رفتن به مطلب

بحث در مورد قیمت نفت در سال آینده و خرید سیستم

naderblue
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 35 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

ای جانم تفکر جهان نمیدونم چندمی بگم

یادمه دلار که تازه داشت زمان دکتر جون میگرفت و رونق حسابی پیدا کرده بود رستوران بودیم یک دختری ولله بعید میدونم 18 سالشم شده بود

داشت پای تلفن همراهش صحبت میکرد الان دلار بخرم یا نه طلا بخرم (حالا صحبت سر دوزار بود) یعنی طرف فکر میکنه دوزار پولش رو بکنه طلا و دلار الان ده هیچ از بقیه جلو هست

فکر نمیکنه که یک عده و به خصوص دولت از این تفکرات عزیز شما داره نهایت استفاده رو میبره

طرف اومده میگه سرما یه هام رو طلا و دلار کردم سال دیگه قویترین کارت و بهترین سی پی یو رو بگیرم1f602.png

آدم میمونه واقعا" در این تفکرات ناب / مشکل اینجاست که مردم ما تفکرات مال اندوزیشون یهودیه ولی داراییشون در حد سومالی

آقاجان زندگیت رو بکن حالا اون موقع خواستی بخری پولت رسید بخر 

تورم جالب ما رو خب فقط یکسری کشور ها دارن ولی خب همین بلا در مقیاس کمتر سر روسیه و ترکیه هم اومد مردم اونا چکار کردن بعد ما داریم چکار میکنیم

هیچ جای دنیا به جز جهان سومی ها و (یهودی ها البته) دلار و طلا نمیگیرن انبار کنن

همین درخواست کاذب و مسخره مردم خودون ببین چه بلایی داره سر خودمون میاره

شما بشین 10 دلار 10 دلار جمع کن فکر کردی سود کردی بعد ببین طرف با سفته بازی و این تقاضاهای کاذب یک عده چه سودی دارن میکنن اونم باز از جیب خود شما زرنگ

عزیز من مثل اینکه شما تو یه دنیای دیگه زندگی میکنی

بله ... همه ما وظیفه داریم از تولید ملی و پول ملی کشورمون حمایت کنیم ولی این موضوع نیاز به یه حکومت مسئول داره ... نیاز به یه کشور قانونمند داره

اینجا ایران اسلامیه .. نه ترکیه ---  مردم ترکیه به این دلیل از دولتشون حمایت کردند که به حکومتشون و مسئولینشون اعتماد دارند و میدونن که حکومتشون همه جوره سعی میکنه حامی مردمش باشه نه مثل حکومت ما که  ........ ( دیگه بقیه اش رو نگم بهتره )

اینجا پول ملی ما دستمال کاغذیه

دقت کنید ،،، من نگفتم دلار بخرید سود کنید گفتم دلار و طلا بگیرید تا از نابودی سرمایه زندگیتون پیشگیری کنید  ----  ما ریال به ریال پس اندازمون رو با خون دل و زحمت جمع کردیم و حاضر نیستیم که شب بخوابیم و صبح پاشیم ببینیم که یه شبه ارزش دارییمون مثلأ 10 درصد افت کرده !

آقاجان زندگیت رو بکن حالا اون موقع خواستی بخری پولت رسید بخر ! ! !

این دیگه از اون حرفها بود ! .... اگر پولت رسید بخر ، اگر پولت نرسید نخر ! ...

نه عزیز من ... مگر ما چقدر زنده ایم ؟؟؟  با این استدلال شما یعنی که باید یک عمر حسرت یه پیشرفت کوچیک در زندگیمون رو بخوریم ! --- شما میتونی با همین استدلال زندگی کنی ولی ما نه .. ما پول بادآورده گیرمون نمیاد که بخوایم به امید  "اگر پولمون رسید"  زندگی کنیم ! ! !

بهرحال من به نظر شما کاملأ احترام میگذارم ولی تو شرایط فعلی کشور ما ، متاسفانه راه دیگه ای برای جلوگیری از نابودی و مرگ تدریجی نداریم !!!

عزت زیاد ...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

عزیز من مثل اینکه شما تو یه دنیای دیگه زندگی میکنی

بله ... همه ما وظیفه داریم از تولید ملی و پول ملی کشورمون حمایت کنیم ولی این موضوع نیاز به یه حکومت مسئول داره ... نیاز به یه کشور قانونمند داره

اینجا ایران اسلامیه .. نه ترکیه ---  مردم ترکیه به این دلیل از دولتشون حمایت کردند که به حکومتشون و مسئولینشون اعتماد دارند و میدونن که حکومتشون همه جوره سعی میکنه حامی مردمش باشه نه مثل حکومت ما که  ........ ( دیگه بقیه اش رو نگم بهتره )

اینجا پول ملی ما دستمال کاغذیه

دقت کنید ،،، من نگفتم دلار بخرید سود کنید گفتم دلار و طلا بگیرید تا از نابودی سرمایه زندگیتون پیشگیری کنید  ----  ما ریال به ریال پس اندازمون رو با خون دل و زحمت جمع کردیم و حاضر نیستیم که شب بخوابیم و صبح پاشیم ببینیم که یه شبه ارزش دارییمون مثلأ 10 درصد افت کرده !

آقاجان زندگیت رو بکن حالا اون موقع خواستی بخری پولت رسید بخر ! ! !

این دیگه از اون حرفها بود ! .... اگر پولت رسید بخر ، اگر پولت نرسید نخر ! ...

نه عزیز من ... مگر ما چقدر زنده ایم ؟؟؟  با این استدلال شما یعنی که باید یک عمر حسرت یه پیشرفت کوچیک در زندگیمون رو بخوریم ! --- شما میتونی با همین استدلال زندگی کنی ولی ما نه .. ما پول بادآورده گیرمون نمیاد که بخوایم به امید  "اگر پولمون رسید"  زندگی کنیم ! ! !

بهرحال من به نظر شما کاملأ احترام میگذارم ولی تو شرایط فعلی کشور ما ، متاسفانه راه دیگه ای برای جلوگیری از نابودی و مرگ تدریجی نداریم !!!

عزت زیاد ...

من انتهای حرف شما رو باید دیکد میکردم تا ببینم تو دارک مود خونده نمیشد

این قضیه این مورد هست که میگه بندا زمین یکی بر میداره

من نظرم رو میگم حالا شما میتونی از کنارش رد بشی میتونی به خودت بگیری

ولی در حالت کلی شما سرمایه هات رو بکن دلار  و طلا انشاالله که حفظ میشه(نشدم دیگه به زمین و زمان دولت خدا پیغمبر بد و بیراه نگید)

از دست بر مراد بنده در این دنیای فانی زندگی میکنم و خب از اونجایی که فانی هم هستم در لحظه زندگی میکنم

مال اندوزی برای افرادی هست که چار چنگولی دنیا رو چسبیدن / نه داشی من نچسبیدم تو همین الانم زندگی میکنم همینجا هم زندگی میکنم حرصم نمیخورم که دارم یا ندارم

سرمایه زندگیم سلامتیمه و خانوادم چون اگر اینهارو نداشته باشم اندازه قارون هم جلوم بریزن باز این دو تا نمیشه

ولی شما سرمایه هات رو حفظ کن 

زت زیاد داشی

لینک به دیدگاه

سال دیگه قطعا بازهم گرونی ادامه دار هست و مردم بیشتر فکر خرید مایحتاج هستن تا خرید قطعات کامپیوتر اما اینی که دوستان می گن فروش نفت تاثیر نداره اشتباه هست بالاخره باید دلار یا درهمی باشه که بشه این قطعات کامپیوتری رو خرید و وارد بازار ایران کرد پول ایران رو که 40 ساله جوری ارزشش رو لگد مال کردن که افغانیا هم مارو مسخره میکنند شما فک کن کسی ریال مارو قبول کنه😁 به نظرم واردات قطعات سال دیگه محدودترم میشه و به طور کلی خرید سخت تر میشه و البته گرانتر!

لینک به دیدگاه

ای بابا

چرا اینقدر جو گرونی میدید

گرونی دلار و بالا رفتن دلار به خاطر کروناست و قیمت ها هم یه علت دیگه اش که بالاست به خاطر آخر سال و بالا رفتن توان خریدمردمه

قطعا وقتی این دوتا رفع بشه قیمت ها متعادل میشه

الان فروشنده قطعه حاضر نیست قطعه اش رو به قیمت مناسب بفروشه چه آک چه دست دوم

قیمت مناسب دیدید بخرید اما قیمت های فضایی رو اصلا نخرید و به نظرم اصلا آک نخرید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Anthem گفته است :

ای بابا

چرا اینقدر جو گرونی میدید

گرونی دلار و بالا رفتن دلار به خاطر کروناست و قیمت ها هم یه علت دیگه اش که بالاست به خاطر آخر سال و بالا رفتن توان خریدمردمه

قطعا وقتی این دوتا رفع بشه قیمت ها متعادل میشه

الان فروشنده قطعه حاضر نیست قطعه اش رو به قیمت مناسب بفروشه چه آک چه دست دوم

قیمت مناسب دیدید بخرید اما قیمت های فضایی رو اصلا نخرید و به نظرم اصلا آک نخرید

عزیز ، شما قیمت طلا رو تو یک ماه اخیر نگاه کن ! 

افزایش قیمت طلا به این شکل اخرین بار تو 2012 بوده ! 

این یعنی ما داریم به رکود اقتصادی در دنیا نزدیک میشیم ! رکود اقتصادی چرخه جدایی ناپذیری از اقتصاد هستش !

نتیجه اینکه هیچ قیمتی پایین نمیاد ، بعلاوه اینکه اینجا ایرانه و هرگز در این چهل سال مجاهدت نشده که قیمتی پایین بیاد ! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...