رفتن به مطلب

مشکلات و تجربیات (COD modern warfare (Warzone

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام

دمای لبتاپ رو چک کردید هنگام بازی؟

لبتاپ چند ساله مورد استفاده شما هست؟

تو وارزون هم بنده FPS دراپ میگریم و معمولا بعد از اپدیت درست میشه، یعنی هر ازگاهی پیش میاد و باید منتظر اپدیت بعدی موند(برا من اینطوری بوده روالش)

لینک به دیدگاه

ویندوزت 10 هست؟
رم کم میاد واسه بازی ..

لینک به دیدگاه

در ۵۵ دقیقه قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است :

باسلام

دمای لبتاپ رو چک کردید هنگام بازی؟

لبتاپ چند ساله مورد استفاده شما هست؟

تو وارزون هم بنده FPS دراپ میگریم و معمولا بعد از اپدیت درست میشه، یعنی هر ازگاهی پیش میاد و باید منتظر اپدیت بعدی موند(برا من اینطوری بوده روالش)

دمای کارت گرافیکم میره روی 72 و اینا و cpu هم حدود 70-80

لپتاپ فک میکنم 2 یا 3 سال

اخه این شدیدا فریم پایینه به طرز خیلی عجیبی با اینکه خیلی اپتیمایز کردم تنظیمات رو

ینی دوست من با کانفیگ ضعیفتر بدون اپتیماز کردن تنظیمات روی رزولوشن 90 درصد راحت 50-60 فریم فیکس میگیره ولی من که کانفیگم قوی تره با تنظیمات اپتیمایز و رزولوشن hd اصلا fps بالای 25 نمیره

در 9 دقیقه قبل، curly2927 گفته است :

ویندوزت 10 هست؟
رم کم میاد واسه بازی ..

بله 10 هست

خب چقدر رم خوبه؟

اگه ویندوز 7 بریزم بهتره؟

لینک به دیدگاه

در ۶ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است :

دمای کارت گرافیکم میره روی 72 و اینا و cpu هم حدود 70-80

لپتاپ فک میکنم 2 یا 3 سال

اخه این شدیدا فریم پایینه به طرز خیلی عجیبی با اینکه خیلی اپتیمایز کردم تنظیمات رو

ینی دوست من با کانفیگ ضعیفتر بدون اپتیماز کردن تنظیمات روی رزولوشن 90 درصد راحت 50-60 فریم فیکس میگیره ولی من که کانفیگم قوی تره با تنظیمات اپتیمایز و رزولوشن hd اصلا fps بالای 25 نمیره

بله 10 هست

خب چقدر رم خوبه؟

اگه ویندوز 7 بریزم بهتره؟

اخه 10 2گیگ رم مصرف میکنه
6 تا ازاد میمونه واسه بازی
بازی هم 8 گیگ حداقل مصرف میکنه
من خودم دراپ میشد واسم شدید سر رم

لینک به دیدگاه

یه ذره تنظیمات رو مجددا اپتیمایز تر کردم و حالت low latency رو هم گذاشتم روی بوست و الان روی رزولوشن 720 بهم 70 فریم میده ولی فیکس نیس و یهو وسط فایت دراپ شدید میخوره

ممکنه این دراپ بخاطر کمبود رم باشه؟؟ اگه ویندوز 7 نصب کنم و با اون بوت کنم خوب میشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است :

یه ذره تنظیمات رو مجددا اپتیمایز تر کردم و حالت low latency رو هم گذاشتم روی بوست و الان روی رزولوشن 720 بهم 70 فریم میده ولی فیکس نیس و یهو وسط فایت دراپ شدید میخوره

ممکنه این دراپ بخاطر کمبود رم باشه؟؟ اگه ویندوز 7 نصب کنم و با اون بوت کنم خوب میشه؟؟؟

وین 7 رم کمتری مصرف میکنه میتونه تاثیر گذار باشه
امتحان نکردم من ..

لینک به دیدگاه

سلام این مشکل بعد از اپدیت به سیزن 5 بازی ایجاد شده و مشکل از خود بازی هست نه سیستم شما

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

سلام این مشکل بعد از اپدیت به سیزن 5 بازی ایجاد شده و مشکل از خود بازی هست نه سیستم شما

in moshkelo mn az hamon aval dashtam
ehtemale khyli khyli ziad az rame

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

in moshkelo mn az hamon aval dashtam
ehtemale khyli khyli ziad az rame

لینک به دیدگاه

8 گیگ رم ؟ لپ تاپ ؟

دوست عزیز من توی وارزون یه وقتایی 15 گیگ هم رم اشغالی دارم !!!!

لینک به دیدگاه

احساس میکنم عمر سیستم ها رم 16 گیگ تقریبا نزدیک به پایانه و باید فکر 24 یا 32 گیگ بود

لینک به دیدگاه

خب اگه من بخوام سیستم ببندم با 16 گیگ رم ddr4 و گرافیک 1650 4g

حداقل چه cpu ای بندازم که با حداقل قیمت روی رزولوشن 1080 و پایین ترین تنظیمات گرافیکی بهم 60 فریم استابل و بدون دراپ بده؟؟؟ ینی دیگه اصلا زیر 60 نیاد حتی توی شلوغ ترین حالت

لینک به دیدگاه

در ۶ ساعت قبل، DarkMERC گفته است :

رم تک کانال یا دوکانال. ؟ کانفیگ دوستتون که میگید مشخصاتش رو بنویسید/ توی وارزون هم الان دراپ دارید یا نه ؟ لپتاپ موقع بازی تو شارژ میزنید دیگه ؟حجم پیج فایل  سیستم رو دستی بالا ببرید رو 10 گیگ ببینید تغییری ایجاد میشه ؟ 

لینک به دیدگاه

تغییر ویندوز خیلی رو بازیتون  تاثیر نمیزاره نهایتا 1 گیگ شاید به رم خالی اضاف کنه.  رم 8 به تنهایی خیلی توی وارزون مشکلی ندیدم من. البته برای شما لپتاپ و احتمال زیاد تک کانال. از طرفی وی رم گرافیک کمه و باعث میشه رم کم بیاری.  جدا از موضوع تاپیک اگر قصد بازی داری باید رمتو ارتقا بدی قطعا. 

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، milad.azn گفته است :

رم تک کانال یا دوکانال. ؟ کانفیگ دوستتون که میگید مشخصاتش رو بنویسید/ توی وارزون هم الان دراپ دارید یا نه ؟ لپتاپ موقع بازی تو شارژ میزنید دیگه ؟حجم پیج فایل  سیستم رو دستی بالا ببرید رو 10 گیگ ببینید تغییری ایجاد میشه ؟ 

رمم 8 گیگ ddr4 تک کاناله 4000 مگاهرتزه

بله دراپ بدی هم دارم خصوصا وقتی شلوغ شه(تازه توی مولتی نه بتل رویال) و بدون دراپ هم وضع fps تعریف چندانی نداره

لپتاپ موقع بازی طبیعتا توی شارژه اصن غیر ممکنه خارج شارژ

پیج فایل 20 گیگ روی hdd و 10 گیگ روی ssd مسیر نصب بازی

کانفیگ دوستم و خودم و وضع فریم رو هم میگم ببینید 

cpu : من : i7 9750h و دوستم : i5 4400

gpu : من 1050 4g بوست شده داخل تنظیمات و خود گیم البته و دوستم : rx550 که بوست نشده

ram : من : 8g ddr4 4000mhz تک کاناله و دوستم 16g ddr3 800mhz دو کاناله

و محل نصب بازی : من : هارد ssd و دوستم : هارد hdd

تازه من کلی تنظیمات رو داخل ویندوز و گیم و برنامه های دیگه اپتیمایز کردم مثل خاموش کردن hardware acceleration برنامه های اضافه و لانچر ولی دوستم هیچ اپتیمایزی انجام نداده

و fps من روی رزولوشن 720 بزور 50 فریم با دراپ های متعدد و شدید که یهو تا 10-15 فریم دراپ میخوره تازه توی گان فایت 2 به 2 مپ های کوچیک (اون 70 که بالا گفتم فقط یه لحظه بود و بطور متوسط 50 فریمه)

ولی fps دوستم روی رزولوشن 80 درصد 1080 راحت 60-70 فریم فیکس بدون دراپ حتی توی تیم دد مچ و گیم مود های با پلیر زیاد و مپ های بزرگ

من که واقعا نمیفهمم چجوری ممکنه

در ۲ ساعت قبل، milad.azn گفته است :

تغییر ویندوز خیلی رو بازیتون  تاثیر نمیزاره نهایتا 1 گیگ شاید به رم خالی اضاف کنه.  رم 8 به تنهایی خیلی توی وارزون مشکلی ندیدم من. البته برای شما لپتاپ و احتمال زیاد تک کانال. از طرفی وی رم گرافیک کمه و باعث میشه رم کم بیاری.  جدا از موضوع تاپیک اگر قصد بازی داری باید رمتو ارتقا بدی قطعا. 

بله من هم رم 8 تا قبل از آپدیت تغییر مپ راحت 50 فریم روی رزولوشن 75 درصد 1080 میگرفتم ولی بعد اون آپدیت بشدت اومد پایین ولی دوستام مشکلی نداشتن و شاید فقط 5 فریم کمتر شدن ولی من حدود 20-30 فریم اومدم پایینتر

خب ارتقای رم آیا قطعی با ارتقای رمم به 16 گیگ دو کاناله میتونم 60 فریم روی 1080 فیکس و بدون دراپ بگیرم؟؟ البته توی مولتی نه وارزون که سبک تره

میترسم کلی هزینه کنم رم بخرم ولی مشکل از رم نباشه

اخه رم با این فرکانس خیلی خیلی گرونه الان

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، DarkMERC گفته است :

رمم 8 گیگ ddr4 تک کاناله 4000 مگاهرتزه

بله دراپ بدی هم دارم خصوصا وقتی شلوغ شه(تازه توی مولتی نه بتل رویال) و بدون دراپ هم وضع fps تعریف چندانی نداره

لپتاپ موقع بازی طبیعتا توی شارژه اصن غیر ممکنه خارج شارژ

پیج فایل 20 گیگ روی hdd و 10 گیگ روی ssd مسیر نصب بازی

کانفیگ دوستم و خودم و وضع فریم رو هم میگم ببینید 

cpu : من : i7 9750h و دوستم : i5 4400

gpu : من 1050 4g بوست شده داخل تنظیمات و خود گیم البته و دوستم : rx550 که بوست نشده

ram : من : 8g ddr4 4000mhz تک کاناله و دوستم 16g ddr3 800mhz دو کاناله

و محل نصب بازی : من : هارد ssd و دوستم : هارد hdd

تازه من کلی تنظیمات رو داخل ویندوز و گیم و برنامه های دیگه اپتیمایز کردم مثل خاموش کردن hardware acceleration برنامه های اضافه و لانچر ولی دوستم هیچ اپتیمایزی انجام نداده

و fps من روی رزولوشن 720 بزور 50 فریم با دراپ های متعدد و شدید که یهو تا 10-15 فریم دراپ میخوره تازه توی گان فایت 2 به 2 مپ های کوچیک (اون 70 که بالا گفتم فقط یه لحظه بود و بطور متوسط 50 فریمه)

ولی fps دوستم روی رزولوشن 80 درصد 1080 راحت 60-70 فریم فیکس بدون دراپ حتی توی تیم دد مچ و گیم مود های با پلیر زیاد و مپ های بزرگ

من که واقعا نمیفهمم چجوری ممکنه

بله من هم رم 8 تا قبل از آپدیت تغییر مپ راحت 50 فریم روی رزولوشن 75 درصد 1080 میگرفتم ولی بعد اون آپدیت بشدت اومد پایین ولی دوستام مشکلی نداشتن و شاید فقط 5 فریم کمتر شدن ولی من حدود 20-30 فریم اومدم پایینتر

خب ارتقای رم آیا قطعی با ارتقای رمم به 16 گیگ دو کاناله میتونم 60 فریم روی 1080 فیکس و بدون دراپ بگیرم؟؟ البته توی مولتی نه وارزون که سبک تره

میترسم کلی هزینه کنم رم بخرم ولی مشکل از رم نباشه

اخه رم با این فرکانس خیلی خیلی گرونه الان

پیج فایل روی hdd رو  حتما خاموش کن .  برعکس گل بخودی روی hdd پیج فایل زدن.. اینکه با ارتقای رم قرار به چی برسید اصلا قابل اثبات نیست دراین مورد شاید یوتیوب بتونه بهت کمک کنه.. . اگر میتونی مجددا ویندوز نصب کن. اگر نرم افزاری سیستمت بهم ریخته باشه اصلاح میشه.  تنظیمات رو روی حداقل ممکن بزار ببین بازم دراپ داره. یا نه .

اگر تا قبل اپدیت اوکی بوده  احتمالا با نصب مجدد ویندوز و بازی و  یکم تر تمیز شدن نرم افزاری سیستمت حل بشه. 

فعلا مرحله اول پیج فایل رو از روی hdd بردار و فقط روی ssd بزاریکبار حجم بالا بزار مثلا 10 گیگ. یبکار درحد 1 یا 2 گیگ . . ییکبار هم کلا بدون پیج فایل تست کن  . دوست خودم با 1070 و رم 8 تو وارزون از لگ و افت فریم مینالید ک با ارتقای رم مشکلش حل شد.

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

پیج فایل روی hdd رو  حتما خاموش کن .  برعکس گل بخودی روی hdd پیج فایل زدن.. اینکه با ارتقای رم قرار به چی برسید اصلا قابل اثبات نیست دراین مورد شاید یوتیوب بتونه بهت کمک کنه.. . اگر میتونی مجددا ویندوز نصب کن. اگر نرم افزاری سیستمت بهم ریخته باشه اصلاح میشه.  تنظیمات رو روی حداقل ممکن بزار ببین بازم دراپ داره. یا نه .

اگر تا قبل اپدیت اوکی بوده  احتمالا با نصب مجدد ویندوز و بازی و  یکم تر تمیز شدن نرم افزاری سیستمت حل بشه. 

فعلا مرحله اول پیج فایل رو از روی hdd بردار و فقط روی ssd بزاریکبار حجم بالا بزار مثلا 10 گیگ. یبکار درحد 1 یا 2 گیگ . . ییکبار هم کلا بدون پیج فایل تست کن  . دوست خودم با 1070 و رم 8 تو وارزون از لگ و افت فریم مینالید ک با ارتقای رم مشکلش حل شد.

پیج فایل hdd رو ورداشتم و ssd همون 10 گیگ الان روی 80 درصد حدود 60 فریم بدون دراپ میگیرم ولی نمیدونم چرا گاهی فریم خوب نیس مثلا شب که رفتم 60 فریم راحت بدون دراپ روی رزولوشن 80 درصد ولی فردا صبح که رفتم فریم روی همون تنظیمات بالاتر 20 نمیرفت😐

ویندوز هم چندبار عوض کردم تاحالا ولی خیلی تاثیری نداشته

تصمیم گرفتم رم رو ارتقا بدم و چند تا سوال داشتم

اول اینکه لپتاپ پیشفرض 4 تا سلات رم داره که یکی از اسلات ها بصورت دیفالت روش یه رم 8 لحیم شده

میخوام یه رم 8 دیگه بگیرم و بندازم روش تا بشه 16 گیگ دو کاناله

آیا 16 گیگ 2 کاناله برای وارزون روی ویندوز 10 کافی هست؟؟؟ کسی هست که گرافیک 1050 با 16 گیگ رم وارزون زده باشه و بگه که fps چطوره با این کانفیگ؟

و سوال بعدی اینکه میگن رم بهتره از یک برند باشه تا حداکثر راندمان رو داشته باشه

ولی رم اصلی لپتاپ من مستقیما لحیم شده و من نمیدونم برندش چیه که رم دومم رو از همون برند و مدل بگیرم

چیکار کنم؟!

لپتاپم ایسوس k571 مدل i7 9750h و 1050 و 8 گیگ رم

و اینکه قیمت نصب رم و سرویس لپتاپ چقدره؟ نصب رم که راحته میتونم خودم انجام بدم ولی میخوام بعد 3 سال یه حالی به لپتاپ بدم هم یه باد توی فن و دریچه های هوا و این چیزاش گرفته شه هم یه خمیر سیلیکون جدید بزنن برام و خب دیگه این کارا یه ذره سخت و حساسه و نمیخوام ریسک کنم و بدم نمایندگی

کسی میدونه حدودا هزینه اینکار چقدره اگه بدیم بیرون؟

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، DarkMERC گفته است :

تصمیم گرفتم رم رو ارتقا بدم و چند تا سوال داشتم

اول اینکه لپتاپ پیشفرض 4 تا سلات رم داره که یکی از اسلات ها بصورت دیفالت روش یه رم 8 لحیم شده

میخوام یه رم 8 دیگه بگیرم و بندازم روش تا بشه 16 گیگ دو کاناله

آیا 16 گیگ 2 کاناله برای وارزون روی ویندوز 10 کافی هست؟؟؟ کسی هست که گرافیک 1050 با 16 گیگ رم وارزون زده باشه و بگه که fps چطوره با این کانفیگ؟

و سوال بعدی اینکه میگن رم بهتره از یک برند باشه تا حداکثر راندمان رو داشته باشه

سلام
وارزون کلا رم خیلی مصرف میکنه  حداقلش 12 گیگه برا من با 10400 و rtx 2060 و 16 گیگ رم باز تو یه جا هایی دراپ میخوره یدونه 4 میندازم کنار دو تا هشت تا حد زیادی برطرف میشه
در کل بهتره از یه برند باشن تا احتمال ناسازگاری به کمترین حالت برسه

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

در ۳۰ دقیقه قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

سلام
وارزون کلا رم خیلی مصرف میکنه  حداقلش 12 گیگه برا من با 10400 و rtx 2060 و 16 گیگ رم باز تو یه جا هایی دراپ میخوره یدونه 4 میندازم کنار دو تا هشت تا حد زیادی برطرف میشه
در کل بهتره از یه برند باشن تا احتمال ناسازگاری به کمترین حالت برسه

خب برندشو از کجا بفهمم؟ آخه آنبورده
ینی شما میگین یه 8 دیگه و یه 4 دیگه بندازم که بشه 20 گیگ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، DarkMERC گفته است :

خب برندشو از کجا بفهمم؟ آخه آنبورده
ینی شما میگین یه 8 دیگه و یه 4 دیگه بندازم که بشه 20 گیگ؟

با برنامه HWiNFO تست کن احتمالا  برندشو میاره
منظورم این نبود که 20 گیگ بندازید  من فقط خواستم بگم وارزون رم زیادی میخوره  البته برا من ویندوز از حد معمول بیشتر رم رو اشغال میکنه      برا شما 2x8 جوابگو هست 

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

با برنامه HWiNFO تست کن احتمالا  برندشو میاره 

اونجا و توی cpu z شناسایی نمیشد اطلاعات برند و مدل و ایناش فک کنم چون آنبورد بود

توی کامند زدم برند رو نوشته 0000 😐

خب طبیعتا همچین برندی نیس چون رم آنبورده

پس میتونم هر برندی بگیرم دیگه؟ فقط باید فرکانسشون یکی باشه

البته فرکانس هم تسک منیجر میگه 2400 مگاهرتزه

کامند هم میگه 2400 مگاهرتز

cpu z میگه 4000 مگاهرتزه

hwinfo هم دیگه بدتر همه میگه 1333.3 مگاهرتز😐

الان من چیکار کنم؟ 2400 مگاهرتز بگیرم؟

و اینکه بین برند های مختلف، کروشیال خوبه؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان 1050ti دارن بخاطر فریم پایین کلا بیخیال وارزون شدن(pc) اونوقت از لپ تاپ توقع معجزه دارید؟

قبلا هم بهتون گفتم فریمی که وارزون میده با مولتی یکیه اما شما نشنیدید 

سیستم برای وارزون سی پی یو 6 هسته به بالا گرافیک هم 1070 و 580 به بالا

لینک به دیدگاه

در ۱۸ دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

دوستان 1050ti دارن بخاطر فریم پایین کلا بیخیال وارزون شدن(pc) اونوقت از لپ تاپ توقع معجزه دارید؟

قبلا هم بهتون گفتم فریمی که وارزون میده با مولتی یکیه اما شما نشنیدید 

سیستم برای وارزون سی پی یو 6 هسته به بالا گرافیک هم 1070 و 580 به بالا

عزیز من اولا سی پی یو من 6 هسته ای هست

دوم اینکه فریم وارزون با مولتی حداقل 10 تا اختلاف داره هم من هم دوستم هم یکی دیگه از دوستام که استریمره دیدیم اینو فریم مولتی بالاتر وارزون هست بخاطر حجم مپ پایین تر و پلیر کمتر

سوم اینکه طبق بنچ مارک ها گرافیک 1050 در بازی وارزون رزولوشن 100 درصد 60 فریم بده

ولی حالا ما میگیم بنچ مارک ها اشتباه

دوست من الان با rx550 که ضعیفتر 1050 هست داره توی مولتی رزولوشن 100 درصد 60 فریم میگیره

منم با رزولوشن 80 درصد 70 فریم میگیرم که گاهی دراپ میخوره که دوستان میگن بخاطر رمه که واقعا هم رم تا خرخره پر میشه موقع وارزون

من نمیدونم منظور شما از فریم بالا چقدره برای من 60 فریم فیکس مطلوبه چون اصلا مانیتورم 60 هرتزه

لینک به دیدگاه

در ۱۶ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است :

عزیز من اولا سی پی یو من 6 هسته ای هست

دوم اینکه فریم وارزون با مولتی حداقل 10 تا اختلاف داره هم من هم دوستم هم یکی دیگه از دوستام که استریمره دیدیم اینو فریم مولتی بالاتر وارزون هست بخاطر حجم مپ پایین تر و پلیر کمتر

سوم اینکه طبق بنچ مارک ها گرافیک 1050 در بازی وارزون رزولوشن 100 درصد 60 فریم بده

ولی حالا ما میگیم بنچ مارک ها اشتباه

دوست من الان با rx550 که ضعیفتر 1050 هست داره توی مولتی رزولوشن 100 درصد 60 فریم میگیره

منم با رزولوشن 80 درصد 70 فریم میگیرم که گاهی دراپ میخوره که دوستان میگن بخاطر رمه که واقعا هم رم تا خرخره پر میشه موقع وارزون

من نمیدونم منظور شما از فریم بالا چقدره برای من 60 فریم فیکس مطلوبه چون اصلا مانیتورم 60 هرتزه

سخت افزار شما پایینه مخصوصا گرافیک 

1050 لپتاپ 10 تا 15 درصد ضعیفتر از pc هست بهتره زیاد به لپتاپی که گیمینگ نیست فشار نیارید 

بفروشیدش کمی بزارید روش pc جمع کنید (کارکرده)

لینک به دیدگاه

من واقعا گیج شدم
تا دیروز داشت راحت 70 فریم فیکس بدون دراپ توی مولتی رزولوشن 80 درصد میداد بهم
امروز فریم اومده روی 20 و بالاتر نمیره حتی روی پایین ترین رزولوشن🙁

اخه چرا

یه روز 70 فریم راحت میده فرداش بزور 20 تا؟!؟!

این وارزون واقعا داره مسخره میشه :/

پلی4 وارزون رو چند فریم میده روی 1080 ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...