رفتن به مطلب

زلزله امروز 21 بهمن 90 پایتخت را لرزاند...

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

همانطور که خیلی ها متوجه شدند حوالی ساعت ۱۲:۲۰ دقیقه ظهر زلزله پایتخت را لرزاند.

به گزارش سازمان تحقيقات زلزله ،مرکز این زلزله در بخش شمالی تهران بوده است

هنوز از طرف رسانه ها جزئیات این خبر اعلام نشده است.

۴٫۴ ریشتر

شمال ایران – ۹۶ کیلومتری تهران

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، کانون زمین‏لرزه دقایقی پیش شهرستان دماوند از سوی کمیته بحران فرمانداری این شهرستان، منطقه "کیلان" در شهرستان دماوند اعلام شد.

مسئول کمیته بحران فرمانداری شهرستان دماوند لحظاتی پیش در بیان آخرین اخبار از این زمین‏لرزه در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: راس ساعت 12 و 40 دقیقه امروز، جمعه، 21 بهمن ماه سال 90 زمین‏لرزه‏ای نسبتا بزرگ شهرستان دماوند را لرزاند.

حسین نورمحمدی با اشاره به منطقه کانون این زمین‏لرزه خاطرنشان کرد: از سوی مسئولان ژئوفیزیک و لرزه‏شناسی تهران، کانون این زلزله منطقه کیلان دماوند اعلام شد.

مسئول کمیته بحران فرمانداری شهرستان دماوند با تایید وقوع این زمین‏لرزه اظهار داشت: این زمین‏لرزه دقایقی پیش شهرستان دماوند و بخش‏هایی از دیگر نقاط شمال شرق استان تهران را لرزاند.

نورمحمدی ادامه داد: هنوز میزان دقیق شدت این زمین‏لرزه مشخص نیست؛ اما بررسی این امر از سوی کمیته بحران شهرستان دماوند ادامه دارد.

این زمین‏لرزه علاوه بر شهرستان دماوند در دیگر نقاط شمال شرق استان تهران نظیر بومهن، رودهن و پردیس نیز احساس شد.

هنوز خسارتی از این حادثه طبیعی مخابره نشده است.

خیلی جالب بود من خودم دقیقآ زلزله رو حس کردم رو مبل نشسته بودم دیدم واقعآ مبل عین گهواره جلو عقب رفت .

نمی دونم چرا این خبر رو دقیق اخبار اعلام نکرد

خدا بخیر بگذرونه

موفق وموید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

احتمالا هارپ زدن چون یک هفته پیش هم انزلی زلزله اومد 5/4 ریشتر

لینک به دیدگاه

پس دیگه فردا برای نجات جانمان هم که شده باید بریم راهپیمایی ;)

لینک به دیدگاه

چی بگم واقعآ خدا بخیر بگذرونه . چون گفتند اگر بخواد زلزله تهران بیاد گفتند خیلی بد میاد خدا نکنه روزی این اتفاق بیفته ولی گفتند روزی که بیاد نوعی فاجعه میشه اصلآ .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...