رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

یک مسئله ای برام خیلی جالب هست

منشن هم نمیکنم

ولی برام عجیبه که با دیدن عکس یک کالایی کارشناسان ما میتونن از صفر تا صد کالایی رو نقد کنن و بعید میدونم حتی زحمتی به خودشون داده باشن و لااقل اگر نمیخوان یا نمیتونن هزینه کنند 

برن از نزدیک کالا رو ببینند بعد کلاس لکژر بگذارند

کیس هایی که داره در بازار استفاده میشه شاید برای یکسری قوطی فلزی باشه برای یکسری یک دنیا باشه

حالا من نمیدونم در کیس ها چی باید استفاده بشه که قوطی اسباب بازی به نظر بیاد ولی بعید میدونم از ماده ای در ساختش استفاده بشه که در ساخت برنامه فضایی آریان استفاده شده

مهمترین اصل کیس منیجمنت خوب و تهویه مناسب هست و اسمبل راحت و خب زیبایی 

بعد چجوری ما میتونیم با دیدن عکس منیجمنت و کولینگ و جنس و همه چیز رو نقد کنیم؟ میشه؟ بله در اینجا میشه

جمله ای دیدم که نوشته شده بود اگر درش رو برداریم با قوطی فلزی من فرقی نداره

خب آره اگر بدنه پرایدم برداریم و بدنه کرولا رو هم برداریم  و فقط شاسی ها باقی بمونه مسلما با این تفکر میشنویم یکی بگه والا من فرقی نمیبینم یک حلبی میبینم

و نظرات جالب دیگه اینکه فن سوم و بالایی برای قشنگی هست 👽

خب حالا اگر کاربری واتر کولر 240 داشت و به سقف متصل نباید هوای تازه بهش برسه که یک وقتی خدایی نکرده خنثی نشه

مسلما" هر کاربری دوست داره بهترین رو بخره ولی خب به جیب هم باید نگاه کنه  و به نسبت بهترین گزینه رو انتخاب بکنه

و با قیمت های عالی فعلی این میتونه بهترین گزینه باشه

یادمه یکی از دوستان c200 داشت ما سربه سرش میگذاشتیم که 528 بهتره دوستمونم وقتی خیلی عصبی میشد میکفت چیزی نیست 20 تومن میذارم روش بدون هدزآپ وکیومش رو میگیرم

البته که نمیخواست بگه موقع خرید پولش رو نداشتم ولی خب منظور رو میرسوند

اصل کلام اینکه کاربری اسمبل کرده و وقت گذاشته نیایم بگیم این آشغاله این قوطیه این فلانه اگر نمیتونیم بگیم مرسی که وقت گذاشتی اسمبل کردی و عکس گذاشتی کاربران دیگه هم ببینن

و ایراداتی که دیدی رو گفتی لااقل رد شیم چیزی نگیم که خستگی نمونه روی اون عزیزی که هم هزینه کرده و هم برای کاربران وقت گذاشته

در آخر هم از دو عزیزی که وقت گذاشتند اسمبل کردند و عکس کذاشتند تشکر میکنم

• لایک 7
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hellbrain666 گفته است :

سلام

خیر. مادربرد من 4 پین بود و نتونستم. ظاهرا 3 پین جدیدتر از مدل 4 پین هستش هرچند که مادربرد من هم خیلی قدیمی محسوب نمیشد و همچنان خیلی از برد های امروزی از سوکت 12 ولت 4 پین به جای 5 ولت 3 پین استفاده میکنند

دقیقا تعجبم از همینه...

من مادربردم جدیده،ولی بازم سوکت 3 پین نداره...

درمورد اکثره مدلای بالا رده هم که تحقیق کردم دیدم تعداد انگشت شماری سوکت 3 پین دارن...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، VIP3R گفته است :

منشن هم نمیکنم

ولی برام عجیبه که با دیدن عکس یک کالایی کارشناسان ما میتونن از صفر تا صد کالایی رو نقد کنن و بعید میدونم حتی زحمتی به خودشون داده باشن و لااقل اگر نمیخوان یا نمیتونن هزینه کنند 

کیس هایی که داره در بازار استفاده میشه شاید برای یکسری قوطی فلزی باشه برای یکسری یک دنیا باشه

حالا من نمیدونم در کیس ها چی باید استفاده بشه که قوطی اسباب بازی به نظر بیاد ولی بعید میدونم از ماده ای در ساختش استفاده بشه که در ساخت برنامه فضایی آریان استفاده شده

بعد چجوری ما میتونیم با دیدن عکس منیجمنت و کولینگ و جنس و همه چیز رو نقد کنیم؟ میشه؟ بله در اینجا میشه

خب آره اگر بدنه پرایدم برداریم و بدنه کرولا رو هم برداریم  و فقط شاسی ها باقی بمونه مسلما با این تفکر میشنویم یکی بگه والا من فرقی نمیبینم یک حلبی میبینم

و نظرات جالب دیگه اینکه فن سوم و بالایی برای قشنگی هست 1f47d.png

خب حالا اگر کاربری واتر کولر 240 داشت و به سقف متصل نباید هوای تازه بهش برسه که یک وقتی خدایی نکرده خنثی نشه

مسلما" هر کاربری دوست داره بهترین رو بخره ولی خب به جیب هم باید نگاه کنه  و به نسبت بهترین گزینه رو انتخاب بکنه

یادمه یکی از دوستان c200 داشت ما سربه سرش میگذاشتیم که 528 بهتره دوستمونم وقتی خیلی عصبی میشد میکفت چیزی نیست 20 تومن میذارم روش بدون هدزآپ وکیومش رو میگیرم

اصل کلام اینکه کاربری اسمبل کرده و وقت گذاشته نیایم بگیم این آشغاله این قوطیه این فلانه اگر نمیتونیم بگیم مرسی که وقت گذاشتی اسمبل کردی و عکس گذاشتی کاربران دیگه هم ببینن

و ایراداتی که دیدی رو گفتی لااقل رد شیم چیزی نگیم که خستگی نمونه روی اون عزیزی که هم هزینه کرده و هم برای کاربران وقت گذاشته

حرف شما متین ولی خود ایشون اول از همه بررسی کردن و هم نقد کردن پس نمیشه عیب از دیگرون گرفت زیاد  (منظورم بعد از پستی که ایشون گذاشتن)

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

با توجه به اینکه توساخت کیس از تکنولوژی خاصی استفاده نمیشه، به نظر من هم همین دو مورد، یعنی اول توانایی گردش هوای خوب (ترجیحا با فن های استوک) و بعد از اون قابلیت کیبل منیجمنت مناسبه.

این مورد در کیس های حدود 800 تومن وجود داره و در کیس های حدود سه تومن تو بازار فعلی به کمال خودش میرسه. البته اینجورم نیست که بگیم همه ی کیس ها تو این بازه ی قیمتی خوبن و بقیه بد.

اما به جز موارد بالا همونطور که اشاره کردید اول جیب کاربر و هزینه ای که میخاد برای کیس متحمل بشه مهمه و بعد هم سلیقه ی کاربر تو اون رده ی بودجه ای.

ضمنا میخاستم ازتون تشکر کنم بابت مواردی که در سه خط آخر کامنتتون مطرح کردید. این مشکل بنده با خیلی عزیزانم هست. وقتی میبینید کسی یه چیزی خریده حالا با هر قیمتی، ادب حکم میکنه که بگید مبارکت باشه و اگه اینم ازتون بر نمیاد حد اقل حرفی نزنید که باعث رنجش طرف بشه.خب یارو رفته پولی که با جون کندن در آورده رو داده برای این کیس و یکی اومده گفته این قوطی اسباب بازیه. درصورتی که به قول شما به احتمال زیاد حتی این کیس رو از نزدیکم ندیده. حتی اگرم دیده باشه نمیشه هم گفت حرکت انتقادی بوده چون خریدار رو نقل قول کرده نه نماینده ی گرین رو

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، yasin1380 گفته است :

حرف شما متین ولی خود ایشون اول از همه بررسی کردن و هم نقد کردن پس نمیشه عیب از دیگرون گرفت زیاد  (منظورم بعد از پستی که ایشون گذاشتن)

بله درسته

منتها یک فرق اساسی داره

ایشان مستند صحبت میکردند چون کیس رو خریده بودند و بر اساس دیده ها نقد میکردند

و من یکی از مشکلات رو که خودم باهاش پیدا میکردم با کیس رو (بحث سوکت RGB) از آنباکسینگ و توضیح ایشان فهمیدم

صحبت سر نقد منصفانه هست مگر نه منم میتونم نداشته و از روی عکس ها روی مک لارن p1 پنج تا ایراد بگذارم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

با توجه به اینکه توساخت کیس از تکنولوژی خاصی استفاده نمیشه، به نظر من هم همین دو مورد، یعنی اول توانایی گردش هوای خوب (ترجیحا با فن های استوک) و بعد از اون قابلیت کیبل منیجمنت مناسبه.

این مورد در کیس های حدود 800 تومن وجود داره و در کیس های حدود سه تومن تو بازار فعلی به کمال خودش میرسه. البته اینجورم نیست که بگیم همه ی کیس ها تو این بازه ی قیمتی خوبن و بقیه بد.

اما به جز موارد بالا همونطور که اشاره کردید اول جیب کاربر و هزینه ای که میخاد برای کیس متحمل بشه مهمه و بعد هم سلیقه ی کاربر تو اون رده ی بودجه ای.

ضمنا میخاستم ازتون تشکر کنم بابت مواردی که در سه خط آخر کامنتتون مطرح کردید. این مشکل بنده با خیلی عزیزانم هست. وقتی میبینید کسی یه چیزی خریده حالا با هر قیمتی، ادب حکم میکنه که بگید مبارکت باشه و اگه اینم ازتون بر نمیاد حد اقل حرفی نزنید که باعث رنجش طرف بشه.خب یارو رفته پولی که با جون کندن در آورده رو داده برای این کیس و یکی اومده گفته این قوطی اسباب بازیه. درصورتی که به قول شما به احتمال زیاد حتی این کیس رو از نزدیکم ندیده. حتی اگرم دیده باشه نمیشه هم گفت حرکت انتقادی بوده چون خریدار رو نقل قول کرده نه نماینده ی گرین رو

خب این موارد هست

بحث فن بازی و حمله به یک برندی

اصلا" مسئله شخصی نیست بلکه یکسری افراد دوست دارن این حرکت رو

الان مثلا بحث گوشی پیش بیاد کاربران شیائومی حمله میکنن که سامسونگ آشغاله و کاربران هووآوی حمله میکنن که جفتشون آشغالن فقط ما خوبیم

یا بحث ای ام دی انویدیا هم همین طور هست

تو بحث خودرو دارندگان پرشیا و زانتیا دارندگان خودرویی تا حد Z4 رو هم کنایه میزنن

ولی خب امید هست یکروزی و یکجایی  دارندگان بتونن راحت نقاط ضعف و قوت کالاشون رو بگن که بقیه برای خرید بتونن استفاده کنند

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

بحث فن بازی و حمله به یک برندی

اصلا" مسئله شخصی نیست بلکه یکسری افراد دوست دارن این حرکت رو

بله. این مورد مخصوصا در بین فن های کنسول های مایکروسافت و سونی تو زمینه ی تکنولوژی خیلی رایجه. ولی آیا این رفتار درسته؟ آیا میتونه خریداران بالقوه ی آینده رو راهنمایی کنه؟ خود من هم از برند MSI خوشم میاد و از ایسوس بیزارم با اینکه لپتاپم سری گیمینگ ایسوسه. وقتی هم که میخام به کسی توصیه ی خرید بکنم میام میگم کیفیت ساخت MSI از ایسوس بهتره. نمیام بگم ایسوس آشغاله و مفت نمیرزه. اگه من همچین حرفی بزنم، خاننده در مورد حرف  و تخصص بنده در این زمینه چه فکری میکنه؟ 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Sina.stony گفته است :

دقیقا تعجبم از همینه...

من مادربردم جدیده،ولی بازم سوکت 3 پین نداره...

درمورد اکثره مدلای بالا رده هم که تحقیق کردم دیدم تعداد انگشت شماری سوکت 3 پین دارن...

کلا قضیه RGB چیزی نیست که بگیم شرکت ها استاندارد خاصی رو دنبال میکنند. همینطور که گفتید اکثر برد های جدید هنوز از سوکت 5050 که 4 پین داره استفاده میکنند و فقط بعضی از برد های های اند از JRAINBOW1 که سه پین هست پشتیبانی میکنند

تفاوت این دو هم بر میگرده به توانایی ترکیب رنگ ها و افکت بیشتر نوع دوم

حتما در صفحه اختصاصی محصول در گرین این مورد باید عنوان بشه تا خریداری که این اپشن براش اهمیت زیادی داره با اطلاع کامل خریداری کنه

البته برای من زیاد اهمیت نداره و خیلی طرفدار RGB نیستم و همون افکت های از پیش تعریف شده کاملا کافی بود

لینک به دیدگاه

دوستان با این آهن جلو سی دی رام باید چیکار کنم ؟باز میشه؟

کیس z1 ario هستش

Inked20200210_174616_LI.jpg

20200210_174640.jpg

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

کلا قضیه RGB چیزی نیست که بگیم شرکت ها استاندارد خاصی رو دنبال میکنند. همینطور که گفتید اکثر برد های جدید هنوز از سوکت 5050 که 4 پین داره استفاده میکنند و فقط بعضی از برد های های اند از JRAINBOW1 که سه پین هست پشتیبانی میکنند

تفاوت این دو هم بر میگرده به توانایی ترکیب رنگ ها و افکت بیشتر نوع دوم

حتما در صفحه اختصاصی محصول در گرین این مورد باید عنوان بشه تا خریداری که این اپشن براش اهمیت زیادی داره با اطلاع کامل خریداری کنه

البته برای من زیاد اهمیت نداره و خیلی طرفدار RGB نیستم و همون افکت های از پیش تعریف شده کاملا کافی بود

متاستفانه ARGB یا به قول بعضی از کمپانیا J Rainbow فقط یه استاندارد نداره برای سوکتش. یه نوعش رو که شما نشون دادید. یه نوع مخصوص بعضی از مادربرد های گیگابایته. یه نوع انحصاری کورسیره و یه نوع هم مخصوص نوار های LED هست. اینا همشون هم سوکت نری و هم مادگیشون با هم متفاوته. خب حالا راهکار چیه با اینهمه سوکت متفاوت و نداشتن این سوکت در مادربرد های قدیمی تر؟ خب خیلی سادست. اینا باید کنترلری میزاشتن روش که به سوکت USB 2 فرانت پنل که روی مادربرد هست بتونه وصل بشه. مثل بقیه ی برند ها. و یه نرم افزار هم برای استفاده ازش طراحی میکردن. این فقط کم کاری گرین رو در این زمینه نشون میده. نه غیر قابل حل بودن مشکل رو. شما هم اگه خیلی دوست دارید تا با نرم افزار و سینک با مادربرد کنترل کنید نور پردازی رو، متاستفانه تنها راهکاری که براش وجود داره خرید یه کنترلر جداگانست که ویژگی هایی که گفتم رو داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، m.daneshyab گفته است :

دوستان با این آهن جلو سی دی رام باید چیکار کنم ؟باز میشه؟

کیس z1 ario هستش

باید از همون دو تا نقطه ای که پانچ شده تاش کنید یا بشکونیدش از اون نقاط. هیچ راه دیگه ای نداره.این رو برای این گزاشتن که اگه دلتون خاست فن 120 بندازید اونجا. پس بهتره تا بشه تا اینکه بشکونیدش. شاید بعدا خاستید فن بندازید روش.

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، hellbrain666 گفته است :

photo_2020-02-10_00-54-42.thumb.jpg.7e97d408ce8f82ca43a9ab5b61c3c999.jpg

کابلهای پشت کیس خیلی با حوصله درست کردی ، بنده حوصله نداشتم همینجوری هر جا اومد به هم وصل کردم رفت 😁

از نظر کولینگ کیس به نظر میاد از کیس قدیمیم x3 gaming ضعیفتر باشه با وجود اضافه کردن دو فن دیگه روی سقف ولی باید تستهای بیشتر انجام بدم تا مشخصتر بشه

مطلب دوم اینکه : وقتی دست روی درب پشتی کیس قسمت پشت برد میزنم در حالت نرمال گرما رو حس میکنم حالا وقتی بازی کنی و دمای قطعات بره بالاتر چی میشه اگه هارد یا اس اس دی پشت برد بزاری پخته میشه ، همین الان هاردی که پایینتر قرار داره2-3 درجه دماش بیشتر از هارد بالایی هستش چون فن جلویی بهش هوا نمیده و هارد پایینتر از فن قرار داره

ویرایش شده توسط Hassan.SK
اضافه کردن مطالب جدیدتر
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

باید از همون دو تا نقطه ای که پانچ شده تاش کنید یا بشکونیدش از اون نقاط. هیچ راه دیگه ای نداره.این رو برای این گزاشتن که اگه دلتون خاست فن 120 بندازید اونجا. پس بهتره تا بشه تا اینکه بشکونیدش. شاید بعدا خاستید فن بندازید روش.

ممنون تاش کردم !

ولی برا جا کردن سی دی رام سرویس شدم جای پینا نمی ذاشت بره توش!

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

موجودی داره یا نداره اصلا مهم نیست ،همینکه قیمت زده و میشه به سبد خرید اضافه کرد و خرید رو انجام داد کافیه.

بچه های زیادی همینجوری خریدن و مشکل خوردن. یه سر به پستهاشون تو همینجا  بزن در مورد خرید از مقداد

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، rahyarpaul گفته است :

بچه های زیادی همینجوری خریدن و مشکل خوردن. یه سر به پستهاشون تو همینجا  بزن در مورد خرید از مقداد

عزیز منظور من رو شما متوجه نشدی، اصلا کاری به این صحبتها ندارم، صرفا به عنوان یه فروشگاه پربازدید همین که این قیمتها رو گذاشته کافیه.. تاثیر گذاری این فروشگاه‌ رو قیمت گذاری بقیه سایتها و فروشنده های بازار رو شما به هیچ وجه نمیتونی انکار کنی، بحث اینکه حالا خریدار به مشکل میخوره یا نه هیچ اهمیتی نداره.

قبلا با یه درصد جزیی قیمت بالا پایین گند میزد تو بازار الان قشنگ دو برابر کرده قیمت ها رو.

ویرایش شده توسط Ali Alborz
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده کیس x3+ viper دارم . به نظرتون عوض کنم و z5 surena بخرم؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

عزیز منظور من رو شما متوجه نشدی، اصلا کاری به این صحبتها ندارم، صرفا به عنوان یه فروشگاه پربازدید همین که این قیمتها رو گذاشته کافیه.. تاثیر گذاری این فروشگاه‌ رو قیمت گذاری بقیه سایتها و فروشنده های بازار رو شما به هیچ وجه نمیتونی انکار کنی، بحث اینکه حالا خریدار به مشکل میخوره یا نه هیچ اهمیتی نداره.

قبلا با یه درصد جزیی قیمت بالا پایین گند میزد تو بازار الان قشنگ دو برابر کرده قیمت ها رو.

من عذر میخوام . فکر کردم قیمت پایینتر برا مقداد بوده.

دیشب دیروقت بود و ظاهر سایتها شبیه هم و اشتباه کردم.و بعد از اینکه گفتی متوجه منظور نمیشی ،فکر کردم شاید اشتباهی کرده باشم . عکسها رو دیدم ،فهمیدم سوتی دادم.

من شرمنده

اینم یه نگاه کن،جای دوری نمیره

https://egerd.com/p/B01MDS8L83

ویرایش شده توسط rahyarpaul
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

منشن هم نمیکنم

سلام و درود

اولا از عزیزانی که وقت گذاشتن و عکس و نقد دادن تا دیگر افراد استفاده کنن تشکر میکنم نشون از روحیه حرفه ایشون داره :28_hugging:

ببینید یه مشکل اساسی و متاسفانه همیشگی که ما داریم اینه که کلا کارشناسیم راجع به همه چیز کاملا قبول دارم ولی یسری جاها آدما حق دارن !

ببینید کسی نمیگه اقتصادی تولید نکنید ، ملت میگن چرا مدل های مختلف پراید فقط لامپاش با هم فرق داره ؟!!! (هرچند که با پول  پراید خیلی با کیفیت میشه تولید کرد طبق معمول تو این مملکت فقط دزدی !!!)

با همین متریال با همین کیفیت و با همین قیمت تمام شده میشد صد تا مدل داد به شرکت دوست چینی تا بره تو خط تولید که آدم از دیدنش کیف کنه ، برداشتن دوتا طرح به شدت ضعیف (نظر شخصی خودم و چندین تن از دوستان حرفه ای در امر طراحی و حتی مادینگ ) رو دادن واسه تولید آدم این چیزا رو میبینه فقط تاسف می خوره !

بخدا بیان اعلام همگانی کنن به تمام  کشور، طراحلان به شکل رایگان طرح های خودتون رو برای نسل بعدی کیسامون به ما ارائه بدید بعد بیان مدلای منتخب و هزینه نهایی مد نظر  رو به شرکت چینی بدن اونم مثلا میگه یه فنشو بر میداریم یا اینکارش میکنیم تا هزینش بشه مقدار مد نظر شما بعد بیان همه پرسی کنن که آقا این طرح با این مشخصات خوبه یا مثلا کمی گرون تر با تغییرات برخی قسمتا ؟ ( کاری که محصولات موفق و پر فروش انجام میدن یعنی تولید محصول بعدی با سلیقه و خواسته مصرف کننده ) که نتیجه کار میشه بهترین و پر فروش ترین کیس شرکت !!! اون طراح بدبختم در همین حد که اسمشو کمی بیلد کنن خودش کلی امتیازه واسه آینده کاریش ! اگرم ناخن خشکی نکنن دوزارم میشه داد که چون بعید این کارا ازشون فاکتور میگیریم !!!

خلاصه بگم تو این مملکت عمدتا افراد شعور انجام کار به شکل حرفه ای ندارن!!! همه فقط دنبال دله دزدین نمیفهمن اگه کار اساسی انجام بشه هم خدا راضیه هم بندش هم چندین برابر سود می مونه تو جیب طرف !( الباقی حرفا فقط باد هوا و از زیر کار در رفتنه ! )

در پایان از هر کسی که بهش بر خورده پوزش میطلبم نظر شخصیم رو عنوان کردم :29_smirk:

یا حق.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، rahyarpaul گفته است :

من عذر میخوام . فکر کردم قیمت پایینتر برا مقداد بوده.

دیشب دیروقت بود و ظاهر سایتها شبیه هم و اشتباه کردم.و بعد از اینکه گفتی متوجه منظور نمیشی ،فکر کردم شاید اشتباهی کرده باشم . عکسها رو دیدم ،فهمیدم سوتی دادم.

من شرمنده

اینم یه نگاه کن،جای دوری نمیره

https://egerd.com/p/B01MDS8L83

دشمنت شرمنده.

ایگرد بحثش فرق داره و شما بهش سفارش میدی و به صورت تکی برات وارد میکنه و شما باید هزینه حمل و‌نقل یک عدد رو (که قاعدتا بسیار بیشتر از واردات به صورت تعداد و از طریق نمایندگی اون شرکت که از عمده فروش و تخفیفات اون استفاده میکنه و از راه های بسیار کم هزینه تر جنس رو وارد کشور میکنه، هست) کامل پرداخت کنی، بارها هم تاکید شده سایتهایی امثال ایگرد صرفا برای اجناسی هست که در بازار داخلی ناموجود هست و یا از اصالتشون اطمینان نداری و ترجیح میدی با پرداخت قیمت بالاتر از امازون و فروشنده مورد اعتمادت خریداری کنی.

قیمتی که ایگرد (به عنوان وارد کننده و خریدار تکی از امازون میده) کاملا منطقی هست..

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اصلا به نظرم نیاز نیس من خودم z4 دارم بنظرم خیلی بهتر از مدل z5هست.
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

سلام.

دوست عزیز اصلا اینکار رو انجام نده.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، m.daneshyab گفته است :

ممنون تاش کردم !

ولی برا جا کردن سی دی رام سرویس شدم جای پینا نمی ذاشت بره توش!

کامل برداریدش

در 9 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

منشن هم نمیکنم

هنوزم پای حرفم هستم گرین هم شده سایپا!

مشکل اینجاست که اول جلو واردات رو میگیرن به اسم حمایت از تولید بعد دم رقیبا قیچی شد شروع به دوشیدن ملت میکنن با اسباب بازیهاشون

اونقدر ملت رو تو انتخاب محدود کردن تا بین بد و بدتر یکی رو انتحاب کنن

ویرایش شده توسط Sabertooth
  • لایک 7
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، abidi گفته است :

اینقدر همه چیو به خودروسازی و پراید ربط ندین

مافیا خودروسازی ایران یه داستان جداگانه داره که قابل مقایسه با هیچ صنعت دیگه ای نیست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است :

سلام.

دوست عزیز اصلا اینکار رو انجام نده.

در 3 ساعت قبل، masooyan گفته است :
در 5 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

اصلا به نظرم نیاز نیس من خودم z4 دارم بنظرم خیلی بهتر از مدل z5هست.

به چه علت؟ راستش کیس X3 viper با این که کیس خوبی از لحاظ تهویه هست ولی زیبا نیست(عدم تمام شیشه ای بودن و Rgb بودن فنها) و اون حس و حال سیستم خفن گیمینگ رو به آدم نمیده. به خاطر شیشه ای بودن و  RGB بودن کیس z5 میخاستم بخرمش.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

به چه علت؟ راستش کیس X3 viper با این که کیس خوبی از لحاظ تهویه هست ولی زیبا نیست(عدم تمام شیشه ای بودن و Rgb بودن فنها) و اون حس و حال سیستم خفن گیمینگ رو به آدم نمیده. به خاطر شیشه ای بودن و  RGB بودن کیس z5 میخاستم بخرمش.

همه دنبال کیفیت و کارایی هستن شما دنبال زیبایی..خفن بودن تا 1 هفته جذابه براتون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...