رفتن به مطلب

مشکلات و تجربیات (COD modern warfare (Warzone

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 18 فروردین 1399 در 14:11، Mmdreza_81 گفته است :

سلام 

من بازی رو دانلود کردم و وقتی باز میکنم ازم اکانت میخواد اکانت رو میزنم بعد میزنه logging و رو تین حالت میمونه و هیچ تغییری ایحاد نمیشه 

چیکار کنم

با شبکه شخصی انتقال داده تست کن

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان درخواست فرستادم براتون

farixsd#4071157

فقط latency بالاست ۱۶۰ ۲۰۰

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

در در 16 فروردین 1399 در 16:33، yasin1380 گفته است :

اگر موقته پس احتمالا بستگی به بازخوردش نسبت به این مدل داره (از طرف گیمرها)

در در 16 فروردین 1399 در 13:35، H.Salimi96 گفته است :

دوستان یه بخش جدید اضافه شده ک با تیمای 12 یا 20 نفره میره1f60d.png

یعنی عاشقش شدم..فوق العادست..مپای جدید..

اگه نتونستید پلی بزنید برید و حتما چندتا بزنید

خیلی خیلی بیشتر از پلاندر و بتل رویال حال میده..یواشکی میرم پشت نیروهاشونو و با یه شیرجه و شاتگان همشونو میزنم1f602.png

آخر سر بهترین کیل رو هم میگه که برا کی بوده...بهترین کیل هم همونه ک تعداد بالا دشمن رو تو زمان کوتاه و بدون مردن میزنه...از 6 تا پلی تقریبا 4 تاش برا من بود🤩

در در 16 فروردین 1399 در 16:15، Sabertooth گفته است :

موقته!

عزیزان، اون بخش، در حقیقت مولتی پلیر اصلی Modern Warfare ئه، که دو تا مپ Atlas Silverstone و Shoot House اون رایگان شده، تا 18 فروردین هم بود فکر کنم

قرار نیست چیزی به warzone اضافه بشه، اون صرفا یه تست مولتی پلیر modern warfare برای پلیر های وارزونه که ترغیب بشن به خرید modern warfare، خوشحال نشید :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آقا من بنا بر دلایلی مجبور شدم یه بکاپ rar از بازی بگیرم، پاک کنم و مجددا پیاده سازی کنم بازی رو. ولی گویا وقتی که بکاپ پیاده میکنید، بازی اجرا نمیشه |:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان آیدی من Simorgh#21390 اگه دوست داشتین ادد کنین 
فقط ی سوال داشتم اونم اینه که من ی اسلحه بیشتر نمیتونم بردارم ولی حداقل باید 2 تا اسلحه بشه برداشت حالا سوالم اینه برای برداشتن اسلحه دوم کار خاصی باید انجام داد؟

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

سلام دوستان آیدی من Simorgh#21390 اگه دوست داشتین ادد کنین 
فقط ی سوال داشتم اونم اینه که من ی اسلحه بیشتر نمیتونم بردارم ولی حداقل باید 2 تا اسلحه بشه برداشت حالا سوالم اینه برای برداشتن اسلحه دوم کار خاصی باید انجام داد؟

اگر منظور هنگام بازی هست اسلحه دوم رو انتخاب میکنید و بعد جایگزین میکنید مثلا اسکار و کلت دارین کلت و میکشید بعد جایگزین 

تو loadout هم فکر کنم perk باید انتخاب کنید که بتونید دوتا اسلحه اصلی داشته باشید 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، chaning گفته است :

اگر منظور هنگام بازی هست اسلحه دوم رو انتخاب میکنید و بعد جایگزین میکنید مثلا اسکار و کلت دارین کلت و میکشید بعد جایگزین 

تو loadout هم فکر کنم perk باید انتخاب کنید که بتونید دوتا اسلحه اصلی داشته باشید 

منظورم همون هنگام بازی ولی بعنوان مثال شما تو پابجی میتونید ی کلاش بردارین ی اسنایپ و ی کلت ولی تو وارزون شما فقط میتونی ی اسکار و ی کلت بردارین اگه بخواین کلت رو عوض کنین مثلا ی اسنایپ و ی اسکار داشته باشین نمیتونین کلت رو جایگزین اسنایپ بکنین و فقط میتونین کلت رو با کلت عوض کنین 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

منظورم همون هنگام بازی ولی بعنوان مثال شما تو پابجی میتونید ی کلاش بردارین ی اسنایپ و ی کلت ولی تو وارزون شما فقط میتونی ی اسکار و ی کلت بردارین اگه بخواین کلت رو عوض کنین مثلا ی اسنایپ و ی اسکار داشته باشین نمیتونین کلت رو جایگزین اسنایپ بکنین و فقط میتونین کلت رو با کلت عوض کنین 

میشه کلت و عوض کرد 

کلت و بگیر دستت با هر چی میخوای عوضش کن امتحان کردین به این صورت ؟ 

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

شما تو چیدن کلاس های اسلحه ها پرک overkill رو انتخاب کن میتونی اسلحه دوم هر چیزی برداری!(همون رنگ قرمز)

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، chaning گفته است :

میشه کلت و عوض کرد 

کلت و بگیر دستت با هر چی میخوای عوضش کن امتحان کردین به این صورت ؟ 

بله امتحان کردم وقتی کلت دستتونه با ی اسلحه دیگه میخوام عوضش کنم اونیکی اسلحه عوض میشه 

در 10 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شما تو چیدن کلاس های اسلحه ها پرک overkill رو انتخاب کن میتونی اسلحه دوم هر چیزی برداری!(همون رنگ قرمز)

فک کنم از همین باشه 
تو همون loadout منظورتونه درسته؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

بله امتحان کردم وقتی کلت دستتونه با ی اسلحه دیگه میخوام عوضش کنم اونیکی اسلحه عوض میشه 

فک کنم از همین باشه 
تو همون loadout منظورتونه درسته؟

بله

بهتره کل 10 کلاس رو با سلیقه های مختلف بچینی..خودم بیشتر m4  با mp5 برمیدارم چون فشنگهاشون جداست 

قبل شروع بتل رویال بهتره بلود مانی بازی کنید تا کلاس هاتون باز بشه و تو چیدنش بهتر انتخاب کنید

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بله

بهتره کل 10 کلاس رو با سلیقه های مختلف بچینی..خودم بیشتر m4  با mp5 برمیدارم چون فشنگهاشون جداست 

قبل شروع بتل رویال بهتره بلود مانی بازی کنید تا کلاس هاتون باز بشه و تو چیدنش بهتر انتخاب کنید

ممنون از راهنماییتون 🙏

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

عزیزان، اون بخش، در حقیقت مولتی پلیر اصلی Modern Warfare ئه، که دو تا مپ Atlas Silverstone و Shoot House اون رایگان شده، تا 18 فروردین هم بود فکر کنم

حیف ک پولیش میکنن...ولی ارزش خرید داره..فکر نکنم فقط به اون دوتا مپ محدود بشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

حیف ک پولیش میکنن...ولی ارزش خرید داره..فکر نکنم فقط به اون دوتا مپ محدود بشه

مپ های اصلی مولتی پلیر مدرن فارفر خیلی بیشتر و متنوع تره، این دوتا رو به عنوان trial باز کردن که ترغیب بشن پلیرهای وارزون به خرید بازی اصلی

خیلی مود باحالیه من خیلی باهاش حال کردم، ولی خب خریدنیه دیگه

لینک به دیدگاه

این وارزون باز 13 گیگ آپدیت جدید داد که 😭یه هفته پیش 15 گیگ جدید داده بود 😭

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، DAVID SUN گفته است :

این وارزون باز 13 گیگ آپدیت جدید داد که 1f62d.pngیه هفته پیش 15 گیگ جدید داده بود 1f62d.png

قضیه بازی رنبوسیکس داره میشه 

پشت سرهم اپدیت داد تا دوماه پیش که کلا 70 گیگ اپدیت داد و کلا زدم پاکش کردم

اینم بخواد اینطوری پیش بره چاره ای ندارم جزء همین کار

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، DAVID SUN گفته است :

😕 ای بابا

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

قضیه بازی رنبوسیکس داره میشه 

پشت سرهم اپدیت داد تا دوماه پیش که کلا 70 گیگ اپدیت داد و کلا زدم پاکش کردم

اینم بخواد اینطوری پیش بره چاره ای ندارم جزء همین کار

دیگه باید عادت کنید به آپدیت های بزرگ برای این نسل ، طبیعتا هم باید خوشحال بود از این آپدیت ها چون بازی رو بهتر میکنند ، شما همین رینبو رو که مثال زدی ببین چی بود و چی شد

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، arshiixx گفته است :

دیگه باید عادت کنید به آپدیت های بزرگ برای این نسل ، طبیعتا هم باید خوشحال بود از این آپدیت ها چون بازی رو بهتر میکنند ، شما همین رینبو رو که مثال زدی ببین چی بود و چی شد

والا بهتر که نشدن بدترم شدم (این نظر شخصیه خودمه)

رنبو که اپدیت 70گیگ اومده براش خبر ندارم وضعیت توش بهتر شده یانه 

اما خیلی از کسایی که بازی میکردن بعداز تعدادی از اپدیت ها بازی دیگه رو سیستمشون اجرا نمی شد یا کند تر شده بود که به ناچار پاکش کردن 

منم هاردم حقیقت دیگه جاشو نداشت و گرنه شاید اپدیت جدیدشو میگرفتم

بعضی اوقات اپدیت اینقدری میدن (که نشونه ضعف هست درواقع) که بعدم متوجه میشن چه خراب کاری کردن دوباره یه نسخه دیگه میسازن

حدس منم همین هست که اپدیت 70 گیگی که اومد کلا یه نسخه اصلاح شده جدید بود نه یه پچ دیگه

حالاترسم اینه وارزونم همین طوری بشه 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

مپ های اصلی مولتی پلیر مدرن فارفر خیلی بیشتر و متنوع تره، این دوتا رو به عنوان trial باز کردن که ترغیب بشن پلیرهای وارزون به خرید بازی اصلی

خیلی مود باحالیه من خیلی باهاش حال کردم، ولی خب خریدنیه دیگه

روز اولی ک اومد تا صب پلی زدم😂بعد بخاطر کارم حذف زدم که یه ماهی ازش دور باشم..کارمو تموم کردم دوباره نصب میزنم

پولی هم باشه حتما میخرم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

والا بهتر که نشدن بدترم شدم (این نظر شخصیه خودمه)

رنبو که اپدیت 70گیگ اومده براش خبر ندارم وضعیت توش بهتر شده یانه 

اما خیلی از کسایی که بازی میکردن بعداز تعدادی از اپدیت ها بازی دیگه رو سیستمشون اجرا نمی شد یا کند تر شده بود که به ناچار پاکش کردن 

منم هاردم حقیقت دیگه جاشو نداشت و گرنه شاید اپدیت جدیدشو میگرفتم

بعضی اوقات اپدیت اینقدری میدن (که نشونه ضعف هست درواقع) که بعدم متوجه میشن چه خراب کاری کردن دوباره یه نسخه دیگه میسازن

حدس منم همین هست که اپدیت 70 گیگی که اومد کلا یه نسخه اصلاح شده جدید بود نه یه پچ دیگه

حالاترسم اینه وارزونم همین طوری بشه 

70 گیگ دیگه آپدیت نیس ک..کوبیدن از اول بازی رو ساختن

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، DAVID SUN گفته است :

برا اینکه کیفیت بازی بالا باشه یه سری چیزا لازمه

یکی کیفیت تکسچرهاست..که حجم بالایی هم میبره

یکیشم هم تعداد پولی های هر آبجکته...فکر کن یه جسم استوانه ای داره..هرچه قدر تعداد پولی ها بالاتر بره استوانه بهتر شکل خودشو میگیره 

خیلی چیزای دیگه هم هستن ولی این دوتا حجم اصلی بازی رو میگیرن

حالا هرچه قدر توان سیستم ها اجازه بدن کمپانی ها هم میان این پارامترهارو بالاتر میگیرن...به مرور حجم بازی ها خیلی بالاتر میره

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

روز اولی ک اومد تا صب پلی زدم1f602.pngبعد بخاطر کارم حذف زدم که یه ماهی ازش دور باشم..کارمو تموم کردم دوباره نصب میزنم

پولی هم باشه حتما میخرم

خودمم دیدم شبی حداقل 4 ساعت دارم وقت میزارم براش، دیدم دارم از زندگی میفتم واسه همین پاکش کردم :)

الان که ولی اون دوتا مود دوباره پولی شدن میخوام بریزم. چند تا دیگه از رفقام هم ریختن، باهم میخوایم بریم بتل دلامون وا شه حالا که دو ماهه همدیگه رو ندیدیم

لینک به دیدگاه

دوستان شما 100 وخورده ای لاس ندارید؟‌راه حلی پیدا نشده؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

خودمم دیدم شبی حداقل 4 ساعت دارم وقت میزارم براش، دیدم دارم از زندگی میفتم واسه همین پاکش کردم :)

الان که ولی اون دوتا مود دوباره پولی شدن میخوام بریزم. چند تا دیگه از رفقام هم ریختن، باهم میخوایم بریم بتل دلامون وا شه حالا که دو ماهه همدیگه رو ندیدیم

باز بتل رویال بود میشد ازش یکم فاصله گرفت..این مود جدید کلا آدمو پای صندلی میشونه😂منم یه هفته بعد میزنم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، RedDragonA گفته است :

دوستان شما 100 وخورده ای لاس ندارید؟‌راه حلی پیدا نشده؟

تا یه هفته قبل پلی میزدم..پک لاست نداشتم اصن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...