رفتن به مطلب

بازنشستگی سری 1000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، mَd گفته است :

شما سراغ داری کسیو ؟ من حاضرم با 470 خودم عوضش کنم  سر بدم بابتش 

البته نسخه رفرنس نمیخوام!  و گارانتی دار باشه!

کارت وگا 64 خیلی مصرفش زیاده! البته من به جز گرافیک کل مصرف سیستمم به 100 وات نمیرسه شاید 50 وات بشه و راحت میتونم وگا 64 رو هندل کنم ولی پاور الکی تو لودینگه!

1070ti کم مصرف تره

معمولا کمترین هزینه با کمترین آپشن مقدور میشه و برای کارت غیر رفرنس و گارانتی دار طبیعتا باید هزینه بیشتر کرد.

کارتها ماین شده، بدون کارتن و گارانتی، از برند XFX و رفرنس هستند ولی به هر حال VEGA56 با قیمت حدود 3 میلیون هستند.

در اینکه کارت VEGA64 پر مصرف هست شکی نیست ولی در بایوس 200 وات(روی خود کارت رفرنس دو بایوس 200 و 220 وات برای GPU هست) مصرف کل کارت بالای 250 نمیره قطعا. در خود آدرنالین هم شما باز میتونی مصرف رو در سه وضعیت بالانس، پاور سیو و توربو قرار بدید که خودش که در حالت پاور سیو 180 وات و در حالت توربو تا 250 وات به GPU امکان بالا رفتن مصرف داده میشه.

در ۱ ساعت قبل، amin-nvidia گفته است :

کاملا درسته. 

من خودم وگا 64 لیکوئید دارم. اندر ولت کردم با فرکانس 1500 رو ولتاژ 1.025 استیبل شد. فرکانس بالاتر باهاش میشه رسید با ولتاژ 1.1 تا فرکانس 1650 هم اوکی بو

تو حالت اول تو بازی زیر لود کامل نهایتا 200 وات مصرف میکنه. این که میگم نهایتشه بیشتر اوقات رو 180 واته. 

تو حالت دوم مصرفش میشه حدود 230 240 وات اونم زیر لود صد در صد ولی تو بازی معمولا حدود 210 220 وات

عکسای دما ولتاژ و فرکانسشو و مصرفش رو میزارم ببینین چجوریه

والا اندرولت کردنش خیلی پیچیده نیس و راحته از خود نرم افزار درایور میشه انجام داد. 

کارت بنده روی 1.025 فرکانس 1630 پایدار میشه.

نسخه لیکوئید که رنج مصرفش باز تر هم هست.

درسته کاری نداره اندر ولت کردن ولی یکی مثل شما دانش لازم برای تغییر تنظیمات رو داره ولی کاربرانی هستند که فقط کارت رو میندازن روی سیستم و وارد بازی میشن.😅

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 18 دقیقه قبل، HeX گفته است :

معمولا کمترین هزینه با کمترین آپشن مقدور میشه و برای کارت غیر رفرنس و گارانتی دار طبیعتا باید هزینه بیشتر کرد.

درسته ولی خوب اگه سراغ داشتید معرفی کنید 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، HeX گفته است :

کارت بنده روی 1.025 فرکانس 1630 پایدار میشه

دما هاتون چجوریه؟

gpu 

vrm1

vrm2

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، mَd گفته است :

دما هاتون چجوریه؟

gpu 

vrm1

vrm2

کارت رو سیستم نیست. اگر گذاشتم حتما یه تست میگیرم مختص شما.

ولی GPU با دور فن 60 درصد زیر 75 درجه هست.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، HeX گفته است :

اوه...

من به 70 میرسه تپش قلب میگیرم  خودم همیشه سعی میکنم دما رو مرز 60 بمونه ونهایت تا 65 بره

ولی حتما رو سیستم بود تست بزارید ممنونم

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، HeX گفته است :

کارت رو سیستم نیست. اگر گذاشتم حتما یه تست میگیرم مختص شما.

نسخه لیکوئیده از شما؟ 

فک کنم دماش زیاده از شما چون کارت من بعد از یه ساعت بازی شاید زوری به 68 برسه اونم با 55 درصد فن

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mَd گفته است :

اوه...

من به 70 میرسه تپش قلب میگیرم  خودم همیشه سعی میکنم دما رو مرز 60 بمونه ونهایت تا 65 بره

کارته شما چیه؟ 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

کارته شما چیه؟ 

470rx

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mَd گفته است :

470rx

70 درجه هم دمای زیادی نیس داداش مشکلی نداره. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

70 درجه هم دمای زیادی نیس داداش مشکلی نداره. 

من کلا سعیم اینه خنک باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، amin-nvidia گفته است :

نسخه لیکوئیده از شما؟ 

فک کنم دماش زیاده از شما چون کارت من بعد از یه ساعت بازی شاید زوری به 68 برسه اونم با 55 درصد فن

خیر برای بنده نسخه Iron هست. MSI

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، mَd گفته است :

اوه...

VEGA64 هستشا!😅 برای گرافیک ها معمولا اینطور دماها طبیعی و خوب محسوب میشه.

r9  290 رفرنس داشتم با دور فن 55 درصد دماش تا 90 میرفت! با فن 65 درصد که البته صدای زیادی هم میداد به نسبت با کم کردن ولتاژ و محدود کردن مصرف روی 84-85 میموند و بالاتر نمیرفت.

لینک به دیدگاه

.... 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، HeX گفته است :

VEGA64 هستشا!1f605.png برای گرافیک ها معمولا اینطور دماها طبیعی و خوب محسوب میشه.

r9  290 رفرنس داشتم با دور فن 55 درصد دماش تا 90 میرفت! با فن 65 درصد که البته صدای زیادی هم میداد به نسبت با کم کردن ولتاژ و محدود کردن مصرف روی 84-85 میموند و بالاتر نمیرفت.

آهان اوکی

کارت خود من نسخه لیکوئیده

کلا نظرت در مورد وگا 64 چیه؟ در مقایسه با 1080 و 1080 تی ای

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

آهان اوکی

درود دوست عزیز کارت خوب و قابلی هست وگا 64 شما که مدل لیکویید داری باید فکر فرکانس 1700 به بالا باشی من با کارت رفرنس فرکانس 1620 استیبل بود برام و پرفورمنس خوبی می داد الان کارت دستم نیست ولی یک بنچمارک ازش دارم میزارم و چارت سایت guru 3d رو هم برای مقایسه میزارم که دوستان به ارزشمند بودن این کارت پی ببرن مخصوصا که الان ماین شدش حدود 3 تومن هست فقط باید کمی دانش و معلومات داشته باشی

Screenshot_(4).thumb.png.f9e9643c8cbe91e1c3712f59f53c17c5.png

untitled-16.thumb.png.02897e5e2c4710d3c398ac63cb421eda.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود دوست عزیز کارت خوب و قابلی هست وگا 64 شما که مدل لیکویید داری باید فکر فرکانس 1700 به بالا باشی من با کارت رفرنس فرکانس 1620 استیبل بود برام و پرفورمنس خوبی می داد الان کارت دستم نیست ولی یک بنچمارک ازش دارم میزارم و چارت سایت guru 3d رو هم برای مقایسه میزارم که دوستان به ارزشمند بودن این کارت پی ببرن مخصوصا که الان ماین شدش حدود 3 تومن هست فقط باید کمی دانش و معلومات داشته باشی

Screenshot_(4).thumb.png.f9e9643c8cbe91e1c3712f59f53c17c5.png

untitled-16.thumb.png.02897e5e2c4710d3c398ac63cb421eda.png

درود 

والا تا فرکانس 1680 رو به ولتاژ نسبتا کم گرافیک استیبل میشه ولی فرکانس بالای 1700 بهش رسیدن یکم سخته خیلی باید ولتاژ داد بهش. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، amin-nvidia گفته است :

آهان اوکی

در حد 1080 هست با مصرف و حرارت بالاتر. در DX12 موفق تر و بهتر از GTX1080 و آینده دار تر.

از نظر عملکرد با 1080ti هم مقایسه نمیشه کلا. شاید از نظر مصرف😅

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، HeX گفته است :

در حد 1080 هست با مصرف و حرارت بالاتر. در DX12 موفق تر و بهتر از GTX1080 و آینده دار تر.

از نظر عملکرد با 1080ti هم مقایسه نمیشه کلا. شاید از نظر مصرف1f605.png

والا من فک میکنم از 1080 جلوتره و فاصله خیلی کمی تو بازیای جدید با 1080 تی ای داره.با این سیاستی هم که انویدیا با نسل قبلش داره فک کنم کم کم از 1080 تی ای هم جلو میزنه.😂

حیف اگه نسخه لیکوئیدش رو داشتی دماش خیلی خیلی عالی بود. 

بالاترین فرکانسی که میتونی ازش بگیری چقدره؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

والا من فک میکنم از 1080 جلوتره و فاصله خیلی کمی تو بازیای جدید با 1080 تی ای داره.با این سیاستی هم که انویدیا با نسل قبلش داره فک کنم کم کم از 1080 تی ای هم جلو میزنه.1f602.png

حیف اگه نسخه لیکوئیدش رو داشتی دماش خیلی خیلی عالی بود. 

بالاترین فرکانسی که میتونی ازش بگیری چقدره؟ 

چون کولرش کشش نداره سعی کردم بهش خیلی فشار نیارم ولی تا 1700 هم گرفتم حدود امتیاز گرافیک در تست timespy حدود 7700 بود.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HeX گفته است :

چون کولرش کشش نداره سعی کردم بهش خیلی فشار نیارم ولی تا 1700 هم گرفتم حدود امتیاز گرافیک در تست timespy حدود 7700 بود.

تا فرکانس 1680 راحت میاد از من ولی بالاتر از این باید تصاعدی بهش ولتاژ بدی تا 1730 هم ازش گرفتم ولی فک کنم خیلی فشار میاد بهش. 

تو تست‌هایی که باهاش انجام دادم بهترین فرکانسش که با ولتاژ کم استیبل میشه فرکانس 1600 بود. هم مصرفش خیلی کمه اینطوری هم دما پایینه. 

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان داخل درایور جدید amd یه گزینه داره خودش خودکار یه مقداری اورکلاک میکنه به نظرتون اون مقدار تو محدوده امنه؟ یا همینجوری رو هوا اوور میکنه؟ 

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام

دوستان داخل درایور جدید amd یه گزینه داره خودش خودکار یه مقداری اورکلاک میکنه به نظرتون اون مقدار تو محدوده امنه؟ یا همینجوری رو هوا اوور میکنه؟ 

چرته 

تستش کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...