رفتن به مطلب

گرافیک ماینی؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه اساتید.دوستان به نظرتون ارزش داره گرافیک مثل 1060 یا 1070ti رو ماین شده بخریم.اگه گارانتی مونده باشه؟باقیمی حدود 3500-3700.برای سیستم گیمینگ میخوام شاید روزی 3 ساعت بازیایی مثل witcher 3 یاامثالهم ولی واقعا سالم بودن گرافیک برام مهمه. اصلا تو این قیمت واقعا 1070 سالم یافت میشه تو بازار یا هرجا؟

پیشاپیش دمتون گرم

لینک به دیدگاه

با مهلت تست بخری و مارک مناسبی بخری ضرر نکردی 

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

آخه بعضیا یه جوری از ماینی بدمیگن آدم میترسه.خیلیام یه جوری میگن نه بابا دما کمه تو ماین و فلان و .....
خلاصه ک واقعا گیجم الان

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

آخه بعضیا یه جوری از ماینی بدمیگن آدم میترسه.خیلیام یه جوری میگن نه بابا دما کمه تو ماین و فلان و .....
خلاصه ک واقعا گیجم الان

از کسی بخر که شناخته شده باشه

منم کارت ماینی برا گیم خریدم ،دماش اوکیه،rx 570 ,بالای دمای ۶۰نرفته

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سری که در نمیکنه رو دستمال نمیبندن که

من توی همین انجمن 1070 سالم با گارانتی و غیر ماین 3600-3700 دیدم اگه اشتباه نکنم

کارت گرافیک یه وسیله برقیه اصلا معلوم نمیکنه توی ماین هم کارت بدبخت 24 ساعت روز و شب روشنه و روی لود بالا هست اینم بگم ماینر های خوب که درست جا و مکان آماده کرده باشن و دمای کارتاشونو کنترل کنن انگشت شمارن

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز سری که در نمیکنه رو دستمال نمیبندن که

من توی همین انجمن 1070 سالم با گارانتی و غیر ماین 3600-3700 دیدم اگه اشتباه نکنم

کارت گرافیک یه وسیله برقیه اصلا معلوم نمیکنه توی ماین هم کارت بدبخت 24 ساعت روز و شب روشنه و روی لود بالا هست اینم بگم ماینر های خوب که درست جا و مکان آماده کرده باشن و دمای کارتاشونو کنترل کنن انگشت شمارن

اگه 3700 باشه بدون ماین که عالیه.خدا نصیب کنه!

لینک به دیدگاه

از یه طرف هم میخوام 580 آک بگیرم.ولی خب آکش گارانتی نداره درکمال تعجب!!!!واقعا چرا؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

از یه طرف هم میخوام 580 آک بگیرم.ولی خب آکش گارانتی نداره درکمال تعجب!!!!واقعا چرا؟

۵۸۰ نو نمیصرفه ،دست دو ماینی بخر ،حداقل یکسال گارانتی داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

۵۸۰ نو نمیصرفه ،دست دو ماینی بخر ،حداقل یکسال گارانتی داشته باشه

بخاطر اینکه بازیا میخوان برن نسل جدید نمیصرفه؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

بخاطر اینکه بازیا میخوان برن نسل جدید نمیصرفه؟

نه برا قیمتش میگم،ماینی باشه ولی با گارانتی حداقل یکسال،کلا دست دو بهتره

یجوری شده ،انگاری نو خریدن برای قشر غنی هست و ما که زیاد پول نداریم باید چیزا اونا رو بخریم 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Silvermanhhh گفته است :

نه برا قیمتش میگم،ماینی باشه ولی با گارانتی حداقل یکسال،کلا دست دو بهتره

یجوری شده ،انگاری نو خریدن برای قشر غنی هست و ما که زیاد پول نداریم باید چیزا اونا رو بخریم 

هییییی.خداوکیلی دست رو دلم نزار ک خونه .

لینک به دیدگاه

سلام ، کارت ماین شده بدرد نمیخوره چه با گارانتی چه بی گارانتی.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، کارت ماین شده بدرد نمیخوره چه با گارانتی چه بی گارانتی.

عه؟
اگی تجربه ای تو این موضوع دارین منم آگاه کنین خیلی ممنونتون میشم.
پ.ن  اینم از همون مواردی که گفتم نظرات بسیار ضد و نقیض هست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

عه؟
اگی تجربه ای تو این موضوع دارین منم آگاه کنین خیلی ممنونتون میشم.
پ.ن  اینم از همون مواردی که گفتم نظرات بسیار ضد و نقیض هست

همه این حرفا درباره ماین توی دما مناسب و یا زیر کولر و یا کنترل شده و یا ۲ ماه ۶ ماه... هرکسی ماین میکنه  پدر کارت در میاره بعد میفروشه و این حرف چرت هست. قطعه عمر داره و با ماین عمرش کم‌ میشه توی لود ۲۴ ساعته هر روز. شاید یروز دیگه روشن نشه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Behrouz Molaei گفته است :

همه این حرفا درباره ماین توی دما مناسب و یا زیر کولر و یا کنترل شده و یا ۲ ماه ۶ ماه... هرکسی ماین میکنه  پدر کارت در میاره بعد میفروشه و این حرف چرت هست. قطعه عمر داره و با ماین عمرش کم‌ میشه توی لود ۲۴ ساعته هر روز. شاید یروز دیگه روشن نشه.

داداش مرسی به هرحال
.....خدا وکیلی اینم شانس مایه؟

لینک به دیدگاه

درود

من بهت 1070 پیشنهاد میکنم بگیری تو رنج 3.5 تومان (ماین نشده)

ویرایش شده توسط ExoTicBoy
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز من تا الان ۳تا کارت ماین شده خریدم توی ۲ سال اخیر هم واقعا قیمت مناسبی داشتن و هم عملکردشون با کارت نو تفاوتی نداشته خیلی به گفته های احساسی دوستان توجه نکنید کارت ماین شده از فروشنده معتبر بخرید و با خیال راحت استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود دوست عزیز من تا الان ۳تا کارت ماین شده خریدم توی ۲ سال اخیر هم واقعا قیمت مناسبی داشتن و هم عملکردشون با کارت نو تفاوتی نداشته خیلی به گفته های احساسی دوستان توجه نکنید کارت ماین شده از فروشنده معتبر بخرید و با خیال راحت استفاده کنید

دوستان از همگیتون بابت نظراتتون خیلی ممنونم لطف کردید ولی واقعا باید تاسف خورد به حال مملکتی ک توش ی جوون مث من برای ی سیستم گیم معمولی(خداوکیلی با 10 تومن بیش تر از 1060_1070نمیشه بست)باید فکر هزار جا و ناکجا رو بکنه آخر هم شاید بهش بندازن😴

لینک به دیدگاه

من غیر از خودم برای خیلی از دور و اطرافیانم کانفیگ جمع میکنم فقط من نیستم همه زیر فشارن تازه اونا تا 4 5تومن هم بزور  ی سیستم خونگی جمع میکنن.

واقعا وضع بدیه.خدا آخرشو بخیر کنه.تازه اینکه خوبه بدتر از اون اینه که 90 درضد پدر مادرا هیچ درک و تصوری از یه سیستم خوب ندارن.....اصن بی معنا اونا هم فشار میارن ب آدم ک پولتو میریزی تو جوب و این حرفا آدم دیگه نمیدونه سرشو کجا بکوبه ب ولله

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

دوستان از همگیتون بابت نظراتتون خیلی ممنونم لطف کردید ولی واقعا باید تاسف خورد به حال مملکتی ک توش ی جوون مث من برای ی سیستم گیم معمولی(خداوکیلی با 10 تومن بیش تر از 1060_1070نمیشه بست)باید فکر هزار جا و ناکجا رو بکنه آخر هم شاید بهش بندازن1f634.png

اینی که وضعیت بد هست شکی نیست من اخرین کارتی که خریدم Rx 580 strix top هست پام افتاد ۲ میلیون اگر می خواستم نو بخرم باید ۴۲۰۰ میدادم صرفا قصدم این بود بگم از واژه ماین نترسید و فک نکنید یک کارتی بهتون میدن که نه فنش می چرخه و هر لحظه ممکنه کار نکنه خودم ۸۵۰ ساعت بازی Apex رو فقط روی کارت های ماین شده بازی کردم که ۶۵۰ ساعت روی vega 64 بوده و ۲۰۰ ساعتم روی Rx 580

لینک به دیدگاه

10 minutes ago, lordinvo1380 said:

دوستان از همگیتون بابت نظراتتون خیلی ممنونم لطف کردید ولی واقعا باید تاسف خورد به حال مملکتی ک توش ی جوون مث من برای ی سیستم گیم معمولی(خداوکیلی با 10 تومن بیش تر از 1060_1070نمیشه بست)باید فکر هزار جا و ناکجا رو بکنه آخر هم شاید بهش بندازن1f634.png

منم هنوز سیستمم کامل نشده بعد 5 ماه کار کردن ... هنوز کارت گرافیک و پاور مونده بخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام   

اینم درنظر بگیرید  که   فروشنده  کارت   که   میگه  ماین نشده   احتمالا   اونم  از  شخص  دیگه خریده بهش  گفته ماین نشده   و شایدم  شده باشه   !   ودر کل  نمیشه روش  حساب  کرد 

به  هرحال  کارت سالم وسرحال  از  فروشنده  معتبر  بخرید  انشاا.  مورد مناسب  نصیبتون بشه  

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

🤣🤣🤣

داداش پول برقش رو دیگه در نمیاره که می فروشن ماینرا اگر اطلاعات در این زمینه ندارین لطف کنین راهنمایی اشتباه نکنین

من خودم حداقل 500 تا کارت ماین شده فروختم  شما خودتون هم باید بهتر بدونین خرابی کارت گرافیک به ماین نیست خودتون یه 1080 داشتین که خراب شد دست خودتون هم خراب شد و گارانتی براتون تعویض کرد واقعا بعضی های یه جور صحبت می کنین انگار قبل ماین کارت های گرافیک خراب نمی شده !!!!!!!! الان هم اگر تعداد خرابی بیشتر شده خب فروش هم به همون مقدار بیشتر بوده !!!!!  

در 59 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

واقعا از راهنماییت مرسی دوست عزیز.

دوست عزیز اگر خیلی حساس هستی کارت با گارانتی بخر اگر قصد خرید انویدیا داری برای تست کارت راحت تره هر کارتی بسته به مدل و چیپ دما و کارکرد مربوط به خودشو داره اگر خودتون می تونین کارت رو تست کنین که با واسطه و مهلت تست خرید کنین کارت رو تست کنین حالا ماین شده یا نشده ! اگر هم برای تست کارت سوالی دارین می تونین بپرسین راهنمایی می کنم کارت رو چه جوری تست کنین اما اگر در کل اطلاعاتتون از سیستم کم هست بهتره که از فروشنده مطمعن خرید کنید ترجیحا حضوری از شهر خودتون تو همین فروم هستن کسایی که با امتیاز بالا کارت خراب می فرستن به امید اینکه تو مهلت تست متوجه نشه خریدار اگر اطلاعاتتون کافی نیست خرید انلاین بهتون پیشنهاد نمی شه ترجیحا خرید حضوری با یه مهلت تست مناسب بعدش رو ماین خیلی حساس نباشین چون فروشنده وقتی بفهمه رو ماین حساسین کارت ماین شده رو با هزارتا قسم و ایه به عنوان ماین نشده به قیمت خیلی زیادی می فروشه بدون شک 99 درصد کارتای تو بازار ماین شده هست پس خودتون رو اصلا اذیت نکنین حتی فروشنده الانش اگر ماینر نباشه 6 7 ماه پیش از ماینر خریده و گرنه  تا قبل از این شما هفته ای یدونه هم کارت رده بالا نمی دیدی کسی اگهی کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...