رفتن به مطلب

به نظرتون قیمتها برای سال اینده افزایش پیدا میکنه

koorosh kabir
 اشتراک گذاری

افزایش قیمت قطعات   

49 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. افزایش قیمت قطعات سال 99

Recommended Posts

اخه دلیل نداره وقتی برا یه مدت دلار ثابته قیمتها بره بالا اونم کالاهای دو سه سال پیش

لینک به دیدگاه

دو روز پیش میخاستم یه ssd  انترنتی بگیرم امروز رفتم ثبت کنم میبینم 100 گذاشتن روش😑

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

تجربه 40 ساله مگه به غیر از این بوده ؟!

حالا حالاها جا داره به درجه انسانیت برسیم !

---------------------------------

رایانه 4.200 شکر هم برداشته شد ! اینا دیگه پشمه ...

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است :

چطور میشه که اینطور میشه

حدیثی داریم که میگه: درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

حدیثی داریم که میگه: درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند

دیگه گدا نداریم سال دیگه یارنتون میشه 70 برید سیستما رو ارتقا بدید🤨.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، koorosh kabir گفته است :

دیگه گدا نداریم سال دیگه یارنتون میشه 70 برید سیستما رو ارتقا بدید.

یارانه بشـه 70 سیستم چرتــ میشـه قـد دیه خون آدمــ  ...

لینک به دیدگاه

دیگه برا گیم سیستم که هیچ فکر نکنم بتونیم کنسول جدیدم تهیه کنیم 🥺

لینک به دیدگاه

درود افزایش قیمت که قطعا با اومدن سال جدید هست اینکه چه قدر بستگی به شرایط داره شما فرض کن تورم رو در حد همین 40 درصدی که خودشون میگن نگه دارن و قیمت ارز هم تکون نخوره حداقل برای سال بعد 15 درصد که همون افزایش حقوق کارمنداست رو در نظر داشته باشین پس نظر شخصی و استدلال من اینه که حداقل 15 درصد و حداکثر تا 50 درصد هم میشه اگر ارز باز نوسان کنه هر چند فروشنده ها جدیدا در بعضی از کالاها مثل کیس و واتر کولر کلا قیمت دلار رو گذاشتن کنار و با توجه به داشتن rgb و قشنگی کالا قیمت تعیین می کنن😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، koorosh kabir گفته است :

دیگه گدا نداریم سال دیگه یارنتون میشه 70 برید سیستما رو ارتقا بدید🤨.

یارانه افزایش پیدا نکرده بلکه یارانه بنزین قاطی یارانه اصلی میکنن در حقیقت کمتر میشه !!!

لینک به دیدگاه

تو بودجه جدید کشور ،فروش نفت هیچ جایی نداره

هر چی قراره دربیاد از جیب مردم درمیاد

بودجه پروپاگاندا ،سپاه و حوزه هم یک ریالم کم نمیشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، koorosh kabir گفته است :

دیگه برا گیم سیستم که هیچ فکر نکنم بتونیم کنسول جدیدم تهیه کنیم 🥺

دوست عزیز چه احتیاجی هست گیم بازی کنید همینکه میتونیم اینجا پست بزاریم جای شکرش باقیست

لینک به دیدگاه

اگر قیمت دلار زیاد افزایش پیدا نکنه اونوقت میشه امیدوار بود که افزایش قیمت بالایی در قیمت قطعات وارداتی نداشته باشیم ( توجه کنید که بهرحال افزایش قیمت داریم چون تو این مملکت رسم بر این هست که سال که عوض میشه باید یه افزایش قیمت بوجود بیاد حتی اگر دلیل اقتصادی موجه هم نداشته باشه )

ولی با توجه به شرایط حال حاضر کشور و بحران هایی که پیش  بینی میشه توی راه باشند بعنوان مثال وارد شدن ایران به لیست سیاه FATF ، تنگ تر شدن حلقه طناب تحریمها بر گردن کشور ، افزایش نقدینگی که مثل یه بمب ساعتی هست و هر لحظه احتمال انفجار اون متصوره ( درآمد دولت جوابگوی نیاز کشور نیست و متاسفانه شاهد چاپ پول بدون پشتوانه هستیم و سال آینده پیش بینی شده که دولت  بیش از 50 درصد کسر بودجه داشته باشه )  یا خدای ناکرده یه  درگیری نظامی در منطقه رخ بده ،، اونوقت بنظر میاد که متاسفانه باید خودمون رو برای شرایط سخت تر آماده کنیم ...

خلاصه کلام اینکه اگر اتفاق غیرمترقبه ای پیش نیاد ، پیش بینی من این هست که در شرایط معقول بین 10 تا 30 درصد افزایش قیمت رو در کالاهای وارداتی شاهد خواهیم بود در غیراینصورت حسابمون با کرام الکاتبین هست ! ! !

در پایان توصیه من به دوستانی که پول نقد در حساب دارند اینه که هرچه سریعتر برای حفظ قدرت خرید خودشون در سال آینده ، ، این دارایی رو به طلا یا ارزهای خارجی تبدیل کنند و تحت هیچ عنوان ریال نگه ندارید اونوقت هست که دیگه خیالتون راحته که هر اتفاقی هم پیش بیاد و هرچقدر که ریال ارزش خودش رو از دست بده ؛ شما در برابر این افت ارزش ریال ایمن خواهید بود ...

لینک به دیدگاه

مگه توی ایران هم چیزی ارزون میشه ؟

لینک به دیدگاه

توی این دو سه ساله اتفاقات بسیار جالبی رخ خواهد داد منظورم فقط ایران نیست،کلا دور و بری ها فقط بگم کسی سربازی نرفته نره که دهنش سرویسه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، saeedx گفته است :

در پایان توصیه من به دوستانی که پول نقد در حساب دارند اینه که هرچه سریعتر برای حفظ قدرت خرید خودشون در سال آینده ، ، این دارایی رو به طلا یا ارزهای خارجی تبدیل کنند و تحت هیچ عنوان ریال نگه ندارید اونوقت هست که دیگه خیالتون راحته که هر اتفاقی هم پیش بیاد و هرچقدر که ریال ارزش خودش رو از دست بده ؛ شما در برابر این افت ارزش ریال ایمن خواهید بود ...

دوست من به نظر شما خود دولت الان دارایی ها و اقتصاد درهم شکستش به دلاره یا ریال ؟ خریدن دلار و معامله اون فقط جیب دولت رو پر میکنه چون خود دولت هم الان با دلاری که قیمتش تو این چند سال که  بالا رفته و  به مردم خودش میفروشه دوم آورده و سره پاست .

اون مثال رو یادت تونه که یه تاجری بین مردم جار انداخت که 5 تومنی سکه رو دونه 1000 تومن میخره هی به خریدش ادامه داد و ادامه داد و هر روز نرخ رو بالاتر برد حتی به دونه ای 14 هزار تومن هم رسید و تو تمام این روزها تمام مردم مشغول جمع کردن 5 تومنی و خرید و فروش اون به هم دیگه شدند و خریدار اصلی هم تاجره بود  اونم خرید و فروش  یه سکه 5 تومنی بی ارزش به قیمت 14 هزار تومن  !  و زمانی که 5 تومنی تو کشور ته کشید و نموند تاجر همه سکه ها  رو که خودش جمع کرده بود آورد تو بازار دونه ای 15 هزار تومن به ملت انداخت و همه سر خریدش سرو دست همدیگه رو شکوندن و تو این موقعیت تاجر جیبشو حسابی پر کرد میلیاردر  شد و هزاران مردم موندن با  سکه های  5 تومنی رو دستشون که دیگه تاجری نبود بخره و فقط یه سکه به ارزش همون 5 تومن بود  .

اوصاف خرید و فروش دلار هم تو این کشوریجورایی تو این   3 سال به همین شکله دوست من

ویرایش شده توسط 𝓶𝓪𝓳𝓲𝓭𝓲
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...