رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اون مقدار وی رمی  که نوشته دقیق نیست. ضمنا 1080 ti هم قویترین گرافیک نیست که بتونه بدون مشکل و بالاترین تنظیم ها بازی رو روی 2k  رو اجرا کنه. با چند تا تنظیم متعادل می شه کاری کرد که بازی زیبا باشه و راحت هم اجرا بشه. یه ویدیوهایی راجب تنظیم ها و اثر اونا در بازی در یوتوب هست که می تونی ببینی. یه نکته دیگه هم اینه که روی دایرک ایکس 11 بزار چون بهتر اجرا می شه و سایه و یه سری چیزها رو یکم کم کن مشکل حل می شه.

درجه سختی هم اگه استرس نمی خوای بزار روی آسون ترین حالت که باعث می شه دشمن ها سریع تر کشته بشن و تیر بیشتر پیدا کنی  و راحت از داستان لذت ببری. 

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

بازیش زیاد به دل نمیچسپه همش تو یه ساختمون و محیط تکراری باید بری کلید و مهمات و ات و اشغال جمع کنی والا یه لحظه رزیدنت 5 یا 4 کل این نسخه جدید رو می ارزه . خیلی کم کاری  شده رو بازی یعنی کلا هی باید بری بیای تو محیط تکراری و نچسپ. من که اصلا باهاش حال نمیکنم حس ترس هم اصا نداره ایکاش همون نسخه 4 رو بازسازی میکردن چه داستانی چه گیم پلی ای جه حال و هوایی داشت . نمره شخصی من  به این نسخه 4 از 10 هست .

اون وی رم که میگین چه رو نیم گیگ بزاری چه رو حداکثرش تفاوت انچنانی نداره پس نزار زیاد به کارت گرافیکتون فشار بیاد.

ویرایش شده توسط Danial2020
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Danial2020 گفته است :

بازیش زیاد به دل نمیچسپه همش تو یه ساختمون و محیط تکراری باید بری کلید و مهمات و ات و اشغال جمع کنی والا یه لحظه رزیدنت 5 یا 4 کل این نسخه جدید رو می ارزه . خیلی کم کاری  شده رو بازی یعنی کلا هی باید بری بیای تو محیط تکراری و نچسپ. من که اصلا باهاش حال نمیکنم حس ترس هم اصا نداره ایکاش همون نسخه 4 رو بازسازی میکردن چه داستانی چه گیم پلی ای جه حال و هوایی داشت . نمره شخصی من  به این نسخه 4 از 10 هست .

اون وی رم که میگین چه رو نیم گیگ بزاری چه رو حداکثرش تفاوت انچنانی نداره پس نزار زیاد به کارت گرافیکتون فشار بیاد.

سلام

این بازی نسخه بازی سازی شده از Resident Evil 2 است که قبلا رو ps1 بازی می کردیم یادش بخیر چه زود گذشت

یک بازی پرفورش و خاطره انگیره

و هیجانشم اتفاقا مربوط به همون محیط بسته است که باید تلاش کنی تا زنده بمونی و معماهای که داخل بازی است عالیه

به کل من با این بازی خاطر دارم یکی از بهترین سری های Resident Evil  است ,و همینطور ورژن 3 بازی که امیدوارم  مجدد باز سازی بشه

به همه دوستان پیشنهاد می کنم بازی کنید

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Danial2020 گفته است :

خخخخخخخخخخخخخخخخخ نظرت محترمه ها ولی ب نظرم شما رزیدنت اویل باز نیستی گویا 
در ثانی نسخه 4 نسخه HD اومده میتونی از اون لذت ببری

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سلام دوستان بازی رزیدنت اویل نسخه کودکس رو نصب کردم و چند تا سوال دارم راجب بازی که قبل از شروع میخوام بپرسم

1.درجه سختی بازی رو رو چه حدی بزارم؟(دلم هیجان و ترس میخواد در عین حال که یه حس تنفر خاصی هم نسبت به ترس دارم)

2.چرا با وجود 16 گیگ رم و گرافیک 1080ti نمیتونم تمام تنظیمات رو حداکثر ببرم؟ یعنی بازی اینقدر سنگینه که 1080ti تو رزولوشن  2k کم بیاره؟ وقتی همه چی رو تا حداکثر میبرم بازی ازم 12 گیگ v-ram میخواد و من فقط 11 گیگ دارم(جالا جالبه یه سر کوچیکی هم که به داخل بازی زدم گرافیکش چندان آش دهنسوزی نبود)

سلام

1) اگر شما درجه سختیو رو اسون ترینش هم بزاری بازم بازی سخته و باید رو مهماتی ک مصرف میکنی ب شدت مدیریت داشته باشی
2) در مورد تنظیمات گرافیکی هم یک گزینه تکسچر داره ک شما میتونی تا ته ببریش قرمز میشه اما هیچ مشکلی نه برای بازی نه برای گرافیک ایجاد میکنه و میتونی از گرافیک بسیار زیبای بازی لذت ببری

3 اگر شما واقعا میترسی از نظر این بازیو شب انجام نده چون ی حسه روانیه ترسی داری ک اذیت کنندس مخصوصا بعد از ورود مستر ایکس

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز اصلا به اون اخطار توجه نکن الکیه 

من باrx580 8gb تمام تنظیمات گذاشتم فول فول دارم بازی میکنم 

گرافیک شما که 3 برابر گرافیک من قدرتش هست 

لینک به دیدگاه

سلام.

اقا از شاتل لند دانلود نکنید سومین بازی هست ک دانیدم و رفت تو پاچم.

دوباره فردا باید بزارم دانلود.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سلام دوستان بازی رزیدنت اویل نسخه کودکس رو نصب کردم و چند تا سوال دارم راجب بازی که قبل از شروع میخوام بپرسم

1.درجه سختی بازی رو رو چه حدی بزارم؟(دلم هیجان و ترس میخواد در عین حال که یه حس تنفر خاصی هم نسبت به ترس دارم)

2.چرا با وجود 16 گیگ رم و گرافیک 1080ti نمیتونم تمام تنظیمات رو حداکثر ببرم؟ یعنی بازی اینقدر سنگینه که 1080ti تو رزولوشن  2k کم بیاره؟ وقتی همه چی رو تا حداکثر میبرم بازی ازم 12 گیگ v-ram میخواد و من فقط 11 گیگ دارم(جالا جالبه یه سر کوچیکی هم که به داخل بازی زدم گرافیکش چندان آش دهنسوزی نبود)

1- اخرین درجه (محدودیت سیو داری) روند بازی فرقی نمیزاره فقط جون و دمیج و سیو محدود تر میشن

2-میتونید ببرید رو اخرین تنظیمات ارور نمیده بهتون اون حجمم برای کش کردنه اهمیت نداره 

لینک به دیدگاه

من همینقد فهمیدم این بازی ب درد من نمیخوره ! :| خیلی تیر کمه !مث اویل 4 و 5 نیس که یه تیر تو سرش بزنی و با پا بری صورتش.همه رو باید با تیر بزنی ! و تیرم کمه :( 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nightwolf گفته است :

مخصوصا بعد از ورود مستر ایکس

این ترسناک نیست فقط اعصاب خوردکنه 

به نظرم زامبیاش ترسناک ترن تا این یارو

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali.king گفته است :

من همینقد فهمیدم این بازی ب درد من نمیخوره ! :| خیلی تیر کمه !مث اویل 4 و 5 نیس که یه تیر تو سرش بزنی و با پا بری صورتش.همه رو باید با تیر بزنی ! و تیرم کمه :( 

اصن سبک بازی اینه اونایی که مهم نیستن نکشی و در بری اوناییم که پشت پنجرن باید چوب بزاری نیان تو

بعضی جاها تیر  به پا زدن بهتره سرعت راه اومدن زامبیو کم میکنه تا اینکه 10تا تیر تو سرش خالی کنی و بمیره

بیشتر مدیریت منابع توش مهمه گیم پلی بازی بشدت با 4و5و6 و7 فرق داره

لینک به دیدگاه

سلام من بتا رو بازی کردم گرافیک 460 چهار گیگ ، گذاشتم رو گرافیک اخر ، بازی کردم مشکل نداشت یه دو جا نیم ثانیه تیک زد همین ، وگر نه عالی بود ، نسخه اصلی رو نصب کردم منتظر زیرنویس فارسی هستم بیاد ، بعد شروع کنم انشالله

لینک به دیدگاه

من تا حالا 5 بار رفتم تا اخرش عالیه

ولی نسخه سال 98 ی چیز دیگه بود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، memex گفته است :

این ترسناک نیست فقط اعصاب خوردکنه 

به نظرم زامبیاش ترسناک ترن تا این یارو

صدا پاش منو یادته نمسیس میندازه و چون اون زمان از این نمسیس خیلی میترسیدم تاثیر میزاره روم خخ

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال این بازی حالت co-op   داره یانه ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان قفل اون پیانو که رمز 3 حرفی داره چطوری باز میشه

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال دیگه تو تنظیمات بخش صدا موزیک بازی روی remake بزارم یا orginal?

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ali.king گفته است :

اتفاقا دغدقه ی تیر چیزیه که یک بازی ترس و بقا رو میسازه .

قبول دارم تنها  و بزرگترین ضعفش  نداشتن استلث بود.

ثانیا شما هر زامبی که میبینی که نباید تمومش کنی . باید ازش رد بشی به غیر از لیکر ها که اونا دیگه باید تموشون کنی .

اگر میشه از کنار زامبی گذشت دست خدا بدش و برو 😁

تو پلیس استیشن قسمت شرقش که دفتره هم بود که بیشترین زامبی اونجا بود فکر کنم 4تاش رو بیشتر نکشتم .

داخل پلیس استیشن حتما تکه چوبها همراهتون باشه هر وقت دیدید زامبی ای داره از پنجره وارد میشه بدوید و با تکه چوب جلوش رو بگیرید 

اگر زامبیم زدی افتاد رو زمین یادت باشه حتما با چاقو تمومش کنی که بعدا نبینی دوباره جلوته .من داخل آخرش که باید داخل یه اتاق چرخ دنده بزرگه و بلو هرب و راند آتشین  رو برمیداشتی و اتاق بغلیشم یک شی الکترونیک و چاقو بود همشو گرفتم داخل اتاقم دوتا زامبی بود دادمشون دست خدا و رفتم 😁

یادتون باشه سلامتی مهمتر از مهماته . تا جایی که ممکنه مهمات خرج کنید  ولی سلامتی رو از دست ندید .

برگه ها رو حتما بخونید که کلید بازی توشونه 

Hip Punch رو حتما بگیرید که فضای اینونوریتون بیشتر بشه (یکیش داخل safe وست آفیس . یکی دیگرشم داخل safety deposite room و دیگرشیم وقتیه که از راه میانبر فرار میکنید توی اون اتاق کنترله . یکی دیگشم توی لابراتوریه هنگامی که داخل یه اتاق باریک و تاریک جعبه برق murf رو روشن میکنید .که بعدا بهش میرسید . داخل ران اولین .

این توصیه ها برای هر گیمری که میخواد این بازی رو کنه .

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

دوستان قفل اون پیانو که رمز 3 حرفی داره چطوری باز میشه

اون پیانو نیستش میز کار لیانه . تو برگه نوشته بود حروف اول اسمای همکارا که میتونی اسماشونو روی پلاک روی میزشون بخونی .

MRG و NED 

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

درود

دوستانی که این بازی دانلود کردن و مشکلی نداشتن ، لطفا لینکش بزارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

درود

از دانلودها بگیر خودم کودکس گرفتم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

درود

Dl fox

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قسمت 2nd run به نظرم اصلا خوب کار نکردن چون قسمت جدیدی به بازی اضافه نشده و فقط جای آیتم ها عوض شده و یه دونه باس آخر طبق نسخه اصلی

تو نسخه اصلی قسمت دوم اواخر قسمتهای جدید به بازی اضافه میشد و مثلا اگر در حالت معمولی با کلیر میرفتی لیون قطار راه مینداخت و وظیف کشتن mrx چنگال دارو باس آخر به عهده شروع کننده 2nd run بود و بالعکس  که در این سری هیچ فرقی نمیکنه با کدوم یکی از کاراکتر بازیو شروع کنی همه چی مثل قسمت معمولی میشه ، حتی خفاشهای قرمز تو قسمت 2nd run هم سیاه میشدن و جون سختر و وحشیتر

حتی یه در آهنی 3 چراغه بود که باید 2 چراغشو در حالت معمولی مثلا با لیون روشن میکردی که تو قسمت دوم کلیر بتونه چراغ سوم در و روشن کنه و بتونه واردش بشه

حتی لحظه مرگ ada هم فرق میکرد تو قسمت اول از روی پل پرت میشد (مثل همین ریمیک) اما در نسخه دوم روی پل از شدت خونریزی جون میداد یه آهنگ مخصوص اون صحنه هم پخش میکرد که واقعا دل سوز و آدم بعضا فقط واسه آهنگ اون صحنه و فریاد لیون بازی میکرد کلیر هم وظیفه حمل شری از داخل اتاقی که شری اونجا خوابیده بود (زمانی که مریض بود ) به لیون میدادفعلا همینا یاد اومد اگه حوصله باشه نسخه اصلی دانلود و بازی میکنم

به نظرم تنها ایراد بازی همینا بود به غیر از اون خیلی خوب کار کردن

در 10 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام من بتا رو بازی کردم گرافیک 460 چهار گیگ ، گذاشتم رو گرافیک اخر ، بازی کردم مشکل نداشت یه دو جا نیم ثانیه تیک زد همین ، وگر نه عالی بود ، نسخه اصلی رو نصب کردم منتظر زیرنویس فارسی هستم بیاد ، بعد شروع کنم انشالله

بازی چندان دیالوگ خاصی نداره که زیرنویس فارسی بشه چهار تا کلمه حرف میزنن و خودم که زبان ضعیفی دارم میفهمم چی میگن

بهتره بازیو شروع کنی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

قسمت 2nd run به نظرم اصلا خوب کار نکردن چون قسمت جدیدی به بازی اضافه نشده و فقط جای آیتم ها عوض شده و یه دونه باس آخر طبق نسخه اصلی

تو نسخه اصلی قسمت دوم اواخر قسمتهای جدید به بازی اضافه میشد و مثلا اگر در حالت معمولی با کلیر میرفتی لیون قطار راه مینداخت و وظیف کشتن mrx چنگال دارو باس آخر به عهده شروع کننده 2nd run بود و بالعکس  که در این سری هیچ فرقی نمیکنه با کدوم یکی از کاراکتر بازیو شروع کنی همه چی مثل قسمت معمولی میشه ، حتی خفاشهای قرمز تو قسمت 2nd run هم سیاه میشدن و جون سختر و وحشیتر

حتی یه در آهنی 3 چراغه بود که باید 2 چراغشو در حالت معمولی مثلا با لیون روشن میکردی که تو قسمت دوم کلیر بتونه چراغ سوم در و روشن کنه و بتونه واردش بشه

حتی لحظه مرگ ada هم فرق میکرد تو قسمت اول از روی پل پرت میشد (مثل همین ریمیک) اما در نسخه دوم روی پل از شدت خونریزی جون میداد یه آهنگ مخصوص اون صحنه هم پخش میکرد که واقعا دل سوز و آدم بعضا فقط واسه آهنگ اون صحنه و فریاد لیون بازی میکرد کلیر هم وظیفه حمل شری از داخل اتاقی که شری اونجا خوابیده بود (زمانی که مریض بود ) به لیون میدادفعلا همینا یاد اومد اگه حوصله باشه نسخه اصلی دانلود و بازی میکنم

به نظرم تنها ایراد بازی همینا بود به غیر از اون خیلی خوب کار کردن

بازی چندان دیالوگ خاصی نداره که زیرنویس فارسی بشه چهار تا کلمه حرف میزنن و خودم که زبان ضعیفی دارم میفهمم چی میگن

بهتره بازیو شروع کنی

اصلا اون دارک سایدر زیرنویس شده بود فابریک ، سطح توقع و رو برده بالا 🌹

عزیزی انشاالله شروع می کنم امروز دیگه ، اون‌دیالوگ معمولی رو مشکلی نیست ، از حالت چهره اش تشخیص می دم انشاالله 😉

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...