رفتن به مطلب

خرید فن برای کیس، راهنمایی و پیشنهادات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  صبح بخیر!

دوستان برای کیس میخام فن بخرم این عکس کیسمه و فن هایی که میتونه نصب بشه روش:

516418266_Meghdaditdotcom.thumb.jpg.ffd36abf57a280bb109cdd64afcb7403.jpg

۱.این که فابریکه،خروجیه،فیلتر هم نداره،این هیچ

۲.این قسمت فیلتر داره ،نمیدونم خروجی باشه یا ورودی،بعد یه مشکل هم داره اینه که خیلی نزدیک به گرافیکه،نمیدونم اونجا فن بزارم یا نه ؟ شاید بهم بچسبن؟

۳.این قسمت ،فیلتر نداره ،وباید ورودی باشه،از پایین یکم بسته هست بخاطر جلوی کیس

۴.نمیدونم واقعا چرا اصلن اینجا جای فن گذاشتن؟؟همون تیکه کوچیکه راه هواشه،فن بزارم یه نزارم؟

۵و۶.ایناهم که باید خروجی باشن مثل پشت کیس،فیلتر دارن

خب دوستان مورد ۲ ۳و۴ رو نمیدونم چیکار کنم راهنمایی کنید

برای فن چه فن هایی بخرم؟اهل rgb و خرج کردن برای ظاهر نیستم،فقط میخام هوای داخل کیس خوب جریان داشته باشه و باد گرم سریع بزنه بیرون

از این فن های متفرقه خوبن؟کارو راه میندازن؟

پاور ۵۵۰uk هست کل molex هاش در دسترسن،چیز دیگه هم نیاز داره غیر فن ؟

اگه کسی فن ارزون خودش چند تایی داره برا فروش هم پخ کنه

لینک به دیدگاه

🙄 این تعداد فن با کابل مولکس از لحاظ صدای نویز صوتی دیوونه میشی

سعی کن 3پین بخری که بتونی تنظیمش کنی

چون قسمت های مربوط به فن شما دارای مش فلزی هست ایجاد نویز میکنه در دور بالا و دیوونه میشی از صداش

اون قسمتا که مش ها از فیلتر مگنتی هست میتونی فن با دور ثابت از مولکس بزاری 

مش=سوراخ سوراخ 

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mَd گفته است :

1f644.png این تعداد فن با کابل مولکس از لحاظ صدای نویز صوتی دیوونه میشی

سعی کن 3پین بخری که بتونی تنظیمش کنی

چون قسمت های مربوط به فن شما دارای مش فلزی هست ایجاد نویز میکنه در دور بالا و دیوونه میشی از صداش

اون قسمتا که مش ها از فیلتر مگنتی هست میتونی فن با دور ثابت از مولکس بزاری 

مش=سوراخ سوراخ 

سلام این فن ها که ۳ پین هستن،هاب میخان؟یه چیز همینجوری دیدم تو digik

بعد تنظیمات فن تو خوده بایوسه ،یا یه دستگاه تنظیم هم میخاد؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام این فن ها که ۳ پین هستن،هاب میخان؟یه چیز همینجوری دیدم تو digik

بعد تنظیمات فن تو خوده بایوسه ،یا یه دستگاه تنظیم هم میخاد؟

اگه مادربردت نری در حد 2تا یا 1دونه داره باید هاب بگیری

از بایوس و نرم افزار میشه تنظیم کرد ربطی به دستگاه خاص نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام  صبح بخیر!

۲.این قسمت فیلتر داره ،نمیدونم خروجی باشه یا ورودی،بعد یه مشکل هم داره اینه که خیلی نزدیک به گرافیکه،نمیدونم اونجا فن بزارم یا نه ؟ شاید بهم بچسبن؟

۴.نمیدونم واقعا چرا اصلن اینجا جای فن گذاشتن؟؟همون تیکه کوچیکه راه هواشه،فن بزارم یه نزارم؟

برای فن چه فن هایی بخرم؟اهل rgb و خرج کردن برای ظاهر نیستم،فقط میخام هوای داخل کیس خوب جریان داشته باشه و باد گرم سریع بزنه بیرون

سلام

همیشه قسمت جلوی کیس میشه ورودی هوای سرد ، و سقف و پشت کیس خروجی هوای گرم

اون قسمت درب کیس هم میتونی فن بزاری واسه ورودی هوا 

فنهای گرین بد نیستن ولی پیچهاشون سریع هرز میشن

از این فن گرفتم سایلنت هستشش ولی قدرتش پایینه از هیچی بهتره

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/case-fan/green-gf120fsb-case-fan.html

اینم از همون مدل بالایی با مشخصات بالاتر البته روی کاغذ در عمل باید تست بشه

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/case-fan/green-nbsp-gf120-haf-case-fan.html

اینم خوبه روی کاغذ

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/case-fan/deepcool-case-fan-xfan-120.html

به نظرم بیشتر از این فنها روی کیست خرج نذار چون موقع فروش چیزی دستتو نمیگیره

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

همیشه قسمت جلوی کیس میشه ورودی هوای سرد ، و سقف و پشت کیس خروجی هوای گرم

اون قسمت درب کیس هم میتونی فن بزاری واسه ورودی هوا 

فنهای گرین بد نیستن ولی پیچهاشون سریع هرز میشن

از این فن گرفتم سایلنت هستشش ولی قدرتش پایینه از هیچی بهتره

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/case-fan/green-gf120fsb-case-fan.html

اینم از همون مدل بالایی با مشخصات بالاتر البته روی کاغذ در عمل باید تست بشه

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/case-fan/green-nbsp-gf120-haf-case-fan.html

اینم خوبه روی کاغذ

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/case-fan/deepcool-case-fan-xfan-120.html

به نظرم بیشتر از این فنها روی کیست خرج نذار چون موقع فروش چیزی دستتو نمیگیره

سلام،جلوی کیس دوتا جای فن هست،اون پایینیه همون یه کوچولو جا راه داره به بیرون، فن نزارم؟

یا بالا دوتا بزارم یا یکی خوبه؟

از این فن ها مدلی که خودتون خریدین تو فافا دونه ای ۴۳ میفروشن (دیشب دیدم)،بنظرتون از اینا یا مدل های مشابه بخرم ،یا بخام ارزون تر دربیاد،برم این پاساژ کامپیوتری ،از این فنا متفرقه بخرم هم کارم راه میوفته؟

حالا فن ها یکمی هم صدا بدن مهم نیست،چون خوده فن پردازنده و فن فابریک کیس که پشت هستن خودشون یکم صدا دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام،جلوی کیس دوتا جای فن هست،اون پایینیه همون یه کوچولو جا راه داره به بیرون، فن نزارم؟

یا بالا دوتا بزارم یا یکی خوبه؟

از این فن ها مدلی که خودتون خریدین تو فافا دونه ای ۴۳ میفروشن (دیشب دیدم)،بنظرتون از اینا یا مدل های مشابه بخرم ،یا بخام ارزون تر دربیاد،برم این پاساژ کامپیوتری ،از این فنا متفرقه بخرم هم کارم راه میوفته؟

حالا فن ها یکمی هم صدا بدن مهم نیست،چون خوده فن پردازنده و فن فابریک کیس که پشت هستن خودشون یکم صدا دارن

جای 4 فن نزارید چون ورودی هوا نداره عوضش رو درب کیس بزارید

موقع خرید فن به دورش و حجم هوایی که میتونه مکش کنه دقت کنید

راجب صدا هم سعی کنید با دسیبل پایین بگیرید طولانی مدت روی اعصابتون تاثیر گذاره

لینک به دیدگاه

منم همچین مشکلی دارم برای کیسم و نمیدونم چن تا فن باید بگیرم

کیسم dukase v2 هستش 

مادربوردم 4 پینه کانکتور فنهاش ، پس باید 4 پین بگیرم فنارو؟

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، fatide گفته است :

مادربوردم 4 پینه کانکتور فنهاش ، پس باید 4 پین بگیرم فنارو؟

خیر. لزومی نداره. میتونید سه پین و یا حتی مولکس هم بگیرید. اما در اون صورت میزان دور در دقیقشون رو نمیتونید کنترل کنید. الان گزینه ی اقتصادی که به ذهنم میرسه فن با 1000 تا 1300 دور با رابط مولکس یا سه پینه. بیشترم میتونید بگیرید. اما صداش دیوونه کننده میشه. (الان فن های سیستمم 1300 دورن و صداش زیاد محسوس و حواس پرت کن نیست. حتی وقتی هدست نزدم ولی وقتی میره رو 1700 دور انگار صداش چند برابر میشه.)

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام  صبح بخیر!

۴.نمیدونم واقعا چرا اصلن اینجا جای فن گذاشتن؟؟همون تیکه کوچیکه راه هواشه،فن بزارم یه نزارم؟ مهمترین فن هست برای خنک کاری هارد!

۵و۶.ایناهم که باید خروجی باشن مثل پشت کیس،فیلتر دارن  اگه فن پشت کیس دور بالا باشه و فنهای جلو کیس هم همینطور ..میتونید اینها رو برای ورود هوا به کیس بزارید اما اگه فنها معمولی هستن خروجی بزارید

خب دوستان مورد ۲ ۳و۴ رو نمیدونم چیکار کنم راهنمایی کنید من خودم فن نذاشتم چون گردش هوا داخل کیس قاطی میشه

برای فن چه فن هایی بخرم؟اهل rgb و خرج کردن برای ظاهر نیستم،فقط میخام هوای داخل کیس خوب جریان داشته باشه و باد گرم سریع بزنه بیرون شما اون فن که هاردها رو خنک میکنه دور بالا بگیر 2تا سقف دیپکول معمولی یا گرین خروجی پشت هم دور بالا بگیر

از این فن های متفرقه خوبن؟کارو راه میندازن؟  پول رو دور میریزن!

عاپ

لینک به دیدگاه

1 hour ago, Persian Assassin said:

خیر. لزومی نداره. میتونید سه پین و یا حتی مولکس هم بگیرید. اما در اون صورت میزان دور در دقیقشون رو نمیتونید کنترل کنید. الان گزینه ی اقتصادی که به ذهنم میرسه فن با 1000 تا 1300 دور با رابط مولکس یا سه پینه. بیشترم میتونید بگیرید. اما صداش دیوونه کننده میشه. (الان فن های سیستمم 1300 دورن و صداش زیاد محسوس و حواس پرت کن نیست. حتی وقتی هدست نزدم ولی وقتی میره رو 1700 دور انگار صداش چند برابر میشه.)

پس اگه بخوام کنترلش کنم فناشو هم باید هاب 4 پین بگیرم هم فن 4 پین وگرنه نمیشه سرعتو کم کرد درسته؟

بعد یه سوال دیگه ، من فن سی پیو هایپر 212 گرفتم که 2 تا فن 4 پین داره ولی کابلی که هست تو پکش واسه تبدیل دو تا سوکت به یکی که موجود هست داخل باکسش یکیش سه پینه یکیش چهار پین ، انتهاش که وصل میشه به مین هم 4 پینه ، این مشکلی نداره واسه کنترلر سرعت فن سی پیو؟ 

IMG_20200214_185747_429.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

اگه مادربورد سوکت فن سه پین یا چهار پین داره، پیشنهاد من اینه:

فقط برای شماره 3 و4 از این فن بگیرید (4  الویت داره) و برای بقیه نقاط مهم نیس زیاد:

https://www.digikala.com/product/dkp-903989/فن-کیس-گرین-مدل-gf120-haf

اگه سوکت نداره، فن نگیرید بهتره چون رو دور زیاد کار می کنن

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، fatide گفته است :

پس اگه بخوام کنترلش کنم فناشو هم باید هاب 4 پین بگیرم هم فن 4 پین وگرنه نمیشه سرعتو کم کرد درسته؟

بعد یه سوال دیگه ، من فن سی پیو هایپر 212 گرفتم که 2 تا فن 4 پین داره ولی کابلی که هست تو پکش واسه تبدیل دو تا سوکت به یکی که موجود هست داخل باکسش یکیش سه پینه یکیش چهار پین ، انتهاش که وصل میشه به مین هم 4 پینه ، این مشکلی نداره واسه کنترلر سرعت فن سی پیو؟ 

بله. فقط چهار پین قابلیت کنترل داره.

در مورد سوال دومم مشکلی نیست. این برای اینه که هر دو فن با سرعت یکسان بچرخن. ولی هنوزم تنظیم اون سرعت دست شماست. برای منم همینجوریه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

بنده این مدل کیس رو چند سال قبل داشتم با فن های توربو led گرین.

post-18092-0-45910500-1417095325_thumb.jpg

برای جلو همون یه فن ک تقریبا وسط میخوره کاملا کافیه. پایینی رو نصب نکن چون  علاوه بر اینکه اصلا ورودی هوا براش در نظر نگرفتن قسمت خروجیش بسیار کیپ و نزدیک به محفظه هارد هست و فقط و فقط سر و صدا میکنه و خاک میکنه تو هارد هیچ خنک کردنی نمیتونه انجام بده.

DSC_0068.thumb.JPG.eb4b3e86d73eddde3153f46e904110ed.JPG

برای روی در هم چیزی نصب نکن چون صرفا گردش هوای داخل کیس رو به هم میریزه و بازم نویز بسیار زیادی بهت میده. به اضافه اینکه اون فیلتر های روی کیس اصلا کار نمیکنن چون جنسشون پلاستیکه! فیلتر خوب پارچه ایه!

با نصب همه فن های ورودیت خاک بسیار زیادی وارد کیست میکنی و عملا کارایی خاصی هم بهت اضافه نمیکنن. همون 4 تای اصلی رو ببندی کافیه.

موفق باشی دوست من.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام  صبح بخیر!

سلام دوست عزیز

اگر جلوی کیس ورودی خوبی دارید ، خروجی باشه بهتره ولی اگر ورودی هوای خوبی ندارید ( که مشخصا ندارید) ، به صورت ورودی باشه بهتره یا حتی می تونید فن رو برای این قسمت نصب نکنید چون اگر خروجی خوبی داشته باشید خودش ورودی خوبی میشه!  ارتفاع فن های 120mm معمول بازار ، 2.5 سانت هست که با یک اندازه گیری و برآورد ساده میشه حدس زد که قابل نصب هست یا خیر.

از بین فن های گرین یکی GF120-HAF و دیگری  gf120-fsb  دو فن دیپکولی که در لیون موجوده یعنی XFAN 120 و XFan 120 L-R ... اولین فن یعنی GF120-HAF رو پیشنهاد میدم چون در پروفایل نورمال یا بالانس نسبت نویز و و عملکرد خوبی داره...دومی و سومی قدرت جابه جایی کمی دارند و چهارمی که دیپکول باشه اون هم خوبه ولی به GF120-HAF نمیرسه.

ای کاش فن های fdb gamerstorm دیپ کول در بازار موجود بودند. حتما اونها رو پیشنهاد می دادم.

دو فن دیپکولی که در لیون موجوده یعنی XFAN 120 و XFan 120 L-R رو هم .

خیر

در این مورد باید توجه داشته باشید که مولکس های پاور ، فن هارو در بالاترین دور خودشون قرار میده پس باید به نویز فن ها توجه کنید.. هرچند که برای کیس شما لازمه که یک فن با دمندگی بالا در قسمت خروجی کار کنه ( مثلا یکی از فن های خروجی  GF120-HAF در حداکثر سرعت باشه) .

لینک به دیدگاه

خب دوستان الان با توجه به راهنمایی های شما (دستتون درد نکنه)و اینکه مادر بورد کلا یدونه جای فن اون هم سه پین بیشتر نداره،من یک راهکار به ذهنم رسید:

فن فابریک خوده کیس که الان به بورد وصله رو بزنم یکی از جایگاه های سقف

دوتا فن گرین fsb و یدونه haf بخرم 

فن haf که قویه رو بزارم برای ورودی جلوی کیس و وصلش کنم به برد 

یکی از fsb هارو بزارم برای پشت کیس یکی دیگه هم بغل اون فن فابریک سقف کیس

برق haf که از برد گرفته میشه و بشه تنظیمش کرد ،اون سه تا بقیه هم که نهایت سرعتشون ۱۲۰۰هست همونم صدایی تولید نمیکنه وصل بشن به مولکس 

البته یه تبدیل هم برای اون فن فابریکه نیاز دارم که بزنمش به مولکس 

چطوره؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

خب دوستان الان با توجه به راهنمایی های شما (دستتون درد نکنه)و اینکه مادر بورد کلا یدونه جای فن اون هم سه پین بیشتر نداره،من یک راهکار به ذهنم رسید:

فن فابریک خوده کیس که الان به بورد وصله رو بزنم یکی از جایگاه های سقف

دوتا فن گرین fsb و یدونه haf بخرم 

فن haf که قویه رو بزارم برای ورودی جلوی کیس و وصلش کنم به برد 

یکی از fsb هارو بزارم برای پشت کیس یکی دیگه هم بغل اون فن فابریک سقف کیس

برق haf که از برد گرفته میشه و بشه تنظیمش کرد ،اون سه تا بقیه هم که نهایت سرعتشون ۱۲۰۰هست همونم صدایی تولید نمیکنه وصل بشن به مولکس 

البته یه تبدیل هم برای اون فن فابریکه نیاز دارم که بزنمش به مولکس 

چطوره؟

فنهای گرین فکر کنم تبدیل 3 پین به مولکس دارن! فن دور بالا رو بزار پشت تا سریعتر گرما رو بده بیرون

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

فنهای گرین فکر کنم تبدیل 3 پین به مولکس دارن! فن دور بالا رو بزار پشت تا سریعتر گرما رو بده بیرون

اره فن های گرین که بخام بخرم دارم ،ولی همون یدونه که مال خوده کیسه غیر سه پین تو جعبه کیس هم چیزی براش ندیدم

بعد حالا یه سوال !الان رفتم تو نت خوندم که فقط با ۴پین میشه سرعت رو کنترل کرد!پس اگه اینجوره همون فابریکه رو بزارم از همون برق برد بگیره بقیه رو بزنم مولکس

چون همون haf که دور ۲۱۰۰داره رو بزنم به ۳پین برد شاید تنها مزیتش اینه که دورشو بتونم ببینم؟! یا من دارم اشتباه میکنم؟

درمورد همین haf هم ،گفتم بزارمش برای ورودی هوا چون از اونور سه تا خروجی دارم گفتم بالانس بشه

لینک به دیدگاه

سلام 

با اجازه استارتر دوستان بنده رو هم راهنمایی کنید

کیس بنده deepcool tesseract bf هستش

یک فن جلو دو تا بالا یکی پشت و دوتا رو درب میخوره 

فن های رو درب رو که نصب میکنم ( هوا به داخل کشیده میشه ) حداکثر دمای گرافیک ۷۵ ثبت شده 

ولی وقتی فن های روی درب رو قطع میکنم دما به زور ۷۰ میشه

شرایط تست هم یکسان بود تو هر دوی این شرایط  یک ریپلای 15 دقیقه ای بازی پابجی رو play میکنم 

فن های روی درب هم led دار هستن و مارک deepcool

به نظرتون ال ای دی ها داغ میکنن و موجب گرم شدن میشن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

سلام 

با اجازه استارتر دوستان بنده رو هم راهنمایی کنید

کیس بنده deepcool tesseract bf هستش

یک فن جلو دو تا بالا یکی پشت و دوتا رو درب میخوره 

فن های رو درب رو که نصب میکنم ( هوا به داخل کشیده میشه ) حداکثر دمای گرافیک ۷۵ ثبت شده 

ولی وقتی فن های روی درب رو قطع میکنم دما به زور ۷۰ میشه

شرایط تست هم یکسان بود تو هر دوی این شرایط  یک ریپلای 15 دقیقه ای بازی پابجی رو play میکنم 

فن های روی درب هم led دار هستن و مارک deepcool

به نظرتون ال ای دی ها داغ میکنن و موجب گرم شدن میشن؟

سلام

فنهای جلو باید هوای سرد به داخل کیس هدایت کنن و همچنین فنهای درب کیس ، فنهای بالایی و پشت مکش هوای گرم و هدایتشون به بیرون از کیس

دقت کنید فنها درست بسته شده باشن 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

فنهای جلو باید هوای سرد به داخل کیس هدایت کنن و همچنین فنهای درب کیس ، فنهای بالایی و پشت مکش هوای گرم و هدایتشون به بیرون از کیس

دقت کنید فنها درست بسته شده باشن 

یک فن جلو هوارو به داخل میکشه

دو فن بالا و یک فنی پشتی هوارو خارج میکنن

مشکل اینجاس فنهای درب کیس رو نصب میکنم گرافیک داغ تر میشه و فن هارو قطع میکنم خنک تر میشه (فنهای درب کیس 2 تا میخوره و هوارو به داخل میکشن)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، hesam_z گفته است :

یک فن جلو هوارو به داخل میکشه

دو فن بالا و یک فنی پشتی هوارو خارج میکنن

مشکل اینجاس فنهای درب کیس رو نصب میکنم گرافیک داغ تر میشه و فن هارو قطع میکنم خنک تر میشه (فنهای درب کیس 2 تا میخوره و هوارو به داخل میکشن)

فنهای بغل جریان هوای کیسو به هم میزنن اونا رو غیرفعال کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام 

چند روز پیش فن کیس اینترنتی خریدم از لیون،الان اومدن دارم سوارشون میکنم 

مثل اینکه دوستان بد نمیگفتن که پیچ های همراه جعبه مشکل دارن

درواقع تنها چیزی که دارن فقط مشکله!

یه عکس میزارم از پیچ فن که تازه خریدم و یکبار هم فقط امتحانی روی فنی که خودش با پیچ کیس یبار جا باز کرده بود ،،،با پیچ های فابریک کیس خوده گرین که چندین بار بازو بسته شدن و عمر ۶ساله دارن:

IMG_20200229_144235.thumb.jpg.8ad51196a25204f1e0678502dffd1d46.jpg

ببخشید مگه این پیچ خودرو نیست؟پ چرا اینقد رزوه داره؟؟پیچ اینجوری رو مهره تهش میزنن!

توجه کنید به پیچ خوده کیس گرین که رزوه هاش کم و کیفیتشم بهتره و بعد چند سال هم هنوز هرز نشده ،اونوقت این پیچو تازه از در پلاستیک در اوردم فقط یکبار باز و بست کردم نگاه کن چطور شده،دیگه یه پیچ چی داره نمیتونید کیفیت خوب بزنید؟

کسی میتونه نماینده گرین رو تگ کنه ببینه و بره به شرکتشون بگه که پسرفت کردن تو این چند سال تا پیشرفت

حالا خوبه دقیق به اندازه فن هایی که خریدم پیچ فابریک کیس رو دارم،بعدا کثیف شدن راحت باز و بست میکنم خرابم نمیشن

فنا رو هم بعد نصب تست میکنم ببینم چجوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 42 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام 

چند روز پیش فن کیس اینترنتی خریدم از لیون،الان اومدن دارم سوارشون میکنم 

مثل اینکه دوستان بد نمیگفتن که پیچ های همراه جعبه مشکل دارن

درواقع تنها چیزی که دارن فقط مشکله!

یه عکس میزارم از پیچ فن که تازه خریدم و یکبار هم فقط امتحانی روی فنی که خودش با پیچ کیس یبار جا باز کرده بود ،،،با پیچ های فابریک کیس خوده گرین که چندین بار بازو بسته شدن و عمر ۶ساله دارن:

IMG_20200229_144235.thumb.jpg.8ad51196a25204f1e0678502dffd1d46.jpg

ببخشید مگه این پیچ خودرو نیست؟پ چرا اینقد رزوه داره؟؟پیچ اینجوری رو مهره تهش میزنن!

توجه کنید به پیچ خوده کیس گرین که رزوه هاش کم و کیفیتشم بهتره و بعد چند سال هم هنوز هرز نشده ،اونوقت این پیچو تازه از در پلاستیک در اوردم فقط یکبار باز و بست کردم نگاه کن چطور شده،دیگه یه پیچ چی داره نمیتونید کیفیت خوب بزنید؟

کسی میتونه نماینده گرین رو تگ کنه ببینه و بره به شرکتشون بگه که پسرفت کردن تو این چند سال تا پیشرفت

حالا خوبه دقیق به اندازه فن هایی که خریدم پیچ فابریک کیس رو دارم،بعدا کثیف شدن راحت باز و بست میکنم خرابم نمیشن

فنا رو هم بعد نصب تست میکنم ببینم چجوره

چندین بار راجب کیفیت بد پیچها به نماینده گرین گفتیم اما قبول نکردن و ایرادو گردن پیچ گوشتی یا موارد دیگه انداختن در صورتی که با همون پیچ گوشتی پیچهای دیگه ای هم باز و بست میکنیم از جمله پیچهای درب کیس که بنده عرض کردم کیفیت خوبی دارن اما پیچهای فنها به شدت آشغال هستن

شما هم خواستی تگ کن ولی جواب درست حسابی گیرت نمیاد 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

چندین بار راجب کیفیت بد پیچها به نماینده گرین گفتیم اما قبول نکردن و ایرادو گردن پیچ گوشتی یا موارد دیگه انداختن در صورتی که با همون پیچ گوشتی پیچهای دیگه ای هم باز و بست میکنیم از جمله پیچهای درب کیس که بنده عرض کردم کیفیت خوبی دارن اما پیچهای فنها به شدت آشغال هستن

شما هم خواستی تگ کن ولی جواب درست حسابی گیرت نمیاد 

حالا کیفیت پیچشون اشغاله،این هیچ

چرا اینقد رزوه براش گذاشتن؟پیچ خودرو رزوه کم داره با زاویه زیاد  که سریع بگیره و بر اثر فشار زیاد سر پیچ زود هرز نشه،بابا اینا حالشون خرابه بخدا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...