رفتن به مطلب

خرید هدست Msi ds502 آکبند یا Msi Immserse gh70 کارکرده؟

Zarathustra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان همونطور که میدونین هدست msi ds 502 که خیلی وقته ناموجود بوده دوباره موجود شده البته با قیمت فضایی. (1150)

از طرفی هم بنده خدایی هدست msi gh70 کارکرده رو که به گفته خودش (راست و دروغشو نمیدونم) دو ماه کارکرده و بسیار تمیز و داراگی گارانتی و معلقات کامل هست 1 تومن میفروشه.

به نظرتون آکبند ds 502 رو بخرم یا کارکرده این رو؟ خیلی با هم فرق دارن؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

سلام دوستان همونطور که میدونین هدست msi ds 502 که خیلی وقته ناموجود بوده دوباره موجود شده البته با قیمت فضایی. (1150)

از طرفی هم بنده خدایی هدست msi gh70 کارکرده رو که به گفته خودش (راست و دروغشو نمیدونم) دو ماه کارکرده و بسیار تمیز و داراگی گارانتی و معلقات کامل هست 1 تومن میفروشه.

سلام دوست عزیز من خودم gh60 دارم و فوق العادست سری gh پرچمدار هستن و سری ds میان رده مقایسشون درست نیست یک سالی میشه gh60 رو دارم و همه چیز این هدفون عالیه فقط کیفیت میکروفون در حد خوب هست و عالی نیست راحتی کیفیت ساخت کیفیت پخش صدا این ها همه در بالاترین سطح ممکن هستن نسبت به قیمتی که من اون زمان هزینه کردم خرید من 750 بود نکته دیگه این هدفون برای گوش دادن به موسیقی هم مناسب هست و من ازش لذت می برم و یک سری پد پارچه ای اضافه هم روش هست که اینم نکته مثبت دیگشه حالت پیش فرض پد چرمی روشه بررسیش در سایت های خارجی هست بری عکساش رو ببینی و کمی بخونی برای تصمیم گیری بد نیست

اما در مورد کارکرد هدفون اینو بگم تقریبا 11 ماهی هست اصلا سری gh با گارانتی در بازار نیست و در این مورد اینکه دوستمون میگن 2 ماه کارکرده به نظرم با شما روراست نیستن موفق باشید

ویرایش شده توسط matrix.trixx
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

سلام دوست عزیز من خودم gh60 دارم و فوق العادست سری gh پرچمدار هستن و سری ds میان رده مقایسشون درست نیست یک سالی میشه gh60 رو دارم و همه چیز این هدفون عالیه فقط کیفیت میکروفون در حد خوب هست و عالی نیست راحتی کیفیت ساخت کیفیت پخش صدا این ها همه در بالاترین سطح ممکن هستن نسبت به قیمتی که من اون زمان هزینه کردم خرید من 750 بود نکته دیگه این هدفون برای گوش دادن به موسیقی هم مناسب هست و من ازش لذت می برم و یک سری پد پارچه ای اضافه هم روش هست که اینم نکته مثبت دیگشه حالت پیش فرض پد چرمی روشه بررسیش در سایت های خارجی هست بری عکساش رو ببینی و کمی بخونی برای تصمیم گیری بد نیست

سلام یعنی بدون شک gh70 بخرم؟ میکروفون gh70 در مقایسه با ds 502 چطوره؟
البته این بابا خودش گفت دلیل فروشش خریدن هدست های ریزر هست.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

سلام یعنی بدون شک gh70 بخرم؟ میکروفون gh70 در مقایسه با ds 502 چطوره؟
البته این بابا خودش گفت دلیل فروشش خریدن هدست های ریزر هست.

بین این 2 مورد با این قیمتی که شما میگین من باشم gh70 بر میدارم ds502 به گمانم کمی میکروفونش بهتر هست

هدفون های ریزر به نظر شخصیم اصلا نسبت به قیمت ارزنده نیستن و پول برند رو می خورن

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

سرچ کردم این ویدیو رو دیدم پس نظر منم gh70

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

بین این 2 مورد با این قیمتی که شما میگین من باشم gh70 بر میدارم ds502 به گمانم کمی هدفونش بهتر هست

هدفون های ریزر به نظر شخصیم اصلا نسبت به قیمت ارزنده نیستن و پول برند رو می خورن

کیفیت ساخت هدفون یا کیفیت صدا؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

بین این 2 مورد با این قیمتی که شما میگین من باشم gh70 بر میدارم ds502 به گمانم کمی هدفونش بهتر هست

مخالفم چون ریزر دارم البته electra  اصلا msi درحد ریزر نیست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sabertooth گفته است :

مخالفم چون ریزر دارم البته electra  اصلا msi درحد ریزر نیست

من هم داشتم قبلا البته سری adaro واقعا نسبت به قیمتی که داده بودم راضی نبودم مدل شمارو نداشتم و نظری در موردش ندارم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

کیفیت ساخت هدفون یا کیفیت صدا؟

دوست عزیز توضیح دادم در این 2 حالت برتری مطلق با gh70 هست این مدل درایور 50 میلی متری های رزلوشن درش استفاده شده و جزییاتی که در بازی میده واقعا جالب هست کیفیت ساختم من 1 سالی که استفاده می کنم کوچکترین تغییری در پد چرمی یا هدبند ایجاد نشده و دقیقا عین روز اولش هست و من حداقل 1000 ساعت تا الان ازش استفاده کردم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز توضیح دادم در این 2 حالت برتری مطلق با gh70 هست این مدل درایور 50 میلی متری های رزلوشن درش استفاده شده و جزییاتی که در بازی میده واقعا جالب هست کیفیت ساختم من 1 سالی که استفاده می کنم کوچکترین تغییری در پد چرمی یا هدبند ایجاد نشده و دقیقا عین روز اولش هست و من حداقل 1000 ساعت تا الان ازش استفاده کردم

پدهاش چرمی نیستا مثل اینکه نخیه(که به نظرم بهتره تا چرمی)

استارتر عزیز من یه مدت هدست های گیم نت ها رو تعمیر میکردم بگیر پشیمون نمیشی

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

پدهاش چرمی نیستا مثل اینکه نخیه(که به نظرم بهتره تا چرمی)

استارتر عزیز من یه مدت هدست های گیم نت ها رو تعمیر میکردم بگیر پشیمون نمیشی

درود دو سری پد روش هست عزیز و اون نخیا به نوعی اشانتیون هستن هستن داخل عکس دقت کنید پد چرمی روی هدفون هست

maxresdefault.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود دو سری پد روش هست عزیز و اون نخیا به نوعی اشانتیون هستن هستن داخل عکس دقت کنید پد چرمی روی هدفون هست

maxresdefault.jpg

دمشون گرم!

لینک به دیدگاه

gh70 بگیرین شک هم نکنین که پرچمدار با میان رده قابل قیاس نیست

به اون بنده خداهم بگین ریزر بگیره پشیمون میشه عمرا نمیتونه همچین کیفیتی دریافت کنه

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

gh70 بگیرین شک هم نکنین که پرچمدار با میان رده قابل قیاس نیست

به اون بنده خداهم بگین ریزر بگیره پشیمون میشه عمرا نمیتونه همچین کیفیتی دریافت کنه

داداش به اون بنده خدا که بگم ریزر نخره دیگه نمی تونم هدستشو بخرم😂

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

داداش به اون بنده خدا که بگم ریزر نخره دیگه نمی تونم هدستشو بخرم1f602.png

خوب نگو😂 بزار پشیمون شه

وظیفه بنده بود اطلاع رسانی کنم کردم😄

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...