رفتن به مطلب

مانیتورهای ویوسونیک چطورن؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوست عزیز

-------------

ارزش خرید چندانی ندارن.

بفرمایین چقد میخواهین هزینه کنین تا مواردی که ارزش خرید بالاتری دارن پیشنهاد بشه.

لینک به دیدگاه

حالا نمیدونم بر چه اساس دوستمون میگن ارزش خرید ندارن چون نظر من که خودم این برند رو استفاده میکنم دقیقا برعکس ایشون هست 

بین مانیتور های موجود با قیمت های فضایی مخصوصا سامسونگ و الجی بعد ایسوس و بنکیو میتونم بگم قیمت بسیار مناسبی داره ویوسونیک کیفیت هم عالیه 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

حالا نمیدونم بر چه اساس دوستمون میگن ارزش خرید ندارن چون نظر من که خودم این برند رو استفاده میکنم دقیقا برعکس ایشون هست 

بین مانیتور های موجود با قیمت های فضایی مخصوصا سامسونگ و الجی بعد ایسوس و بنکیو میتونم بگم قیمت بسیار مناسبی داره ویوسونیک کیفیت هم عالیه 

بنده بنا به تجربه خودم میگم و کاری به هیچی ندارم !
---------------------------------------

سال های ساله بنده گیمر هستم و تو اغلب گیم نت های شهر بازی کردم .

بنده نظره خودم رو بیان کردم حق انتخاب با استارتر عزیزه ...

من علاقه چندانی به توضیح دادن ندارم و ممنون میشم بحث رو ادامه ندین.

لینک به دیدگاه

مانیتور های ویوسونیک به نسبت قیمت کیفیت بسیار خوبی رو بهتون میدن و جز برند های کاملا معتبر هست که متاسفانه تو ایران خیلی شناخته نشده و خیالتون از بابت خریدش کاملا راحت باشه

ولی توصیه میکنم به برند مسترتک هم نگاهی داشته باشید

لینک به دیدگاه

دقیقا چون اقتصادی هستن منم دنبال خریدم دوستان اما تردید دارم برای همین تاپیک زدم

قصد خرید یه ۲۴اش با پنل ips رو دارم.کاربریم عمومیه .مدلی که میخوام ۲۶۰۰عه بودجه منم نهایت همین بشه

لینک به دیدگاه

سلام

خریدش پیشنهاد نمی شه چند مدل ازشون دیدم در کل کیفیت مطلوبی ندارن مخصوصا مدل های گیمینگش برند benq بگیرین بهتره 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Alir3za گفته است :

سلام.

دوستان تجربه ای با این مارک دارین؟ 

من داشتم عالیه 

کیفیت نور خوبی داره و طبیعیه

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Divine گفته است :

سلام

خریدش پیشنهاد نمی شه چند مدل ازشون دیدم در کل کیفیت مطلوبی ندارن مخصوصا مدل های گیمینگش برند benq بگیرین بهتره 

سلام

مانتیور شما از همین برند هست؟

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Alir3za گفته است :

دقیقا چون اقتصادی هستن منم دنبال خریدم دوستان اما تردید دارم برای همین تاپیک زدم

قصد خرید یه ۲۴اش با پنل ips رو دارم.کاربریم عمومیه .مدلی که میخوام ۲۶۰۰عه بودجه منم نهایت همین بشه

سلام، لطفا نظرات کسانی که از آمازون محصولات این شرکت رو خریداری کردن، ببینین:

بسیاری از مانیتورهای این شرکت کیفیت خیلی خوبی دارن و در نظراتی که کاربران دادن کاملا مشهوده.

https://www.amazon.com/stores/node/2530732011?_encoding=UTF8&field-lbr_brands_browse-bin=ViewSonic&ref_=bl_dp_s_web_2530732011

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون در مورد مانیتور های جدید گیمینگ Lg که داخل کشور موجود نیستن چیه؟ مثل این مدل samsung 27gl850

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

دوستان نظرتون در مورد مانیتور های جدید گیمینگ Lg که داخل کشور موجود نیستن چیه؟ مثل این مدل samsung 27gl850

مانیتوری که نام بردین سامسونگه ال جی نیست😅

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

مانیتوری که نام بردین سامسونگه ال جی نیست1f605.png

ببخشید اشتباه شده مدلش درسته فقط سهوا اسم برندشو اشتباه نوشتم LG 27gl850

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

ببخشید اشتباه شده مدلش درسته فقط سهوا اسم برندشو اشتباه نوشتم LG 27gl850

خوب بودنش که قطعا خوبه

ولی باید بگین برای شما چه قیمتی در میاد که با رقبای هم قیمتش مقایسه بشه

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، HamidGameCenter گفته است :

سلام

مانتیور شما از همین برند هست؟

بله یدونه داشتم فک کنم اونوقت هم که امده بودین یه کارت ازم بخرین هم بود اوایل که رسیده بود بد نبود به مرور متوجه معایب شدم 

لینک به دیدگاه

اگر قیمت مناسب میخواین نسبت به کیفیت خوب و اگر قصد خرید از بازار ایران رو دارین بهترین گزینه ویوسونیک 

ولی اگر میخواین از دبی بگیرین aoc هم قیمت مناسبی داره کیفیت خوبی هم داره خیلی از استریمرا و بازیکنان حرفه ای ازش استفاده میکنن 

لینک به دیدگاه

ممنون از همگی، با توجه به بیشتر نظرات مثبت،خرید زدم، بعد اینکه به دستم برسه وضعیتش رو بررسی میکنم و نتیجه رو برای کسایی که بعدن گذرشون به این تاپیک میخوره هم مینویسم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...