رفتن به مطلب

مشکلات و تجربیات (COD modern warfare (Warzone

اشتراک گذاری

Recommended Posts

وارزون خیلی بد و سنگینه بیخودی ساخته شده بازیش البته مولتی واقعا سبک بود برای من 

اما با 

R9 280X

3570

12 GIG 

رو بد ترین حالت گرافیک 1080P با دراپ زیره 40 نمیاد برام اما بازم دراپ از 60 به 40 هم حتی تاثیر خیلی زیادی میزاره وسط درگیری تن به تن 

فکر کنم هاردم کم میاره احتمالا SSD درستش کنه خیلی دقیق نمیدونم اما واقا رم زیره 12 برای این بازی رو 1080P نمیتونه تکسچرا رو زخیره کنه بعد جالب اینجاس تکسچرا در حد قارچ خور میشه بازم میبینی سیستمت کم میاره 

کلا لپتاپ فقط های اند 

در در ۱۴۰۰/۶/۱۷ در 09:49، DarkMERC گفته است :

من واقعا گیج شدم
تا دیروز داشت راحت 70 فریم فیکس بدون دراپ توی مولتی رزولوشن 80 درصد میداد بهم
امروز فریم اومده روی 20 و بالاتر نمیره حتی روی پایین ترین رزولوشن🙁

اخه چرا

یه روز 70 فریم راحت میده فرداش بزور 20 تا؟!؟!

این وارزون واقعا داره مسخره میشه :/

مپ هم خیلی شرطه 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۶/۱۸ در 13:45، SSIINNAA گفته است:

مپ هم خیلی شرطه 

برای تست فریم توی مپ های گانفایت که کوچیکه میرم

سلام

رم رو ارتقا دادم به 16 و همه برنامه های پس زمینه رو هم میبندم بطوری که در هنگام اجرای وارزون حدود 12 تا 13 گیگ رم خالی هست

پایین ترین گرافیک و اپتیمایز ترین تنظیمات کارت گرافیک(فک کنم) رو هم انتخاب کردم ولی باز هم فریم بشدت پایینه(دراپ نمیخوره ولی خیلی پایینه) حدود 20 فریم روی 1080 و 50 فریم با دراپ های متعدد روی 720

تنظیمات داخل وارزونم هم به این شکله

فول اسکرین

نسبت 16 به 9

رزولوشن 1080

nvidia low latency mode : enable + boost

و بقیه موارد مث کیفیت پارتیکل ها و تکسچر ها و سایه ها و ... همه روی off یا پایین ترین حالت ممکن

تنظیمات داخل کنترل پنل انویدیا هم 

Image Sharpening : Off

Ambient Occlusion : Off

Anisotropic filtering : Off

Antialiasing - FXAA : Off

Antialiasing - Mode : Off

Background App Mac Frame Rate : Off

CUDA - GPUs : All

Low latency mode : Ultra

Max Frame rate : off

MFAA : Off

OpenGL rendering gpu : GTX 1050

Power management mode : Prefer maximum performance

Shader Cache : on

Texture filtering - Anisotropic sample option : Off

Texture filtering - Negative LOD bias : Allow (این مورد رو نمیدونستم چیه گذاشتم روی دیفالت اگه میدونید بگید)

Texture filtering - Quality : High performance

Texture filtering - Trilinear optimization : off (اینو هم نمیدونستم چیه ولی خاموشش کردم😅)

Threaded optimization : on

Triple buffering : off ( اینو هم نمیدونستم و روی دیفالتش گذاشتم)

Vertical sync : Use the 3D application settings (این رو هم نمیدونستم و دیفالت)

Virtual Reality pre-rendered frames : 1 (این هم ظاهرا مال واقعیت مجازیه که گذاشتمش روی دیفالت)

آیا این تنظیمات من، اپتیمایز هست؟؟؟ اگه اره پس چرا انقد فریمم پایینه؟ اگه نه چه تغییری بدم که اپتیمایز ترین حالت ممکن بدست بیاد؟

اونایی هم که گفتم نمیدونم رو میشه بگید چیکار میکنن و ینی چی؟

یکی از دوستام میگفت که یکی از دوستاش 1050 لپتاپی داره(خودش 1060 لپتاپی داره) و توی وارزون حدود 50 فریم فیکس روی 1080 میگیره :/ 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام ، یکی از دوستان وارزون رو نصب کرد و چنین مشکلی داشت. فکر کرد که ممکنه از فایل بازی باشه و حذف کرد کلا و مجددا دانلود کرد (از لانچر خود گیم) ولی مشکل هنوز پاربرجاس و حل نشده . ممنون میشم راهنمایی کنید 

مورد اول :
سلام
وارزونو که باز میکنم صفحه لودینگ مه تموم میشه و موقع انتخاب گیم مود وارزون میرسه صفحه سیاه میشه و کرش میکنه بازی بدون هیچ اروری
درایور کارت هم آپدیت کردم
1660 تاف گیمینگ
و i7 10700k
مادربرد هم prime z590m-plus
16گیگ رم
کسی میدونه مشکل از چیه؟

مورد دوم :
از GeForce exp میزنم روی studio mode و سوییچ میکنم رو gaming mode دوباره اپدیت میخواد ازم
بعد که اپدیت میکنم باز سوییچ میکنم اپدش میپره و باز اپدیت میخواد.

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

سلام ، یکی از دوستان وارزون رو نصب کرد و چنین مشکلی داشت. فکر کرد که ممکنه از فایل بازی باشه و حذف کرد کلا و مجددا دانلود کرد (از لانچر خود گیم) ولی مشکل هنوز پاربرجاس و حل نشده . ممنون میشم راهنمایی کنید 

مورد اول :
سلام
وارزونو که باز میکنم صفحه لودینگ مه تموم میشه و موقع انتخاب گیم مود وارزون میرسه صفحه سیاه میشه و کرش میکنه بازی بدون هیچ اروری
درایور کارت هم آپدیت کردم
1660 تاف گیمینگ
و i7 10700k
مادربرد هم prime z590m-plus
16گیگ رم
کسی میدونه مشکل از چیه؟

مورد دوم :

از GeForce exp میزنم روی studio mode و سوییچ میکنم رو gaming mode دوباره اپدیت میخواد ازم
بعد که اپدیت میکنم باز سوییچ میکنم اپدش میپره و باز اپدیت میخواد.

سیستمت خیلی ضعیفه😂

لینک به دیدگاه

در ۱۶ ساعت قبل، arshiamp۹ گفته است :

سیستمت خیلی ضعیفه😂

O.o

Untitled.png.4aa79c7b8ee62205939b57a15eac7b34.png

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

حداقل مشخصاتی که برای بازی در Full HD نیازه

I5 نسل 8 به بالا

حداقل 16 گیگ رم باس 3200 به بالا

حداقل کارت گرافیک 1070 به بالا

نصب بازی در SSD هم اولویته !

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در ۱۲ دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

سیستم شما برای این بازی مناسب نیست متاسفانه

I5 نسل 8 به بالا

عزیز شما چه جوری حساب کردی سیستم این دوستمون کلا ضعیف هست؟

10700k 

16 ram

1660

فک کنم برای medium 1080p 60 fps مناسب باشه 

cpu عالی هست فقط گرافیک یه مقدار ضعیف هست

لینک به دیدگاه

این سیستم برای اجرای این بازی مشکلی نداره ،فرند بنده توگیم با گرافیک البته gtx1660ti  داره به صورت  اوریج 80 fps میگیره (اونم تاف هست) حالا این کارتم نباید مشکل داشته باشه، مشکل اصلی باگ های فراوان این بازی هست که یه سیزن یا اپدیت درست میشه و بعد دوباره خراب میشه (شانسی هست)

کلا اگر کسی میخواد تو این بازی لنگ باگ هاش نباشه باید فکر گرافیک  حداقل rx 5700xt یا rtx2070 باشه

(بنده هم rx480-8gb دارم هر سیزن همچین داستان هایی برام پیش میاد، یه سیزن 80 اوریج میگیرم ، و همه چی اوکی هست ، بعد یه آپدیت میاد ؛وقتی درگیر میشم یکدفعه fps دراپ میشه رو 30-40)

لینک به دیدگاه

یه بار درایور کارت گرافیک رو به طور کامل حذف کنید برنامه خاصی هم داره که اسمش یادم نیست بنده هم همین مشکل رو زمانی داشتم که کارت رو از 1080ti به 1660s تغییر دادم

لینک به دیدگاه

در ۳۴ دقیقه قبل، Unhappy گفته است :

عزیز شما چه جوری حساب کردی سیستم این دوستمون کلا ضعیف هست؟

10700k 

16 ram

1660

فک کنم برای medium 1080p 60 fps مناسب باشه 

cpu عالی هست فقط گرافیک یه مقدار ضعیف هست

من با پستی که نقل قول کرده بودن اشتباه گرفتم.

لینک به دیدگاه

سلام با ddu درایو گرافیک رو حذف ،و دوباره نصب کنید،Visual C++ RedistrRedistributable رو از سایت معتبر دانلود و نصب کنید کل پکیج،،،هارد رو دیفرگمنت کنید ،اینا جواب نداد ،یا ویندوز رو از نو نصب کنید ،یا با دیسک تعمیر چک کنید آیا فایل خراب شده ای در سیستم هست یا نه ،فقط این چیزا به ذهنم میرسه 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۶/۲۸ در ۱۸:۳۹، invoker گفته است:

درود دوست عزیز

I5 نسل 8 به بالا

عزیز سیستم که قوی تر از این حرفاس ، بعید میدونم مشکل از قدرت پردازشی سیستم باشه .

در ۱۴۰۰/۶/۲۸ در 18:59، yasin1380 گفته است:

این سیستم برای اجرای این بازی مشکلی نداره ،فرند بنده توگیم با گرافیک البته gtx1660ti  داره به صورت  اوریج 80 fps میگیره (اونم تاف هست) حالا این کارتم نباید مشکل داشته باشه، مشکل اصلی باگ های فراوان این بازی هست که یه سیزن یا اپدیت درست میشه و بعد دوباره خراب میشه (شانسی هست)

کلا اگر کسی میخواد تو این بازی لنگ باگ هاش نباشه باید فکر گرافیک  حداقل rx 5700xt یا rtx2070 باشه

(بنده هم rx480-8gb دارم هر سیزن همچین داستان هایی برام پیش میاد، یه سیزن 80 اوریج میگیرم ، و همه چی اوکی هست ، بعد یه آپدیت میاد ؛وقتی درگیر میشم یکدفعه fps دراپ میشه رو 30-40)

ممنون ، ( مورد دوم :
بعد که اپدیت میکنم باز سوییچ میکنم اپدش میپره و باز اپدیت میخواد. )
این مورد هم هست . واقعا نمیدونم کارت این بنده خدا چه مشکلی داره

در ۱۴۰۰/۶/۲۸ در 19:16، Aminj گفته است:

یه بار درایور کارت گرافیک رو به طور کامل حذف کنید برنامه خاصی هم داره که اسمش یادم نیست بنده هم همین مشکل رو زمانی داشتم که کارت رو از 1080ti به 1660s تغییر دادم

با ddu انجام دادن مشکل حل نشد (هم کرش وارزون هم پریدن اپدیت ها)

در ۱۴۰۰/۶/۲۸ در 19:31، silvermanHHH گفته است:

سلام با ddu درایو گرافیک رو حذف ،و دوباره نصب کنید،Visual C++ RedistrRedistributable رو از سایت معتبر دانلود و نصب کنید کل پکیج،،،هارد رو دیفرگمنت کنید ،اینا جواب نداد ،یا ویندوز رو از نو نصب کنید ،یا با دیسک تعمیر چک کنید آیا فایل خراب شده ای در سیستم هست یا نه ،فقط این چیزا به ذهنم میرسه 

درایور رو که اطلاع دارم دلیت که کردن و باز نصب کردن اما مشکل همچنان پاربرجا هست ، بقیه موارد رو اطلاع ندارم ولی میپرسم امروز همینجا میگم 

ممنونم از همگی ،

یه مورد دیگه هم هست این دوستمون تقریبا اساسین والهالا رو روی گرافیک وری های ، 2 ساعت اجرا کردن و دمای کارت شون شده انقدر

1443480816_WhatsAppImage2021-09-26at1_58_00AM.thumb.jpeg.b8f1969b8bf2ad26f6eb9d3488ba018a.jpeg

من روی گرافیک های هم بنچمارک گرفتم هم یه 20 دقیقه ای بازی کردم ولی دمای کارتم انقدر بود (کارت خودم 1650 سوپر تاف گیمینگه) 

1971801253_WhatsAppImage2021-09-26at5_52_41AM.thumb.jpeg.01032b72ed8fdf389014ff462264b859.jpeg

به نظرتون دمای کارت این دوستمون غیر عادی نیست ؟ کارت رو هم تازه خریده ، بهتر نیست ببرش گارانتی یا حالا به هر صورتی نشون متخصص بدش ؟

لینک به دیدگاه

56 دقیقه قبل، Only gamer گفته است:

عزیز سیستم که قوی تر از این حرفاس ، بعید میدونم مشکل از قدرت پردازشی سیستم باشه .

ممنون ، ( مورد دوم :
بعد که اپدیت میکنم باز سوییچ میکنم اپدش میپره و باز اپدیت میخواد. )
این مورد هم هست . واقعا نمیدونم کارت این بنده خدا چه مشکلی داره

با ddu انجام دادن مشکل حل نشد (هم کرش وارزون هم پریدن اپدیت ها)

درایور رو که اطلاع دارم دلیت که کردن و باز نصب کردن اما مشکل همچنان پاربرجا هست ، بقیه موارد رو اطلاع ندارم ولی میپرسم امروز همینجا میگم 

ممنونم از همگی ،

یه مورد دیگه هم هست این دوستمون تقریبا اساسین والهالا رو روی گرافیک وری های ، 2 ساعت اجرا کردن و دمای کارت شون شده انقدر

1443480816_WhatsAppImage2021-09-26at1_58_00AM.thumb.jpeg.b8f1969b8bf2ad26f6eb9d3488ba018a.jpeg

من روی گرافیک های هم بنچمارک گرفتم هم یه 20 دقیقه ای بازی کردم ولی دمای کارتم انقدر بود (کارت خودم 1650 سوپر تاف گیمینگه) 

1971801253_WhatsAppImage2021-09-26at5_52_41AM.thumb.jpeg.01032b72ed8fdf389014ff462264b859.jpeg

به نظرتون دمای کارت این دوستمون غیر عادی نیست ؟ کارت رو هم تازه خریده ، بهتر نیست ببرش گارانتی یا حالا به هر صورتی نشون متخصص بدش ؟

کارت مشکلی نداره احتمالا بازی مشکل داره  با بازیهای دیگه هم تست کردید؟

یبار برید به این مسیر(Call of Duty Modern Warfare\Data\data) هر چی فایل زیر 10 مگابایت هست پاک کنید و اسکن ریپیر بزنید 

دمای کارت هم مشکلی نداره

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

سلام

من مدت زیادی بود که وارزون میزدم بدون هیچ مشکلی روی ویندوز 10

و به تازگی بخاطر fps پایین مجبور شدم رم رو ارتقا بدم

و بعد از ارتقا هم بخاطر آپدیت و کم اومدن حجم پارتیشنی که بازی روش نصب بود، مجبور شدم با نرم افزار mini tool partition wizard (امیدوارم اسمشو درست گفته باشم) یک مقداری فضا از درایو ویندوز به درایو بازیم انتقال بدم که چون قرار بود از درایو ویندوز منتقل بشه، سیستم رو ری استارت کرد و بعد قبل از بوت شدن ویندوز ران شد و عملیات انتقال حجم رو انجام داد و بعد ویندوز بوت شد

و بعد من دیدم که بطرز عجیبی نرم افزار به خودی خود، دیلیت شده :/

و بعدش هم دیدم شورتکات های بازی وارزون و بتل نت حذف شدن و خود بازی هم داخل لانچر حذف شده(ینی داخل لانچر بازی رو پیدا نکرده و میگه دوباره دانلود کن یا اگه از قبل داری مسیرشو بده)

مسیر نصب بازی رو بهش دادم و شروع کرد به اسکن کردن فایل ها و بعد هم ادامه آپدیت رو گرفت

بعد اینکه نصب شد وقتی پلی رو زدم، این ارور رو بهم داد

unsupported 16 bit application
The program or feature "\??\D:\Warzone\Call of Duty Modern Warfare\ModernWarfare.exe" cannot start or run due to incompatibity with 64-bit version of Windows. Please contact the software vendor to ask if a 64-bit Windows compatible version is available

بعد از سرچ توی نت به 2 تا راه حل برخوردم یکی گفته بود NTVDM رو روشن کن که مراحلش رو رفتم ولی همچین گزینه ای نداشتم!

یکی هم گفته بودن که معنیش میشه برنامه قدیمیه و باید با ویندوز xp اجرا شه که آخه وارزون و ویندوز xp ؟! 

ولی اون راه رو هم امتحان کردم و لانچر موقع باز شدن ارور داد کامپتیبیتی ویندوز xp که انتخاب کردی قدیمی هست و دیگه خارج از سرویسه و بعد از باز شدنش هم بعد از زدن دکمه پلی باز هم همین ارور unsupported 16 bit application میده

مشکل چیه؟! لطفا کمک کنید😭

لینک به دیدگاه

ارور از سازگار نبودن بازی با 64بیت ویندوز هست فکر میکنم بهتره یه ویندوز عوض کنید کلا خرابکاری شده اگر هم نه که پیشنهاد میدم ویندوز عوض نکنید و دنبال راه حل های بهتر بشید

کامپتیبیتی با تمام ویندوزهارو امتحان کن سون اکس پی هر گزینه در دسترس اگه جواب نداد کلا خرابکاری کرده برنامه

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

درود

Callof Duty ModernWarfare Remastered نسخه فیت گرل دارم . /از یاس دل دانلود کردم

موقع اجرای بازی این ارورر تصویر ضمیه شده میده

(بترتیب اول ارورر  شماره یک میده بعد اوکی کردن ارورر شماره دو میده)

بازی روی هارد اکسترنال نصب است و 116 گیگ هم خالی داره. و فضای رم هم کم نیست.

کسی با این ارورر برخورد کرده؟!🙂

call of.png

لینک به دیدگاه

فکر کنم این مربوط به این قضیه ای میشه که میگن بازی رو روی ssd نصب کنید

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است:

درود

call of.png

سلام منم این مشکلو داشتم روی هارد دیگه ای نصب کردم مشکلم حل شد   من روی evo 970 500gb نصب کردم بدون مشکل هست

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، AliMv گفته است:

سلام منم این مشکلو داشتم روی هارد دیگه ای نصب کردم مشکلم حل شد   من روی evo 970 500gb نصب کردم بدون مشکل هست

ممنون چک میکنم اطلاع میدم

لینک به دیدگاه

یه چیز جالبی که فهمیدم اینه که وارزون با افتر برنر مشکل داره

اگه با alt+tab گرفتن یا تغییر تنظیمات گرافیکی بازیتون کرش میخوره افتر برنر و ببندین ok میشه

لینک به دیدگاه

بهینه سازی این بازی فاجعس من با ۹۷۰ همش fpsدراپ داشتم به طوریکه اصلا قابل بازی نبود در عوض نسخه کنسولی اصلا این مشکل هارو نداره 

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، ali-0098 گفته است:

درود

call of.png

با انتقال بازی به SSD هم مشکل حل نشد.

و اما راه حل :

- برید رو حالت سیف مود ویندوز

- بازی اجرا کنید

- هر پیغامی امد no بنرید برید تو بازی

- بازی خیلی خیلی خیلی کند اجرا میشه پس صبوری کنید

- برید تو اپشن> ویدیو> حالت اسکرین بزید رو windowed

- save and exit

- از بازی خارج بشید

- برگردید تو حالت نرمال ویندوز

- بازی اجرا کنید

- اگه اون پیغام مسخره امد no بزنید بازی اجرا میشه و دفعه های بعد دیگه پیغام نمیده و بازی راحت اجرا میشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

وقت بخیر

سیستم من cpu amd ryzen 31300x هس

Gpu amd rx 560 of 4gb

رم 16

بازی رو دان کردم بعد رفتم تو بازی روی صفحه انتخاب بازی کرش میشه

فقط ی بار تونسم وارد بخش تمرینات بشم و چند بار بازی کنم بدون هیچ مشکلی

وقتی گیم رو بستم و دوباره باز کردم بازم کرش میشه

هم رو حالت سیف مود و هم عادی همچین مشکلی رو دارم

وقتی هم میام وارد ستینگ بشم خیلی خیلی سریع کرش میشه

فقط چند بار سریع تونسم وارد لابی بشم که سرعت حرکت موس اونجا خیلی کم بود شبیه لگ بود و دوباره کرش میشه

مشکل هم از سیستمم نیس چون اپکس رو با رزولوشن 1366*768 بدون لگ 70 یا 90 fps میگیرم رو گرافیک پایین

کسی هس کمکی کنه؟؟؟ ممکنه از سی پی یو باشه؟؟

بدون ارور هم کرش میشه

لینک به دیدگاه

مشکل از سیستم هست

وارزون خیلی سنگین تر از ایپکسه!

درسته مشخصات حداقل سیستم رو داری ولی با این مشخصات نمیتونی تو پایین ترین کیفیت 60 فریم نسبتا ثابت بگیری و خیلی افت فریم خواهی داشت و توی وارزون هم اگه زیر 60 فریم داشته باشی به درد نمیخوره و اصلا بازی نکنی بهتره!

لینک به دیدگاه

کلا بازی وارزون خوب بهینه نشده مخصوصا فصل جدیدش خیلی سنگین شده

ولی بازم نباید کرش کنه بی دلیل

بازی رو یک دفعه ریپیر کنید

درایور هاتونم آپدیت کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...