رفتن به مطلب

آمار خرابی کیبورد های Vigor GK40 MSI و حل مشکل !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من این کیبورد رو الان یکسالی میشه که دارم و اندازه نصف سال هم ازش استفاده نکردم،مشکلش اینکه بصورت رندوم کلید ها از کار میوفتادن و با چندبار قطع و وصل کردن USBممکن بود به حالت اول برگرده یا اینکه کلید ها دچار لگ میشدن

بعد از روزها تلاش برای حل مشکل از طریق نرم افزاری بجایی نرسیدم فروم رسمی MSIرو چک کردم دیدم این کیبورد آمار خرابی بالا داره

https://forum-en.msi.com/index.php?topic=308520.0

https://forum-en.msi.com/index.php?topic=319482.0

https://forum-en.msi.com/index.php?topic=319013.0

https://forum-en.msi.com/index.php?topic=306920.0

https://forum-en.msi.com/index.php?topic=322915.0

کیبورد رو برای شرکت گرین فرستادم پس از سه روز یه کیبورد نو به من تحویل دادن و بعد از دو ماه این مشکل دوباره بوجود اومد،گذاشتمش کنار تا اینکه دیشب دیدم قیمتش شده یک میلیون و صد !!!! دوباره رفتم سراغش کمی سرچ کردم دیدم یکی از کاربرای فروم راه حلی براش پیدا کرده و مشکلش از شکسته شدن کلیپ کیبورد هست که باعث قطع ارتباط کلید واژه ها میشه،دقیقا به چه صورته نمیدونم ولی راه حلش به این شکله

کیبورد رو باز میکنید میبینید بله کلیپ شکسته شده !

20200211_205244.thumb.jpg.f43678e3f2dcf61f7fea8c0a438edc7e.jpg

پیچ ها رو باز میکنید کلیپ رو با super glueبچسبونید و موقع بستن پیچ وسطی رو نبندین چون بهش فشار میاد و دوباره میشکنه

20200211_205432.thumb.jpg.06267602261fd85e3e70d411453aa8b0.jpg

امیدوارم بدرد خورده باشه

• لایک 3
لینک به دیدگاه

عجب 

چجوری شکسته حالا

هیچوقت از لوازم جانبی های msi خوشم نمیومد

بعضیا که خریدن لا به لاش مو ادمی زاد و غیره دیدن ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کاش وقتی از گارانتی گرفتی میذاشتی برای فروش.

کلا آمار خرابی موس و کیبرد های MSI بالاست. با این قیمت های جدید که اصلا ارزش خرید ندارند.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mَd گفته است :

عجب 

چجوری شکسته حالا

هیچوقت از لوازم جانبی های msi خوشم نمیومد

بعضیا که خریدن لا به لاش مو ادمی زاد و غیره دیدن ...

پیچ وسطی به حدی به کلیپ فشار وارد میکنه زودشکسته میشه، بار اول شکسته شده تحویل گرفتم و توش پر مو بود !!!!

در 9 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود

کاش وقتی از گارانتی گرفتی میذاشتی برای فروش.

کلا آمار خرابی موس و کیبرد های MSI بالاست. با این قیمت های جدید که اصلا ارزش خرید ندارند.

فقط بخاطر نورپردازی قشنگش نگهش داشتم،الانم با این قیمت که اصلا نمیصرفه به هیچ وجه ارزش خرید نداره،بنده مادربورد،کارت گرافیک،هدست،کیبوردم گیمینگ MSIهست و به هیچ وجه از این برند راضی نیستم

نرم افزار MSI GAMING APPرو وقتی نصب میکنم سیستم دچار لتنسی و لگ میشه بارها امتحان کردم،بخش ساپورت MSIتو از نرم افزار و فرومش افتضاحه !

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مادربورد

واقعا مزخرفه تو نرم افزاریش 

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

کارت گرافیک

فقط سری ارمور وگیمینگ هاش خوبن مدل های دیگش زیاد چنگی به دل نمیزنن

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

نرم افزار MSI GAMING APPرو

تا جایی که میتونی از نرم افزار های afterburner و اینا دوری کن

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

منم کیبورد Cooler Master Devastator 3 دارم

بعد از چندماه استفاده چند کلیدش از کار افتاده ( CRTL، 3 و C)

گارانتی هم از زمانی که خریدم فقط 1 ماه مونده بود. الان معلوم نیست تکلیف چیه و باید چیکار کرد

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

پیچ وسطی به حدی به کلیپ فشار وارد میکنه زودشکسته میشه، بار اول شکسته شده تحویل گرفتم و توش پر مو بود !!!!

فقط بخاطر نورپردازی قشنگش نگهش داشتم،الانم با این قیمت که اصلا نمیصرفه به هیچ وجه ارزش خرید نداره،بنده مادربورد،کارت گرافیک،هدست،کیبوردم گیمینگ MSIهست و به هیچ وجه از این برند راضی نیستم

نرم افزار MSI GAMING APPرو وقتی نصب میکنم سیستم دچار لتنسی و لگ میشه بارها امتحان کردم،بخش ساپورت MSIتو از نرم افزار و فرومش افتضاحه !

متاستفانه همه ی برند ها تو میانرده هاشون کم میزارن. به نظرم اقتصادی ترین و با کیفیت ترین گزینه، خرید بالا رده های نسل ها و سری های قبله. جدای از اون برند هایی که تخصصشون لوازم جانبی نیست مثل Asus و MSI، کلا تو ایز زمینه افتضاحن. دلیلشم مشخصه. چون اصرار دارن که هر سال حتما چند تا مدل جدید بدن بیرون و چون اصلا کارشون یه چیز دیگست، وقت و منابع کمی برای تحقیق و توسعه ی لوازم جانبی صرف میکنن و نتیجش هم میشه همین محصولات بی کیفیت که میبینید. منم تا حالا دو تا موس و یه هدست Asus داشتم و اصلا قابل مقایسه نیستن با برند هایی که تخصصشون تولید لوازم جانبیه. حتی برند تازه وارد کولر مستر (منظورم تو لوازم جانبی بالا ردست) هم خیلی بهتر از اینا عمل کرده و بشخصه من خیلی راضی بودم از ماوس و کیبرد و هدستش تا الان. 

اما در زمینه ی نرم افزار، حد اقل تا اونجایی که بنده برای مادربرد جدیدشون در میانرده به بالا اطلاع دارم، MSI عالی عمل کرده. کل یوتیلیتی مادربرد من فقط یک برنامه ی یونیورسال ویندوزه (Dragon Center) که تا حالا ازش باگی ندیدم. البته در مورد یوتیلیتی های کارت های گرافیکش با اینکه از رقبا بهتر عمل کرده، ولی هنوز جای کار زیادی داره و یوتیلیتی لوازم جانبیش هم با توجه به دلایلی که بالا گفتم، فکر نکنم چنگی به دل بزنه. البته تو یوتیلیتی لوازم جانبی تا حالا فقط تجربه کار با برنامه های ریزر و کولر مستر رو داشتم که هر دو راضی کننده بودن.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سلام ، msi dragon center جایگزین شده و هیچ مشکلی نداره نصبش کن.

لینک به دیدگاه

ماشالا به کیفیت ساخت!!

همونطور که دوستان اشاره کردن برای لوازم جانبی کلا سراغ asus وmsiکه کارشون این نیست نباید رفت .

تو زمینه کیبرد هم تا وقتی کورسیر هست گزینه های دیگه درحاشیه قرار میگیرن،در رده های پایینتر لاجیتک و برند خوبی مثل کوگار واقعا ارزش خریدشون از msi بیشتر هست.

امیدوارم بازم مشکل ساز نشه براتون 

لینک به دیدگاه

وقتی کیبورد میان رده میشه یک میلیون صد چی بگم ...داخل کیبورد شبیه اسباب بازیه یه تیکه پلاستیک جریان برق رو انتقال میده

لینک به دیدگاه

ولی انصافا گرافیک های OCV شون عالیه

OCV1 1060 با مموری سامسونگ رو من به فرکانس بالاتر از 2200 به صورت استیبل تونستم برسونم

بردم هم ایسوس z170-a که انصافا راضیم ازش و تا حالا اذیتم نکرده. البته حس میکنم که 6500 رو به هر بردی ببندی اذیتت نکنه :)))))

در مورد جانبی هم یه a4tech terminator tl80 الان دو ساله زیر دستم دووم آورده، رفیقیم باهم و راضی و خوشحال. کیبوردم هم، شاید باورتون نشه یه فراسو زیر دستمه که هم سن خودمه

اصن عآدم باید عشق کنه با قطعاتش، بیخیال برند. اقا باید بهت لذت بده حس استفاده ازش ...

لینک به دیدگاه

کیبورد فقط a4 tech bloody b700 الان حدود 4 سالی میشه دارمش هیچیش نشده انقدر روش آب و چای ریخته که نگو xD

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، msi dragon center جایگزین شده و هیچ مشکلی نداره نصبش کن.

درود،تست کردم ریستارت هم کردم متاسفانه رنگ LEDکارت گرافیک عوض نمیشه هر رنگی میزارم خاموش میشه !

1060-6GB-MSI Gaming-X

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود،تست کردم ریستارت هم کردم متاسفانه رنگ LEDکارت گرافیک عوض نمیشه هر رنگی میزارم خاموش میشه !

1060-6GB-MSI Gaming-X

سلام مگه کارت گرافیکا msi gaming به غیر قرمز رنگ دیگه ای هم دارن؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام مگه کارت گرافیکا msi gaming به غیر قرمز رنگ دیگه ای هم دارن؟

بله هر رنگی که دلت بخواد فقط مادربردش محدودیت داره برای من هفت رنگ بیشتر نیست

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بله هر رنگی که دلت بخواد فقط مادربردش محدودیت داره برای من هفت رنگ بیشتر نیست

والا بخدا من تا الان نمیدونستم !باید یه چکی بکنم...

لینک به دیدگاه

عجیب من یک سال اینو دارم خیلی عالی بوده هیچ مشکلیم نداشته

ولی موس لاجیتک g pro gaming رو که با کیبورد خریدم کلید کناریش تا همین چند روز پیش دابل کلیک میزد که خود به خود درست شد🤔

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

عجیب من یک سال اینو دارم خیلی عالی بوده هیچ مشکلیم نداشته

ولی موس لاجیتک g pro gaming رو که با کیبورد خریدم کلید کناریش تا همین چند روز پیش دابل کلیک میزد که خود به خود درست شد🤔

منم موس g pro خریدم سر یک سالش خراب شد و الان دو هفته ای میشه g402 خریدم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

1060-6GB-MSI Gaming-X

سلام

منم gaming x دارم ولی با برنامه دراگون اصلا گرافیکم رو نمیشناسه برای تغییر رنگ و فقط مادربرد رو میشناسه.

گرافیک برای خودش روی رینبو مونده

شما بدون مشکل گرافیکت رو شناخت؟ 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

سلام

منم gaming x دارم ولی با برنامه دراگون اصلا گرافیکم رو نمیشناسه برای تغییر رنگ و فقط مادربرد رو میشناسه.

سلام

دراگون سنتر فکر کنم فقط برای کارت های turing هست.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

سلام

دراگون سنتر فکر کنم فقط برای کارت های turing هست.

درسته..

1660 gaming x دارم با b450 tamahawk

جفتش رو سایت نوشته با دراگون سنتر باید تغییر بدم

اما فقط مادربرد در دسترس هست

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

سلام

گرافیک رو شناخته عکسشم میاره ولی تغییر رنگ نمیده خاموشش میکنه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

درسته..

1660 gaming x دارم با b450 tamahawk

جفتش رو سایت نوشته با دراگون سنتر باید تغییر بدم

اما فقط مادربرد در دسترس هست

در 16 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

گرافیک رو شناخته عکسشم میاره ولی تغییر رنگ نمیده خاموشش میکنه

شما برید برنامه ی یونیورسال دراگون سنتر رو بریزید از استور مایکروسافت. این جدیدترینه و خیلی از باگ های قدیم رو نداره. البته قبل از نصبش تمام یوتیلیتی های MSI رو با Uninstaa Tools یا برنامه های مشابه پاک کنید و سیستمتون رو ریست کنید. امیدوارم مشکلتون حل بشه. البته اگه برند مادربردتون MSI نباشه به هر حال دستتون تو نورپردازی بسته تره.

Screenshot_(26).thumb.png.3d9eba3be706855b27511c3ea324374b.png

لینک به دیدگاه

در در 24 بهمن 1398 در 12:44، MSF_SE7EN گفته است :

کیبورد فقط a4 tech bloody b700 الان حدود 4 سالی میشه دارمش هیچیش نشده انقدر روش آب و چای ریخته که نگو xD

منم a4tech دارم ..10 سال بیشتره..روزی 3 4 ساعت هم باهاش کار کردم تا الان..بدون هیچ مشکلی..حتی نوشته های روی کیبوردم نرفته.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...