رفتن به مطلب

انویدیا با کاهش قیمت کارت RTX 2060 به کارت RX 5600XT پاسخ داد!

Recommended Posts

راستیتش بنده هرچی تو این سایت  https://egerd.com  هر محصولی رو ثبت میکنم   از خوده ایران گرونتر در میاد .........

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

در 3 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

از کدومیکی از سایتای واسطه سفارش دادی و چند روز طول کشید تا به دستت برسه؟ جعبه باز شده بود یا پلمپ بود؟

ایگرد پلمپ بود

نزدیک دو ماه طول کشید (یک ماه و خوردی)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

راستیتش بنده هرچی تو این سایت  https://egerd.com  هر محصولی رو ثبت میکنم   از خوده ایران گرونتر در میاد .........

همونطور که گفتم برای موارد خاص هست. مثلا زمانی که 16 گیگ رم G.Skill Triddent Z RGB داخل کشور 2750 بود من 32 گیگش رو خریدم 2500 که همین الانشم بالای 3200 در میاد. یا هارد 6 ترا WD Black که الان لیون میفروشتش 4200 من زمانی که اصلا تو کشور موجود نبود خریدم 3600.میتونید سایت Malltina.com رو هم چک کنید برای قیمتا. دقت کنید تو آمازون حتما زیپ کدتون رو بزنید 90006 و بعدش هم چک کنید قیمت دلاری سایت ایگرد یا مالتینا با آمازون یکی باشه. معمولا قیمتاشون بروز نیست و مشکل داره

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

ایگرد پلمپ بود

نزدیک دو ماه طول کشید (یک ماه و خوردی)

برای من هم از ایگرد یه ماه و ده روز طول کشید ولی پلمپ ندادن. یعنی پلمپ اصلیش رو باز کرده بودن و خودشون مجدد پلمپ کرده بودن. فاکتور فروشند (Order ID) هم فرداش برام ایمیل کردن

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

مطئنی از آمازون بخری 63 ت میوفته ؟ تو سایتی که جنابعالی فرموید رفتم و این  کارت رو زدم نوشت قیمت تمام شده ۲۰۱٬۲۲۱٬۴۰۰ تومان

2470904_nvidiaquadrortx6000.thumb.png.415df7b594e52aff95df8a1a1a3ae3e3.png

179322631_nvidiaquadrortx60001.thumb.png.b8bbaba07b12fb2e7f939c1caa2cbd75.png

https://malltina.com/product/mlt-2058674

https://egerd.com/p/B07HYC7P75

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

وزن خیلی حسابه ، کالایی بزن که وزنش کم باشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

چرا برای بنده زیاد زده شد ؟ چی رو اشتباه  زدم ؟ 

بنده محصول رو در سایت امازون سرج میکنم .... بعدش لینک آمازون مثل لینکم زیر رو گذاشتم تو قسمت سرچ  آیگرد .. که میشه این قیمت !!! اشتباه رفتم ؟

https://www.amazon.de/dp/B07QBM7W38/ref=sr_1_7?crid=17FP3H33VUD7T&keywords=quadro+rtx+6000&qid=1579331919&sprefix=quadro+rtx%2Caps%2C311&sr=8-7

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

وزن خیلی حسابه ، کالایی بزن که وزنش کم باشه

از کجا متوجه بشم وزنش چقده ؟

در 10 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

همونطور که گفتم برای موارد خاص هست. مثلا زمانی که 16 گیگ رم G.Skill Triddent Z RGB داخل کشور 2750 بود من 32 گیگش رو خریدم 2500 که همین الانشم بالای 3200 در میاد. یا هارد 6 ترا WD Black که الان لیون میفروشتش 4200 من زمانی که اصلا تو کشور موجود نبود خریدم 3600.میتونید سایت Malltina.com رو هم چک کنید برای قیمتا. دقت کنید تو آمازون حتما زیپ کدتون رو بزنید 90006 و بعدش هم چک کنید قیمت دلاری سایت ایگرد یا مالتینا با آمازون یکی باشه. معمولا قیمتاشون بروز نیست و مشکل داره

این سایتی که شما زدیدMalltina  معتبره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

توی مشخصات کالا مینویسه

مالتینا کلاهبرداره طرفش نرو

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

مالتینا پر فروش ترین سایت واسطست تو ایران. ایگرد مشتریمدار ترینه ولی قیمتاش از مالتینا بالاتره و فروششم خیلی کمتره. کسایی که از ایگرد خرید میکنن اکثرا قبلا مشتری مالتینا بودن که بخاطر دردسرای خرید و دیر ارسال کردن و کنسلی و ... مالتینا، حاضرن پول بیشتری بدن و از ایگرد بدون دردسر خرید کنن

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

توی مشخصات کالا مینویسه

شما تا حالا ازش خرید کردید؟ تا بحال از شما کلاه برداری کرده؟ من 9 بار ازش خرید داشتم و کلاه برداری ندیدم. فقط برای تاخیر در ارسالش (ارسال هاش بجای یه ماه دو ماه طول کشیده) ازش ناراضیم.وگرنه هیچ مشکل دیگه ازش ندیدم و برای اجناس ارزونقیمت و سبک به نظرم هنوز بهترین گزینست. کابل دیسپلی پورتی که از مالتینا 600 تومن گرفتم ایگرد میداد 750 !

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

توی مشخصات کالا مینویسه

چرا درشو گل نمگیرن .... پلمپش کنن فردا پول ملت بدبخت میشکه بالا

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

به طور مثال شما در چه قطعه ایی دیدید که بصرفه تر  و پایینتر بیوفته؟؟

اجناسی که وزن بالایی نداشته باشند یا قیمت اونها فضایی باشه تو ایران یا ریفر.

مثلاً هدست لاجیتک خرید از آمازون میشه ۱.۴ درحالی که همین لیون میده ۲.۴

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

چرا درشو گل نمگیرن .... پلمپش کنن فردا پول ملت بدبخت میشکه بالا

دوست عزیز تو خرید از آمازون سه سایت معتبر مالتینا، ایگرد و ویکالا هستن. هر سه تاشون کاملا معتبرن. منتها انتخاب یکی از بینشون کاملا سلیقگی هست و دلیل بر نا معتبر بودن بقیه نیست. ضمنا من از معتبر بودن این سه سایت مطمئنم. شاید سایتای معتبر دیگه ای هم وجود داشته باشه ولی من ندونم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

شما تا حالا ازش خرید کردید؟ تا بحال از شما کلاه برداری کرده؟ من 9 بار ازش خرید داشتم و کلاه برداری ندیدم. فقط برای تاخیر در ارسالش (ارسال هاش بجای یه ماه دو ماه طول کشیده) ازش ناراضیم.وگرنه هیچ مشکل دیگه ازش ندیدم و برای اجناس ارزونقیمت و سبک به نظرم هنوز بهترین گزینست. کابل دیسپلی پورتی که از مالتینا 600 تومن گرفتم ایگرد میداد 750 !

درود حواستون باشه شاید دفعه بعد شما باشین جای این دوستمون

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/109352-تجربه-خرید-من-از-مالتینا/

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

یه سرچی توی نت بزنید میبنید چند صد نفر مشتری ناراضی داره مالتینا 

کالایی ک مثلا قیمتش یک میلیون هستش ثبت سفارش میزنه بعد که خرش از پل گذشت میگه 1.300 و باید پرداخت کنی

الان تو همین انجمن کسانی هستن ثبت سفارش زدن مبلغ اضافی پرداخت کردن بعد چند ماه هنوز کالا به دستشون نرسیده ، این کلاهبرداری نیست پس چیه ؟

دزدی فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست

ایگرد تا حالا ناراضی نداشته و قیمتی که بهت میده قیمت تمام شده هستش

با قیمتهای سایتهای واسطه هم چندان صرفی نداره کارتی که توی جمعه سیاه تخفیف خورده بود (50دلار) با تخفیف قیمتش با داخل فرقی نداشت 2 ماه هم لازم نیست معطل بشی و استرس داشته باشی کالا هم پلمپ دستت نمیدن از کجا معلوم دست دوم در حد نباشه ، و بدون گارانتی

خرید از واسطه زمانی توجیح داره که اختلاف قیمت چشمگیر باشه الان دوستانی هستن که از دوبی وارد میکنن ، احتمالا توی خریدهای بعدیم از اونا بگیرم

لینک به دیدگاه

کالایی ک مثلا قیمتش یک میلیون هستش ثبت سفارش میزنه بعد که خرش از پل گذشت میگه 1.300 و باید پرداخت کنی

الان تو همین انجمن کسانی هستن ثبت سفارش زدن مبلغ اضافی پرداخت کردن بعد چند ماه هنوز کالا به دستشون نرسیده ، این کلاهبرداری نیست پس چیه ؟

با قیمتهای سایتهای واسطه هم چندان صرفی نداره کارتی که توی جمعه سیاه تخفیف خورده بود (50دلار) با تخفیف قیمتش با داخل فرقی نداشت 2 ماه هم لازم نیست معطل بشی و استرس داشته باشی کالا هم پلمپ دستت نمیدن از کجا معلوم دست دوم در حد نباشه ، و بدون گارانتی

خرید از واسطه زمانی توجیح داره که اختلاف قیمت چشمگیر باشه الان دوستانی هستن که از دوبی وارد میکنن ، احتمالا توی خریدهای بعدیم از اونا بگیرم

حتی اگر از یک آدمِ نابکار بپرسید
که آیا ترجیح می‌دهد با رذلی مثلِ خودش
سروکار داشته باشد، یا با آدمی بزرگوار و خوش قلب،
بدونِ تردید پاسخ خواهد داد : با آدمی بزرگوار و خوش قلب! 
پیروزیِ فضیلت، در همین است!

📚 ابله | 🕴فئودور داستایوفسکی

تجارتم اینطوریه اگر درست و صحیح برای مردم کار نکنی ... مشتریان پراگنده و عاصی میشوند و دیگر خرید نمکینن ولی اکر درست رفتار کنن همیشه مشتری دارند و کسیم ناسزا بهشون نمیگه ///

در 14 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/109352-تجربه-خرید-من-از-مالتینا/

نامردا بهش کالای دسته 2 دادن ...بی شرفاتها و بی وجدانها

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

ایشون هم کالاشون رو دریافت کردن و رسید فروشنده هم فرستادن تو همین تاپیک. بحث سره اینه که کلاهبرداری در کار نبوده. و این موارد هم تو سطح وسیع فروش پیش میاد (مطمئنا فروشنده ی آمازون اشتباه کرده تو ارسال و مالتینا هم مشخصات رو جعبه رو چک نکرده). پس نمیشه اسمش رو گزاشت کلاه برداری. یه اشتباه تو مقیاس انبوه فروشه. حالا اگه بجای این براشون 2080 میفرستادن ایشون اعتراضی میکردن و یا حتی به روی خودشون میاوردن؟ (چون احتمال میدم کسی که کارتی که به دست ایشون رسیده رو سفارش داده بجاش کارت ایشون رو دریافت کرده) تو آمازون اگه فروشنده خودش باشه که انبار داری با ربات ها هست و خب مشکلات خیلی کمتره ولی اگه فروشنده خودش نباشه از انبار فروشنده باید به آمازون ارسال بشه و این تقصیر خود فروشنده هست و ممکنه واقعا هم عمدی نبوده باشه و دو تا مرسوله با هم جا بجا شده باشه. همونطور که تو دیجی کالا بار ها این اتفاق افتاده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

ایشون هم کالاشون رو دریافت کردن و رسید فروشنده هم فرستادن تو همین تاپیک. بحث سره اینه که کلاهبرداری در کار نبوده. و این موارد هم تو سطح وسیع فروش پیش میاد (مطمئنا فروشنده ی آمازون اشتباه کرده تو ارسال و مالتینا هم مشخصات رو جعبه رو چک نکرده). پس نمیشه اسمش رو گزاشت کلاه برداری. یه اشتباه تو مقیاس انبوه فروشه. حالا اگه بجای این براشون 2080 میفرستادن ایشون اعتراضی میکردن و یا حتی به روی خودشون میاوردن؟ (چون احتمال میدم کسی که کارتی که به دست ایشون رسیده رو سفارش داده بجاش کارت ایشون رو دریافت کرده) تو آمازون اگه فروشنده خودش باشه که انبار داری با ربات ها هست و خب مشکلات خیلی کمتره ولی اگه فروشنده خودش نباشه از انبار فروشنده باید به آمازون ارسال بشه و این تقصیر خود فروشنده هست و ممکنه واقعا هم عمدی نبوده باشه و دو تا مرسوله با هم جا بجا شده باشه. همونطور که تو دیجی کالا بار ها این اتفاق افتاده

نمیدونم دلیل مقاومت و حماییتون چیه ، وقتی چند صد نفر مشتری ناراضی داره اسمشو اشتباه نمیشه گذاشت

اشتباه یک یا دو بار میشه نه اکثر اوقات 

شما یکی از معدود مشتریهای مالتینا هستید که مشکلی تا حالا نداشتید و این خودش یه نوع استثنا حساب میشه 

تو همین انجمن چندین بار تاپیکهای ضد مالتینا زده شدهه حالا توی فضای مجازی هم که مشتریان ناراضی خیلی هستن با یه سرچ ساده میشه دید

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اتفاقا منم قبل خرید سرچ زده بودم و با آگاهی کامل از تمام این موارد ازشون خرید کردم. چون وقتی ببینم جایی فقط از کسی یا سایتی بد گفتن و اون سایت با اختلاف پر فروترینه تو ایران  مطمئن میشم که قضاوت عادلانه ای نبوده و طرف از روی غرض رفته براشون توطئه چیده. تو این مورد طرف رو اخراج کردن و پول دو ماهش رو ندادن و اونم رفته نت رو پر کرده از مطالب اینچنینی و فقط کامنتای منفی رو بولد کرده.

شما تا حالا خرید نداشتی و میگی کلاه برداره و من تا حالا تعداد زیادی خرید داشتم و میگم کلاه بردار نیست. خب حالا حرف کدوممون قابل استناده؟

فقط یک بار کالایی که من خریده بودم افزایش قیمت خورده و اونم چون خودم از آمازون پیگیری کرده بودم فهمیدم زمانی که من خریدم موجود نبوده و زده بوده فرضا ده روز دیگه با این قیمت موجود میشه. ولی ده روز بعدش با قیمت بالا تری موجود شده. خب حالا این اختلاف قیمت رو من باید بپردازم یا مالتینا؟ یکم منصفانه نظر بدید.

تاخیر تو خریدشون زیاده و تنها دلیلی که من از سایت ایگرد آخرین خریدم رو انجام دادم و نه مالتینا همین بوده.

اینم که گفتید ایگرد تا حالا ناراضی نداشته دلیلش مشخصه. چون به دلیل قیمت بالا تر نسبت به مالتینا فروش خیلی کمتری داره و طبیعیه نا راضی ها هم کمترن و به چشم نمیان. ضمنا بخاطر دریافت مبلغ بیشتر طبیعیه باید سرویس بهتری ارائه بده.

اینم که شما نمیدونی چی رو باید از آمازون خرید و چی رو نه بازم تقصیر خودتونه. بار ها گفتم فقط خرید قطعات سبک مثل (CPU, RAM, SSD) و قطعات High-End و مانیتور و اکسسوری High-End ازشون منطقی هست. اگه میخاستید 2080Ti بخرید قطعا ارزونتر براتون در میومد تو تخفیفات. ولی خب برای گرافیک میان رده یا پایین رده دادن بیش از 2 میلیون فقط برای پست کالا معلومه احمقانست. فهمیدن این مورد به نبوغ بالا نیاز نداره.

توی خرید از خارج هم شما میگید خرید از شخص بهتره تا خرید از سایتی که حد اقل نماد داره و اگه کلاهتون رو برداشت قابل پیگیریه و قطعا به پولتون میرسید. اگه از شخص بخاید بخرید و مبلغ رو واریز کنید و کالایی دریافت نکنید دستتون به کجا بنده؟ با عرض پوزش باید بگم که من با منطق شما مشکل دارم اگه واقعا طرز تفکرتون اینه

ضمنا خیلی از کمپانیا بین کیفیت کالایی که میفرستن آمریکا و کالایی که میفرستن خاورمیانه فرق میزارن. ترجیه میدم کالایی که برای بازار آمریکا ساخته شده رو استفاده کنم تا ته مونده ها که به بازار امارات میرسه. البته این موضوع برای همه کمپانیا صادق نیست ولی برای ایسوس و سامسونگ و خیلیای دیگه همینه.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

نمیدونم دلیل مقاومت و حماییتون چیه ، وقتی چند صد نفر مشتری ناراضی داره اسمشو اشتباه نمیشه گذاشت

شما یکی از معدود مشتریهای مالتینا هستید که مشکلی تا حالا نداشتید و این خودش یه نوع استثنا حساب میشه 

تو همین انجمن چندین بار تاپیکهای ضد مالتینا زده شدهه حالا توی فضای مجازی هم که مشتریان ناراضی خیلی هستن با یه سرچ ساده میشه دید

دلیل مقاومت و حمایتم اینه که من یکی از مشتریایی هستم که ازشون راضیم و زمانی که واقعا نیاز داشتم کارم رو راه انداختن. اگه شما دوست دارید حرف نا راضی ها رو بشنوید و حرف بقیه رو نه یه بحث دیگست.

اشتباه هم بسته به تعداد فروشه. کسی که 100 تا فروش داره تو روز یه اشتباه براش منطقیه و کسی که 10000 تا فروش داره تو روز 100 تا اشتباه براش منطقیه و اگه بکنتش 70 تا یعنی از مورد اول عملکرد بهتری داشنه. شما شکایت یه نفر به چشمتون میاد یا شکایت 70 نفر؟

اتفاقا این یه امر اثبات شده هست که اکثرا مشتی های نا راضی کامنت میزارن و مشتری های راضی معمولا اضهار نظر نمیکنن. شاید چون نیازی نمیبینن به اضهار نظر. پس مطمئن باش من فقط جزو معدود مشتری های راضی نیستم. بلکه درستش اینه که بگی جزو معدود مشتریای ناراضی که به عنوان شکایت کامنت میزارن نیستم.

من تمام نظرات رو قبل خرید میخونم. تمام تاپیک های خرید از خارج این فروم و سایتای دیگه هم خوندم و خرید هام رو همیشه آگاهانه انجام دادم. چیزی که از نظر شما کلاه برداری و مشکله ار نظر من یه بدشانسی سادست که پیش میاد. شاید چون دوست دارم به اینجور موارد خوشبین باشم. شایدم چون واقعیت همینه

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اینم بگم که اصلا برام مهم نیست ببینم همه دارن یه چیزی رو میکوبونن پس بگم منم همرنگ جماعت بشم و بکوبونمش و به اصطلاح خود شیرینی کنم که لایک بگیرم. همیشه چیزی رو که به نظرم درسته رو میگم. تو یه تاپیک دیگه هم از حمایت از کپی رایت و دزدی نکردن گفتم و کلی هم بد شنیدم. ولی احساس میکردم باید حرف درست رو بزنم و حتی اگه حرفم یه نفر رو هم راهنمایی کرده باشه به نظرم ارزششو داشته.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@Persian Assassin

تا حالا یک نفر شما اومدی تعریف کردی بقیه ناراضی نبودن بنده و سایرین بلانسبت احمق نیستیم وقتی چند صد نفر میگن مشکل داره چرا خودمو به دردسر بندازم نمونش چندین تاپیک توی همین فروم (حتما باید بیوفتیم تو چاه که تجربه بشه ، از تجربه دیگران استفاده میکنیم ) حالا به حرف کی استناد کنیم به یک نفر یا چند صد نفر ؟ 

حالا این همه ناراضی همش مال یه کارمند اخراجیه !  مارو نخندون 😏

راجب خرید هم میدونم چجوری خرید کنم لازم نیست آموزش بدین از سخت افزار و خرید کردن اونقدری سرم میشه که از کجا و چجوری و با چه قیمتی بخرم

قطعات هم همگی توی شرق آسیا ساخته میشن و فقط تکونولوژی مال آمریکا و سایر کشورهاست همون قطعات در  چین و سایر کشورهای آسیایی ساخته میشه و به آمریکا منتقل میشه (فهمیدن این موضوع نیاز به نبوغ خاصی نداره)

خرید از فرد مورد اعتماد بهتر از سایت بی درو پیکره که کلی ناراضی داره اونم 2 ماه االافی با هزینه مازاد داره اینو خودم میگم که حداقل یه دست کوچیکی توی خرید و فروش دارم

حالا شاید خوش شانسی آوردین این همه زور میزنید یا رابطه ای با مالتینا دارین (این بحثش جداست)

به هر حال موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

حالا شاید خوش شانسی آوردین این همه زور میزنید یا رابطه ای با مالتینا دارین (این بحثش جداست)

دقیقا انتظار شنیدن همینو از شما داشتم. من وقت گزاشتم و نیم ساعت کامل برای شما توضیح دادم همه چی رو چه خوب چه بد. بعد شما در یک کلام شروع کردید به حرف مفت زدن.

در 15 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

قطعات هم همگی توی شرق آسیا ساخته میشن و فقط تکونولوژی مال آمریکا و سایر کشورهاست همون قطعات در  چین و سایر کشورهای آسیایی ساخته میشه و به آمریکا منتقل میشه (فهمیدن این موضوع نیاز به نبوغ خاصی نداره)

در مورد کیفیت ساخت هم یذره سرچ کنید. دلیل نمیشه چون تو یه کارخونه ساخته شدن کیفیتشون هم یکی بهشه.

در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

حالا این همه ناراضی همش مال یه کارمند اخراجیه !  مارو نخندون 

وقتی اسم سایت رو تو گوگل سرچ میزنی و وبلاگی که یکی از کارمندای سابقشون ساخته رو میاره و همه هم همونو میخونن پس دلیل انصراف خیلیا از خرید خوندن همین وبلاگه.

من نمیدونم شما که اصلا از هیچکدوم از این سایتا خرید نداشتید چرا فکر میکنید باید نظر بدید؟ زورتون نکردن که تو همه تاپیک ها کامنت بزارید.

در 17 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

راجب خرید هم میدونم چجوری خرید کنم لازم نیست آموزش بدین از سخت افزار و خرید کردن اونقدری سرم میشه که از کجا و چجوری و با چه قیمتی بخرم

محتویات کامنتتون چیز دیگه ای رو میگه. اگه میدونستید دنبال 1660Ti که کارت پایین رده هست نمیگشتید تو سایتای واسطه. قبل از حاضرجوابی کامنتم رو تا ته میخوندید حداقل.

جواب تک تک حرفاتون رو تو کامنتای قبلم دادم. منتها ظاهرا میزان فهمی که من از مخاطبم انتظار داشتم زیادی بالا بوده. مخاطبی که مشخصه کامنت رو نخونده و فقط خاسته یه جوابی داده باشه که بگه من کم نمیارم.

برید یه بار (یا چند بار بسته به سطح فهمتون) چیزایی رو که تو کامنتای قبلم بود بخونید و بعدش اگه مشکلی بود مطرح کنید. اگه مثل ایندفعه فقط بیاید تهمت بزنید دیگه حتی وقتم رو برای جواب دادن بهتون حروم نمیکنم

پ.ن: من تهمت رو بدترین توهین و حرف مفت میدونم. قصدم بی احترامی به کسی نبوده و نیست. اگه کارمند مالتینا بودم خودم زبون داشتم بگم هستم و قاعدتا از کسی نمیترسم. کلا از شغل فروش بدم میاد بخاطر کثیف کاریاش و کارم تولید محتواست. لازم نمیبینم بیشتر بخام توضیح بدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...