddr3 1600

core i5 4440 3.1

GB H-97 gaming3

power 650w gold uk plus green

128g ssd va 2t hdd

تو یوتیوب هم مشخصات مشابه پیدا کردم با همین سی پی یو و گرافیک باز از من بیشتر اف پی اس میگرفت تو بازیا...

عکسای بعضی از درصدای استفاده از منابع رو هم براتون میفرستم شاید کمکی کنه

اگه چیزی به نطرتون اومد حتما بپرسید واقعا گیج شدم که چشه سیستم اگه لطف کنید و هر کمکی از دستتون بربیاد انجام بدید ممنونتون میشم دوستان گلم

milad.mahmody996@outlook.com

اینام لینک مشاهده عکسا:

https://cdn.discordapp.com/attachments/548582454542467103/664227472077881365/unknown.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/548582454542467103/664227549995597849/unknown.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/548582454542467103/664228219762901020/unknown.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/548582454542467103/664228242533646336/unknown.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/548582454542467103/664228298267820054/unknown.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/548582454542467103/664228392341864519/unknown.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/548582454542467103/664228953946456104/unknown.png

پیشاپیش سپاس از توجه و کمکاتون :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت رو نو خریدین یا دست دو

لینک به دیدگاه

در در 18 دی 1398 در 02:17، milad_mhd گفته است :

نرم افزار ای ام دی که چک کردم دیدم سطح استفاده از گرافیک و یوز شدن جی پیو ب طرز عجیبی از 100 به صفر دراپ میشد، یه حالت نوسان قلب طوری داره که واقعا برام عجیبه!!

سلام

درمورد بقیه  قضیه نمیدونم ولی اینی که شما گفتید برای منم اتفاق میوفته ولی مشکل خاصی تو بازی و عمل ندیدم،البته من با msi after burner اینجوری میبینم

لینک به دیدگاه

در در 19 دی 1398 در 11:43، WINNER گفته است :

کارت رو نو خریدین یا دست دو

سلام نو خریدم

در در 19 دی 1398 در 11:51، Silvermanhhh گفته است :

سلام

درمورد بقیه  قضیه نمیدونم ولی اینی که شما گفتید برای منم اتفاق میوفته ولی مشکل خاصی تو بازی و عمل ندیدم،البته من با msi after burner اینجوری میبینم

سلام، آخه تو دستنی به طور مثال فریم از ۷۰ یهو دراپ میخوره به ۴۰ تا ۳۵ هم می‌ره، بخصوص وقتی صحنه ها شلوغ میشن! دوست خودم با رم و سی پی یو مشابه تو همین بازی با کارت جی تی ایکس ۹۵۰ داره ۶۰ فریم ثابت میگیره! این کارت دو برابر اون قدرتشه چرا باید انقدر اختلاف زیاد باشه! حتی در حدشم نیست، من با جی تی ایکس ۷۶۰ قبلی خودم با همین سیستم تازه با رم ۸ داشتم ۶۰ فریم از دستنی میگرفتم!! نمیدونم در کل به نظرم یه جای کار میلنگه

راستی اگ کسی راجب مموری دراپ چیزی می‌دونه که روی کمپلیت بذارمش یا آتو یا نان یا اسمال، ممنون میشم بگه و اگه می‌دونه دقیق چیه یه توضیحی راجبش بهم بده

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایورهای مختلف رو تست بکن

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، milad_mhd گفته است :

سلام نو خریدم

سلام، آخه تو دستنی به طور مثال فریم از ۷۰ یهو دراپ میخوره به ۴۰ تا ۳۵ هم می‌ره، بخصوص وقتی صحنه ها شلوغ میشن! دوست خودم با رم و سی پی یو مشابه تو همین بازی با کارت جی تی ایکس ۹۵۰ داره ۶۰ فریم ثابت میگیره! این کارت دو برابر اون قدرتشه چرا باید انقدر اختلاف زیاد باشه! حتی در حدشم نیست، من با جی تی ایکس ۷۶۰ قبلی خودم با همین سیستم تازه با رم ۸ داشتم ۶۰ فریم از دستنی میگرفتم!! نمیدونم در کل به نظرم یه جای کار میلنگه

راستی اگ کسی راجب مموری دراپ چیزی می‌دونه که روی کمپلیت بذارمش یا آتو یا نان یا اسمال، ممنون میشم بگه و اگه می‌دونه دقیق چیه یه توضیحی راجبش بهم بده

ممنون

سلام

درسته یه جای کار میلنگه.

شما تو درایور AMD برید، با توجه به عکسی که میذارم، تنظیمات رو اعمال کنید، البته radeon chill دست خودتون که محدوده دلخواه رو تعیین کنید.

بعد بگید نتیجه چی شد.

11.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، WINNER گفته است :

درایورهای مختلف رو تست بکن

دو درایور تست شد فرقی نکرد

لینک به دیدگاه

در در 21 دی 1398 در 11:11، Blueman6 گفته است :

سلام

درسته یه جای کار میلنگه.

شما تو درایور AMD برید، با توجه به عکسی که میذارم، تنظیمات رو اعمال کنید، البته radeon chill دست خودتون که محدوده دلخواه رو تعیین کنید.

بعد بگید نتیجه چی شد.

11.png

سلام انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم تشکر

لینک به دیدگاه

در در 21 دی 1398 در 14:55، mَd گفته است :

کارتتون چیه؟

دما رو چک کنید که تروتل نشده باشه

کارت که نوشته شده ۵۷۰ گیگا

دما بالاتر از ۷۰ نمیره

پاور رو هم چک کردم بالاتر از ۱۱۰‌ وات نمیره

چرخش فن هم زیر دو هزاره و خیلی کمتری

من سیستمم اصلا مشکل دمایی ندارد بیشتر از خود قطعات هزینه کولر کردم! و تو دما تمام قطعات بین ۵۰ تا ۷۰ تو بود بالا

لینک به دیدگاه

راستی دوستان دوباره میپرسم! درباره شیر کردن حافظه رم که تو ویندوز به اسم مموری دراپ شناخته میشه، کسی اطلاعی داره که بهترین حالت برای شیر رم چیه!؟ کمپلیت بذارم یا آتو یا دنی یا نان یا چی!؟

ضمنا رم کامپیوترم ۱۶ گیگ ۱۶۰۰ و حافظه کارت گرافیکم ۴ گیگ کارتمم که مشخصه ۵۷۰ گیگا هستش

ممنون میشم اگه بفرمایید رو چه گزینه ای قرارش بدم...

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، milad_mhd گفته است :

راستی دوستان دوباره میپرسم! درباره شیر کردن حافظه رم که تو ویندوز به اسم مموری دراپ شناخته میشه، کسی اطلاعی داره که بهترین حالت برای شیر رم چیه!؟ کمپلیت بذارم یا آتو یا دنی یا نان یا چی!؟

ضمنا رم کامپیوترم ۱۶ گیگ ۱۶۰۰ و حافظه کارت گرافیکم ۴ گیگ کارتمم که مشخصه ۵۷۰ گیگا هستش

ممنون میشم اگه بفرمایید رو چه گزینه ای قرارش بدم...

اگه منظورتون همون تنظیمات page files هست، تا زمانی که سیستمتون مشکلی در عملکرد نداره، بهتره روی system managed یا auto بمونه.

لینک به دیدگاه

فکر میکنم این مدل کارت کلا با درایور های جدید مشکل داره

یکی از دوستان مشکلی شبیه به این داشت تو بازی بالای 100 فریم میداد بعد سیستم ریست میکردیم فریم از ۴۰ بالاتر نمیرفت تا زمانی که کلا سیستم خاموش روشن شه 

درایور رو با نرم افزار مخصوص بصورت کامل پاک کنید و درایور جدیدتر یا قدیمی تر نصب کنید احتمالا فیکس میشه 

لینک به دیدگاه

با عرض سلام مجدد

منمموری دراپ رو روی آتو گذاشتم در صورتی که  روی دنی بود فک کنم و اینکه از تو نرم افزار خود ای ام دی تو بخش تیونیگ اورکلاک جی پی یو رو فعال کردم فرکانس از ۱۲۴۴ به ۱۳۱۴ به صورت اتوماتیک تغییر کرد... کارت خیلی عملکردش بهتر شده هم دما پایین تره و هم دراپ فریم خیلی کمتر شده، چرخش فن ها زیاد تغییر نکرده فقط به نظر میرسه تارگت دما از ۷۳ درجه قبل به ۷۰, درجه افت کرده چون ندیدم دما بالا ۷۰ بره پاور هم +۲۰ شده که سر همون تنظیمات اورکلاکه به نظر... تا الان دو روز گذشته همه چی خوب بوده! راستی خود نرم افزار گیگا هم نشون میداد بایوس گرافیک نیاز به آپدیت داره که آپدیتش کردم... فرقی نکرد! ن بدتر شد و ن بهتر، الان فقط ب نظر با اورکلاک خود نرم افزار آی ام دی اوضاع کارت بهتر شده، دلیلش هم فک کنم چون سری ماینینگ بوده شاید با اور کارت تنظیمات بهینه تری برای گیم رو کارت فعال شده یا چیزی شبیه به این، باز دوست دارم نظر شما رو هم بدونم راجب این قضایا...!

تشکر از توجهتون ⁦♥️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...