رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، ASTS گفته است :

منم باهات هم نظرم 1f601.png

میگم ک بازی سبکش ترسناکه :D اونوقت بترسی میگن ترسو :| 

عجب گیری کردیما 

لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 31 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

میگم ک بازی سبکش ترسناکه :D اونوقت بترسی میگن ترسو :| 

عجب گیری کردیما 

مشکل از ما نیست مشکل از اوناییه که نمیترسند??

بازی ترسناکه باید ترسید دیگه ?

لینک به دیدگاه

فرهاد کوهکن رو از سایت بن کنید همه ی اینا تقصیر اونه?☺️ ببینید تاپیکم به چه روزی افتاد?

@فرهاد کوهکن

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

1ول یا دوم راهنمایی بودم زنگ ایکس داشتیم پاتقمون کلوپ نزدیک مدرسه بود اون روز یه دستگاه جدید اورده بودن یکی داشت یه اویل بازی میکرد که هنوز که هنوزه موندم کدومشه

اولش یه تیکه فیلم داره که از هلیکوپتر چند نفر پیاده میشن و یکیشون یه کلت روی زمین میبینه و برش میداره همرا با کلت دست صاحبشم میاد بالا!

یادش بخیر کلوپ تا خرخره پر میشد 20 تا 25 نفر همه مبهوت بازی...بعد اویل 3 بازیی که اسم وشهرت اویل رو یدک بکشه ندیدم..فقط بازی فضای مرده قسمت اولش واقعا عالی بود مخصوصا اون صحنه ای که سوار اسانسور میشی و اون پالاگولاخه داره میاد سمت اسانسور 

4dfb6622-a8da-411f-a902-b723658a3b55.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

فرهاد کوهکن رو از سایت بن کنید همه ی اینا تقصیر اونه1f601.png263a.png ببینید تاپیکم به چه روزی افتاد1f611.png

@فرهاد کوهکن

بیچاره من.مظلوم من?

/////

امیدوارم درجه سختیش خیلی بالا باشه

resident-evil-2-remake-collectors-tic.png

resident-evil-2-remake-screenshots-e3-2018-4-768x432-1.jpg

101866-thumb.jpg

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

بهترین بازی که دوست دارم. خدا کنه زودتر با کرکش بیاد!

از همه قشنگتر اویل 4 اچدی است. متاسفانه اونم یه سری مشکلات گرافیکی داره که لذت بازی از ادم میگیره. البته امسال تابستان یک اپدیت جدید براش امد. گرافیکش خیلی بهتر شده بود .ولی یک مشکل بزرگ داشت اونم این بود که وقتی میخواستی از درب عبور کنی ، از بازی بسته میشد . . .

نکته جالب اینجاست که همچنان ارتقا اویل 4 اچدی ، همچنان ادامه داره ، یک سایت معرفی میکنم از اونجا اخبار پروژه اویل 4 اچدی دنبال کنید :

http://www.re4hd.com/?page_id=1656

http://www.re4hd.com/

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/27, 09:10:17، Sabertooth گفته است :

اولش یه تیکه فیلم داره که از هلیکوپتر چند نفر پیاده میشن و یکیشون یه کلت روی زمین میبینه و برش میداره همرا با کلت دست صاحبشم میاد بالا!

revalation

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اویل فقط تا 4 و این جدیدش 7 بقیش دوزار نمی ارزید ?

بعدم اصلش بازی می کنی برای این که بترسی اگه نترسی که باید بری دکتریا سازنده نتونسته کارخودشو درست انجام بده... ?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

image.thumb.png.8257844360c5bcd6dc2d26da1ca4751a.png

با داشتن یک اکانت استیم میتونید بازی از طریق لینک زیر  با حجم 7.2گیگابایت دانلود کنید

https://store.steampowered.com/app/961440/RESIDENT_EVIL_2__BIOHAZARD_RE2_1Shot_Demo/?snr=1_7_7_151_150_1

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم لطف دارید?

FULLHD | بنچمارک Resident Evil 2 Remake

https://www.aparat.com/v/0OTni

حتما بازی رو دانلود کنید فوق العاده عالی جو خیلی سنگین و گیرایی داره

لینک به دیدگاه

این تا ۱۲ گیگ وی رم میخوره !!! چه خبر تونه‌ ، چخبر تونه؟

اینجوری باشه باید PC تعطیل کنیم بریم کنسول چون برای این بازی راحت یه 1080ti نیازه.

لینک به دیدگاه

یه گیم پلی ازش دیدم واقعا چیز خوبی درست کرده کپکام،اما هیچ وقت اون لحظه رو یادم نمیره که خوده بازیre4 رو گرفتم بعدش کنسول ps2 خریدم سریع رفتم خونه بازی رو گذاشتم روش،وحشتناک باحال بود ،اولش باور نمیکردم یه بازی اینقدر باحال باشه،یه رزیدنت اویل انقلابی مثل re4 نیازه برا کپکام تا دوباره بترکونه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

این تا ۱۲ گیگ وی رم میخوره !!!

کو؟کجا؟کِی؟

اینکه از 5.5 بالاتر نمیره شما کجا 12دیدی؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

اینجوری باشه باید PC تعطیل کنیم بریم کنسول چون برای این بازی راحت یه 1080ti نیازه.

12 گیگ؟؟؟! :| اینجوری که 1080ti و 2080ti هم کم میارن :))

لینک به دیدگاه

سلام ، من دیشب گرفتم از استیم وقت نکردم بازی کنم ، سر کارم . امشب انشاالله تستش می کنم ببینم چطور هست

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

فک کنم باگشه. من روی Max گذاشتم زده بود 12 گیگ Vram لازمه ولی با Vsync و کارت 1080 یک لحظه هم زیر 60 دراپ نداشت.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TeTration گفته است :

12 گیگ؟؟؟! :| اینجوری که 1080ti و 2080ti هم کم میارن :))

درود بازی تقریبا در حالت 2Kداشت اجرا میشد در واقع اینطور نیست

در 8 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

درود بازی تقریبا در حالت 2Kداشت اجرا میشد در واقع اینطور نیست Image qualityرو باید رو 100بزارید

در 9 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام

مشخصات سیستمون چیه؟

سلام با سیستم زیر این ویدئو رو ثبت کردم Graphic : MSI GTX 1060 Gaming X 6GB GDDR5 Ram : Crucial Ballistix Tactical 16GB 8GBx2 3000Mhz CPU : Intel® Core™ i5-7500

لینک به دیدگاه

من تونستم با کم کردن Shadowکع یعنی از حالت MAxبیارمش رو Highو با Image Quality 100فریم ثابت تری بگیرم از 55تا75

image qualityرو هر چی ببرید بالاتر از حالت FULLHDخارج میشه یعنی در نهایت 4Kرو روی مانیتور FULLHDنمایش میده برای همین تو بازی من 35 فریم میگرفتم

لینک به دیدگاه

دوستان ترینر جهت ریست دادن تایمر بازی?

http://s8.picofile.com/file/8348641150/Resident_Evil_2_One_Shot_Demo_Plus_4_Trainer.rar.html

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دوستان ترینر جهت ریست دادن تایمر بازی1f602.png

http://s8.picofile.com/file/8348641150/Resident_Evil_2_One_Shot_Demo_Plus_4_Trainer.rar.html

این امنه؟ توی تاپیک استمیش غوغاست سر اینکه ویروسه. و حتماً باید ادمین مود ران بشه تا تایم رو ریست کنه؟

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Erryhami گفته است :

این امنه؟ توی تاپیک استمیش غوغاست سر اینکه ویروسه. و حتماً باید ادمین مود ران بشه تا تایم رو ریست کنه؟

چرت و پرت میگن همین الان استفاده کردم

توی بحث کرک و ترینر هیچوقت کامیونیتی استیم مد نظرت نباشه چون افراد اونجا از اینچیزا استفاده نمیکنن و ژست با کلاس بودن و اورجینال بازی کردن به خودشون میگیرن به عمرشون رو ترینر کلیک نکردن حرف مفت میزنن?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...