رفتن به مطلب

چند سوال در مورد کارت rx 570

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه چند وقتی میشه سوالاتی تو ذهنمه گفتم اینجا بپرسم چون مشابه سوالو پیدا نکردم تو فروم یا کلا اینترنت

کارت msi gaming x4 gb هست،از کاربر MORTEZAA خریدمش،گفتن ۳ماه حدودی ماین شده،حالا یه یکی دوماهی میشه استفاده میکنم

یکی دوتا بازی تست کردم ،از رزولوشن خوده مانیتور که 768p هست میرم روی فول اچ دی ،بعد میرم یه جایی تو بازی که پردازنده درصد استفادش کم باشه(گلوگاه نشه)،میبینم تفاوتی که واقعا باید بین این دو رزولوشن وجود داشته باشه،حداقل باید  حدود ۲برابر تفاوت فریم باشه که نیست خیلی کمتره،نکنه مشکل درایور هست؟مثلا اون رزولوشن اچ دی رو مثل فول اچ دی رندر کنه؟حتی تفاوت استفاده vram هم تقریبا ناچیزه

بعد یه قضیه دیگه این فن هاش یه صدای خاصی میده مثل اینکه خاک رفته باشه بین بلبرینگاش،یه صدای ساییدگی ماننده کم میده،چطور میشه برطرفش کرد؟چون قبل این 960 مدل همین msi gaming رو داشتم ،اصلن صدا نمیداد هییچ،فقط صدای هوا میداد

بعد کسی بازی vampyr رو بازی کرده فریم چند گرفته؟من تنظیمات آخره آخر،رز خوده مانیتور ،اکثر۶۰فیکسه،ولی بعضی مواقع بصورت ناگهانی تا ۴۵هم میاد بعد کم کم میره بالا

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

در نکته اول ... ما ماین 3 ماهه نداریم / یکسال کارکرد رو 3 ماه کارکرد 24 ساعته در نظر میگیرن ...

( که اخر هم میشه فروش کارت در حد آک !!! خوده آک هم 100 تا تبصره داره )

فقط میشه گفت ... رس این کارت کشیده شده ! و دیگه نباید توقع خاصی ازش داشته باشی ...

----------------------------------------------------------------------

پیشنهاد بنده اینه که ... سعی کن بفکر کارت جدید باشی تا قبل اینکه این / کار بده دستت / تجربه چنین گفته !

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

درسته برادر

از کارت ماین شده  نباید توقع کارت با کارکرد معمولی داشت.این چیزا عادیه براش

وقتی شما ریسک خرید کارت ماین شده با قیمت پایین رو پذیرفتی،یعنی باید آمادگی برای تمام مشکلات از این قبیل رو داشته باشین

برای فنها میتونید کلا کارت رو باز کنید هم خمیرشو چک کنید هم فنهاشو خیلی با احتیاط سرویس کنید.

برای این کا یه اسپری ناهید چرب احتیاجت میشه

لینک به دیدگاه

سلام

صدا دادن فن برای کارت مایین شده عجیب نیست .

در مورد تاثیر رزولیشن .

در اینجا :

به بنچمارک کارت 5600 در دو بازی ، نسخه جدید مترو ( Metro Exodus ) و نسخه جدید تامب رایدر ( Shadow of the Tomb Raider ) در رزولیشن فول اچ دی و 4K دقت کنید . درحالی که در رزولیشن 4K کارت 5600 در هر دو بازی حدودا 30 فریم گرفته در رزولیشن فول اچ دی در تامب رایدر 90 فریم گرفته و در مترو 60 فریم ! پس در مهاجرت از رزولیشن فول اچ دی به 4K : در بازی مترو فریم نصف میشه ، در بازی تامب رایدر فریم یک سوم میشه ، به عبارت دیگه تاثیر رزولیشن در هر بازی متفاوته .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ای کاش پولی که دادی برای این گرافیک یه گرافیک نو یا گرافیک دسته دوم ماین نشده از یه فروشنده معتبر میخریدی ، گرافیک ماین شده به قول دوستان رسش کشیده شده من گرافیک 1070 خریدم 3 سال پیش تو این همه مدت نهایت 5 تا باهاش بازی کرده باشم دیگه تو بقیه ساعت یا سیستم خاموشه یا دارم وب گردی میکنم که اصلا 1 درصد هم به گرافیک فشار نمیاد ولی گرافیک ماین شده ، فروشنده میدونه گرافیک به زودی ممکنه دچار مشکل بشه زیر قیمت میفروشه میره

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز لطف کنید مشخصات کامل سیستمتون و مانیتور رو قرار بدید تا بشه بهتر نظر داد 

بنده هم یه 570 آرمور ماین شده خریدم از یکی از دوستان همین سایت و خداروشکر هیچ مشکلی باهاش نداشتم تا الان که بیشتر از 1 سال هست دارم استفاده میکنم . 

رزولیشن مانیتورتون 768p هست چطوری میرین رو فول اچدی بنده متوجه نشدم . یعنی اگر مانیتورتون این رزولیشن رو ساپورت نمیکنه چطوری شما این کارو میکنید ؟؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید 

لینک به دیدگاه

سلام

اینکه چون دقت تصویر دوبرابر شده نباید انتظار داشت فریم نصف بشه یا این اختلاف ایجاد بشه، این فقط و فقط به نوع بازی مربوط میشه.

در مورد صدای فن هم باید بازش کرد فن ها رو  ولی تا اونجا که میدونم اگه از آقا مرتضی خریدید، گارانتی داره. بدید گارانتی .

اگه گفتن 3 ماه ماین شده، کارت شما تا مدت ها میتونه برای شما کار کنه و بقیه صحبت ها خرافاته.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام

یه چند وقتی میشه سوالاتی تو ذهنمه گفتم اینجا بپرسم چون مشابه سوالو پیدا نکردم تو فروم یا کلا اینترنت

کارت msi gaming x4 gb هست،از کاربر MORTEZAA خریدمش،گفتن ۳ماه حدودی ماین شده،حالا یه یکی دوماهی میشه استفاده میکنم

یکی دوتا بازی تست کردم ،از رزولوشن خوده مانیتور که 768p هست میرم روی فول اچ دی ،بعد میرم یه جایی تو بازی که پردازنده درصد استفادش کم باشه(گلوگاه نشه)،میبینم تفاوتی که واقعا باید بین این دو رزولوشن وجود داشته باشه،حداقل باید  حدود ۲برابر تفاوت فریم باشه که نیست خیلی کمتره،نکنه مشکل درایور هست؟مثلا اون رزولوشن اچ دی رو مثل فول اچ دی رندر کنه؟حتی تفاوت استفاده vram هم تقریبا ناچیزه

بعد یه قضیه دیگه این فن هاش یه صدای خاصی میده مثل اینکه خاک رفته باشه بین بلبرینگاش،یه صدای ساییدگی ماننده کم میده،چطور میشه برطرفش کرد؟چون قبل این 960 مدل همین msi gaming رو داشتم ،اصلن صدا نمیداد هییچ،فقط صدای هوا میداد

بعد کسی بازی vampyr رو بازی کرده فریم چند گرفته؟من تنظیمات آخره آخر،رز خوده مانیتور ،اکثر۶۰فیکسه،ولی بعضی مواقع بصورت ناگهانی تا ۴۵هم میاد بعد کم کم میره بالا

سلام دوست عزیز

واقعا برام عجیبه چون خنک کننده این کارت محشره از این که این اتفاق افتاده خیلی گیج شدم 

به gpuz نگاه کن که فرنکانس کارتت درست باشه منظورم اینه که بایوست ماین نباشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، omidvar777 گفته است :

برای فنها میتونید کلا کارت رو باز کنید هم خمیرشو چک کنید هم فنهاشو خیلی با احتیاط سرویس کنید.

برای این کا یه اسپری ناهید چرب احتیاجت میشه

در 1 ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

اینکه چون دقت تصویر دوبرابر شده نباید انتظار داشت فریم نصف بشه یا این اختلاف ایجاد بشه، این فقط و فقط به نوع بازی مربوط میشه.

در مورد صدای فن هم باید بازش کرد فن ها رو  ولی تا اونجا که میدونم اگه از آقا مرتضی خریدید، گارانتی داره. بدید گارانتی .

اگه گفتن 3 ماه ماین شده، کارت شما تا مدت ها میتونه برای شما کار کنه و بقیه صحبت ها خرافاته

اره کارت گارانتی داره تا ۱۴۰۰،قضیه اینه تا ۴۰درصد فن اون صدایی که میگم نمیاد،از ۴۰به بعده که صدا میده(با speedfan تست کردم)

در 2 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

وست عزیز ای کاش پولی که دادی برای این گرافیک یه گرافیک نو یا گرافیک دسته دوم ماین نشده از یه فروشنده معتبر میخریدی ، گرافیک ماین شده به قول دوستان رسش کشیده شده من گرافیک 1070 خریدم 3 سال پیش تو این همه مدت نهایت 5 تا باهاش بازی کرده باشم دیگه تو بقیه ساعت یا سیستم خاموشه یا دارم وب گردی میکنم که اصلا 1 درصد هم به گرافیک فشار نمیاد ولی گرافیک ماین شده ، فروشنده میدونه گرافیک به زودی ممکنه دچار مشکل بشه زیر قیمت میفروشه میره

داداش شما که باید بهتر بدونید،قضیه پوله فقط پول،بلفرض که پولم جمع کردم برای rx570 ماین نشده،شاید طرف دروغ میگه که ماین نشده،هر چی کارت الان تو بازاره از این سری حتما ماین شدن وگرنه کارتی که برا فول اچ دی هم جوابه دلیل فروشش چیه

در 2 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

وست عزیز لطف کنید مشخصات کامل سیستمتون و مانیتور رو قرار بدید تا بشه بهتر نظر داد 

بنده هم یه 570 آرمور ماین شده خریدم از یکی از دوستان همین سایت و خداروشکر هیچ مشکلی باهاش نداشتم تا الان که بیشتر از 1 سال هست دارم استفاده میکنم . 

رزولیشن مانیتورتون 768p هست چطوری میرین رو فول اچدی بنده متوجه نشدم . یعنی اگر مانیتورتون این رزولیشن رو ساپورت نمیکنه چطوری شما این کارو میکنید ؟؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید

مانیتور lcd syncmaster هست با رز۱۳۶۶*۷۶۸ که همون ۷۶۸p میشه،با i5 3570 و ۱۲گیگ رمو ویندوز ۷

من چون این مانیتور ها خروجی فقط vga دارن،من تبدیل میزنم بش،بعد داخل قسمت انتخاب رزولوشن بازیا ،هر چی رزولوشن بازی ساپورت کنه رو مینویسه،میخاستم اسکرین شات full hd بگیرم

در ۱ ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

واقعا برام عجیبه چون خنک کننده این کارت محشره از این که این اتفاق افتاده خیلی گیج شدم 

به gpuz نگاه کن که فرنکانس کارتت درست باشه منظورم اینه که بایوست ماین نباشه

به نکته ظریفی اشاره کردی اتفاقا

میرم چک میکنم ببینم بایوسش چطوریه

لینک به دیدگاه

دوستان این مشکل از برنامه msi afterburner هست،یا این چیزی که من میبینم واقعیه؟؟مصرف ۵۰وات!

با برنامه gpuz هم نگاه کردم همینطور بین ۷۰تا ۵۰ میچرخه

انویدیا داشتم اونم کابل برق ۸پین داشت ،قشنگ تا ۱۲۰ که مرزش بود رو پر میکرد 

نمیدونم کارت من جنیه،یا کلا amd اینجوره

قضیه دیگه هم اینه که اونجور که شنیدم این کارت راحت بخاد تا ۸۰ درجه گرما هم میره ،اما من تا حالا بالاتر ۶۰ازش ندیدم!توی هر فول لودی هم ندیدم

IMG_20200211_104719.thumb.jpg.7f5a9d2d666f84d8afdc433eef671744.jpg

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

دوستان وارد به ماین اگه این مشکل دستکاری بایوسی چیزیه بگن

شاید طرف یادش رفت بایوس رو برگردونه

لینک به دیدگاه

در در 20 بهمن 1398 در 12:23، Silvermanhhh گفته است :

درسته!

در در 20 بهمن 1398 در 12:23، Silvermanhhh گفته است :

یکی دوتا بازی تست کردم ،از رزولوشن خوده مانیتور که 768p هست میرم روی فول اچ دی ،بعد میرم یه جایی تو بازی که پردازنده درصد استفادش کم باشه(گلوگاه نشه)

نه الزامن ربطی نداره حتما 2برابر بشه

بعد اینکه کول واین هم چک کن

یبار فن رو در بیکاری زیاد کن بزار رو 80 درصد ببین صدا میاد یا ن

اگه صدا داد فنه!

اگه نداد فن نیست

بعد ببر تو لود اگه صدا اومد کول واینه

چون صدای های کول واینه تقریبا متفاوته 

در در 20 بهمن 1398 در 12:51، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

در نکته اول ... ما ماین 3 ماهه نداریم / یکسال کارکرد رو 3 ماه کارکرد 24 ساعته در نظر میگیرن ...

( که اخر هم میشه فروش کارت در حد آک !!! خوده آک هم 100 تا تبصره داره )

فقط میشه گفت ... رس این کارت کشیده شده ! و دیگه نباید توقع خاصی ازش داشته باشی ...

----------------------------------------------------------------------

پیشنهاد بنده اینه که ... سعی کن بفکر کارت جدید باشی تا قبل اینکه این / کار بده دستت / تجربه چنین گفته !

عجب! همرو دزد دیدن هم چیز خوبی نیست!

در در 20 بهمن 1398 در 18:26، Blueman6 گفته است :

کارت شما تا مدت ها میتونه برای شما کار کنه و بقیه صحبت ها خرافاته.

درسته

در در 20 بهمن 1398 در 17:34، babak_11 گفته است :

سلام 

دوست عزیز لطف کنید مشخصات کامل سیستمتون و مانیتور رو قرار بدید تا بشه بهتر نظر داد 

downscale انجام میشه! اموزشش هست تو نت 

از طریق درایور virtual super resolution از تب display فعال میکنی بعد تو بازی رزولوشن رو زیاد میکنی ولی خروجیت کراپ شده ی تصویره و تفاوتی تو کیفیت شاید نباشه!

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

دوستان این مشکل از برنامه msi afterburner هست،یا این چیزی که من میبینم واقعیه؟؟مصرف ۵۰وات!

با برنامه gpuz هم نگاه کردم همینطور بین ۷۰تا ۵۰ میچرخه

انویدیا داشتم اونم کابل برق ۸پین داشت ،قشنگ تا ۱۲۰ که مرزش بود رو پر میکرد 

نمیدونم کارت من جنیه،یا کلا amd اینجوره

قضیه دیگه هم اینه که اونجور که شنیدم این کارت راحت بخاد تا ۸۰ درجه گرما هم میره ،اما من تا حالا بالاتر ۶۰ازش ندیدم!توی هر فول لودی هم ندیدم

نه درسته منم 470 دارم نهایت 70 خورده ای وات میشه اگه گرافیک کم بیاره  برای 60 فریم! اگه پردازش سبک باشه و رو 60 فیکس کنمش همون حوالی شماست

تازه مال شما تو ولتاژ نسبتا کمتری کار میکنه و کمترم هست!

من اندرولت کردمش تا شبیه شما بشه تقریبا 

برو afterburner ولتاژ هسته رو ببین چقدره توload مال من 1.080 ولت هست که در فرکانس 1230 پایداری داره

من قبلا تو تایپک دیگه گفتم اینجوریه مال من بعضیا باور نمیکنن ولی خوب درایور amd عه دیگه! بهینه تر شده! قبلا این مدلی بود  تو ریویو ها

oA94G9V2fJMqq6CjLTwBz5-650-80.png

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mَd گفته است :

دوست عزیز محبت کنین / پست های بنده و کلا بنده رو هیچ وقت نقل قول نفرمایین... !

---------------------------------------------------------------

چونکه کلا علاقه ای به بحث کردن ندارم !!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، invoker گفته است :

چونکه کلا علاقه ای به بحث کردن ندارم !!!

خوب حالا که تهمتت نسبت به دزد بودن دست دوم فروشای گرافیک تموم شد از مسئولیت حرفت  فرار نکن!

نمیگم خیلی اما هستن کسایی که اینجور ادمی نیستن و حداقلش اینه دروغ نمیگن نمونش بوده طرف گفته 8ماه و 12 ماه یا کلا  زیر ماین بودن بگردی تو همین فروم هست نمونه هاش!

یا کلا چیزی نگو یا اگه میگی عواقبشم بپذیر! 

چشم دیگه ریپلای نمیکنم!

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mَd گفته است :

سلام 

الان تست furmark گرفتم که دیگه هیچ شکی نداشته باشم:

1067177222_2020-02-1113_06_35-Greenshot.thumb.png.7156062d7ffb016bb2bc053422f26a7e.png

خیلی عجیبه .معمولا فور مارک دمای کارتو میچسبونه به سقف .ولی بازم از 60 بالاتر نمیره که نمیره!

فنش هم هروقت از 60 میره بالاتر سریع روشن میشه میکوبه تو سرش میاد 59 بهد خاموش میشه تو تصویر هم مشخصه

چند دقیقه قبلشم بایوس رو اپدیت کردم به نسخه دست نخورده و اخرینش تو خوده فروم msi پیدا کردم بازم فرقی نداره

اورش کنم دوستان؟:D

خیلی جا اور داره این کارت

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام 

الان تست furmark گرفتم که دیگه هیچ شکی نداشته باشم:

1067177222_2020-02-1113_06_35-Greenshot.thumb.png.7156062d7ffb016bb2bc053422f26a7e.png

خیلی عجیبه .معمولا فور مارک دمای کارتو میچسبونه به سقف .ولی بازم از 60 بالاتر نمیره که نمیره!

فنش هم هروقت از 60 میره بالاتر سریع روشن میشه میکوبه تو سرش میاد 59 بهد خاموش میشه تو تصویر هم مشخصه

چند دقیقه قبلشم بایوس رو اپدیت کردم به نسخه دست نخورده و اخرینش تو خوده فروم msi پیدا کردم بازم فرقی نداره

اورش کنم دوستان؟:D

خیلی جا اور داره این کارت

کارت خوبی تحویلت داده خدایی و خنکه البته شرط تست گرفتن باید 3-5 دقیقه باشه  تا دما به حداکثرش برسه

مصرف کارتت که 90 وات شد و اوکیه

فقط میمونه نوع مموریت که از gpu z نگاه کن و دمای vrm ها اونارم بزار برامون

درصد اسیک کوالیتی هم بزار ببینم جا برای اندرولت داره یا نه

اگه مموریت اوکی باشه میتونی رو 2000 فیکس کنیش 

و خود کلاکت هم میتونی تا 1400 ببری

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mَd گفته است :

کارت خوبی تحویلت داده خدایی و خنکه البته شرط تست گرفتن باید 3-5 دقیقه باشه  تا دما به حداکثرش برسه

مصرف کارتت که 90 وات شد و اوکیه

فقط میمونه نوع مموریت که از gpu z نگاه کن و دمای vrm ها اونارم بزار برامون

درصد اسیک کوالیتی هم بزار ببینم جا برای اندرولت داره یا نه

اگه مموریت اوکی باشه میتونی رو 2000 فیکس کنیش 

و خود کلاکت هم میتونی تا 1400 ببری

تقریبا همین ۳ تا ۴ دقیقه وایسادم هی میرفت روی ۶۰ بعد فن روشن میشد میوردش ۵۹

نوع مموری hynix هست،دمای vrm با چه برنامه ای ببینم ؟

ایسیک 78.6 هست

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

تقریبا همین ۳ تا ۴ دقیقه وایسادم هی میرفت روی ۶۰ بعد فن روشن میشد میوردش ۵۹

نوع مموری hynix هست،دمای vrm با چه برنامه ای ببینم ؟

ایسیک 78.6 هست

دمای vrm با hwinfo میتونی ببینی 2تا دما داره که یکیش مال حافظست یکی برای هسته

اگه قصد اورکلاک داشتی با https://drive.google.com/file/d/1v2JG6tTSdIXzAt8JFwTLlzN_m6Fbfuem/view

انجام بده اگه حرفه ای  هستی!

اگه نه با همون afterburner

کیفیت اسیکت خوبه میتونی راحت اندرولت کنی 

مموریت هم خوبه 

فرکانس رو هی 50 مگاهرتز ببربالا تست بگیر با بازی تا به ناپیداری برسی (5مین حداقل) تا نهایت 1400 مگاهرتز

مموری هم رو 2000 فیکس کن ! ولتاژش هم 900 میلی ولت کن

فن هم میتونی دستی تنظیم کنی یا نه بزاری خودش کار کنه 

در نهایت که فرکانس نهایی و مموریت درومد حالا برو سراغ اندرولت کردن  و هی 0.010 ولت کم کن از p7 بعد تست بگیر تا ناپایداری برسی اون دیگه میشه فرکانس نهایی

----

اینجانب هیچ گونه مسولیت نسبت به اورکلاک بر عهده نمیگیرم.

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

من خودم یه 570 از اقای امیری خریدم

صدای فن هاش که توی دور های بالا شنیده میشه..

ولی اگه کارت رو دربیارید و فن هاشو اروم بچرخونید میبینید که صدا میده...

و کارت من دماش خیلی بالا میره و تا 90 هم میره...

بخاطر همین میخام بدم گارانتی سرویس کنن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Soheil_vkh گفته است :

من خودم یه 570 از اقای امیری خریدم

صدای فن هاش که توی دور های بالا شنیده میشه..

ولی اگه کارت رو دربیارید و فن هاشو اروم بچرخونید میبینید که صدا میده...

و کارت من دماش خیلی بالا میره و تا 90 هم میره...

بخاطر همین میخام بدم گارانتی سرویس کنن

سلام

برامن فن هاش اینقد صدا نمیدن،وقتی تقریبا از ۵۰درصد میگذره صدای سایش میدن،انگاری خاک رفته باشه داخلش

همین مدل msi هست؟

لینک به دیدگاه

بله من gaming x خریدم

کارت که میره زیر فشار خیلی سریع دما میکشه بالا و روی 90 میمونه..

دورفن ها هم 100% میشه ولی نمیتونه دما رو بیاره پایین..

میخام بدم گارانتی فن هاش رو چک کنن و خمیر سیلیکونش رو عوض کنن شاید درست بشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام

برامن فن هاش اینقد صدا نمیدن،وقتی تقریبا از ۵۰درصد میگذره صدای سایش میدن،انگاری خاک رفته باشه داخلش

همین مدل msi هست؟

با تستی که قرار دادید بنده خدا کارت که فوق العاده هست . بنده با آندرولت موافق هستم ولی با اور به هیچ عنوان . به نظرم سعی کنید کارت رو همیشه خنک نگه دارید که عمر بیشتری داشته باشه نه اینکه دستی بهش فشار بیارید 

منم همین کارت رو دارم و دماش از دمای کارت شما بیشتره ولی کاملا راضی هستم و کارم رو راه میندازه . کارت شما که تازه یه سروگردن از کارت بنده ردیف تر هم هست . میخوای عوض کنیم 😁

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Soheil_vkh گفته است :

بله من gaming x خریدم

کارت که میره زیر فشار خیلی سریع دما میکشه بالا و روی 90 میمونه..

دورفن ها هم 100% میشه ولی نمیتونه دما رو بیاره پایین..

میخام بدم گارانتی فن هاش رو چک کنن و خمیر سیلیکونش رو عوض کنن شاید درست بشه

احتمالا مشکلش همینه،ایشالا که درست میکنن براتون

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

با تستی که قرار دادید بنده خدا کارت که فوق العاده هست . بنده با آندرولت موافق هستم ولی با اور به هیچ عنوان . به نظرم سعی کنید کارت رو همیشه خنک نگه دارید که عمر بیشتری داشته باشه نه اینکه دستی بهش فشار بیارید 

منم همین کارت رو دارم و دماش از دمای کارت شما بیشتره ولی کاملا راضی هستم و کارم رو راه میندازه . کارت شما که تازه یه سروگردن از کارت بنده ردیف تر هم هست . میخوای عوض کنیم 1f601.png

اهه نمیدونستم اینقد خوبه کارتم خخخخ

والا این بازیه vampyr اصلن نمیدونم چجوریه،رو hd یه فریم میده رو full hd هم همون فریم،کلافه شدم 

شما میدونید این مصرف ها در gpuz چه معنی ای میدن؟

Gpu only power 

Vddc power

Vddcc power

برا کارت قبلی که انویدیا بود فقط یه power draw داشت ،سرراست بود الان اینو نمیدونم موقه لود باهم جمعشون کنم ،نمیدونم عدداش چه معنی ای میدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...