رفتن به مطلب

مژده! کیس های کولر مستر بالاخره موجود شد

Recommended Posts

در 39 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

استارتر بنده‌خدا چرا بن شده؟ 

کاره بروسلیه

برا منم سواله چرا بن شده،کنجکاو شدم

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 135
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

واقعا با قیمت زیر 5 تومن خرید یه کیس درست حسابی جون دار غیر ممکنه تقریبا

واقعا تصمیم سختیه

نمیدونم همین گرین استرایکرم رو نگه دارم ( اگر پنل بقلش از تمپرد گلس بود قطعا همین کار رو میکردم ولی پلکسی پنل بقلش واقعا خوب نیست)

برم گرین z5 بگیرم

یا یه هزینه عجیب غریب کنم و بین 5 تا 10 تومن بدم یه کیس کولر مستر یا ایسوس درست و حسابی بگیرم

والا منم هنوز نتونستم خودمو قانع کنم z4 رو کنار بذارم. همیشه دو دو تا چهارتا کردم دیدم خود قطعه بهتره

پولمم متاسفانه اونقدری نیست که بگم گور پدرش اینم برا تو :دی البته حتی اگه انقدر بود تا جایی که تصور می‌کنم بازم زور داشت بالای ۷ تومن بدم برا کیس!

به نظرم بهترین کار اینه که شما خودت شیشه دودی بندازی جای پلکسی کیس فعلا استفاده کنی همینو (کاریه که خودم کردم و ظاهر کیس رو خیلی بهتر می‌کنه)

شاید معجزه‌ای شد و موقتا دلار پایین اومد

اگه قرار به گرون خریدن باشه که ۵ ماه دیگه به جای ۷ تومن باید ۸-۹ تومن داد. تغییری در اصل قضیه که داره انقدر خرج کیس می‌شه نداره زیاد :))

در مورد z5 هم ارزش نداره به نظرم. ادم اون پولو می‌ده یه وسیله جانبی به درد بخور می‌گیره یا هاردی چیزی. بی‌معنیه قیمتش

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

والا منم هنوز نتونستم خودمو قانع کنم z4 رو کنار بذارم. همیشه دو دو تا چهارتا کردم دیدم خود قطعه بهتره

پولمم متاسفانه اونقدری نیست که بگم گور پدرش اینم برا تو :دی البته حتی اگه انقدر بود تا جایی که تصور می‌کنم بازم زور داشت بالای ۷ تومن بدم برا کیس!

به نظرم بهترین کار اینه که شما خودت شیشه دودی بندازی جای پلکسی کیس فعلا استفاده کنی همینو (کاریه که خودم کردم و ظاهر کیس رو خیلی بهتر می‌کنه)

شاید معجزه‌ای شد و موقتا دلار پایین اومد

اگه قرار به گرون خریدن باشه که ۵ ماه دیگه به جای ۷ تومن باید ۸-۹ تومن داد. تغییری در اصل قضیه که داره انقدر خرج کیس می‌شه نداره زیاد :))

تو فکر شیشه بودم

ولی حقیقتا جایی پیدا نکردم بتونن تمپرد گلس رو تو سایز دلخواه و با سوراخ های دقیق در ببرن

یه خوبی بعضی قطعات مثل هدست و موس کیبورد و کیس و اسپیکر و مانیتور و اینا اینه که اگر جنس خوب بخری قدیمی نمیشن و تا مدت زمان خوبی میشه ازشون استفاده کرد بر خلاف قطعات پردازشی که زود از رده خارج میشن

ولی خوب با این وجود هم کماکان زور داره کلی پول کیس بدم

حتی یه ایده هم به ذهنم رسید دیوار اتاقمو سوراخ کنم کیسمو بزارم اتاق بقلی و ازون سوراخ سیم هارو بیارم

اینطوری هم تمام هزینه های ظاهری حذف میشن

هم ستاپ مرتب تر میشه

هم دیگه نویز فن اذیت کننده نیست

ولی خوب بعیده خانواده موافقت کنه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

تو فکر شیشه بودم

ولی حقیقتا جایی پیدا نکردم بتونن تمپرد گلس رو تو سایز دلخواه و با سوراخ های دقیق در ببرن

یه خوبی بعضی قطعات مثل هدست و موس کیبورد و کیس و اسپیکر و مانیتور و اینا اینه که اگر جنس خوب بخری قدیمی نمیشن و تا مدت زمان خوبی میشه ازشون استفاده کرد بر خلاف قطعات پردازشی که زود از رده خارج میشن

ولی خوب با این وجود هم کماکان زور داره کلی پول کیس بدم

حتی یه ایده هم به ذهنم رسید دیوار اتاقمو سوراخ کنم کیسمو بزارم اتاق بقلی و ازون سوراخ سیم هارو بیارم

اینطوری هم تمام هزینه های ظاهری حذف میشن

هم ستاپ مرتب تر میشه

هم دیگه نویز فن اذیت کننده نیست

ولی خوب بعیده خانواده موافقت کنه

ایده جالبی بود

ولی چرا سوراخ؟

با چند تا اکستندر و هاب نمی‌شه سیم رو کشید بین اتاقا؟

برای خودم جالب شد بررسی کنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

ایده جالبی بود

ولی چرا سوراخ؟

با چند تا اکستندر و هاب نمی‌شه سیم رو کشید بین اتاقا؟

برای خودم جالب شد بررسی کنم

حالا بسته به نقشه محل سیستم و حالا اتاقاتون باید دقیق بررسی بشه

ولی برای مواردی مثل دیسپلی پورت صفحه نمایش امکانش نیست و اگر طولش رو زیاد کنید ( بماند که هزینه زیادی داره) باعث افت کیفیت محسوسی هم خواهد شد.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

ببخشید بابت اسپم و امیدوارم که حمل بر بی‌احترامی و فضولی در کار مدیریت فروم نباشه ...

ولی اگه ممکنه، همینجا از @EHSANRF ناظر محترم و آقا حامد عزیز @Hamed، جویای علت بن شدن استارتر بشیم. تایپیک اطلاع رسانی کاربران اخراجی رو هم چک کردم، ولی خبری توش نبود ...

ویرایش شده توسط ali_8114
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

واقعا ناراحت کنندست!

نمیخوام به مدیریت انتقادی بکنم چون اونها هم دارن به وظایفشون عمل میکنند ولی متاسفانه در شرایطی هستیم که با اومدن شبکه های مجازی متعدد، انجمن ها چند ساله با رکود شدیدی مواجه شدند و همین اندک کاربران مفید باقیمونده رو هم نباید از دست داد

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

واقعا ناراحت کنندست!

نمیخوام به مدیریت انتقادی بکنم چون اونها هم دارن به وظایفشون عمل میکنند ولی متاسفانه در شرایطی هستیم که با اومدن شبکه های مجازی متعدد، انجمن ها چند ساله با رکود شدیدی مواجه شدند و همین اندک کاربران مفید باقیمونده رو هم نباید از دست داد

طبیعتا در همچین محیط هایی باید کاربران فیلتر بشن تا محیط خوب و موثری رو داشته باشیم

بدون حضور افرادی که به هر دلیلی تو این موضوع اختلال ایجاد میکنند.

البته این کاربر مورد نظر رو شخصا خیلی تعجب کردم که به طور ناگهانی اخراج شدن و خوب واقعا بنظرم کاربر مفیدی بودن

و خوب چند روز پیش هم طی یه پیغام خصوصی از مدیریت موضوع رو جویا شدم ولی متاسفانه پاسخی دریافت نکردم

امیدوارم این درخواست دسته جمعی کاربران در نهایت به نتیجه برسه و متوجه علت موضوع بشیم

و چه خوب اگر مشابه سال های گذشته این کار به طور منظور تو تاپیک مربوط به کاربران اخراج شده انجام بشه

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

بنده هم عددی نیستم در فروم ولی خیلی خوب می‌شد اگر دلیلش رو می‌شد فهمید. مثل بقیه کنجکاوم

لینک به دیدگاه

در در 14 شهریور 1399 در 23:01، Masoudk96 گفته است :

بنده هم عددی نیستم در فروم ولی خیلی خوب می‌شد اگر دلیلش رو می‌شد فهمید. مثل بقیه کنجکاوم

در در 14 شهریور 1399 در 22:46، Alirezatha گفته است :

طبیعتا در همچین محیط هایی باید کاربران فیلتر بشن تا محیط خوب و موثری رو داشته باشیم

بدون حضور افرادی که به هر دلیلی تو این موضوع اختلال ایجاد میکنند.

البته این کاربر مورد نظر رو شخصا خیلی تعجب کردم که به طور ناگهانی اخراج شدن و خوب واقعا بنظرم کاربر مفیدی بودن

و خوب چند روز پیش هم طی یه پیغام خصوصی از مدیریت موضوع رو جویا شدم ولی متاسفانه پاسخی دریافت نکردم

امیدوارم این درخواست دسته جمعی کاربران در نهایت به نتیجه برسه و متوجه علت موضوع بشیم

و چه خوب اگر مشابه سال های گذشته این کار به طور منظور تو تاپیک مربوط به کاربران اخراج شده انجام بشه

در در 14 شهریور 1399 در 22:12، ali_8114 گفته است :

ببخشید بابت اسپم و امیدوارم که حمل بر بی‌احترامی و فضولی در کار مدیریت فروم نباشه ...

ولی اگه ممکنه، همینجا از @EHSANRF ناظر محترم و آقا حامد عزیز @Hamed، جویای علت بن شدن استارتر بشیم. تایپیک اطلاع رسانی کاربران اخراجی رو هم چک کردم، ولی خبری توش نبود ...

در در 14 شهریور 1399 در 22:38، hellbrain666 گفته است :

واقعا ناراحت کنندست!

سلام . ایشون حدود 1 ماه پیش زحمت کشیدن و یکی از تاپیک های فروم رو  به سامانه مصادیق مجرمانه گزارش کردن با عنوان تخلف :

انتشار محتوای حاوی تحریک ، ترغیب و یا دعوت به اعمال خضونت آمیز و خودکشی

در حالیکه اون تاپیک رو کاربری برای مقایسه قیمت یک کالا در زمان حال و 7 سال پیش ارسال کرده بود و هیچ کدوم از مواردی که ایشون گزارش کردن در اون تاپیک نبود . قصد ایشون از گزارش کردن ، به هم زدن فروم بود و به خاطر صحبت هایی که اونجا کرده بودن و کاربرها بهشون پاسخ داده بودن ، عصبانی شدن و گزارش کردن . من در پیغام خصوصی بهشون گفتم که دلیل این گزارش رو بگن به من ، اگر دلیل منطقی نداشتن ، بن میشن . گفتن که شما به تخلفات کاربران رسیدگی نمیکنید و من برای همین گزارش کردن که شما به خودتون بیایید . تخلفاتی که ایشون منظورشون بود ، بحث های سیاسی ، توهین به مقامات کشور و این قبیل موارد بود که همه این موارد در صورتی که در فروم دیده بشن ، سریعا حذف میشن . منتها ایشون اصرار داشت که موارد زیادی هست که حذف نشده . گفتم شما 1 روز فرصت داری که چند تا از این موارد رو به من نشون بدی . منتها بعد از 2-3 روز ، هیچ پاسخی نداشتن . برای همین اخراج شدن . این توضیحات رو فقط برای این دادم که بدونید دلیل اخراج ایشون چی بوده . نمیخوام حرفهای من باعث سوء برداشت کسی بشه .

• لایک 8
  • ممنونم 4
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...