رفتن به مطلب

خریدارcpu ryzen

Atlas1370
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 48 دقیقه قبل، rohekhabis گفته است :

سلام . این لینک رو هم چک کنید و ترجیحا استعلام بگیرید . امیدوارم به دردتون بخوره

https://www.atramart.com/fa/product/12309.html

بله قیمت عالی بود فکر کنم به روز نکردن باید شنبه تماس باهاشون بگیرم

لینک به دیدگاه

• ارسال 90
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در ۱ ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

بله قیمت عالی بود فکر کنم به روز نکردن باید شنبه تماس باهاشون بگیرم

بله منم امروز دیدم . حالا تماس بگیرید امیدوارم قیمت واقعی باشه . هیچوقت نفهمیدیم بازار به کدوم سمت میره و کی قیمتارو تعیین میکنه ! چند ماه پیش مادربرد b450 prime plus رو قیمتای ۱۴۰۰ بود و رایزن ۲۶۰۰ ایکس هم ۲۷۰۰ ! الان ۲۶۰۰ ایکس رو قیمت ۲۲۰۰ و b450 prime plus رو قیمت ۱۹۰۰ میچرخه ! هیشکی هم نمیتونه توضیح بده !

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MR OXYGEN گفته است :

با اجازه استارترمحترم
اما حقیقتا قیمت این سایت خیلی مشکوکه ... تری این cpu هم با این قیمت نمیدن
یه کاسه ای زیر نیمکاسه هست یا شاید هم قیمتو اشتباه زدن!هرچی هست الله اعلم!

متاسفانه تو این کشور همیشه باید یه احتمال بدیم که میخوایم تلکه بشیم ! هیچی هیچ قیمت ثابتی نداره هیچ کجا ! هر کی هر چی دلش میخواد میگه فقط میتونی نخری و بس ! اون از شرکتای بزرگ مث آواژنگ که با دلار ۴ تومنی جنس میخرن با دلار ۲۰ تومنی میفروشن ! کی به کیه ؟

لینک به دیدگاه

در در 1 اسفند 1398 در 21:49، rohekhabis گفته است :

سلام . این لینک رو هم چک کنید و ترجیحا استعلام بگیرید . امیدوارم به دردتون بخوره

https://www.atramart.com/fa/product/12309.html

سلام وقت بخیر. امروز استعلام گرفتم به روز نبود قیمت. موجودی هم نداشتن. الان تقریبا ۹۰ درصد سایتا قبل از خرید باید استعلام گرفت

لینک به دیدگاه

مهندس متاسفانه یکی از برادر های با قدرت رفته کل سی پی یو های TRY رایزن بالای 4 هسته رو از بازار خریده و انبار کرده تا پول دار تر بشه 

واردات هم روز به روز سخت تر می کنن که کسی نتونه وارد کنه

همون موقع باید می خریدی 

خیلی طولش دادی

از من می شنوی فعلا بیخیال شو تا یه فرجی بشه و دوباره وارد کنن 

یکی یه راهی پیدا کنه از علی اکسپرس خرید کنیم خیلی خوبه 

https://m.aliexpress.com/item/32950759986.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&browser_id=f141ac9336f24038afd9fec2d73e2b4d&pvid=4b4994d3-f01a-45d4-8f5d-f687271d1c52&_t=gps-id:pcStoreLeaderboard,scm-url:1007.22922.122102.0,pvid:4b4994d3-f01a-45d4-8f5d-f687271d1c52&aff_platform=msite&aff_trace_key=f222433466a5473eaa67934f584772bb-1583228268514-07649-UneMJZVf&gps-id=pcStoreLeaderboard&scm=1007.22922.122102.0&scm-url=1007.22922.122102.0&scm_id=1007.22922.122102.0&is_c=N&spm=a2g0n.store_home.smartLeaderboard_68859993.32950759986

رایزن 2600 کمتر از 110 دلار 

یعنی 1.5 میلیون تومن 

تو ایران الان قیمتش حدود 2700 شده 

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

مهندس متاسفانه یکی از برادر های با قدرت رفته کل سی پی یو های TRY رایزن بالای 4 هسته رو از بازار خریده و انبار کرده تا پول دار تر بشه 

واردات هم روز به روز سخت تر می کنن که کسی نتونه وارد کنه

همون موقع باید می خریدی 

خیلی طولش دادی

از من می شنوی فعلا بیخیال شو تا یه فرجی بشه و دوباره وارد کنن 

یکی یه راهی پیدا کنه از علی اکسپرس خرید کنیم خیلی خوبه 

https://m.aliexpress.com/item/32950759986.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&browser_id=f141ac9336f24038afd9fec2d73e2b4d&pvid=4b4994d3-f01a-45d4-8f5d-f687271d1c52&_t=gps-id:pcStoreLeaderboard,scm-url:1007.22922.122102.0,pvid:4b4994d3-f01a-45d4-8f5d-f687271d1c52&aff_platform=msite&aff_trace_key=f222433466a5473eaa67934f584772bb-1583228268514-07649-UneMJZVf&gps-id=pcStoreLeaderboard&scm=1007.22922.122102.0&scm-url=1007.22922.122102.0&scm_id=1007.22922.122102.0&is_c=N&spm=a2g0n.store_home.smartLeaderboard_68859993.32950759986

رایزن 2600 کمتر از 110 دلار 

یعنی 1.5 میلیون تومن 

تو ایران الان قیمتش حدود 2700 شده 

مسافری از ترکیه میشه آورد؟ یا گرجستان؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

مسافری از ترکیه میشه آورد؟ یا گرجستان؟

نمی‌دونم والا 

من اصلا خبر از این چیزا ندارم 

از بچه‌ها می پرسم نصفشون می گن اینکه خودت بخوای وارد کنی مافیا نمیزاره و غیرممکنه 

نصف دیگه می گن نه ما همش وارد می کنیم !

علی اکسپرس و بنگ گود خیلی ارزونن 

ای بی هم خوبه 

فقط من هرچی می گردم یکی رو پیدا کنم بتونه وارد کنه نمیشه چون سیستم خود منم رایزنه 

اون موقع که با 2.1 می شد 2700 R7 خرید باید می خریدیم 

لینک به دیدگاه

اره دتو اکسپرس دیدم رایزن ۵ ۳۶۰۰ میشد با ۲۴۵۰ خرید😐 به نطر cpu خوبی باشه تو این رنج قیمت

چقدر آخه روش میخورن. ولی فکر کنم مسافری یه دونه بیارن اذیت نکنن. حالا اگر کسیو پیدا کردید اطلاع بدید . ممنون

لینک به دیدگاه

منم یک عدد سیپیو لازم دارم، 

اطلاعاتی هم که بدست آوردم رایزن ۳۶۰۰ الان بهترین مورد برای خرید هست و لیکن 

من بشخصه باج نمیدم، 

که بیام سیپیو که دارن تو آمازون ۱۷۸ دلار میفروشن رو اینجا شش میلیون بخرم، 

حالا شیپینگ و گمرک و سود طرف رو‌هم حساب کنی نهایتا بیش از سه تومن نمیشه، 

دوستان قیمت فضایی نخرید و دلالهارو ساپورت نکنید، همچنین اینتل هم نخرید ،

شاید یکوقت از خودتون سوال کنید به فرض مثال این مدل ۹۶۰۰کی با ۳۶۰۰، بنچمارکش مساویه حتی یکم هم قویتر در عین حال ارزونتر تا من این رو بخرم چراکه ارزونتر هست، 

سو‌‌‍ی تفاهمی بیش نیست، قیمتای اینتل گرونه اینجا تنها چیزی که تغییر کرده قیمت رایزن رفته بالا.

لینک به دیدگاه

یک فروند 3700x وارداتی موجود هست ولی چون با این گرونی نتونستم مادربرد تهیه کنم میفروشم لازم داشتی

۶۵۰۰

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Deafrock گفته است :

منم یک عدد سیپیو لازم دارم، 

اطلاعاتی هم که بدست آوردم رایزن ۳۶۰۰ الان بهترین مورد برای خرید هست و لیکن 

من بشخصه باج نمیدم، 

که بیام سیپیو که دارن تو آمازون ۱۷۸ دلار میفروشن رو اینجا شش میلیون بخرم، 

حالا شیپینگ و گمرک و سود طرف رو‌هم حساب کنی نهایتا بیش از سه تومن نمیشه، 

دوستان قیمت فضایی نخرید و دلالهارو ساپورت نکنید، همچنین اینتل هم نخرید ،

شاید یکوقت از خودتون سوال کنید به فرض مثال این مدل ۹۶۰۰کی با ۳۶۰۰، بنچمارکش مساویه حتی یکم هم قویتر در عین حال ارزونتر تا من این رو بخرم چراکه ارزونتر هست، 

سو‌‌‍ی تفاهمی بیش نیست، قیمتای اینتل گرونه اینجا تنها چیزی که تغییر کرده قیمت رایزن رفته بالا.

Screenshot_20200309-090604.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Deafrock گفته است :

Screenshot_20200309-090604.png

حرف شما درسته ولی هزینه های گمرک و حمل و نقل و اینارو با هم حساب کرده حدودا میشه ۱۶۰۰ . حدودا خود cpu با مبلع دلار الان ۲۴۰۰ میفته ولی اینا معمولا تو انبار تهرانشون دارن و مسئله دیگه اینه که 

وقتی وارد میکنن کلی میارن این قیمت اصلا براشون نمیفته . فقط دلال داره نون میخوره. الان تو هر جایی مثل دیوار و... اینا یه رایزن گیر نمیاد. همه رو جمع کردن از تو بازار که قیمت گزاف بفروشن. دوستان اگر کسیو پیدا کردن که خارج هستن و توانایی ارسال یا حمل و نقل دارن همه جمع بشن و سفارشاتشونو بدن با هزینه ها و یه مبلغی هم به عنوان سود دوستمون برامون بیارن. من ۳۶۰۰ نظرم بین همه بهتره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

حرف شما درسته ولی هزینه های گمرک و حمل و نقل و اینارو با هم حساب کرده حدودا میشه ۱۶۰۰ . حدودا خود cpu با مبلع دلار الان ۲۴۰۰ میفته ولی اینا معمولا تو انبار تهرانشون دارن و مسئله دیگه اینه که 

وقتی وارد میکنن کلی میارن این قیمت اصلا براشون نمیفته . فقط دلال داره نون میخوره. الان تو هر جایی مثل دیوار و... اینا یه رایزن گیر نمیاد. همه رو جمع کردن از تو بازار که قیمت گزاف بفروشن. دوستان اگر کسیو پیدا کردن که خارج هستن و توانایی ارسال یا حمل و نقل دارن همه جمع بشن و سفارشاتشونو بدن با هزینه ها و یه مبلغی هم به عنوان سود دوستمون برامون بیارن. من ۳۶۰۰ نظرم بین همه بهتره

اینا که وارد می کنن اونقدر رانت و اینا دارن که از همون قیمت دلاریش هم براشون کمتر می افته 

چون خودشون هم با قیمت پایین از اون ور میخرن 

یعنی خلاصه بگم 

با تمام هزینه ها به علاوه سود خودشون از قیمت دلاریش هم خیلی کمتر میشه

بعد از دست به دست شدن و رسیدن به دست خورده فروش و هزینه های این بین و سود خورده فروش قیمتش هم اندازه قیمت دلاریش باید باشه

مثل‌ اون‌ موقع که این گرونی مسخره نبود اولین سری رایزن که تو بازار ایران اومد هم قیمت دلاریش بود 

وقتی ای ام دی قیمت یه سی پی یو رو کمتر می کرد یک ساعت بعد تو ایران هم لیون کامپیوتر معادل دلاریش همون قدر کمتر می‌کرد

یعنی لیون کامپیوتر در واقع در کوتاه مدت یخورده ضرر میداد اما چون بازار ثبات داشت اون ضرر کم ارزش رقابت رو داشت

اره دو سال پیش قبل اومدن و بازی در آوردن ترامپ همه چی گل‌ و بلبل بود تو ایران 

خریدار و مشتری تو ایران ارزش داشت

خدا ترامپ رو‌ لعنت کنه بیچاره کرد مارو

خدا دو برابر اون رانت خار رو لعنت کنه که همه چی رو با دلار 40 هزار تومنی داره میندازه به ما 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

اینا که وارد می کنن اونقدر رانت و اینا دارن که از همون قیمت دلاریش هم براشون کمتر می افته 

چون خودشون هم با قیمت پایین از اون ور میخرن 

یعنی خلاصه بگم 

با تمام هزینه ها به علاوه سود خودشون از قیمت دلاریش هم خیلی کمتر میشه

بعد از دست به دست شدن و رسیدن به دست خورده فروش و هزینه های این بین و سود خورده فروش قیمتش هم اندازه قیمت دلاریش باید باشه

مثل‌ اون‌ موقع که این گرونی مسخره نبود اولین سری رایزن که تو بازار ایران اومد هم قیمت دلاریش بود 

وقتی ای ام دی قیمت یه سی پی یو رو کمتر می کرد یک ساعت بعد تو ایران هم لیون کامپیوتر معادل دلاریش همون قدر کمتر می‌کرد

یعنی لیون کامپیوتر در واقع در کوتاه مدت یخورده ضرر میداد اما چون بازار ثبات داشت اون ضرر کم ارزش رقابت رو داشت

اره دو سال پیش قبل اومدن و بازی در آوردن ترامپ همه چی گل‌ و بلبل بود تو ایران 

خریدار و مشتری تو ایران ارزش داشت

خدا ترامپ رو‌ لعنت کنه بیچاره کرد مارو

خدا دو برابر اون رانت خار رو لعنت کنه که همه چی رو با دلار 40 هزار تومنی داره میندازه به ما 

دقیقاااا. 👏👏👍👍👍

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

من پایم اگه کسی پیدا شد یه ندا بده داداش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...