رفتن به مطلب

از کار افتادن Mouse Wheel به صورت رندم در ویندوز 10

Sandor
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

همونطوری که از تاپیک پیداست، موس ویل بنده مدتی هست که به صورت رندم از کار میفته و جدیدا تو بازی‌ها سر این قضیه خیلی اذیت می‌شم. اولش فکر کردم مشکل سخت‌افزاری باشه ولی با سرچ تو نت به این رسیدم که این مشکل گویا در ویندوز 10 وجود داره. وقتی موس ویل از کار می‌افته، می‌رم تو تنظیمات موس ویندوز و الکی دست‌کاری می‌کنم، بعدش موس ویل راه می‌افته، بعد دوباره از کار می‌افته و هر بار هم این کار رو تکرار می‌کنم. خب مشخصه که یه جای کار تو بخش نرف‌ازاری می‌لنگه اما نمی‌دونم کجا. ویندوز 10 جدید رو حدودا 2 ماهه نصب کردم (آپدیت نکردم چون کرک شده‌اس؟). الان دیگه رسما کلافه شدم. نمی‌دونم باید چکار کنم.

مدل موس: TSCO 754 GA

لینک به دیدگاه

اینکه ویندوز ایراد داشته باشه قابل حدس هست ولی اول شما موس خودتو روی سیستم دیگه تست کن از مورد نداشتن خود موس مطمعن شو بعد برسیم به مشکل ویندوز

چون غلطک موس اولین چیزی هست که خراب میشه 

تسکو هم متاسفانه برند باکیفیتی نیست برا همین میگم تست کن  

اگه موس مشکل نداشت بهتره ویندوز رو به ورژن پایدار تر ارتقا بدید مثلا 1903 یا 1809 

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

سلام
بعید میدونم مشکل از ویندوز باشه

دوستمون راه خوبی گفتن٬ رو یه سیستم دیگه تست کن شاید مشکل از موس باشه٬ کیفیت تسکو هم که ثابت شده هست ماشالله :))

لینک به دیدگاه

مشکل از موس هست

بهتره موس دیگه تهیه و تست کنید..اخه تسکو عزیزم؟!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MIFans گفته است :

و یه سیستم دیگه تست کن شاید مشکل از موس باشه

راستش الان خیلی در شرایطی نیستم که بتونم برم جای دیگه تست کنم. ضمن اینکه موس ممکنه یه روز 24 ساعت کار کنه و ساعت 25ام ویلش از کار بیفته.

در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

اخه تسکو عزیزم

بخدا نسبت به قیمتش اون موقع خوب خریدم و خیلی هم خوب کار کرده برام

دوستانی که می‌گید ایراد از خود موس هست، چرا پس هر بار که با تنظیماتش تو ویندوز ور می‌رم راه میفته؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sandor گفته است :

راستش الان خیلی در شرایطی نیستم که بتونم برم جای دیگه تست کنم. ضمن اینکه موس ممکنه یه روز 24 ساعت کار کنه و ساعت 25ام ویلش از کار بیفته.

بخدا نسبت به قیمتش اون موقع خوب خریدم و خیلی هم خوب کار کرده برام

دوستانی که می‌گید ایراد از خود موس هست، چرا پس هر بار که با تنظیماتش تو ویندوز ور می‌رم راه میفته؟

بازم مشکل از موس هست ویندوز مرض نداره که شما رو اذیت کنه

خودمم مسترتک داشتم و دارم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Sandor گفته است :

که می‌گید ایراد از خود موس هست، چرا پس هر بار که با تنظیماتش تو ویندوز ور می‌رم راه میفته

پس یکار کن

یه ویندوز دیگه بریز تست کن 

ممکنه حدس ما اشتباه باشه 

بهترین کار همینه رو سیستم عامل دیگه تست کنی

لینک به دیدگاه

به روز رسانی

امروز موس رو در دو جای دیگه تست کردم و هر دو جا موس ویل کار می‌کرد. بنابراین گویا مشکل نرم‌افزاری هست. دوستان چه راه حلی پیشنهاد می‌دید؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Sandor گفته است :

به روز رسانی

امروز موس رو در دو جای دیگه تست کردم و هر دو جا موس ویل کار می‌کرد. بنابراین گویا مشکل نرم‌افزاری هست. دوستان چه راه حلی پیشنهاد می‌دید؟

تعویض ویندوز

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، mَd گفته است :

تعویض ویندوز

به خاطر یه موس که نمیشه کل ویندوز رو عوض کرد برادر

ضمن اینکه من این ویندوز رو 2 3 ماهه که دارم ولی این مشکل حدودا 10 روزه که پیش اومده. ویندوز رو آپدیت هم نکردم اصلا

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sandor گفته است :

به خاطر یه موس که نمیشه کل ویندوز رو عوض کرد برادر

ضمن اینکه من این ویندوز رو 2 3 ماهه که دارم ولی این مشکل حدودا 10 روزه که پیش اومده. ویندوز رو آپدیت هم نکردم اصلا

اگر میتونید ویندوز را اپدیت کنید اگر هم که نمیتونید سی دی ویندوز را بزارید و ریپایر کنید ویندوز را ببین جواب میده...

اگر جواب نداد ظاهرا راهی جز تعویض ویندوز باقی نمیمونه..

لینک به دیدگاه

در در 14 اسفند 1398 در 18:21، Sandor گفته است :

همونطوری که از تاپیک پیداست، موس ویل بنده مدتی هست که به صورت رندم از کار میفته و جدیدا تو بازی‌ها سر این قضیه خیلی اذیت می‌شم. اولش فکر کردم مشکل سخت‌افزاری باشه ولی با سرچ تو نت به این رسیدم که این مشکل گویا در ویندوز 10 وجود داره. وقتی موس ویل از کار می‌افته، می‌رم تو تنظیمات موس ویندوز و الکی دست‌کاری می‌کنم، بعدش موس ویل راه می‌افته، بعد دوباره از کار می‌افته و هر بار هم این کار رو تکرار می‌کنم. خب مشخصه که یه جای کار تو بخش نرف‌ازاری می‌لنگه اما نمی‌دونم کجا. ویندوز 10 جدید رو حدودا 2 ماهه نصب کردم (آپدیت نکردم چون کرک شده‌اس؟). الان دیگه رسما کلافه شدم. نمی‌دونم باید چکار کنم.

مدل موس: TSCO 754 GA

اگه مشکل نرمافزاری باشه، بنظرم دو احتمال وجود داره:

اولی اینکه ویندوز با این مدل خاص مشکل داره!

چون من همین الان ی موس گیمینگ MSI روی دسکتاپ و ی موس بیسیم شیاومی روی لپتاپ استفاده میکنم (هر دو روی نسخه 1909 هستند)

*روی دسکتاپ ویندوز 8.1 داشتم که وقتی ویندوز 10 اومد، ماکروسافت لطف کرد بصورت رایگان آپگرید کرد به 10 و الان نزدیک 6~7 ساله سیستم عامل جدید نصب نکردم و مشکلی ندارم.

**تازه تو این مدت تمام قطعات سیستم تعویض شده!( 3 مادربورد و 3 پردازنده متفاوت، سه مدل SSD که ویندوز روش بوده تعوض شده! و ...)

وقتی با این شرایط ویندوز داره بدون مشکل کار میکنه، من بعید میدونم مشکل از خود ویندوز باشه.

دومی هم اینکه یک بد افزار روی سیستم نصب شده باشه و داره مسخره بازی درمیاره...

لینک به دیدگاه

به نظرتون از همین فروم موس دست دوم تهیه کنم؟ یا با توجه به اینکه عید نزدیکه، خیلی نمی‌صرفه. حداقل الان نمی‌صرفه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...