رفتن به مطلب

مشکلات و تجربیات (COD modern warfare (Warzone

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، Mohammad-DS گفته است :

من خودمم فکر میکردم فقط رو ویندوز 10 باشه ولی خود سازنده تو حداقل مشخصات ویندوز 7 سرویس پک 1 هم گذاشته 

Minimum Specifications
Here are the minimum specs needed to play Call of Duty: Warzone:

CPU: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
RAM: 8GB RAM
HDD: 175GB HD space
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 or Radeon HD 7950
DirectX: Requires DirectX 12 compatible system
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX Compatible

شاید این ویدیو کارتو راه انداخت DirectX Encountered An Unrecoverable Error

-----------

ولی در کل ویندوز 7 دیگه بیخیال شو عزیز  از ماه اول 2020 دیگه مایکروسافت هیچ پشتیبانی از ونیدوز 7 نداره.

دمت گرم داداش / اوکی شد ...

فقط الان 2 تا مشکل دارم / اولیش وقتی که وارد بازی میشم موقع لود یه نمه dly داره ! عادیه ؟!

مشکل بعدی هم تو رد شدن از مرحله اموزشیه که تو یه قسمتش موندم هرکاری میکنم تایید نمیشه بره بعدی :|

دراخر ... والا هیچ ویندوزی عینه ویندوز 7 نمیشه ! مگه قبل پشتیبانی میکرده که الان مهم باشه واسم ؟! همیشه اپدیت ویندوز خاموشه :D

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ATER گفته است :

یه موضوع جالب با برنامه ExitLag تمام مشکلات حل شد :|

میدونم ولی اکانت میخواد

3روز فایده نداره ک

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، invoker گفته است :

فقط الان 2 تا مشکل دارم / اولیش وقتی که وارد بازی میشم موقع لود یه نمه dly داره ! عادیه ؟!

مشکل بعدی هم تو رد شدن از مرحله اموزشیه که تو یه قسمتش موندم هرکاری میکنم تایید نمیشه بره بعدی :|

فعلا نسخه بتا هستش این موارد طبیعیه  ولی من اون دیلی رو ندارم.

در مورد تمرین کدوم قستمش! هیچ چیز خاصی نداره همه چی رو  میگه تو تنظیمات زیر نویس هم فعال کن شاید کمکی کرد.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mohammad-DS گفته است :

فعلا نسخه بتا هستش این موارد طبیعیه  ولی من اون دیلی رو ندارم.

در مورد تمرین کدوم قستمش! هیچ چیز خاصی نداره همه چی رو  میگه تو تنظیمات زیر نویس هم فعال کن شاید کمکی کرد.

میشه گفت در دومی که باز میشه اونجا گیر افتادم ... جالب اینجاست از بازی امدم بیرون ول کردم ...

الان دیدم کلا قسمت تمیرینیش نیست و میشه راحت انلاین بازی کرد.

دراخر: زیاد اون چیزی که انتظار داشتم نیست و چنگی به دل نمیزنه یجوریه / منکه اصلا دشمن وقتی که بالا پشت بامه و نمیبینم :|

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، invoker گفته است :

میشه گفت در دومی که باز میشه اونجا گیر افتادم ... جالب اینجاست از بازی امدم بیرون ول کردم ...

الان دیدم کلا قسمت تمیرینیش نیست و میشه راحت انلاین بازی کرد.

دراخر: زیاد اون چیزی که انتظار داشتم نیست و چنگی به دل نمیزنه یجوریه / منکه اصلا دشمن وقتی که بالا پشت بامه و نمیبینم :|

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

زیر بتل رویال سولو قسمت تمرین هست 

من که خوشم اومده از بازی سلیقه ای من 2 ثاینه فورتانایت بازی کردم در آخر دلت زدم رفت .

شما مشکل پکت لاست نداری؟ 

من  چند دقیقه اول بازی پکت لاست دارم  بعدش درست میشه 

خودمم فعلا گذاشتم کنار تا به طور رسمی بیاد این مشکلاتش هم درست بشه .

ویرایش شده توسط Mohammad-DS
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Mohammad-DS گفته است :

زیر بتل رویال سولو قسمت تمرین هست 

من که خوشم اومده از بازی سلیقه ای من 2 ثاینه فورتانایت بازی کردم در آخر دلت زدم رفت .

شما مشکل پکت لاست نداری؟ 

من  چند دقیقه اول بازی پکت لاست دارم  بعدش درست میشه 

خودمم فعلا گذاشتم کنار تا به طور رسمی بیاد این مشکلاتش هم درست بشه .

حسابی باگ و ایراد داره باید خیلی روش کار بشه

تا بشه راحت بازی کرد ...

پکت لاست تا زمانی که خودم تنها به نت وصل باشم نه فیکسه ! Wifi وصل نباشن

لینک به دیدگاه

سلام

بازی مشکل memory leak داره و خیلی من رو درگیر رفع این مشکل کرد ابتدا با تغییر پاور لیمیت و ... سعی در اجرای صحیحش داشتم اما فایده نداشت 

رم بنده 8 گیگ هست و برای من  بازی با استاتر و لگ مخصوصا وقتی رو نشونه گیری (راست کلیک) و یا باز کردن درها و صندوق ها همراه بود 

راه حل هایی موقت داده شده داخل فروم های خارجی 

مثلا تغییر کوچیک گرافیک و برگردوندنش ( که apply فعال بشه) که خیلی مشکله من وقتی داخل زندان میشدم باید دوباره تکرار میکردم و باز بعد دیپلوی!شدن همینطور و هر موقع لگ میگرفتم بازم ....ادامه داشت

راه حل اصل کاری یک نرم افزار کوچیک بود که اونو اجرا کردم و تقریبا بیشتر لگ و استاتر های منو کم کرد چیزی حدود 90 درصد! 

من کاربر خیلی تخصصی نیستم اما در مورد نرم افزار کوتاه بگم که یکسری سرویس ها داخل ویندوز 10 بصورت خودجوش فعالیت میکنن و درصدی از رم رو اشغال میکنن که وقتی بازی میکنید باید عملا غیر فعال بشن که نمیشن و این نرم افزار حافظه رم رو اتوماتیک خالی میکنه ازین سرویس های ناقلا! (امیدوارم درست نوشته باشم وگرنه دوستان تصحیح کنند)

ISLC.thumb.png.004bada3bbff88255cbd27dbe5c6c793.png

1.رزولیشن رو تنظیم کنید رو نیم (0.5)یا پیش فرض  1.0 دست نزنید (من رو 0.5 لگ داشتم رو 1 بهتره برام!)

2.پیشنهادیش 1024یا همون 1گیگ  هست که همون خوبه ( من برای خودم رو 300 مگ گذاشتم) "این همون سرویس ها هست که اگر به 300 مگ رسید عملیات تخلیه رم بر اساس تنظیم میلی ثانیه ای که کردید شروع میشه"

3.این بر اساس مقدار کلی رم شما هست که مقدار رو نصف کنید مثلا نصف 8 گیگ میشه 4090 (من چون زده 8.120گیگ زدم 4060)

4.اینو رو 500 گذاشتم. اما هرچی کمتر باشه سیستم قویتری نیازه

بعد تنظیمات رو Start کیک کنید.

-----------------------------

پ ن :نرم افزار رو از ادمین اجرا کنید و اگر مثل من تیک اول یعنی اتو استارت رو زدید (با بالا اومدن ویندوز بالا میاد بصورت مینیمایز)هر کجا نرم افزار رو ریختید داخل پروپرتیس بشید و تیک ران از ادمین رو بزنید!

--------------------------------------------

اگر لگ و استاتر دارید برای هر بازی ای ،این نرم افزار رو داشته معمولا کمک میکنه طبق گفته سازنده و کاربرها

اگر کمکی نکرد و یا بدتر شد که هیچ...!

فروم اپدیت و چنج لاگ نرم افزار

دانلود با لینک رسمی 1.0.2.2

بدرود

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، amir* گفته است :

سلام

بازی مشکل memory leak داره و خیلی من رو درگیر رفع این مشکل کرد ابتدا با تغییر پاور لیمیت و ... سعی در اجرای صحیحش داشتم اما فایده نداشت 

رم بنده 8 گیگ هست و برای من  بازی با استاتر و لگ مخصوصا وقتی رو نشونه گیری (راست کلیک) و یا باز کردن درها و صندوق ها همراه بود 

مثلا تغییر کوچیک گرافیک و برگردوندنش ( که apply فعال بشه) که خیلی مشکله من وقتی داخل زندان میشدم باید دوباره تکرار میکردم و باز بعد دیپلوی!شدن همینطور و هر موقع لگ میگرفتم بازم ....ادامه داشت

راه حل اصل کاری یک نرم افزار کوچیک بود که اونو اجرا کردم و تقریبا بیشتر لگ و استاتر های منو کم کرد چیزی حدود 90 درصد! 

من کاربر خیلی تخصصی نیستم اما در مورد نرم افزار کوتاه بگم که یکسری سرویس ها داخل ویندوز 10 بصورت خودجوش فعالیت میکنن و درصدی از رم رو اشغال میکنن که وقتی بازی میکنید باید عملا غیر فعال بشن که نمیشن و این نرم افزار حافظه رم رو اتوماتیک خالی میکنه ازین سرویس های ناقلا! (امیدوارم درست نوشته باشم وگرنه دوستان تصحیح کنند)

1.رزولیشن رو تنظیم کنید رو نیم (0.5)یا پیش فرض  1.0 دست نزنید (من رو 0.5 لگ داشتم رو 1 بهتره برام!)

2.پیشنهادیش 1024یا همون 1گیگ  هست که همون خوبه ( من برای خودم رو 300 مگ گذاشتم) "این همون سرویس ها هست که اگر به 300 مگ رسید عملیات تخلیه رم بر اساس تنظیم میلی ثانیه ای که کردید شروع میشه"

3.این بر اساس مقدار کلی رم شما هست که مقدار رو نصف کنید مثلا نصف 8 گیگ میشه 4090 (من چون زده 8.120گیگ زدم 4060)

پ ن :نرم افزار رو از ادمین اجرا کنید و اگر مثل من تیک اول یعنی اتو استارت رو زدید (با بالا اومدن ویندوز بالا میاد بصورت مینیمایز)هر کجا نرم افزار رو ریختید داخل پروپرتیس بشید و تیک ران از ادمین رو بزنید!

اگر لگ و استاتر دارید برای هر بازی ای ،این نرم افزار رو داشته معمولا کمک میکنه طبق گفته سازنده و کاربرها

بدرود

عیدتان شادباش...

مشکلت فقط کمبود رم سیستم هست بهتره به 16 گیگ برسونی

این روش هم بیشتر سر خود کلاه گذاشتنه تا راه حل

در 14 دقیقه قبل، amir* گفته است :

راستی 

Sajem#21583

میکروفن ندارم!1f605.png

شما توقع ادد شدن نداشته باش تا وقتی میکروفن درست نکردی😊

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

عیدتان شادباش...

مشکلت فقط کمبود رم سیستم هست بهتره به 16 گیگ برسونی

این روش هم بیشتر سر خود کلاه گذاشتنه تا راه حل

نوشتم بازی مشکل memory leak داره...رو pc بهینه نیستش و با گل سرسبد Nvidia تکنیک که دیگه نگو!
مشکل من رو که بیشتر حل کرده شما که مشکل نداری نظرت واسه چیه که با قطعیت میگی؟

نقل قول

شما توقع ادد شدن نداشته باش تا وقتی میکروفن درست نکردی1f60a.png

خیالی نیست شما خوش باش🤐

لینک به دیدگاه

لول 45 بدون حتی یکبار مشکل، نه کرش کرده نه لفت خورده پینگ هم اگر در زمان های درست بازی کنم اوکی هست و زیر 90

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، amir* گفته است :

سلام

بدرود

منم با 8 گیگ رم دارم بازی میکنم اونم 1333 بخاطر اینکه cl7 استیبل بمونه

اگه ssd داری page file رو روی ssd به مقدار 16 گیگ ست کن مشکلت حل میشه

اولش منم مشکل پر شدن رم و کرش داشتم بشدت رم کمی میاوردم بعد 7700 مگ مینداخت بیرون

تا اینکه پیج فایل رو بجای هارد روی ssd ست کردم الان بدون مشکل بازی میکنم

هنوز هم گاهی تیک میشه ولی خیلی خیلی کم و کاملا قابل بازی هست روی 60 فریم اونم با سیستم از رده خارج من .

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

سلام کسی هست بریم Discord برای Warzone؟

واقعا solo خسته کننده هستش

AterEFox#2950

Ater#9354754

اولی برای بتل نت هست دومی برای بازی

ویرایش شده توسط EHSANRF
درخواست کاربر
لینک به دیدگاه

سلام.

چ مودی؟ بتل رویال یا پلاندر؟

من پلاندر بازی میکنم بیشتر رویال به خاطر پینگ مسخره ما همیشه تو فایتا بازنده ای. باید بری یه گوشه کمپ کنی بقیه بکشن شاید بری تو 4 نفر اول.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

چ مودی؟ بتل رویال یا پلاندر؟

من پلاندر بازی میکنم بیشتر رویال به خاطر پینگ مسخره ما همیشه تو فایتا بازنده ای. باید بری یه گوشه کمپ کنی بقیه بکشن شاید بری تو 4 نفر اول.

من بتل سولو میرم کلا 

چون 70 نفر اول که میمیرن دیگه پکت لاست میاد روی 4-5 درصد اوکی میشه

لینک به دیدگاه

سلام

بنده بازی میکنم هم رویال وهم پلاندر

آیدی ALIMOGHAREH#5584141

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام

بنده بازی میکنم هم رویال وهم پلاندر

آیدی ALIMOGHAREH#5584141

چطور باید اد کرد ؟

من اصلا کار کردن با کلاینتش رو بلد نیستم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ATER گفته است :

سلام 

دوستان کسی هست با هم بریم Warzone ؟؟؟

آیدی من 21560 هست

من هستم ولی خدایی پکت لاست رو چیکار کنم !

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ATER گفته است :

چطور باید اد کرد ؟

من اصلا کار کردن با کلاینتش رو بلد نیستم

تو کلاینت بتل نت رو آیکون سمت راست زنگوله کلیک کن , بعد add friend و کپی کردن بتل تگ .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M_R گفته است :

من هستم ولی خدایی پکت لاست رو چیکار کنم !

با قند شکن وصل  شو پکت لاستت 0 میشه.  پینگ هم 200 میشه نهایت خوبه در کل.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mohammad-DS گفته است :

با قند شکن وصل  شو پکت لاستت 0 میشه.  پینگ هم 200 میشه نهایت خوبه در کل. 

ببخشید یه سوالی 

پینگ یا ms چه فرقی با پکت لاست داره؟ 

ویرایش شده توسط M. Azadi
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من امروز این بازی رو نصب کردم اما به یه مشکلی برخوردم که اگه ممکنه دوستان راهنمایی بفرمایند

زمانی که وارد بازی میشم دمای گرافیک خیلی سریع میره رو 95 و صدای فن ها میره رو هوا ، تنظیمات و رزولوشن رو هم آوردم پایین اما اصلا تاثیری نداشت ، با بازی های دیگه این مشکل رو ندارم

ویندوزم 10

درایورها همه آپدیت هستن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...