رفتن به مطلب

مشکل جدی هنگام استفاده از لپ تاپ (کمک فوری)

ParsaEs
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.لب تاپ ایسوس مدل X550L  دارم که مشخصات بدی نداره ولی بازی های نه چندان جدید مثل rainbow six siege یا assassin creed syndicate رو به سختی و در پایین ترین رزولوشن و تنظیمات گرافیک می تونم 20 فریم در ثانیه بگیرم.مشخصات لب تاپم هم اینطوریه:

CPU:Intel Core I5 4600 U

Ram:12 Gig DDR3

VGA:Nvidia geforce 820m 2 GIG

Rom:1 T toshiba

به نظرتون سیستمم مشکل داره یا ضعیفه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اساسینز کرید کلا بهینه نیست

ولی در کل سیستم شما در حد ضعیفی هست به جز رمش البته تا حدی سیپیوش 

لینک به دیدگاه

اصولا سی پی یو های سری U برای بازی کردن مناسب نیستند اون اسسینز سیندیکیت هم بازی واقعا سنگینیه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

سلام.لب تاپ ایسوس مدل X550L  دارم که مشخصات بدی نداره ولی بازی های نه چندان جدید مثل rainbow six siege یا assassin creed syndicate رو به سختی و در پایین ترین رزولوشن و تنظیمات گرافیک می تونم 20 فریم در ثانیه بگیرم.مشخصات لب تاپم هم اینطوریه:

سری X لپتاپ های ایسوس مخصوص کارهای اداری طراحی شده اند، برای بازی مناسب نیستند.

سری U پردازنده ها هم دوستان توضیح دادند که برای کارهای سبک طراحی شده اند و مناسب بازی یا کارهای سنگین نیستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان یعنی Core i7-8550U  هم بدرد بازی نمیخوره ؟  یا میشه استثناء هم گزاشت ؟

حقیقتاً ما هم یک لپ تاپ اومده زیر دستمون با همین سی پی یو Core i7-8550U  و گرافیک فکر میکنم R7 530
دقیقا این  مدل https://www.lotuslaptop.com/سری-pavilion/8243-لپ-تاپ-15-اينچي-اچ-پي-مدل-15-bs193nia.html

ولی وقتی بازی نصب میشه روش انواع ادا  رو در میاره یا بازی رو نمیا ره یا اینکه وارد بازی میشه رزولیشن درست نیست یا نمیتونه تکسچر ها رو درست بیاره یا ...
خلاصه اینکه عاصی شدیم از دستش
کسی راه حلی داره ؟
تو  بازی اساسین که سی پی یو خوره داره لپ تاپ بنظر اصلاً نمیتونه کنترل دما داشته باشه و هیتسینک و خروجی هوای کناری اینقدر گرم میشه که دست میسوزه و بعد از 3-4 دقیقه لپ تاپ ریست میشه یا قفل میکنه
هر گونه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

گرافیک لپتاپ شما اصلا بدرد گیم نمیخوره و واقعا ضعیف هست

الان گرافیک 940mx 4g  هم زیاد جالب نیست برای گیم چه برسه به گرافیک 820 لپتاپ شما

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Majid_Rezaie گفته است :

گرافیک لپتاپ شما اصلا بدرد گیم نمیخوره و واقعا ضعیف هست

الان گرافیک 940mx 4g  هم زیاد جالب نیست برای گیم چه برسه به گرافیک 820 لپتاپ شما

در ۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

حقیقتاً ما هم یک لپ تاپ اومده زیر دستمون با همین سی پی یو Core i7-8550U  و گرافیک فکر میکنم R7 530
دقیقا این  مدل https://www.lotuslaptop.com/سری-pavilion/8243-لپ-تاپ-15-اينچي-اچ-پي-مدل-15-bs193nia.html

ولی وقتی بازی نصب میشه روش انواع ادا  رو در میاره یا بازی رو نمیا ره یا اینکه وارد بازی میشه رزولیشن درست نیست یا نمیتونه تکسچر ها رو درست بیاره یا ...
کسی راه حلی داره ؟
تو  بازی اساسین که سی پی یو خوره داره لپ تاپ بنظر اصلاً نمیتونه کنترل دما داشته باشه و هیتسینک و خروجی هوای کناری اینقدر گرم میشه که دست میسوزه و بعد از 3-4 دقیقه لپ تاپ ریست میشه یا قفل میکنه

در ۱ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

سری X لپتاپ های ایسوس مخصوص کارهای اداری طراحی شده اند، برای بازی مناسب نیستند.

سری U پردازنده ها هم دوستان توضیح دادند که برای کارهای سبک طراحی شده اند و مناسب بازی یا کارهای سنگین نیستند.

در ۱ ساعت قبل، veteranomid گفته است :

اصولا سی پی یو های سری U برای بازی کردن مناسب نیستند اون اسسینز سیندیکیت هم بازی واقعا سنگینیه.

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

اساسینز کرید کلا بهینه نیست

ولی در کل سیستم شما در حد ضعیفی هست به جز رمش البته تا حدی سیپیوش 

در 2 ساعت قبل، hosin گفته است :

سی پی یو و گرافیکتون خیلی ضعیفه

مرسی از همه دوستان.الان با این قیمتا چه لب تاپ یا سیستمی رو پیشنهاد میکنید؟3.5  تا 4 میلیون بودجه دارم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

مرسی از همه دوستان.الان با این قیمتا چه لب تاپ یا سیستمی رو پیشنهاد میکنید؟3.5  تا 4 میلیون بودجه دارم.

با 3 و 4 میلیون بودجه چیزی بهتر از لپتاپ خودت گیر نمیاد، حیفه هزینه کنی.

چون برای گیمینگ حدود 12 میلیون برای لپتاپ بودجه لازمه و برای دسکتاپ حدود 9 میلیون تومن.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

کسی راه حلی داره ؟

بنظرم گرافیک ضعیفه و اینکه میگین زیاد ادا داره ممکنه با تعویض ویندوز و نصب پیشنیازهای لازم برای گیم یسری اداهاش کمتر بشه^_^.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

بنظرم رو لب تاپ برای گیم نمیشه زیاد حساب کرد..البته لب تاپهای گیمینگ برای همین کار هستن اما نسبت به سخت افزار اسمی راضی کننده نیستن و بلحاظ قیمتشون اصلا بصرفه نیستن(البته نظر شخصیم هست).

اگه  لب تاپ رو نیاز نداری میتونی بفروشی بزاری رو بودجت و سیستم بگیری..البته بازم بهتره یسری قطعات رو کارکرده بگیری..بگمونم لب تاپتون حدودای5ت الان بیارزه.

لینک به دیدگاه

با اون پول ایکس باکس وان ایکس بگیر تا یک عمر راحت بشی، یا ps4 pro  ورژن 5.05?

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

درود

از سیپیو اطلاعی ندارم ولی گرافیکتون  در حد gt 440  عه اگه اشتباه نکنم.

لینک به دیدگاه

سلام.

بجز رم تون که 12 گیگ هست.....نه cpu و نه گرافیگتون بدرد بازی های روز و حتی چند سال اخیر نمیخوره.....

نهایت بتونید باهاش بازی های تا سال 2013 رو کمی روون بازی کنید............

در کل باید به فکر ارتقا لپ تاپ تون باشید و چون الان با این قیمت های لپ تاپ خوب گیمینگ نمیشه تهیه کرد.....

بهتر هست اگه قابلیت حمل لپ تاپ براتون مهم نیست بفروشیدش و  با افزودن مبلغی نه چندان زیاد یه pc دست دوم  مناسب گیم روز رو  تهیه کنید.

با این سیستم هم شاید بتونید فقط بازی های مثل pse از نوع جدید بازی کنید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

مگه کسی با لاپتاپ ماین هم میکنه؟

برای گیم که خوب نیست چقدر میخوای هزینه کنی؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش من یه لب تاپ لگن دارم ماین میکنم 2 تا 3 هفته 6 دلار در میارم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

داداش من یه لب تاپ لگن دارم ماین میکنم 2 تا 3 هفته 6 دلار در میارم

بیچاره لپ لپه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بیچاره لپ لپه

زیاد بهش نمی خوره همچین توانایی داشته باشه ولی من ازش میکشم بیرون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من یه لب تاپ دارم فکر کنم برای 3 تا 4 سال پیشه ولی حس میکنم دیگه اون پروفومنس اولیه رو نداره.مثلا بازی که اون موقع بازی با اخرین تنظیمات گرافیکی بازی میکردم الان با مدیوم هم به زور میاره.ویندوزم عوض کردم و اپدیت تمام قطعات رو هم نصب کردم.فن لبتاپ هم بعضی وقت ها شروع میکنه به روشن شدن در حالی که کارخاصی نمی کنم.می تونین کمکم کنید مشخصات:

intel core i5 4200U

Nvidia 820m 2gb 

ra,m 12gb

لینک به دیدگاه

من یه لب تاپ دارم فکر کنم برای 3 تا 4 سال پیشه ولی حس میکنم دیگه اون عملکرد اولیه رو نداره.مثلا بازی که اون موقع بازی با اخرین تنظیمات گرافیکی بازی میکردم الان همون بازی رو با مدیوم هم به زور میاره.ویندوزم عوض کردم و اپدیت تمام قطعات رو هم نصب کردم.فن لبتاپ هم بعضی وقت ها شروع میکنه به روشن شدن در حالی که کارخاصی نمی کنم.می تونین کمکم کنید مشخصات:

intel core i5 4200U

Nvidia 820m 2gb 

ra,m 12gb

لینک به دیدگاه

من یه لب تاپ دارم فکر کنم برای 3 تا 4 سال پیشه ولی حس میکنم دیگه اون عملکرد اولیه رو نداره.مثلا بازی که اون موقع بازی با اخرین تنظیمات گرافیکی بازی میکردم الان همون بازی رو مدیوم هم به زور میاره.ویندوزم عوض کردم و اپدیت تمام قطعات رو هم نصب کردم.فن لبتاپ هم بعضی وقت ها شروع میکنه به روشن شدن در حالی که کارخاصی نمی کنم.می تونین کمکم کنید مشخصات:

intel core i5 4200U

Nvidia 820m 2gb 

ra,m 12gb

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...