رفتن به مطلب

گزارش سالیانه اسپید تست منتشر شد، سرعت اینترنت ثابت ایران کمتر از انگولا.

ahmadsa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 10 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

خدا رو شکر راضی1f601.png

Untitled.thumb.png.4159f17726a76aba37661b736727c868.png.9888b637d4f88f9a5f2260ff31ea8b0b.png

من غیر از این طرح همراه اول یه نامحدود مسخره 75 گیگی ایرانسل دارم برای بازی apex که اونم بهترین پینگ روی سرور فرانکفورت 120 هست جالبه همراه اول پینگش زبالست طرف ما توی بازی apex

apex.PNG

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ASTS گفته است :

هارد بفرستم :$

می فرستی هاردت رو وسط راه یه بلایی سرش میارن فکر می کنی من با kraber زدم headshot اش کردم😁

فعلا زوده علی جان و بزار به یک جایی برسونمش خبرت می کنم

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

من غیر از این طرح همراه اول یه نامحدود مسخره 75 گیگی ایرانسل دارم برای بازی apex که اونم بهترین پینگ روی سرور فرانکفورت 120 هست جالبه همراه اول پینگش زبالست طرف ما توی بازی apex

apex.PNG

برای من پینگش با Apexخوب نیست فقط همین یدونه بازی !!!

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

خدا رو شکر راضی1f601.png

Untitled.thumb.png.4159f17726a76aba37661b736727c868.png.9888b637d4f88f9a5f2260ff31ea8b0b.png

یه مدت سرعت همراه اول برا من اینجوری بود نمیدوم چرا الان حدود ۳۰ مگابیت شده

فکر کنم وقتی میفهمن یک منطقه دانلود بالاس عمدا سرعتا رو میارن پایین

حتی شبا برا من از روزا سرعت کمتره😰

لینک به دیدگاه

اینترنت سیمی متاسفانه بالای 10 سال هست که تغییری نکرده ولی اینترنت موبایلمون خوب پیشرفت میکنه
هزینه اینترنت سیمی به مراتب کمتر از اینترنت موبایل هستش برای همین سود و منفعت کمتری داره و کسی دل به ایجاد زیر ساخت نمیده
علت پیشرفت اینترنت موبایل در کشور هم وجود رقابت بین اوپراتور های تلفن همراه هستش
ولی متاسفانه ایجاد زیر ساخت های اینترنت سیمی تحت انحصار مخابرات هست و هیچ رقیبی هم نداره در نتیجه شاهد هیچ پیشرفتی تو این زمینه نیستیم
از طرف دیگه چون مخابرات یک نهاد دولتی هست دیگه به هیچ عنوان دل به کار نمیدن هر وقتم بودجه ای چیزی برای این بخش اختصاص داده میشه یه نفرو میبینیم که راهی کانادا شده

همه چیز اینترنتم سرعتش نیست
بحث مهمتر میزان آزادی هستش شما فرض کن سرعت 1 گیگ داشته باشی ولی فقط بتونی 2.3 تا سایت بانک و دانشگاه بری
مفید ترین شبکه اجتماعی بر اساس مطالعات یوتیوب هستش و متاسفانه فیلتر شده

اینم یه نگاه بندازین از اینستاگرام خودم هستش
https://www.instagram.com/p/Bv9XUUTgfSg/?utm_source=ig_web_copy_link

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

یه مدت سرعت همراه اول برا من اینجوری بود نمیدوم چرا الان حدود ۳۰ مگابیت شده

فکر کنم وقتی میفهمن یک منطقه دانلود بالاس عمدا سرعتا رو میارن پایین

حتی شبا برا من از روزا سرعت کمتره😰

دلخوش به این مقدار هم نباش..............

لینک به دیدگاه

با 10 تومن شیرینی و 4 کلام حرف حساب حالا بنظرتون این کیفیت اینترنت خوبه یا منت گذاشته البته سرعت من 16مگ  مخابراته

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط ali lotfi
لینک به دیدگاه

بابا گور بابای سرعت و پهنای باند

حجم ندزده من راضی ترم

لینک به دیدگاه

همراه اول لامصب چقدر دزد 

حدود ۲ ماه پیش یه بسته تموم کردم یادم رفت بعد تموم شدن بسته لغو تمدید بزنم و حدود ۵ تومنی شارژ تو حسابم بود بعد ۲ ماه اومدم ۵۰ شارژ کنم بسته ۲۵ گیکی بگیرم چون مصرفم بالاس یه دفه دیدم ۲۰ و خورده ایش برا بسته رزور ۲ ماه پیش رفت😰😕

دزد تر از این همراه اول خود ناکسشه آخه کسی که اینترنت میگیره فلج نمیتونه دوباره همون بسته رو بگیره مگه چقدر زمان میبره که رزرو خودکار گذاشتید😕

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...