رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

در 25 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

با عرض سلام

رسیدگی به نمایندگان در زمانی ازطرف شرکت گرین وجاحت داره که خود شرکت کالا رو موجود داشته باشه

یه مثال برای شما می زنم تا راحت تر موضوع رو درک کنید،

فک کن شما نماینده گرینی،  کیس Z5 خریدی، فروختی به مغازه بغلیت، الان هم موجود نداری ، مشتری اگه بیاد توی مغازت بگه من کیس Z5 می خوام چی کار می کنی؟ می گی ندارم یا می ری از مغازه بغلی که بهش فروختی گرون تر می خری با سود خودت به مشتری می فروشی؟ بهونه هم داره، می گه چون شرکت موجود نداره !!! راست هم می گه.

من شرکت دیگه ای رو در زمینه IT سراغ ندارم که به اندازه گرین حداقل این پاسخگویی رو داشته باشه !!!

متاسفانه گرونی و چند قیمتی برای همه محصولات و همه برندها هستش !!! فقط چون ما از طرف گرین پاسخگو هستیم، این اتفاق هر سری برای محصولات گرین می افته داستان 15 صفحه جلو می ره، چون بچه ها کسی رو دارن که یا درددل کنن یا خودشون رو خالی کنن روش !!! ولی ما هم برادرای شما توی این شرکت هستیم، دست من و آقای موسوی و ... باشه می گیم از فردا کیس و پاور رو هم 20000 تومن دلارم 1000 تومن ، بنزینم لیتری 100 تومن ، ولی خوب نیست ، نمی شه !!! حداقل بگذارید ما نبریم از پاسخگویی و حل مشکل 4 نفر دیگه که به کمک فنی احتیاج دارن

توهم توطئه نداشته باشید که شرکت های کامپیوتری یک مشت شیاد هستند که فقط می خوان جیب شما رو خالی کنن !!!

شرکت دیگه ای هست که پاسخگوی شما باشه؟ مثلا برند X ، فقط معرفی کنید به ما تا ازشون تشکر و قدردانی بکنیم ❤️

سلام

من اگه نمایندگی گرین باشم به مغازه بغلیم نمیفروشم، نگه میدارم به مشتری واقعی میدم، کمک نمیکنم به دلالی!! این چیزی که شما گفتی دقیقا مثال دلالی بود نه نمایندگی! مشتری همیشه میره سمت کسی که قیمت پایین میده! هر 5تا نمایندگی گرین این کیس موجود داشتن اما اختلاف 500 تومنی ینی یجای کار میلنگه!

من تا الان پاسخگویی از گرین ندیدم!

پشتیبان گرین جوابی نداشت، سایت هم ایمیل زدم و جوابی نگرفتم!

اهداف اصلی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز  :    افزایش سطح کیفی و کمی رضایت مشتریان از خدمات گارانتی گرین و توسعه آن با هدف دستیابی سریع و آسان مشتریان به این خدمات برای تمامی محصولات سخت افزاری استاندارد     حمایت پیوسته از حقوق مصرف کنندگان محترم با ارائه محصولات به روز و دارای کیفیت جهانی با قیمت مناسب و بهینه ترین خدمات پشتیبانی     ارتقای فرهنگ کاربرد بهینه سخت افزار و ایجاد بسترهای مناسب جهت افزایش سطح اطلاعات مشتریان با برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی در سراسر کشور و سازمان های متقاضی     افزایش سطح بهره وری در روند تولید و ارائه محصولات الکترونیکی با راندمان مناسب جهت کاهش و بهینه سازی مصرف انرژی در سراسرکشور     افزایش سطح کیفیت محصولات، فراتر از استانداردهای جهانی جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان با کاهش نیازمندی مشتریان به خدمات گارانتی     توسعه شبکه فروش و گارانتی با هدف ایجاد تسهیلات لازم برای دسترسی آسان تر مشتریان به محصولات و خدمات شرکت سیاره سبز در سراسر ایران

این اهداف شرکت گرین! اینا در حق مصرف کننده کدومش رعایت شده که شما جانب داری میکنی؟؟شرکت دیگه ای این همه ادعا مشتری مداری نداره! اینجا اگه 15 صفحه اومده جلو بخاطراینه! فقط ادعا و حرف توخالی! دست شما نیست که کیس گرین 1540 میدیدن،اما نمایندگی دیگه 1300!من توهم توطئه ندارم، اختلاف قیمت گویای همه چیز هست، هر کی بفکر سود خودشه! لطفا شما توهم پاسخگویی شرکت گرین رو نداشته باشین!

• لایک 6
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

مدرک خاصی دارید در رابطه با انحصار ؟ انحصار چی دقیقا ؟

کلا توی ایران دو ، سه تا برند باکیفیت خارجی میومد، که اون هم با حفظ احترام نسبت به همکارانمون، چون تعدادشون کم بود و برند برای خود وارد کننده نبود، به صورت قاچاق بود، که همین الانشم کم و بیش میاد !!! ولی گرین نمی تونه موادش رو قاچاق بیاره برادر، چون اگه بگیرن دودمان شرکت رو به باد می دن. ولی برند X رو قاچاقشو بگیرن معلوم نیست ننش کیه، باباش کیه !!!

گرین از عدم ورود کیس کامل از همه بیشتر متضرر شده. نه X8 داریم، نه کوگار، نه Z7 و نه ...

کلا اون 2 سه تا برند می خواستن یک سوم فروش کیس HighEnd گرین رو داشته باشن !!!

بزرگوار منظورم واردات آزاد هست.. من مشکلی با شما ندارم.(دوستتون هم دارم و خیلی از نظرات شما و گرین ساپورت گرامی استفاده کردم)

عرضم این هست که شرکت گرین اولین مشکلش نماینده مداری به جای مشتری مداری هست.اگر رفتار نماینده هاش رو کنترل میکرد و به هر بی سر و پا و لاتی نمایندگی نمیداد باز خوب بود..اما یه نظر سنجی بزارید ببینید چقدر مردم از نماینده هاتون راضین..

مشکل بالایی گرین به خاطر همین انحصار در وارداته.اگر اجازه واردات به همه(چه شرکت و چه حقیقی )برای مدتی داده بشه رفتار شرکتها هم تغییر میکنه.چه گرین چه بقیه.

من با شرکت دیگه هم همچین مشکلی داشتم و منحصر به گرین نیست اما لااقل اون شرکت خودش مستقیم هم جنس میداد به کاربر 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amir m گفته است :

سلام

من اگه نمایندگی گرین باشم به مغازه بغلیم نمیفروشم، نگه میدارم به مشتری واقعی میدم، کمک نمیکنم به دلالی!! این چیزی که شما گفتی دقیقا مثال دلالی بود نه نمایندگی! مشتری همیشه میره سمت کسی که قیمت پایین میده! هر 5تا نمایندگی گرین این کیس موجود داشتن اما اختلاف 500 تومنی ینی یجای کار میلنگه!

من تا الان پاسخگویی از گرین ندیدم!

پشتیبان گرین جوابی نداشت، سایت هم ایمیل زدم و جوابی نگرفتم!

اهداف اصلی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز  :    افزایش سطح کیفی و کمی رضایت مشتریان از خدمات گارانتی گرین و توسعه آن با هدف دستیابی سریع و آسان مشتریان به این خدمات برای تمامی محصولات سخت افزاری استاندارد     حمایت پیوسته از حقوق مصرف کنندگان محترم با ارائه محصولات به روز و دارای کیفیت جهانی با قیمت مناسب و بهینه ترین خدمات پشتیبانی     ارتقای فرهنگ کاربرد بهینه سخت افزار و ایجاد بسترهای مناسب جهت افزایش سطح اطلاعات مشتریان با برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی در سراسر کشور و سازمان های متقاضی     افزایش سطح بهره وری در روند تولید و ارائه محصولات الکترونیکی با راندمان مناسب جهت کاهش و بهینه سازی مصرف انرژی در سراسرکشور     افزایش سطح کیفیت محصولات، فراتر از استانداردهای جهانی جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان با کاهش نیازمندی مشتریان به خدمات گارانتی     توسعه شبکه فروش و گارانتی با هدف ایجاد تسهیلات لازم برای دسترسی آسان تر مشتریان به محصولات و خدمات شرکت سیاره سبز در سراسر ایران

این اهداف شرکت گرین! اینا در حق مصرف کننده کدومش رعایت شده که شما جانب داری میکنی؟؟شرکت دیگه ای این همه ادعا مشتری مداری نداره! اینجا اگه 15 صفحه اومده جلو بخاطراینه! فقط ادعا و حرف توخالی! دست شما نیست که کیس گرین 1540 میدیدن،اما نمایندگی دیگه 1300!من توهم توطئه ندارم، اختلاف قیمت گویای همه چیز هست، هر کی بفکر سود خودشه! لطفا شما توهم پاسخگویی شرکت گرین رو نداشته باشین!

جواب شما رو شخص خود بنده صبح دادم خدمتتون !!! ایمیلتون رو چک کنید

شما متوجه نبود کالا هستی؟ آقا جنس نیست، طرف گرون تر می فروشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ism گفته است :

بزرگوار منظورم واردات آزاد هست.. من مشکلی با شما ندارم.(دوستتون هم دارم و خیلی از نظرات شما و گرین ساپورت گرامی استفاده کردم)

عرضم این هست که شرکت گرین اولین مشکلش نماینده مداری به جای مشتری مداری هست.اگر رفتار نماینده هاش رو کنترل میکرد و به هر بی سر و پا و لاتی نمایندگی نمیداد باز خوب بود..اما یه نظر سنجی بزارید ببینید چقدر مردم از نماینده هاتون راضین..

مشکل بالایی گرین به خاطر همین انحصار در وارداته.اگر اجازه واردات به همه(چه شرکت و چه حقیقی )برای مدتی داده بشه رفتار شرکتها هم تغییر میکنه.چه گرین چه بقیه.

من با شرکت دیگه هم همچین مشکلی داشتم و منحصر به گرین نیست اما لااقل اون شرکت خودش مستقیم هم جنس میداد به کاربر 

نمی شه، سایز شرکت ها از یک سایزی که بزرگتر می شه نمی تونن عرضه مستقیم داشته باشن.

شما اینتل رو ببین، AMD رو ببین، ایسوس، ایران خودرو، سامسونگ، سایپا  !!! من خودمم متخصص فروش نیستم درسشم نخوندم که اظهار نظر کنم، ولی پرس و جو کردم ، توی این ابعاد باید ریتیلر و مرکز پخش و نمایندگی و ... باشه

توی این سیستم خواه ناخواه توی عدم موجودی کالا که بازه زمان داره ، مثلا یک ماه فلان کیس موجود نیست، این اختلاف قیمتی به وجود میاد.

🔺نمی خوام خبر بد بدم ولی قیمت های فعلی بر اساس دلار 16 تومن نیست، دوباره دو سه ماه دیگه نیاین شروع کنید به تاپیک زدن که چرا قیمتا گرون شده !!!🔺

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

شمایی که نمایندگی میدی چکاره ای؟؟

با عرض سلام و تشکر بابت حسن انتخاب شما از محصولات شرکت سیاره سبز امکانش هست نمایندگان و قیمت هایی که بهتون دادند رو برای بنده ارسال کنید؟ کدوم نمایندگی چه قیمتی بهتون اعلام کردند؟ ما برای نمایندگان رسمی خودمون که گرون فروشی بکنند جریمه در نظر می گیریم.

این جواب شما... چرا حرف اینجا و ایمیلتون باهم فرق داره؟

5تا نماینده رسمی شما بمن قیمت دادن... از 1300 تا 1800

تموم حرف منم همین بود که ایملیش کردین! نظارت! تمام

ویرایش شده توسط amir m
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

نمی شه، سایز شرکت ها از یک سایزی که بزرگتر می شه نمی تونن عرضه مستقیم داشته باشن.

شما اینتل رو ببین، AMD رو ببین، ایسوس، ایران خودرو، سامسونگ، سایپا  !!! من خودمم متخصص فروش نیستم درسشم نخوندم که اظهار نظر کنم، ولی پرس و جو کردم ، توی این ابعاد باید ریتیلر و مرکز پخش و نمایندگی و ... باشه

توی این سیستم خواه ناخواه توی عدم موجودی کالا که بازه زمان داره ، مثلا یک ماه فلان کیس موجود نیست، این اختلاف قیمتی به وجود میاد.

🔺نمی خوام خبر بد بدم ولی قیمت های فعلی بر اساس دلار 16 تومن نیست، دوباره دو سه ماه دیگه نیاین شروع کنید به تاپیک زدن که چرا قیمتا گرون شده !!!🔺

سلام

شما در مقابل گرون فروشی نمایندگان هیچ بازوی نظارتی یا اهرم فشاری ندارید؟

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

بزرگوار البته اینتل و amd مقداری متفاوته اما مثلا ایرانخودرو مستقیم میداد تا قبل از این اوضاع روحانی lol

الانم میده منتها پیش فروشی

بگذریم

اعتراض من به عدم کنترل نماینده ها توسط گرین هست.من از یک نمایندگی میلواکی جنسی خریدم از کشور ثالث

نمایندگی پاسخگوی من نبود در مورد ایراد جنس..به شرکت اصلیدر آمریکا زنگ زدم  نمایندگی مربوطه تو یه قاره دیگه کمتر از 10 ساعت تماس گرفت با 10 خط معذرت خواهی کارم رو با یه اشانتیون گرونتر از جنس خریداری شده راه انداخت

خسته نباشید به هر حال

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

برادر من کدوم یک ماه

این کیسها وقتی امد تو بازار 24 ساعت بعدش افزایش قیمتشون شروع شد

مگر چندتا وارد کردین که عرض 24 ساعت موجودی کم شد

جوابش تو انبار نمایندگی هاتون هست ( احتکار احتکار احتکار )

که از طرف گرین هم بعید میدونم رسیدگی بشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mahddi گفته است :

سلام

شما در مقابل گرون فروشی نمایندگان هیچ بازوی نظارتی یا اهرم فشاری ندارید؟

ما و هر واحد دیگه ای در صورت مشاهده گرون فروشی به واحد فروش ارجاع می دیم،

معمولا توی شرایط نرمال جریمه در نظر گرفته می شه، اما در زمان نبود کالا نمایندگان می تونن گرون تر بفروشن. متاسفانه محصولات ایران خودرو هم این مشکل براش پیش میاد. قیمت مصوب کارخونه با جنسی که توی نمایندگی هست متفاوته.

درکل دارم عرض می کنم دنبال جواب سوالات قیمتیتون توی فروم نگردید !!!

در 3 دقیقه قبل، Ism گفته است :

نمایندگی پاسخگوی من نبود در مورد ایراد جنس..به شرکت اصلیدر آمریکا زنگ زدم  نمایندگی مربوطه تو یه قاره دیگه کمتر از 10 ساعت تماس گرفت با 10 خط معذرت خواهی کارم رو با یه اشانتیون گرونتر از جنس خریداری شده راه انداخت

بله برادر، اونجا بلاد کفری هستش که مردمش مالیاتشون رو 30 درصد رو همه چیز می دن و از اون طرفم درآمدشون می رسه.

من حرفم اینه که توی این شرایط ما داریم تمام سعیمون رو می کنیم.

دیگه بهتر از این نمی شه ، من الله توفیق

در هم اکنون، WINNER گفته است :

برادر من کدوم یک ماه

این کیسها وقتی امد تو بازار 24 ساعت بعدش افزایش قیمتشون شروع شد

مگر چندتا وارد کردین که عرض 24 ساعت موجودی کم شد

جوابش تو انبار نمایندگی هاتون هست ( احتکار احتکار احتکار )

که از طرف گرین هم بعید میدونم رسیدگی بشه

به نظرت 150 تا نمایندگی رو خلع کنیم در کل کشور خوبه؟

=====================================================================

فکر نکنم بحث فایده ای داشته باشه . فقط می تونم توصیه کنم اگر جنسی از گرین دیدی که گرون هستش، به قول دوست عزیزم آقای حسینی ، سزای گرون فروش نخریدنه !!! نخرید آقا ، نخرید ، نخرید تا قیمتش درست بشه، وقتی درست شد بخرید

• لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

پوریای گرامی به نظرم گرین از از دست دادن نماینده فروش میترسه ..به همین دلیل هست که کلا نظارت رو بیخیال شده که به نظرم در بلند مدت به ضررش تموم میشه.شرکت خیلی اهرم برای منضبط کردن نمایندگی داره.فقط کافیه جنس بهشون عرضه نکنه اگر شرایط مساعد برای فعالیت نداشته باشن.قحطی ریتیلر که نیست..

یه شرکت باید از از دست دادن مشتری بترسه..فروشنده همیشه پیدا میشه

کمتر بشن اما با کیفیت بیشتر خیلی به نفع شرکته تا بیشتر باشن اما بی کیفیت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

به نظرت 150 تا نمایندگی رو خلع کنیم در کل کشور خوبه؟

=====================================================================

فکر نکنم بحث فایده ای داشته باشه . فقط می تونم توصیه کنم اگر جنسی از گرین دیدی که گرون هستش، به قول دوست عزیزم آقای حسینی ، سزای گرون فروش نخریدنه !!! نخرید آقا ، نخرید ، نخرید تا قیمتش درست بشه، وقتی درست شد بخرید

لازم نیست 150 تا رو خلع کنید

30 تا رو خلع کنید

تو شهرهای بزرگ هم بازرس بفرستین

هشدار جدی هم به بقیه بدین بعد ببینین بازم از این کارا میکنن

70 درصد خریداران بازار از سخت افزار اطلاعی ندارن چه برسه به قیمت

اون بنده خداها چی میدونن دارن گرون میخرن یا نه

شما باید وجدانتون رو روشن کنید

• لایک 3
لینک به دیدگاه

هی بابا اینا همش فیلمه

جو درست میکنن تا از چند تا آهن پاره و جنس وارداتی با برچسب داخلی بیشتر نصیبشون بشه 

معلوم نیست پشتشون به کی گرمه..

• لایک 4
لینک به دیدگاه

من کامل جوابمو گرفتم

شرکت گرین یا نمیدونه مفهوم نمایندگی چیه یا نمیخاد بدونه!

با شرکتی طرفیم که فقط بفکر فروختن جنس خودشه، فروختن کالا به اصطلاح نمایندگی ها و حاشیه سود تضمینی و بعدش براشون مهم نیست، با هرقیمتی بدست من مصرف کننده رسید رسید، مهم نیست، چون فقط مشتری مداری و حمایت مصرف کننده مث خیلی چیزا شعار! از حد شعار هم فراتر نمیره!

خرید جنس جایگزین made in china بهتر از خرید جنس وطنی made in china ست!

نمردیم و با مفهوم نمایندگی و مشتری مداری آشنا شدیم! باشد که رستگار شویم😏

ادم خواب میشه بیدار کرد، کسی که خودشو به خواب میزنه نه!

• لایک 7
لینک به دیدگاه

این بحث رو درک نمیکنم چیه دقیقا"

همه جای دنیا نمایندگی ممکن هست گرونتر بده و ممکن هست ارزان تر بده

اول اینکه در خارج از کشور شو روم هستند بیشتر و استعلام قیمت از طریق سایت فروش اون شرکت هست

حالا امکان داره شما آمازون رو باز کنید فروشنده ای ارزونتر بده

ولی اونجا یک مسئله ای هست اونجا به خاطر اینکه همیشه تولید هست بدون قعطی خب قیمت نوسانی نداره

فقط به طبع محصولی که تازه میاد گرونتر هست

و با توجه به اینکه شرکت از تولیدش اطمینان داره قیمت رو رسمی علام میکنه تا خریدار خودش تصمیم بگیره

در کشور ما اگر قیمت محصولی به طور رسمی روش درج نشه به هیچ وجه قابلیت پیگیری نهاد های نظارتی که نیست

پروتکل خاصی داره که باید برن یقه وارد کننده یا اسمبلر رو بگیرن که چقدر برات تمام شده چقدر مالیات و عوارض دادی چقدر سود برداشتی

در نهایت چند برای فروشگاه فاکتور زدی که الان این قیمت داره میده

که اون هم برای وضعیت گل و بلبل هست نه برای الان که گره پاپیونی خوردیم

مثال واضح گوشی که توی اسفند ماه 2.500 التماس میکردن الان 4 تومن هم نمیدن بهت

در حالی که ما کلا" از اسفند اصلا" واردات گوشی نداشتیم که بخواهیم بگیم دلار رفته بالا قیمت شده این

خیلی شیک شرکت وارد کننده گوشه های تو انبارش رو داره میکنه تو پاچه با این قیمت

تازه اینها ارز نیمایی گرفتن و باید به دولت جواب هم بدن

کو؟الان یکیشون جواب داره میده؟الان در حال تنبیه شدن هستن؟

نه خیر تازه تزریق گوشی به بازار رو متوقف کردن که بازار بیشتر تحت فشار قرار بگیره و عزیزان دور از فشار بالا دستی خودشون رو نگه دارن

قضیه قطعات کامپیوتر هم  انبار کردن هست

روز اول قبل گرونی ها یکسری اومدن انبار کردن الان قطره چکانی میدن بیرون با قیمت هایی که میخوان 

ولی شما مطمئن باش با سیستم نظارتی و نوع تفکر احتکاری که ملت ما دارن اینتل هم میومد اینجا همچین بدش نمیومد که بگذاره قیمت ها رو مردم مشخص کنند که میدونست مردم رو سفیدش میکنند و با هر قیمتی بخواد میفروشه

در کشور ما همیشه مصرف کننده واقعی چوب اون عزیز دلالی رو خورده که فکر میکنه دلالی شغل شریفی هست

مطمئن باشید شرکت گرین جنسش رو فروخته رفته شاید با تقاضاهای ناشناس اون موقع الانم که تولیدی نداره بره یقه کیو بگیره؟

بره بگه آقا جنس هایی که من بهت فروختم رو فاکتور هاش رو نشونم بده به چه کسانی فروختی و شماره ملیشونم بده؟

شرکت کارمند داره کارگر داره جنسش رو واگذار میکونه پولش رو بده به کارمنداش و معوقاتش

شرکت دولتی که نیست بگیم وام گرفته انبار کرده بعد گرونتر پیش فروش کنه سال دیگه بهتون تحویل بده

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

با عرض سلام

رسیدگی به نمایندگان در زمانی ازطرف شرکت گرین وجاحت داره که خود شرکت کالا رو موجود داشته باشه

یه مثال برای شما می زنم تا راحت تر موضوع رو درک کنید،

فک کن شما نماینده گرینی،  کیس Z5 خریدی، فروختی به مغازه بغلیت، الان هم موجود نداری ، مشتری اگه بیاد توی مغازت بگه من کیس Z5 می خوام چی کار می کنی؟ می گی ندارم یا می ری از مغازه بغلی که بهش فروختی گرون تر می خری با سود خودت به مشتری می فروشی؟ بهونه هم داره، می گه چون شرکت موجود نداره !!! راست هم می گه.

من شرکت دیگه ای رو در زمینه IT سراغ ندارم که به اندازه گرین حداقل این پاسخگویی رو داشته باشه !!!

متاسفانه گرونی و چند قیمتی برای همه محصولات و همه برندها هستش !!! فقط چون ما از طرف گرین پاسخگو هستیم، این اتفاق هر سری برای محصولات گرین می افته داستان 15 صفحه جلو می ره، چون بچه ها کسی رو دارن که یا درددل کنن یا خودشون رو خالی کنن روش !!! ولی ما هم برادرای شما توی این شرکت هستیم، دست من و آقای موسوی و ... باشه می گیم از فردا کیس و پاور رو هم 20000 تومن دلارم 1000 تومن ، بنزینم لیتری 100 تومن ، ولی خوب نیست ، نمی شه !!! حداقل بگذارید ما نبریم از پاسخگویی و حل مشکل 4 نفر دیگه که به کمک فنی احتیاج دارن

توهم توطئه نداشته باشید که شرکت های کامپیوتری یک مشت شیاد هستند که فقط می خوان جیب شما رو خالی کنن !!!

شرکت دیگه ای هست که پاسخگوی شما باشه؟ مثلا برند X ، فقط معرفی کنید به ما تا ازشون تشکر و قدردانی بکنیم ❤️

چه خبر از ماست 20 هزار تومنی لاکتیویا؟
آقا پوریای عزیز خواهش میکنم هی این جمله رو تکرار نکنین ======> من شرکت دیگه ای رو در زمینه IT سراغ ندارم که به اندازه گرین حداقل این پاسخگویی رو داشته باشه !!!
متاسفانه یا شوربختانه تو مملکت عجیبی زندگی میکنیم! شما وظیفته جواب مشتریتو بدی، منتی هم نباید بزاری! این که تو این فروم فعال هستین خوبه اوکی، و درسته شرکت
دیگه ای هم به این شکل پاسخگو نیست، اما دلیل بر اوکی بودن گرین نیست، من هر جا بوده تشکر کردم از گرین یا هر شرکت دیگه ای اما خیلی جاها هم حرفمو رک گفتم، نمونش
چند وقت قبل یه پاور سری uk گرین که گارانتی نداشت یکی از دوستان برده بود گرین با یه هزینه خیلی کم پاوری که گارانتی نداشته رو به جاش یه پاور آکبند دادن!
من همیشه از این ناراحت میشم که چرا تا یه چیزی در مورد لیون کامپیوتر و گرین گفته میشه همه فکر میکنن خبراییه یه توطعه ای در میونه بابا همچین چیزایی نیست
صرفا یک کاربر ناراضی و انتقادشو میرسونه و سلام.

• لایک 9
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

اقا نخرین این اشغالارو تا مجبور شن قیمت واقعی بدن ... مخصوصا این کیس های جدید گرین (z5 z6) واقعا بی کیفین ... 

قیمت اجناس made in chine گرین گاهن حتی تا دو برابر اجناس با کیفیت امریکایی یا درجه یک چین رفته بالا  ! 

گرین جان. افزایش 6 برابری 7 برابری میدی حداقل کیفیت جنساتو درست کن .. ما که مجبورین بخریم چون بعضن جایگزینی نداره قطعات ... 

حالا جالبه زنگ زدم پشتیبانی گلایه کنم که کیفیت محصولاتتون خیلی افت کرده طلبکارانه بهم گفتن اینطور نیست ما امارمون نشون میده افزایش رضایت مشتری داشتیم و این حرفا ... واقعا متاسفم ... 

شما همون گارانتی msi باشین بهتره ... سایپا و ایرانخودرو جدید نخواستیم ... 

• لایک 7
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که میگن یه شرکت مثل گرین با وارد کننده ها هماهنگ هست تا قیمت ها بره بالا

ملاحظه بفرمایید :

11.thumb.jpg.3908a7b6c97d57d083c4f0349500cc47.jpg

22.thumb.jpg.64f6f1231726e8394580a03e80c5c9ee.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان، چرا گیر دادین فقط به گرین؟ بقیه برند ها چی؟ بقیه بالا نبردن قیمت هاشون رو؟

تمامی قطعات الکترونیکی قیمت هاشون شخمی تخیلی رفته بالا. دلیلش هم بسته شدن هرچه بیشتر درهای ایران به روی دنیاست. هرچی این درها محکمتر بسته بشن، اجناس وارداتی کمبودشون بیشتر میشه و گرانتر می شوند. هر روز گرانتر می شوند. گل سر سبد اجناس وارداتی هم تجهیزات الکترونیکی مثل قطعات کامپیوتر است.

پراید آشغالی شده 75 میلیون. گوشی موبایل آشغالی شده 4 میلیون.

چی مثال بزنم، یه دستگاه تردمیل که سال 94 بوده 2.700، سال 98 به 7 تومن رسیده و اسفند 98 قیمتش 9.5 بوده و الان 12.500 شده اگر پیدا کنید!!

شما یه مایکروفر خارجی نمیتونی راحت توی بازار ایران پیدا کنی. اصلا تخم لوازم خانگی خارجی رو سگ خورده.

کولر گازی سامسونگ 18 میلیون شده!

بخاری برقی پارس خزر که پارسال گرفتم 270 تومن امسال 750 تومن شده.

آقا چرا راه دور بریم، اس اس دی سامسونگ 970 Evo Plus حجم 1 ترابایتش اسفند 3.050 بود، الان 5 میلیون تومنه!

گرین هم مثل بقیه، قیمتها هر روز بالاتر میره، همه هم مجبور هستند بالا ببرند، من و شما هم بودیم بالا میبردیم، این ذات طبیعی بازاره، آمازون هم توی ایران بود، توی همین شرایط قرار می گرفت همین کارو می کرد.

بعدشم، اصلا گیرم شما قیمت های گرین رو درست کردی، با قیمت های مابقی قطعات چه می کنید؟

دوستان خانه از پایبست ویران است، با گیر دادن موردی هیچی درست بشو نیست. خودتونو خسته نکنید.

ویرایش شده توسط ARMIN
  • لایک 6
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

دوستان، چرا گیر دادین فقط به گرین؟ بقیه برند ها چی؟ بقیه بالا نبردن قیمت هاشون رو؟

تمامی قطعات الکترونیکی قیمت هاشون شخمی تخیلی رفته بالا. دلیلش هم بسته شدن هرچه بیشتر درهای ایران به روی دنیاست. هرچی این درها محکمتر بسته بشن، اجناس وارداتی کمبودشون بیشتر میشه و گرانتر می شوند. هر روز گرانتر می شوند. گل سر سبد اجناس وارداتی هم تجهیزات الکترونیکی مثل قطعات کامپیوتر است.

چی مثال بزنم، یه دستگاه تردمیل که سال 94 بوده 2.700، سال 98 به 7 تومن رسیده و اسفند 98 قیمتش 9.5 بوده و الان 12.500 شده اگر پیدا کنید!!

شما یه مایکروفر خارجی نمیتونی راحت توی بازار ایران پیدا کنی. اصلا تخم لوازم خانگی خارجی رو سگ خورده.

آقا چرا راه دور بریم، اس اس دی سامسونگ 970 Evo Plus حجم 1 ترابایتش اسفند 3.050 بود، الان 5 میلیون تومنه!

گرین هم مثل بقیه، قیمتها هر روز بالاتر میره، همه هم مجبور هستند بالا ببرند، من و شما هم بودیم بالا میبردیم، این ذات طبیعی بازاره، آمازون هم توی ایران بود، توی همین شرایط قرار می گرفت همین کارو می کرد.

بعدشم، اصلا گیرم شما قیمت های گرین رو درست کردی، با قیمت های مابقی قطعات چه می کنید؟

دوستان خانه از پایبست ویران است، با گیر دادن موردی هیچی درست بشو نیست. خودتونو خسته نکنید.

دوست عزیز این بحث ها از سوال من بوجود اومد، سوال این نبود چرا قیمت محصولات گرین افزایش داشته! سوال این بود چرا یه کیس بین 4تا نمایندگی گرین 500 تومن اختلاف قیمت داره!!!

این دوتا موضوع کاملا باهم متفاوته

که منم به جوابم رسیدم و فهمیدم با کی طرفم... تموم شد!

ویرایش شده توسط amir m
لینک به دیدگاه

اقا ول کنید بخدا

به امید 1404باشید همین😀

بلکه شاید انقلاب اقتصادی بشه تو کشورمون

وگرنه با همین فرمون بریم مردم دیگه باید فقط دنبال پرکردن شکمشون باشن که با پیاز و گوجه و.. پرش کنن .دیگه گوشت.تخم مرغ و.. هم که تولید داخلش هست قیمتش درست نیست (البته سعی شده که پایدار باشه  ولی خب قیمت الان با گذشته خیلی فرق کرده)

باید سیاست کره شمالی رو پیش بگیریم😅

اگر با همین فرمون حسن XDپیش بریم و اگر به من خدا عمری داد بهم. بعدم باید برای بچه هام چندین سال دیگه از لبتاپ و کنسول و کامپیوتر تعریف کنم که چی بودن و اصلا چه شکلی بودن و ما باهاش چه کار هایی میکردیم(میره تو خاطراتمون دیگه)

(تو خبرا اومده بود که ما تولید سی پیو و..داریم بخاطر همین وارداتش متوقف شد گفتم حله رفتیم تو عصر کره شمالی 😀 واقعا....البته ما ازشون هنوز جلوتریم چون تلویزین  اجازه استفادشو تو کشورمون همچنان هست)

اقا جدا از شوخی ...پاور رو که کاریش نمیشه کرد

ولی کیس نخرید برای سیستمتون بخدا هیچ اتفاقی پیش نمیادا..تازه پزشو بیشتر میشه داد 

چون دما خونه بیشتر رو 25-34درجه هست اینکه نیازی به فن نیست وگردش هوای داخل خونه ...بجای چندین فن اشغال گیرین داخل کیس بهتر عمل میکنه

اگر دما سیستم مناسب نبود خداروشکر تو خونه خیلی از ایرانیا پنکه هست(نبودم هزینه زیادی نداره برید بازار یه کوچیکشو بخرید) 😅 بادشو بگیرید رو سیستم خودتونم خنک  میشید

بدون دردسرم هر هفته میشه با بلور خاک گیریش کرد

ویرایش شده توسط yasin1380
  • لایک 2
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

اقا ول کنید بخدا

به امید 1404باشید همین😀

بلکه شاید انقلاب اقتصادی بشه تو کشورمون

برای اینکار نیاز به همکاری با غرب داریم مثل تموم کشور های عادی دنیا 

شرق مارو بدبخت کرد ‌‌‌... تمامی کشور های شرقی بدون استثنا حکومت دیکتاتوری دارن ... 

تا با دنیا همکاری نکنیم 1404 نه تنها بهتر نمیشه (برای مردم نه اونایی که نونشونو از تحریم میخورن) بلکه بدترم میشه. 

........................................‌‌‌........................‌...............

برای گرین هم همونطور که بالا گفتم افزایش قیمت مثلا کیس زد۳  تا هشت برابر بود! یا کولر های پردازندش که عجیب رفتن بالا یا .... والا برند های خارجی خیلی خوبن که فقط ۳/۴ برابر افزایش داشتن!

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

برای اینکه گرین گفته بود با تزریق مناسب قیمتها رو ثابت نگه میداره ولی معلوم شد فقط شعاره ، قیمت دلار هم تقریبا ثابته این وسط افزایش قیمتها دلیلش چیه نمیدونم فقط دلال بازی و سود بیشتر ، حالا بقیه شرکتها هم اینجوری کردن لااقل شعار نمیدن ، بالاخره باید از یه جایی شروع کرد به اعتراض و درست کاری نه اینکه بشینی بگی ولش چاره ای نیست ،(لااقل حرفهامونو میزنیم دلمون خنک میشه) همینکارو کردیم به اینجا رسیدیم ، گرین هم مثلا برند داخلیه وقتی برند داخلی قیمتهاش چندین برابر بیشتر شده نسبت به برند خارجی نشان وضع اسفناک تولید کننده داره

اینکه همه چی چیز گرون شده به بهانه کرونا نشان از مملکت بی صاحب داره و مردم بی عرضه که هر چی گرون شد براش صف میکشن چند روز پیش رفته بودم پاساژ کامیپوتر شهرمون کابل لن بگیرم دیدم پاساژی که قبلا سوت و کور بود الان جلوی مغازه ها صف بستن !!! نمیدونم واسه چی مگه گوشت و مرغ یارانه ای میدادن ؟!

حرف زیاده اما حوصله تایپش نیست خلاصه حرفام اینه که از یه جایی باید اصلاح شروع کرد یه شبه نمیشه گرین حداقل یه ساز و کاری پیاده کنه محصولاتش به قیمت مناسب دست مصرف کننده برسه تا دیروز میگفت دلالها قیمتو بالا بردن (و هیچ سودی از گرون فروشی نمیکنه اما کاری هم برای اصلاحش نمیکنه )الان نمایندگیهاش اینجوری هستن و ملاک قیمت گذاری نمایندگی ها دیجی کالا هستن نه شرکت مادر ، زمانی که خودم کیس z5 از نمایندگی تبریز خریدم قیمتی که گرین برای مصرف کننده اعلام کرده بودم تو همین تاپیک یا مشابه 795 بود (اگه اشتباه نکنم) که بنده به قیمت همکاری از نمایندگی 895 گرفتم 100 تومن بالاتر از قیمت اعلامی گرین اونم زمانی که کیس تازه یک روزم نشده بود وارد بازار شده بود پس بهانه کمبود موجودی مردوده ، گفتن که به یوزر تا 1100 هم فرو میکنن ملاکشون هم طبق حرفهای نمایندگی دیجی کالا بود !!! نه قیمتهای خود گرین (این یعنی نظارت کشک)

لیون هم با قیمت پایینتر از قیمت خرید بنده کیسو موجود کرد بنده شاکی شدم که مبلغ بیشتری پرداخت کردم جوابشون این بود که قیمتو بردن بالا !

گرین هم رویه مردان سیاست پیش گرفته تا گندی پیش میاد هیچ دخالتی ندارن اما وقتی  کاری میکنن که وظیفشونه و بیشتر جنبه تبلیغاتی داره براشون ، منت میزارن که انگاری در حقمون لطف کردن !!!

خلاصش کردم موفق و سلامت باشید

ویرایش شده توسط Hassan.SK
  • لایک 8
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، علی ... گفته است :

برای اینکار نیاز به همکاری با غرب داریم مثل تموم کشور های عادی دنیا 

شرق مارو بدبخت کرد ‌‌‌... تمامی کشور های شرقی بدون استثنا حکومت دیکتاتوری دارن ... 

تا با دنیا همکاری نکنیم 1404 نه تنها بهتر نمیشه (برای مردم نه اونایی که نونشونو از تحریم میخورن) بلکه بدترم میشه. 

........................................‌‌‌........................‌...............

برای گرین هم همونطور که بالا گفتم افزایش قیمت مثلا کیس زد۳  تا هشت برابر بود! یا کولر های پردازندش که عجیب رفتن بالا یا .... والا برند های خارجی خیلی خوبن که فقط ۳/۴ برابر افزایش داشتن!

عزیز دنیا چیزی به ما نمیده فقط میخواد ازمون بمکن واقعا

داستان دراین باره توفروم هم زیاد بحث شده واردش نشی بهتر هست

مشکل اصلی کشور پایه اقتصادی هست که خیلی ازقوانین پاگیر تولید کننده داخلی شده و باعث رکود و افزایش قیمت شده(سیاست اقتصاد داخلی ما باید به سیاست چین و.کره .هند. تایلند. تایوان .تغییر کنه)

این موارد برداشته بشه مقدار زیادی از مشکلات ارزی واقتصادی طی یه دوره خاص حل میشه

شرق دیکتاتور که کاری برای ما نکرد ولی غرب لیبرالیسم هم تحفه ای نیست برای ما ..اززمان قاجارتا به الان ..(سه رعیس جمهور درتلاش برای این برجام الکی بودن وهیچ غلطی نکردن شما دیگه دم از همکاری با غرب نزن...اگر سنت کمه که هیچ اگرم هم سن بابابزرگ بنده هستی پس بهتر میفهمی حرفه بنده رو)

(کسی تو این دنیای وحشی به حاله ما غصه نمیخوره جزء خودمون. چرا که اگر میخوردن اول فکری برای لبنان .سوریه .فلسطین و... میکردن ...بعد ما(اینم از غربیا)

اونایی هم که نون از تحریم میخورن یه تعداد مشخصی هستن 

(تا تغییر رو از خودمون شروع نکنیم دنیا رو نمیتونیم تغییر بدیم)(کسایی که دم از شکایت به لیون و گیرین و.. از سیاست گران فروشی ودلالی میزنن .خودشونم یه خرده دلال هستن فقط دستشون به بالاتر نرسیده وناراحت هستن..زیاد داریم نیازی هم به مشخص کردن نیست)

پس بهتره خودمون رو گول نزنیم😏

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

عزیز دنیا چیزی به ما نمیده فقط میخواد ازمون بمکن واقعا

داستان دراین باره توفروم هم زیاد بحث شده واردش نشی بهتر هست

مشکل اصلی کشور پایه اقتصادی هست که خیلی ازقوانین پاگیر تولید کننده داخلی شده و باعث رکود و افزایش قیمت شده(سیاست اقتصاد داخلی ما باید به سیاست چین و.کره .هند. تایلند. تایوان .تغییر کنه)

این موارد برداشته بشه مقدار زیادی از مشکلات ارزی واقتصادی طی یه دوره خاص حل میشه

شرق دیکتاتور که کاری برای ما نکرد ولی غرب لیبرالیسم هم تحفه ای نیست برای ما ..اززمان قاجارتا به الان ..(سه رعیس جمهور درتلاش برای این برجام الکی بودن وهیچ غلطی نکردن شما دیگه دم از همکاری با غرب نزن...اگر سنت کمه که هیچ اگرم هم سن بابابزرگ بنده هستی پس بهتر میفهمی حرفه بنده رو)

(کسی تو این دنیای وحشی به حاله ما غصه نمیخوره جزء خودمون. چرا که اگر میخوردن اول فکری برای لبنان .سوریه .فلسطین و... میکردن ...بعد ما(اینم از غربیا)

اونایی هم که نون از تحریم میخورن یه تعداد مشخصی هستن 

(تا تغییر رو از خودمون شروع نکنیم دنیا رو نمیتونیم تغییر بدیم)(کسایی که دم از شکایت به لیون و گیرین و.. از سیاست گران فروشی ودلالی میزنن .خودشونم یه خرده دلال هستن فقط دستشون به بالاتر نرسیده وناراحت هستن..زیاد داریم نیازی هم به مشخص کردن نیست)

پس بهتره خودمون رو گول نزنیم😏

باشه

• حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

برای اینکه گرین گفته بود با تزریق مناسب قیمتها رو ثابت نگه میداره

ببخشید، گرین که هیچی، از اون بزرگترش دولته که با تزریق گوشت وارداتی نتونست قیمت رو به زیر 100 هزار تومن بیاره. هیچ شرکتی چنین توانایی نداره، اگر هم ادعا کنه میتونه - کشکه.

کل این داستان به سیستم کشور داری بر می گرده نه سیاست های یک شرکت.

قیمت واقعی دلار بالای 20 هزار تومنه، همون نرخی که اجناس وارداتی باهاش معامله میشن. کلیه محصولات گرین هم وارداتیه.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...