رفتن به مطلب

آیا کارت های سری 1660 را میتوان در نرم افزار های مدلسازی بکار گرفت؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام. بنده دنبال خرید کارت گرافیک جدید هستم و کارم با نرم افزار 3dsmax هست و گاهی لومیون.

در مورد سری جدید کارت های انویدیا 1660 خوندم که کارایی بهتری نسبت به 1060 توی گیم دارند. آیا فقط برای گیم کارایی دارند؟؟

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، amintabarsi گفته است :

دوستان سلام. بنده دنبال خرید کارت گرافیک جدید هستم و کارم با نرم افزار 3dsmax هست و گاهی لومیون.

در مورد سری جدید کارت های انویدیا 1660 خوندم که کارایی بهتری نسبت به 1060 توی گیم دارند. آیا فقط برای گیم کارایی دارند؟؟

شما بودجتون در چه حد هست؟ کارت 1660 به نسبت خیلی کمی قویتر هست از 1060هست  ولی اونقدر ها نیست .اگر قصد خرید اکبند دارید توصیه میکنم دست دوم 1070 یا 1080 بگیرید که از هردو این کارت ها قویتر هستن و هسته کودا بیشتری دارند.

ولی اگه قصد خرید دست دوم 1660 یا 1060 دارید که خیلی سخت بشه 1660 گیر اورد الان . و خرید 1060 توصیه میشه.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، MEHR_1993 گفته است :

شما بودجتون در چه حد هست؟ کارت 1660 به نسبت خیلی کمی قویتر هست از 1060هست  ولی اونقدر ها نیست .اگر قصد خرید اکبند دارید توصیه میکنم دست دوم 1070 یا 1080 بگیرید که از هردو این کارت ها قویتر هستن و هسته کودا بیشتری دارند.

ولی اگه قصد خرید دست دوم 1660 یا 1060 دارید که خیلی سخت بشه 1660 گیر اورد الان . و خرید 1060 توصیه میشه.

بودجه  حدود 4 تومن هست.  دنبال دست دوم 1070 هم هستم اما اینکه کارت سالم و کم کار باشه و از گارانتیش حدودا یک سال مونده باشه برام مهمه

لینک به دیدگاه

کارت خودم 280x سافایر هست که از دیروز تصویر نمیده! چند بار این مشکل براش پیش اومد خودبخود درست شد ولی اینبار ظاهرا مشکل جدیه!

لینک به دیدگاه

کارت1660 اصلا برای کار 3d مناسب نیست

فعلا 1060 دست دو بگیر بعدا پول دشتی به 2060 فکر کن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amintabarsi گفته است :

کارت خودم 280x سافایر هست که از دیروز تصویر نمیده! چند بار این مشکل براش پیش اومد خودبخود درست شد ولی اینبار ظاهرا مشکل جدیه!

سلام

از 280X راضی بودید ؟

با 2 - 3 تومن میتونید 580 بخرید .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amintabarsi گفته است :

بودجه  حدود 4 تومن هست.  دنبال دست دوم 1070 هم هستم اما اینکه کارت سالم و کم کار باشه و از گارانتیش حدودا یک سال مونده باشه برام مهمه

الان از معرفی 1070 نزدیک 3/4 سال میگذره و موارد گارانتی دارش خیلی کمه . اگر هم داشته باشن اکثرا زیر 1 سال هست. شما دنیال مورد ماین نشده بگرد پیدا کنی خیلی بهتر از این دو کارت که معرفی کردی برات جواب میده.

اونطور که من میدونم  3dmax  رو nvidia   بهتر جواب میده و تو ادیت  amd.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

از 280X راضی بودید ؟

با 2 - 3 تومن میتونید 580 بخرید .

آره در کل کارت خوبی بود. میدونم ولی میخام برم سمت انویدیا

لینک به دیدگاه

این مورد هم بد نیست هسته  cuda  خوبی هم داره منتها یکم مصرفش بالاتر هست.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MEHR_1993 گفته است :

این مورد هم بد نیست هسته  cuda  خوبی هم داره منتها یکم مصرفش بالاتر هست.

حیف توی کیس جا نمیشه

پاورم گرین 685 هست

لینک به دیدگاه

این کارت هم تو فروم میفروشن منتها وارداتی هست و یکم ریسک داره ولی با محلت تست این بهترین گذینس برای کار شما.البته میگم ریسک داره یکم.

1. گرافیک NEW ZOTAC 1070 mini  

گرافیک بدون کارتن و متعلقات

قیمت 2600

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amintabarsi گفته است :

آره در کل کارت خوبی بود. میدونم ولی میخام برم سمت انویدیا

الان 1060 و 1650 در برابر 580 چندان ارزش خرید ندارن .

به نظرم یا 580 بگیر یا کلا برو سراغ 1070 و بالاتر .

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

الان 1060 و 1650 در برابر 580 چندان ارزش خرید ندارن .

به نظرم یا 580 بگیر یا کلا برو سراغ 1070 و بالاتر .

580 های موجود اکثرا ماینی هستن

بنظرم ۱۰۷۰ انتخاب بهتریه برای 3dsmax و لومیون

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

به شدت توصیه میشه برای کارهای گرافیکی مخصوصا سری نرم افزار های 3D و محصولات شرکت Adobe از کارت های Nvidia استفاده کنید چون کارت های AMD قابلیت مچ شدن با این نرم افزار ها و استفاده از قدرتشون رو ندارند!

تو کارت های Nvidia هم به دنبال کارت هایی باشید که هسته های CUDA بیشتری دارند و زیاد در گیر آپشن های گیمینگشون نباشید و اگه میتونید از سری کارت های Nvidia Quadro انتخاب و تهیه کنید هرچند قیمت بالاتری دارند ولی خب مختص کارهای محاسباتی و رندرینگ ساخته شده اند.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، amintabarsi گفته است :

580 های موجود اکثرا ماینی هستن

بنظرم ۱۰۷۰ انتخاب بهتریه برای 3dsmax و لومیون

سلام 

دوست عزیز خودت زیاد درگیر جمله‌ی ***ماینی***نکن 

از فروشنده معتبر خرید کن و مطمان باش گرافیک چه ماین شده و چه ماین نشده رو سالم و سلامت بهت میده 

الان اصلا زمان مناسبی نیست واسه هزینه کردن روی گرافیک های نسل قبل 

فعلا یه گرافیک در حد 580 یا همون 1070 ارزون قیمت بگیر کارت رو راه بنداز 

و بعدا انشالله از نسل جدید یدونه قوی و آکبند نسبت به پولت تهیه کن

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود بر دوستان

به شدت توصیه میشه برای کارهای گرافیکی مخصوصا سری نرم افزار های 3D و محصولات شرکت Adobe از کارت های Nvidia استفاده کنید چون کارت های AMD قابلیت مچ شدن با این نرم افزار ها و استفاده از قدرتشون رو ندارند!

تو کارت های Nvidia هم به دنبال کارت هایی باشید که هسته های CUDA بیشتری دارند و زیاد در گیر آپشن های گیمینگشون نباشید و اگه میتونید از سری کارت های Nvidia Quadro انتخاب و تهیه کنید هرچند قیمت بالاتری دارند ولی خب مختص کارهای محاسباتی و رندرینگ ساخته شده اند.

بله به همین خاطر قصد دارم برم سمت انویدیا

کارت های کوادرو واسه مدلسازی مکس و اسکچاپ عالی هستن تجربشو داشتم اما فکر کنم توی محیط لومیون که ریل تایم هست و شبیه به گیم هست ضعیف عمل میکنن!

ویرایش شده توسط amintabarsi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...