رفتن به مطلب

چرا نمیشه ویرایش کرد پست هارو

magnetic7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

چرا عادی ترین حقی که توی فروم هست رو از کاربران گرفتید :|

حتما باید برای ویرایش کردن پست ها کاربر ویژه شد ؟ ینی ما صب تا شب از زمین و زمان دلخوریم بعد یه پست فروشمونم نمیتونیم ویرایش کنیم بگیم بیاید جنس و زیر قیمت بخرید

یا اصن غلط نوشته باشیم بعد یه روز نمیشه دیگ ویرایشش کرد

خیلی جالبید به خدا

لینک به دیدگاه

میتونی گزارش کنی برات ویرایش کنن. اینو برا این گذشتن که بعدا بعضی کاربرا برای اینکه زیر معامله نزنن یا شرایطو بعد فروش تغییر ندن. در کل حرکت جالبی نیس.

لینک به دیدگاه

فکر کنم تا یکی دو ساعت بعدش بشه ویرایش کرد،این قانون تو بعضی فروم های دیگه هم هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، magnetic7 گفته است :

چرا عادی ترین حقی که توی فروم هست رو از کاربران گرفتید :|

حتما باید برای ویرایش کردن پست ها کاربر ویژه شد ؟ ینی ما صب تا شب از زمین و زمان دلخوریم بعد یه پست فروشمونم نمیتونیم ویرایش کنیم بگیم بیاید جنس و زیر قیمت بخرید

یا اصن غلط نوشته باشیم بعد یه روز نمیشه دیگ ویرایشش کرد

خیلی جالبید به خدا

درود بر شما

موقعی که این حالت رو اعمال کردن من یه تاپیک زدم ولی خب دوستان اونطور که باید حمایت نکردند و یک صدا نبودیم و نهایت راه به جایی نبردیم...

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/90858-دلیل-برداشته-شدن-قسمت-ویرایش-پست-ها-چیست-؟/

یه نفر یه حرف خوبی بهم زد  و گفت فلانی شما چرا وقت خودت رو بدون هیچ مزدی یا منفعتی  هدر میدی و برای سایت های مختلف مطالب میزاری و در واقع به صورت رایگان به پیشرفت بیزنس اونها کمک می کنی در حالی که اونا هیچ امتیاز خاصی هم بهت نمیدن ؟!  اون موقع من توجه نکردم ولی الان تقریبا به این نتیجه رسیدم که زیاد هم بی حساب نگفته بود... ما اینجا نشستیم و تولید محتوا می کنیم و یه جورایی انجمن رو میچرونیم ولی باید برای یه ویرایش حتما کاربر ویژه بشیم !حالا نه بخاطر اون مبلغ که قرار پرداخت بشه نه در واقع این یه توهین به شعور ماست که یعنی کاری که ما می کنیم ارزش نداره و این حق ناچیز رو هم ازمون گرفتن...

درسته که اینجا بازارچه داره و ما ازش استفاده می کنیم ولی خب اونایی که واقعا منفعت میبرن و دارن از این طریق کسب در آمد می کنن براشون مشکلی نیست که در ازای منفعتشون مبلغی هم بپردازند ولی ما که نهایتا خرید و فروش جزیی داشته باشیم که اونم دیگه داره صفر میشه ، ولی در عوض باعث چرخیدن چرخ های انجمن هستیم و اگه امثال ما کاربران نباشم اینجا همینطوری نمیمونه و آروم آروم سوت و کور میشه همینطور که الان دیگه مثل قبلا نیست ؟!

بد نیست به کاربران یه بهایی داده بشه تا فعالیتشون ادامه پیدا کنه... این حرفا رو کلی گفتم و منظورم کل بچه های انجمن بود نه شخص خودم.

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

فکر کنم تا یکی دو ساعت بعدش بشه ویرایش کرد،این قانون تو بعضی فروم های دیگه هم هست

از فروم پرشین تولز گنده تر و بزرگتر داریم ؟ تا قیامت میزاره ویرایش کنی :))

در 25 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما

موقعی که این حالت رو اعمال کردن من یه تاپیک زدم ولی خب دوستان اونطور که باید حمایت نکردند و یک صدا نبودیم و نهایت راه به جایی نبردیم...

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/90858-دلیل-برداشته-شدن-قسمت-ویرایش-پست-ها-چیست-؟/

یه نفر یه حرف خوبی بهم زد  و گفت فلانی شما چرا وقت خودت رو بدون هیچ مزدی یا منفعتی  هدر میدی و برای سایت های مختلف مطالب میزاری و در واقع به صورت رایگان به پیشرفت بیزنس اونها کمک می کنی در حالی که اونا هیچ امتیاز خاصی هم بهت نمیدن ؟!  اون موقع من توجه نکردم ولی الان تقریبا به این نتیجه رسیدم که زیاد هم بی حساب نگفته بود... ما اینجا نشستیم و تولید محتوا می کنیم و یه جورایی انجمن رو میچرونیم ولی باید برای یه ویرایش حتما کاربر ویژه بشیم !حالا نه بخاطر اون مبلغ که قرار پرداخت بشه نه در واقع این یه توهین به شعور ماست که یعنی کاری که ما می کنیم ارزش نداره و این حق ناچیز رو هم ازمون گرفتن...

درسته که اینجا بازارچه داره و ما ازش استفاده می کنیم ولی خب اونایی که واقعا منفعت میبرن و دارن از این طریق کسب در آمد می کنن براشون مشکلی نیست که در ازای منفعتشون مبلغی هم بپردازند ولی ما که نهایتا خرید و فروش جزیی داشته باشیم که اونم دیگه داره صفر میشه ، ولی در عوض باعث چرخیدن چرخ های انجمن هستیم و اگه امثال ما کاربران نباشم اینجا همینطوری نمیمونه و آروم آروم سوت و کور میشه همینطور که الان دیگه مثل قبلا نیست ؟!

بد نیست به کاربران یه بهایی داده بشه تا فعالیتشون ادامه پیدا کنه... این حرفا رو کلی گفتم و منظورم کل بچه های انجمن بود نه شخص خودم.

من والا همون روز که اینطوری شد اعتراض کردم ولی مثل اینکه این ده بیست نفری که کاربر ویژه میشن خیلی سود داره برای سایت :)))

من که کوچ کردم به پرشین تولز حالا فروم بهتر سراغ داشتی واسم بفرست پی وی

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، magnetic7 گفته است :

نه اشتباه نکن. اونم بعد یه  روز قفل میکنه.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، magnetic7 گفته است :

من والا همون روز که اینطوری شد اعتراض کردم ولی مثل اینکه این ده بیست نفری که کاربر ویژه میشن خیلی سود داره برای سایت :)))

من که کوچ کردم به پرشین تولز حالا فروم بهتر سراغ داشتی واسم بفرست پی وی

پرشین دیگه هیچ پوخی نیست کل فروشنده هاش اومدن اینجا ازبس پرشین تولز دزد زیاد داشته،تا چهار پنج ماه پیش که اونجا پست میذاشتی دو ساعت بعد قفل میشد از سال 2012عضو اونجام،یه چندتا بخش متفرقه برای چرت و پرت گویی گذاشتن که سایت رو نگه داشته، همونم سر هم ده تا کاربر بیش نیستن  که پست میذارن، وگرنه دیگه مثل قبل نیست،سه ماه چهار ماه باید صبر کنی یکی بیاد جنستو بز خر کنه،همون دیوار اومد یه سری یوزراش کلا دیگه لاگین هم نکردن،اکثریت مدیراش که چندین ساله لاگین نکردن.........

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

پرشین دیگه هیچ پوخی نیست کل فروشنده هاش اومدن اینجا ازبس پرشین تولز دزد زیاد داشته،تا چهار پنج ماه پیش که اونجا پست میذاشتی دو ساعت بعد قفل میشد از سال 2012عضو اونجام،یه چندتا بخش متفرقه برای چرت و پرت گویی گذاشتن که سایت رو نگهداشته همونم سر هم ده کاربر پیش نیستن  که پست میذارن، وگرنه دیگه مثل قبل نیست،سه ماه چهار ماه باید صبر کنی یکی بیاد جنستو بز خر کنه،همون دیوار اومد یه سری یوزراش کلا دیگه لاگین هم نکردن،اکثریت مدیراش که چندین ساله لاگین نکردن.........

اره .. یادش بخیر قدیما چه دورانی داشتیم اونجا

کلا خرید و فروش بد شده جدیدا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...