رفتن به مطلب

کیس های جدید شرکت گرین

Recommended Posts

اونی که برای اشغالای گرین میلیونی هزینه میکنه ببخشید ببخشید تو مخش کاهه

یه زمان قیمت خارجی ها قشنگ بعضی وقتها دو برابر گرین بود 

الان برند های پدر مادر دار قیمتشون از گرین کمتره 

در کل اینده خوبی برای این شرکت پیشبینی نمیکنم 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان شرکت گرین که مارو مجبور نکرده محصولاتش بخریم انسان براساس تفکر و فکر و قدرت تصمیم گیریی افریده شده الان میگید نیاز دارید

کمی رو نیازهای خودتون افزونه صبر و استقامت نصب کنید تا روزگار بهتر بشه تا تقاضا هست قیمت ها همین شکله 

خود من یکی از مشتریان گرین هستم  پاور هم از این شرکت تهیه کردم  اورکلاک قیمتش 2.4 ملیون برام تموم شد با تصمیم خودم خریدمش مجبورم نکرد گرین پاور هم رو سیستمم چک کردم مشکل داشت فهمیدم که سیستم خودم مشکل داره و پاور اوکی هست رو یک مادربرد دیگه استفاده میکنم

میخام بگم این کشور چی ارزونه که کیس ارزون باشه؟ قیمت برنج برید ببینید خداتومن شده تمام چیزا که تو کشور تولید میشه گرون کردن کیس که جا خود داره

نمی تونم از گرین بد بگم نه میتونم خوبیش بگم فقط گارانتی بدی ندارن کارم چند بار راه انداختن 

قیمت هاشون جدیدن ترسناک هست شاید سری بعد که کیس بخرم البته 99 درصد من کولر مستر یا هر برندی که فکر کنم ارزش پولم داره میخرم چه بسا 1 ملیون ببیشتر هزینه کنم میکنم

چون یک ملیون در کشور ما به لعنت خدا هم نمی ارزه جنسی میخرم که بعدن پشیمون نشم از خریدم

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

همینطوری تحریم کم بود کرونا هم گند زد تو کل دنیا . الان خیلی از شرکتا تولیداتشون رسیده 10 تا 50% بخاطر کرونا . از اول اسفندم تا الان هیچ کالای الکترونیکی وارد نشده . هر قیمتی که میبینید از بعد انتخابات رفته بالا هیچکدوم تاثیرش بر دلار نبوده . این پست منو چن ماه دیگه بهش میرسین . هنوز قیمتا بالانرفته نسبت به بحران کرونا و تحریبمات بانکی ایران ، دو سه ماه دیگه همین قیمتایی که میگید گرونن حداقل 40-50 درصد افزایش پیدا میکنن . این سری باز میشن دو دسته مردم که طبق معمول چس ناله میکنن از وضعیت یه سری هم حسرت که چرا نخریدیم گرونتر شد . من خودم جزو کساییم با اینکه گرون بود خریدم . حداقل 10 ملیون تومن سیستمم ارزونتر تموم شد چون هروقت پولم رسید یه قطعه رو خریدم نزاشتم به امید ارزون شدن . دیگه ارزونی ای درکار نیست که دلتونو صابون نزنید . هر شرکتی اول از همه به فکر بازده و دوم به فکر حقوق کارمنداشه و سوم جلب مشتری . اینکه دست بزارین رو یه نفر یا یه شرکت هیچی تغییر نمیکنه . بنزین شد 3000 تومن کسی تونست کاری کنه؟ کسایی که اعراض کردن تهش چی شدن؟ جلدشون کردن رفتن زیر خاک . این مشکل فقط مربوط به وارد کننده های قطعات کامپیوتری نیست مملکت کلا رفته به فنا و هر روز وضع بدتر .
حالا میل خوده دوستانیه که تصمیم میگیرن . اینکه نخرید رو دستشون بمونه و ارزون بدنو این چیزا همش فکر و خیاله . وقتی از یه کالایی کلا 1000 تا وارد میشه چیش رو هوا میمونه اگه نخرن؟ میلیونی وارد نمیکنن که اگه نفروشن ورشکست بشن مجبور بشن ارزون کنن جنسو .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

ببخشید، گرین که هیچی، از اون بزرگترش دولته که با تزریق گوشت وارداتی نتونست قیمت رو به زیر 100 هزار تومن بیاره. هیچ شرکتی چنین توانایی نداره، اگر هم ادعا کنه میتونه - کشکه.

کل این داستان به سیستم کشور داری بر می گرده نه سیاست های یک شرکت.

قیمت واقعی دلار بالای 20 هزار تومنه، همون نرخی که اجناس وارداتی باهاش معامله میشن. کلیه محصولات گرین هم وارداتیه.

راجب گوشت وارداتی تو یه برنامه زنده صحبت کردن . مشکل نه گوشته نه وارد کردنش . گوشت هست ولی مجوز پخش نیست ، فقط به یه سری از اقازاده ها و اشناهاشون مجوز پخش میدن سره همین گوشت وارد شده اینقد میمونه خراب میشه میریزن دور یا میسوزونن . از بالا مشکل داریم دیگه . یه سرچ بزنی ویدیوشو فک کنم پیدا کنی . 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

ببخشید، گرین که هیچی، از اون بزرگترش دولته که با تزریق گوشت وارداتی نتونست قیمت رو به زیر 100 هزار تومن بیاره. هیچ شرکتی چنین توانایی نداره، اگر هم ادعا کنه میتونه - کشکه.

کل این داستان به سیستم کشور داری بر می گرده نه سیاست های یک شرکت.

قیمت واقعی دلار بالای 20 هزار تومنه، همون نرخی که اجناس وارداتی باهاش معامله میشن. کلیه محصولات گرین هم وارداتیه.

هنوز اندرخم دلار واقعی هستی؟ 150 ساله دارن میگن این دلار واقعی نیست، پیر شدیم ما از 30 سال رد شدیم بازم همون

شرکت گرین کسی منکر خدمات پس از فروش نسبتا مناسبش نیست اما همین که برای یه چیزی که وظیفشونه منت میذارن

حق بدین که چیزی بگیم! اگر حسن دهنشو باز نکرده بود اگر اینجا نگفته بود کارت گرافیکی هم در کار نبود! آخرشم میخواستن

با یه شوآف و حرکت قهرمانانه همه چیز و حلش کنن! جنس خرید م با گارانتی گرین یا تولید گرین که برچسب گارانتی گرین خورده

وظیفشه گرین دقت کن آرمین وظیفشه گرین پاسخگو باشه، ما فلان میکنیم و این شرکت جواب نمیده و اون و ولش خودتو بچسب

یه چیزی رک بهت بگم کامنتاتو میبینم یه حس ناخوشایندی بهم دست میده حس میکنم همش دنبال یه چیزی هستی

یه بهونه ای هستی که یه جوری به اون مسئله ارجحیت بدی و در آخر بپیچه بره!

پ.ن: الان نیای بگی فلانه و اینه و 500 تا مثال بیاری که زیر بار نمیرم

پ.ن دوم: من خودم شرکتی مه یهو محصولاتش الکی گرون بشه نمیخرم، میخواد گرین باشه، کولر مستر، کورسیر و.... 
اول میرم قیمت دلاری و درهمی کالا رو چک میکنم

پ.ن سوم: موضوع سیاسیش نمیخوام بکنم، ولی جنابعالی بفرما دقیقا دولت چه کاری رو درست انجام داده؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، naderblue گفته است :

دوستان شرکت گرین که مارو مجبور نکرده محصولاتش بخریم انسان براساس تفکر و فکر و قدرت تصمیم گیریی افریده شده الان میگید نیاز دارید

کمی رو نیازهای خودتون افزونه صبر و استقامت نصب کنید تا روزگار بهتر بشه تا تقاضا هست قیمت ها همین شکله 

خود من یکی از مشتریان گرین هستم  پاور هم از این شرکت تهیه کردم  اورکلاک قیمتش 2.4 ملیون برام تموم شد با تصمیم خودم خریدمش مجبورم نکرد گرین پاور هم رو سیستمم چک کردم مشکل داشت فهمیدم که سیستم خودم مشکل داره و پاور اوکی هست رو یک مادربرد دیگه استفاده میکنم

میخام بگم این کشور چی ارزونه که کیس ارزون باشه؟ قیمت برنج برید ببینید خداتومن شده تمام چیزا که تو کشور تولید میشه گرون کردن کیس که جا خود داره

نمی تونم از گرین بد بگم نه میتونم خوبیش بگم فقط گارانتی بدی ندارن کارم چند بار راه انداختن 

قیمت هاشون جدیدن ترسناک هست شاید سری بعد که کیس بخرم البته 99 درصد من کولر مستر یا هر برندی که فکر کنم ارزش پولم داره میخرم چه بسا 1 ملیون ببیشتر هزینه کنم میکنم

چون یک ملیون در کشور ما به لعنت خدا هم نمی ارزه جنسی میخرم که بعدن پشیمون نشم از خریدم

موفق باشید

وقتی به اسم حمایت دم محصولات با کیفیت رو قیچی میکنن بایدم بعد مدتی  بگید کسی مجبور نکرده چون تنوع در انتخاب بین بد و بدتر هست(مثل سیرک ...بات)

شاید اولش با طنز به قضیه نگاه کنیم اما تلخیش بعد مدتی حاتون رو بد میکنه خودم پاور مونتاژی گرین دارم! سال 89 خریدم قشنگ یادمه با 50 هزار تومن بیشتر میتونستم ocz بخرم

جدیدا برای یکی از دوستان پاور 650 سفارش دادم وقتی اومدم نصبش کنم خورد تو ذوقم 

ویرایش شده توسط Sabertooth
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

خواهشا یک نفر جواب سوال منو بده😑

چرا محصولات جدید گرین، بیشتر از همه کیس، با وجود قیمت 8 برابر نسبت به قبل و دقیقا هم رده با کیس های میان رده کولر مستر کیفیتشون 10 برابر کمتر شده یا حدقل نسبت به اون قیمتی که دارن اون کیفیت ممکن رو ندارن؟!

منظورم کیس های قدیم گرین مثل گوکار Z7/Z8/Z7Gladiator و غیره هست؟!!! چرا قیمت تمام شده مصحولات جدید مثل Z5/Z6 اینقدر بالا هست و کیفیتشون اینقدر داغون شده؟!

من خودم فن، کیس، پاور و صحفه کلیدم از گرین هست، این سواستفاده نیست ؟ این کیفیت مزخرف و این قیمت بالا؟ چرا جنس ورقه کیس اینقدر بده؟ چرا کیفیت پلاستیک بدنه اش این قدر بده؟ چرا کیفیت فن هاش اینقدر بده؟

بنظرم من دوستان فقط یک طرف قضیه رو دیدن! طرف بد قضیه اینه با وجود هم رده بودن قیمت کیس های گرین با هم رده های خودش تو بقیه برند ها کیفیت افتضاحشون نسبته به اونا چقدر پایین تره! شما که میدونید اون کسایی که منتظر بودن کیس بخرند چقدر صبر کردند، و چقدر هم گرون شد اوضاع حدقل جنس های با کیفیت رو مثل گوکار وارد میکردید، نه این جنس هم من در اوردی و بی کیفیت...!

ویرایش شده توسط Paradise Lost
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hosin گفته است :

الان برند های پدر مادر دار قیمتشون از گرین کمتره 

منظورتون پاور هست یا کیس؟ کدون برند ها؟

در 2 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

حدقل نسبت به اون قیمتی که دارن اون کیفیت ممکن رو ندارن؟!

منظورم کیس های قدیم گرین مثل گوکار Z7/Z8/Z7Gladiator و غیره هست؟!!! چرا قیمت تمام شده مصحولات جدید مثل Z5/Z6 اینقدر بالا هست و کیفیتشون اینقدر داغون شده؟!

کیس های سری z تولید گرین نبودن و خب به صورت کامل وارد میشدن برای همین کیفیتشون به مراتب بهتر بود.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

هنوز اندرخم دلار واقعی هستی؟ 150 ساله دارن میگن این دلار واقعی نیست، پیر شدیم ما از 30 سال رد شدیم بازم همون

شرکت گرین کسی منکر خدمات پس از فروش نسبتا مناسبش نیست اما همین که برای یه چیزی که وظیفشونه منت میذارن

حق بدین که چیزی بگیم! اگر حسن دهنشو باز نکرده بود اگر اینجا نگفته بود کارت گرافیکی هم در کار نبود! آخرشم میخواستن

با یه شوآف و حرکت قهرمانانه همه چیز و حلش کنن! جنس خرید م با گارانتی گرین یا تولید گرین که برچسب گارانتی گرین خورده

وظیفشه گرین دقت کن آرمین وظیفشه گرین پاسخگو باشه، ما فلان میکنیم و این شرکت جواب نمیده و اون و ولش خودتو بچسب

یه چیزی رک بهت بگم کامنتاتو میبینم یه حس ناخوشایندی بهم دست میده حس میکنم همش دنبال یه چیزی هستی

یه بهونه ای هستی که یه جوری به اون مسئله ارجحیت بدی و در آخر بپیچه بره!

پ.ن: الان نیای بگی فلانه و اینه و 500 تا مثال بیاری که زیر بار نمیرم

پ.ن دوم: من خودم شرکتی مه یهو محصولاتش الکی گرون بشه نمیخرم، میخواد گرین باشه، کولر مستر، کورسیر و.... 
اول میرم قیمت دلاری و درهمی کالا رو چک میکنم

پ.ن سوم: موضوع سیاسیش نمیخوام بکنم، ولی جنابعالی بفرما دقیقا دولت چه کاری رو درست انجام داده؟

آخه این انتظاری که شما دارین در رابطه با پاسخگویی گرانی، اصلا معنا نداره. مگه گرین باعث و بانی اقتصاد این کشوره که باید پاسخگو باشه؟

مگه مثلا وقتی پردازنده های 14 نانومتری اینتل توی بازار کم بود و 9900K قیمتش تا 800 دلار توی آمازون بالا رفت، مگه کسی پاسخگو بود؟

بعدشم، من زمانی می تونم از یک شرکت انتظار پاسخگویی در رابطه با چیزی داشته باشم که بقیه شرکت ها یا اون مشکل رو نداشته باشند و یا بقیه پاسخگویی کرده باشند.

مثلا هر زمان بقیه شرکتها اومدن توضیح دادن چرا اجناسشون رو با دلار 25 هزار تومن محاسبه می کنند، بعدش شما بیا گیر بده.

تو همین هفته 2 تا مودم ایسوس مشاوره دادم به یه بنده خدایی توی شهرستان، به هوای اینکه گارانتی آونگ شعبه داره توی شهرشون و مودم های ایسوس رو آونگ گارانتی می کنه. آقا 5 میلیون 2 تا مودم رو طرف خرید، بعدش رفت گارانتی رو چک کنه شرکت آونگ زد زیرش، و حاضر به گارانتی نشد! عه! آقا شما پارسال سمینار و سمیشام گذاشتین شیرینی خوردین، توی بوق و کرنا کردین که مودمهای ایسوس رو شما گارانتی می کنین، حالا بی خبر یه دفعه قطع همکاری کردین، خوب چرا اعلام نمی کنین؟ چرا نمیگین؟ چرا دلیلش رو نمیگین.

کسی اصلا توضیح نمیده داداشم. کسی بابت کار خودش که خودش مسئولش هست توضیح نمیده، چه برسه بابت اتفاقی که اصلا مسئولش نیست.

در رابطه با چیزی که سیاست های کلی اقتصادی کشور بوجود آورده، شما چه انتظاری داری یه شرکت بیاد پاسخگو باشه؟ از تابستان سال 97 واردات کیس ممنوعه، از همون زمان قیمتش هم همینطوری میره بالا. هر زمان محدودیت واردات برداشته شد، هر زمان تحریم آلومینیوم علیه ایران برداشته شد، هر زمان ارز خارجی در اختیار شرکت ها قرار گرفت، اگر قیمت ها درست نشد، بعد بیا و شکایت کن.

من تو کار خودم بابت گرونی پیش اومده پاسخگو نیستم چون مسئولش من نیستم.

اگر فقط محصولات یک شرکت چند برابر گرون بشه و بقیه نکنند، من هم برند اون شرکت رو نمیخرم. هر برندی میخواد باشه باشه، ولی وقتی مشکل همگانی است، دیگه نخریدن معنایی نداره.

ویرایش شده توسط ARMIN
  • لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

نماینده با فروشنده فرق داره. فروشنده میشه مثل فروشگاههایی که تو دیجی کالا و آمازون هستند و میتونن هر جنسی رو با هر قیمتی بدن. ولی نماینده قیمت مشخصه با یه تلورانس 5-10 درصدی.

نه اینکه کیسی که 900 قیمت زده شده الان شده 1.5 میلیون. بعد بگن ما نمیتونیم به نماینده گیر بدیم. پس چرا میگین بهشون نماینده. بگید فروشنده.

بگید ما فروختیم به بقیه. هر کی هم هر جوری دلش خواست میفروشه. همونطوری که دل بعضیا خواست و واردات کیس رو بستن تا گیر گرین بیوفتیم.

کلا همه چی به همه چی میاد. میگه نمایندگی ما اینا هستند. میگیم چرا قیمتاشون اینقدر متفاوته. میگن ما نمیتونیم دخالت کنیم. میشه بگید چجوری این نماینده ها رو انتخاب میکنید و این نماینده ها چیکار میتونند بکنند و شما در قبالشون چی کار میکنید.

در کل یه معامله دو سر برده برا گرین. نمایندگی هر جور میخواد میکنه تو پاچه ،چون بخاطر بستن واردات ،مجبور کردن به این برندها اکتفا کنیم

نماینده هم هر چی میخواد میکشه روش. و درآخر میره گرین یه جریمه میکنه و تو این پول با نماینده شریک میشه. چرا در نمایندگی ای رو ببنده که براش سود داره،وقتی گرون میفروشه. یه نماینده از این 90-100 تایی که میگه لیون داره،نشون بده که داره با قیمت مصوب میفروشه.تازه گرین تشویق میکنه گرونتر بفروش تا ما هم بیشتر سود کنیم.دو تا لوح تقدیر بهترین نمایند گی استان رو هم بهشون میده

ویرایش شده توسط rahyarpaul
  • لایک 3
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، rahyarpaul گفته است :

نماینده با فروشنده فرق داره. فروشنده میشه مثل فروشگاههایی که تو دیجی کالا و آمازون هستند و میتونن هر جنسی رو با هر قیمتی بدن. ولی نماینده قیمت مشخصه با یه تلورانس 5-10 درصدی.

نه اینکه کیسی که 900 قیمت زده شده الان شده 1.5 میلیون. بعد بگن ما نمیتونیم به نماینده گیر بدیم. پس چرا میگین بهشون نماینده. بگید فروشنده.

بگید ما فروختیم به بقیه. هر کی هم هر جوری دلش خواست میفروشه. همونطوری که دل بعضیا خواست و واردات کیس رو بستن تا گیر گرین بیوفتیم.

کلا همه چی به همه چی میاد. میگه نمایندگی ما اینا هستند. میگیم چرا قیمتاشون اینقدر متفاوته. میگن ما نمیتونیم دخالت کنیم. میشه بگید چجوری این نماینده ها رو انتخاب میکنید و این نماینده ها چیکار میتونند بکنند و شما در قبالشون چی کار میکنید.

در کل یه معامله دو سر برده برا گرین. نمایندگی هر جور میخواد میکنه تو پاچه ،چون بخاطر بستن واردات ،مجبور کردن به این برندها اکتفا کنیم

نماینده هم هر چی میخواد میکشه روش. و درآخر میره گرین یه جریمه میکنه و تو این پول با نماینده شریک میشه. چرا در نمایندگی ای رو ببنده که براش سود داره،وقتی گرون میفروشه. یه نماینده از این 90-100 تایی که میگه لیون داره،نشون بده که داره با قیمت مصوب میفروشه.تازه گرین تشویق میکنه گرونتر بفروش تا ما هم بیشتر سود کنیم.دو تا لوح تقدیر بهترین نمایند گی استان رو هم بهشون میده

به راحتی میشه قیمت تمام نمایندگی ها یکی کنن سیستم ثبت شکایت گرون فروشی نماینده ها راه بندازن به راحتی نماینده ها گرون فروش میتونن حذف کنن

ولی خوب چون توش پول هست اهمیت نداره مصرف کننده چند دستش برسه مردم سیخی چند هستن ؟ پول بچسب !

• لایک 4
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

به راحتی میشه قیمت تمام نمایندگی ها یکی کنن سیستم ثبت شکایت گرون فروشی نماینده ها راه بندازن به راحتی نماینده ها گرون فروش میتونن حذف کنن

ولی خوب چون توش پول هست اهمیت نداره مصرف کننده چند دستش برسه مردم سیخی چند هستن ؟ پول بچسب !

ایرانخودرو وسایپا با اون دله بازیشون دیگه قیمت نمایندگی هاش از شمال تا جنوبش یکی هست فقط بحث حمل ونقل رو قیمت تموم شده تاثیر داره (البته کیفیت هم فرق میکنه استان به استان ولی درکل منظورم هست)

فایده ای نداره مگه ملت اینهمه داد فریاد میزنن به کیفیت تولید خودرو چیزی تغییر کرده که حالا با داد زدن یه فروم چند هزار نفره قیمت و کیفیت (گیرین و...)درست بشه😏

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

حرف دل منو زدی

تموم حرف منم همین بود! چرا کیسz5 بین 5تا نمایندگی 500 تومن اختلاف قیمت داره، اما کسی جواب نداد، پشتیبانی گرین جوابی نداشت، چون بفکر دلالی و سود خودشونن، به اینا نباید گفت نمایندگی باید گفت فروشنده،، مث بقیه! یکی از طرفدارهای گرین نیومد بگه فرق نمایندگی و فروشنده چیه! به گرین ایمیل زدم جواب داده اسم نماینده رو بفرست جریمه میکنیم، بعد همون اقا اینجا میگه تو این شرایط نمایندگی میتونه هرچقدر خاست بفروشه! این شد جواب من! 😑😑بعد ادعا پاسخگویی و مشتری مداری دارن و براش یقه جر میدن!

ویرایش شده توسط amir m
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amir m گفته است :

حرف دل منو زدی

تموم حرف منم همین بود! چرا کیسz5 بین 5تا نمایندگی 500 تومن اختلاف قیمت داره، اما کسی جواب نداد، پشتیبانی گرین جوابی نداشت، چون بفکر دلالی و سود خودشونن، به اینا نباید گفت نمایندگی باید گفت فروشنده،، مث بقیه! یکی از طرفدارهای گرین نیومد بگه فرق نمایندگی و فروشنده چیه! به گرین ایمیل زدم جواب داده اسم نماینده رو بفرست جریمه میکنیم، بعد همون اقا اینجا میگه تو این شرایط نمایندگی میتونه هرچقدر خاست بفروشه! این شد جواب من! 😑😑بعد ادعا پاسخگویی و مشتری مداری دارن و براش یقه جر میدن!

تقصیر گرین و بقیه فروشنده ها نیست این مشکل از بنیاد قانون کل کشور خرابه هیچ قسمتی نیست که نظارت باشه به کشور امریکا نگاه کنید بر همه چی نظارت هست 

تو اگه درامدت در ماه مثلا 100 هزار دلار باشه باید دقیقا بگی این پول از کجا و چه راهی بدست اوردی اما در کشور ما این حرفا معنی نمیده چون قانون کشکه 

هر شرکت و نهادی یک جا و یک نظارتی بر اون حاکم هست که کلیت یک مجموعه مدیریت میکنه ولی از بنیاد مشکل داره پس نمیشه گفت چرا قیمت ها در کشور ما هر جا یک قیمت هست

البته در کشور المان هم قیمت ها تفاوت داره اما خوب در این کشورها قیمت ها نجومی نیست و قیمت عادی دارن و با دخل و درامد مردم یکی هست و درکل در کشورها دیگه رقابت وجود داره

تو اگه برند کولر مستری و گرون بدی برند سیلور استون منتظر جات بگیره فقط یک اشتباه در کیفیت و قیمت گذاری کنی از بازار عقب میمونی در ایران ولی خبری از این چیرا نیست 

اینجا یه چیز که دنیا مثلش ندیده 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

خواهشا یک نفر جواب سوال منو بده😑

چرا محصولات جدید گرین، بیشتر از همه کیس، با وجود قیمت 8 برابر نسبت به قبل و دقیقا هم رده با کیس های میان رده کولر مستر کیفیتشون 10 برابر کمتر شده یا حدقل نسبت به اون قیمتی که دارن اون کیفیت ممکن رو ندارن؟!

من خودم فن، کیس، پاور و صحفه کلیدم از گرین هست، این سواستفاده نیست ؟ این کیفیت مزخرف و این قیمت بالا؟ چرا جنس ورقه کیس اینقدر بده؟ چرا کیفیت پلاستیک بدنه اش این قدر بده؟ چرا کیفیت فن هاش اینقدر بده؟

بنظرم من دوستان فقط یک طرف قضیه رو دیدن! طرف بد قضیه اینه با وجود هم رده بودن قیمت کیس های گرین با هم رده های خودش تو بقیه برند ها کیفیت افتضاحشون نسبته به اونا چقدر پایین تره! شما که میدونید اون کسایی که منتظر بودن کیس بخرند چقدر صبر کردند، و چقدر هم گرون شد اوضاع حدقل جنس های با کیفیت رو مثل گوکار وارد میکردید، نه این جنس هم من در اوردی و بی کیفیت...!

دقیقا مشکل منم همینه ! 

کیبورد ار جی بی گرین گرفتم ۳ ماهه رنگ بعضی دکمه هاش رفته ‌.. 

اسپیکر ۵ کانالشو گرفتم از نویز مزخرفی که داره نمیشه تو حالت صدای کم ازش استفاده کرد

من حرفم اینه که همقیمت یا بیشتز از برندای درست حسابی دارین میفروشین حداقل حداقل کیفیت درجه ۲ چین رو داشته باشید !

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

تقصیر گرین و بقیه فروشنده ها نیست این مشکل از بنیاد قانون کل کشور خرابه هیچ قسمتی نیست که نظارت باشه به کشور امریکا نگاه کنید بر همه چی نظارت هست 

تو اگه درامدت در ماه مثلا 100 هزار دلار باشه باید دقیقا بگی این پول از کجا و چه راهی بدست اوردی اما در کشور ما این حرفا معنی نمیده چون قانون کشکه 

هر شرکت و نهادی یک جا و یک نظارتی بر اون حاکم هست که کلیت یک مجموعه مدیریت میکنه ولی از بنیاد مشکل داره پس نمیشه گفت چرا قیمت ها در کشور ما هر جا یک قیمت هست

البته در کشور المان هم قیمت ها تفاوت داره اما خوب در این کشورها قیمت ها نجومی نیست و قیمت عادی دارن و با دخل و درامد مردم یکی هست و درکل در کشورها دیگه رقابت وجود داره

تو اگه برند کولر مستری و گرون بدی برند سیلور استون منتظر جات بگیره فقط یک اشتباه در کیفیت و قیمت گذاری کنی از بازار عقب میمونی در ایران ولی خبری از این چیرا نیست 

اینجا یه چیز که دنیا مثلش ندیده 

دوست عزیز چه ربطی داره؟

نمایندگی گرین مگه دولت داده به فروشنده؟ شرکت گرین وقتی نمایندگی میده، خودش باید پاسخگو باشه نه دولت! وقتی یه شرکت نمیتونه یا نمیخاد یه قیمت واحد بین نمایندگی هاش برقرار کنه بقیه مقصر نیستن! دقت کن کسی به افزایش قیمت گیر نداده چون همه از اوضاع مملکت و دنیا باخبریم، موضوع اینه چرا بین نمایندگی ها انقد اختلاف قیمت هست؟ دولت باید رو قیمت محصولات نمایندگی گرین نظارت کنه یا خود شرکت گرین؟؟؟؟جواب شرکت گرین جالب بود، تو این شرایط نمایندگی میتونه با هر قیمتی خاست کالا بفروشه!! 😁😁جای بحث نمی مونه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amir m گفته است :

دوست عزیز چه ربطی داره؟

نمایندگی گرین مگه دولت داده به فروشنده؟ شرکت گرین وقتی نمایندگی میده، خودش باید پاسخگو باشه نه دولت! وقتی یه شرکت نمیتونه یا نمیخاد یه قیمت واحد بین نمایندگی هاش برقرار کنه بقیه مقصر نیستن! دقت کن کسی به افزایش قیمت گیر نداده چون همه از اوضاع مملکت و دنیا باخبریم، موضوع اینه چرا بین نمایندگی ها انقد اختلاف قیمت هست؟ دولت باید رو قیمت محصولات نمایندگی گرین نظارت کنه یا خود شرکت گرین؟؟؟؟جواب شرکت گرین جالب بود، تو این شرایط نمایندگی میتونه با هر قیمتی خاست کالا بفروشه!! 😁😁جای بحث نمی مونه

اقا بحث اصلا سر این مورد فقط سر خودتون و دیگرون رو درد میاره ...یه حرفایی از شما درسته یه حرف هایی از دیگر عزیز(نادربلو)

مسعله اینه که ماهی از سر گنده و با این حرفا مشکل فعلا رفع نمیشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir m گفته است :

دوست عزیز چه ربطی داره؟

خیلی ساده گفتم دقیقا تقصیر دولت هست سازمانی در کشورها دیگه هست به اسم حقوق مصرف کننده وقتی شما از شرکت گرین شاکی باشید کجا این شکایت خودتون ثبت میکنید ؟

درست فهمیدی رو هیچ جای برای نظارت بر حقوق مصرف کننده در کشور ما نیست وقتی گرین تخلف کنه باید سازمان حمایت از تو مصرف کننده که دولتی هست باید رسیدگی و نظارت کنه 

شما الان برو از گرین به نهادی شکایت کن هیچ اتفاقی نمیفته و کسیم رسیدگی نمیکنه قانون مند بودن یک زنجیره هست که در کشور ما وجود نداره امیدوارم متوجه حرفم شده باشید

موفق باشید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...