رفتن به مطلب

انتخاب بین rx580 8g و gtx 1650

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به همه دوستان 

باتوجه به وضعیت فعلی بازار و نداشتن گارانتی اکثر rx580 موجود در بازار که احتمال ماین شدنشون بسیار زیاده بنظر شما با بودجه ۳/۷۰۰ کدوم کارت بهتره برای خرید؟

مادربورد giga z170

ram : gskill 8 g dual

power : green 750 

cpu: i7 7700

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

👌

اگر حجم مموری براتون مهم نیست کارت 1650 سوپر گزینه بسیار مناسبی هستش تنها ضعفش فقط همون حجم مموریش هست

1650Super
https://meghdadit.com/product/108286/asus-tuf-gtx1650s-o4g-gaming-graphics-card/کارت-گرافیک-ایسوس-مدل-tuf-gtx1650s-o4g-gaming-با-حافظه-4-گیگابایت/
relative-performance_1920-1080.thumb.jpg.8ce9c5505199b2948ac24e2f9174eece.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به هیچ عنوان gtx1650 رو توصیه نمیکنم،

ولی gtx1650super  عالیه اگر پیدا نکردین قطعا rx580

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، noname گفته است :

به هیچ عنوان gtx1650 رو توصیه نمیکنم،

ولی gtx1650super  عالیه اگر پیدا نکردین قطعا rx580

این کارت چطوره
https://www.digikala.com/product/dkp-1937899/کارت-گرافیک-گیگابایت-مدل-aorus-radeon-rx580-8gb

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، sm1366 گفته است :

درود به همه دوستان 

باتوجه به وضعیت فعلی بازار و نداشتن گارانتی اکثر rx580 موجود در بازار که احتمال ماین شدنشون بسیار زیاده بنظر شما با بودجه ۳/۷۰۰ کدوم کارت بهتره برای خرید؟

مادربورد giga z170

ram : gskill 8 g dual

power : green 750 

cpu: i7 7700

داداش نظر منو بخوای من میگم برو یه 1070 ti تمیز پیدا کن بعضی هاش هنو گارانتی هم دارن تو همین فروم بگردی مورد خوب هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

داداش نظر منو بخوای من میگم برو یه 1070 ti تمیز پیدا کن بعضی هاش هنو گارانتی هم دارن تو همین فروم بگردی مورد خوب هست

موافقم تی آی نتونستید 1070 بگیرید

لینک به دیدگاه

دوستان بابت نظرات وپیشنهادات خوبتون ممنون.کارت گرافیک سافایر مدل NITRO PLUS RX580 8G G5 SE خریداری کردم.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، sm1366 گفته است :

دوستان بابت نظرات وپیشنهادات خوبتون ممنون.کارت گرافیک سافایر مدل NITRO PLUS RX580 8G G5 SE خریداری کردم.

یکی از بهترین هاست 👍 مبارکه

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، sm1366 گفته است :

سلام

چند خریدید؟

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، sm1366 گفته است :

مبارک!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

سلام

چند خریدید؟

سلام.ازمشهد خریدم 2/300

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، M_R گفته است :

مبارک!

ممنون.واقعأ این روزا با این وضعیت کرونا که همه گیر شده و چاره ای جز توخونه موندن نداریم گیم خوبه.البته قیمت ها فضایی بالا رفته. دیجیکالا قیمت زده 3/540000😐

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sm1366 گفته است :

سلام.ازمشهد خریدم 2/300

دست دو دیگ؟

اکش که 3خوره ای باید باشه

به هرحال کارت خوبیه سعی کنید با اندرولت کارت رو خنک نگهدارید 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sm1366 گفته است :

سلام.ازمشهد خریدم 2/300

مبارکتون باشه.

بسیار کارت خوب و تقریبا بدون صدایی هست.

مسلما از گیگا aorus بهتره، هرچند که با گیگا ست میشد با مادربوردتون.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، M_R گفته است :

دست دو دیگ؟

اکش که 3خوره ای باید باشه

به هرحال کارت خوبیه سعی کنید با اندرولت کارت رو خنک نگهدارید 

آره دست دو دیگه.البته کارت ماین نشده بود وجعبه ومتعلقاتش هم کامل بود . اما برام جای سؤال هستش چرا کارت گرافیک های برند سافایر حتی اکبند گارانتی ندارن؟ دیجیکالا بنظرتون چک میکنه ماین شدنش ؟ من فکرنمیکنم فقط واسطه هستش وفقط ۷ روز مهلت تست میده.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، sm1366 گفته است :

کارت خوبی است مبارک باشد.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sm1366 گفته است :

دیجیکالا بنظرتون چک میکنه مای

مبارکت باشه داداش من کارتت خیلی عالیه.نمیخوام ته دلت رو خالی کنم ولی اگه از دیجی خریدی 100 درصد کارکردس و در بهترین حالی ریفر هستن سری 580 مخصوصا برند سافایر نسخه se .منتها اگه چک کردین تو تست ها کارت سلامت بود خیالتون راحت راحت اکیه.در ضمن کارت های سافایر گارانتی دار هستن سر همین مسئله ماین دیجی گارانتی نمیده چون آکبند نیست

ویرایش شده توسط lordinvo1380
اشتباه
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 23 اسفند 1398 در 17:54، Blueman6 گفته است :

مبارکتون باشه.

بسیار کارت خوب و تقریبا بدون صدایی هست.

مسلما از گیگا aorus بهتره، هرچند که با گیگا ست میشد با مادربوردتون.

سلام و درود 

دوست عزیز امکانش هست راهنمایی کنین و توضیح بدید بابت بهتر بودن سافایر

برای من همیشه سوال بود کدوم بهتر هست و فکر میکردم برند گیگابایت چه ساده چه اروس و XFX بهتر از سافایر باشن

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، FarzamRamazi گفته است :

سلام و درود 

برای من همیشه سوال بود کدوم بهتر هست و فکر میکردم برند گیگابایت چه ساده چه اروس و XFX بهتر از سافایر باشن

سلام

با توجه به تجربه ای که از همه rx 580 ها داشتم، مدار تغذیه و ولتاژ ها در برند سافایر دقیق تر تنظیم شدن و خنک کننده واقعا خوبی هم دارن.

ضمن اینکه مدل های msi و giga و asus هم خوب هستند ولی نسخه Special Edition واقعا پادشاه همه ایناس چه عملکرد و چه زیبایی.

- جالب بود که فن های گیگابایت در دور یکسان نسبت به بقیه برند ها صدای کمتری تولید می کنن.

- و مدل گیگابایت compact تر بقیه هست و داخل کیس های کوچیک راحت تر قرار می گیره.

ویرایش شده توسط Blueman6
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، FarzamRamazi گفته است :

سلام و درود 

عزیز جان مهم ترین علتش شاید میتونه این باشه که سافایر شریک اصلی amd هستش و معمولا تو هر سری قویترین و بی دردسر ترین کارت مال سافایر هستشش.البته گفتم معمولا بعضی 480 های سافایر اون اوایل یه چیزی بودن شبیه molotov تو csgo😃

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

سلام

با توجه به تجربه ای که از همه rx 580 ها داشتم، مدار تغذیه و ولتاژ ها در برند سافایر دقیق تر تنظیم شدن و خنک کننده واقعا خوبی هم دارن.

ضمن اینکه مدل های msi و giga و asus هم خوب هستند ولی نسخه Special Edition واقعا پادشاه همه ایناس چه عملکرد و چه زیبایی.

- جالب بود که فن های گیگابایت در دور یکسان نسبت به بقیه برند ها صدای کمتری تولید می کنن.

- و مدل گیگابایت compact تر بقیه هست و داخل کیس های کوچیک راحت تر قرار می گیره.

اطلاعات مفیدی بود ممنونم از این بابت اطلاعاتی نداشتم

در 21 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

عزیز جان مهم ترین علتش شاید میتونه این باشه که سافایر شریک اصلی amd هستش و معمولا تو هر سری قویترین و بی دردسر ترین کارت مال سافایر هستشش.البته گفتم معمولا بعضی 480 های سافایر اون اوایل یه چیزی بودن شبیه molotov تو csgo1f603.png

بله میدونم XFX و Saphire جز اختصاصی های AMD هستن 

والا من خودم 4 گیگ سافایر دارم دنبال 8 گیگ XFX یا Giga بودم با این توضیحات بهتره همینو نگه دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...