رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان سعی کنید فقط از خود استیم دانلود کنید.من اشتباهی کردم و از بک اپهایی که سایتا واسه دانلود گذاشتن رو دانلود کردم و استیم اصلا نمیشناستشون -کاش از استیم میگرفتم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 11 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

دوستان سعی کنید فقط از خود استیم دانلود کنید.من اشتباهی کردم و از بک اپهایی که سایتا واسه دانلود گذاشتن رو دانلود کردم و استیم اصلا نمیشناستشون -کاش از استیم میگرفتم.

سلام خدمت دوست عزیزم

من حدس میزدم چنین مشکلی باشه و لینک های بازی رو به شاتل لند انتقال دادم که دقیقا همین مشکل در زمان ریستور دیتا پیش اومد، در نهایت از خود استیم دانلودش کردم که امروز میرم ببینم چطوره :D

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

من حدس میزدم چنین مشکلی باشه و لینک های بازی رو به شاتل لند انتقال دادم که دقیقا همین مشکل در زمان ریستور دیتا پیش اومد، در نهایت از خود استیم دانلودش کردم که امروز میرم ببینم چطوره :D

من یه راه حل براش دارم،امیدوارم فقط بتونید متوجه شید

استیم به این صورته که مثلا اگر در رایور Dدر فولدر استیم  1بازی رو بشناسه بقیه بازی ها هم خود به خود شناخته میشن !

وقتی یه بازی جدید می خوای بشناسونید اول یه بازی کم حجم 100مگ رو پیدا کنید برای دانلود یه درایو دیگه انتخاب کنید،تا نصف از استیم دانلود کنید،دیتا بازی مورد نظرتون رو بریزید،از استیم خارج بشید دوباره وارد بشید بزارید بازی 100مگ دانلود شه از استیم دوباره خارج و بعد وارد بشید میبیند دیتا اون بازی که قرار بود شناخته بشه خودش اتوماتیک شناخته شده است !

من وقتی ویندوز عوض میکنم توی درایو های دیگه 10 تا بازی دارم برای شناسوندن هر کدوم یه بازی 100مگی دانلود میکنم وقتی دانلودش تموم بشه میبینم تمام بازی هام خودشون شناسایی میشن

فرقش اینه وقتی خود بخوای جدا جدا بشناسونی استیم قاطی میکنه !

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من یه راه حل براش دارم،امیدوارم فقط بتونید متوجه شید

استیم به این صورته که مثلا اگر در رایور Dدر فولدر استیم  1بازی رو بشناسه بقیه بازی ها هم خود به خود شناخته میشن !

وقتی یه بازی جدید می خوای بشناسونید اول یه بازی کم حجم 100مگ رو پیدا کنید برای دانلود یه درایو دیگه انتخاب کنید،تا نصف از استیم دانلود کنید،دیتا بازی مورد نظرتون رو بریزید،از استیم خارج بشید دوباره وارد بشید بزارید بازی 100مگ دانلود شه از استیم دوباره خارج و بعد وارد بشید میبیند دیتا اون بازی که قرار بود شناخته بشه خودش اتوماتیک شناخته شده است !

من وقتی ویندوز عوض میکنم توی درایو های دیگه 10 تا بازی دارم برای شناسوندن هر کدوم یه بازی 100مگی دانلود میکنم وقتی دانلودش تموم بشه میبینم تمام بازی هام خودشون شناسایی میشن

فرقش اینه وقتی خود بخوای جدا جدا بشناسونی استیم قاطی میکنه !

سلام خدمت دوست عزیزم :x

دقیقا فکر میکنم مشکلم همین باشه که عرض کردید، چون قبلا چنین موردی رو دیده بودم البته خودم این مشکل برام پیش نیومده بود چون بازی Dota 2 رو مستقیم از خود استیم گرفته بودم بعد ها برای بک آپ هایی که ریستور میکردم مشکلی پیش نمیومد. اما چون اخیرا ویندوز سیستم رو عوض کردم و استیم هم دیگه نصب نکردم فکر نمیکردم به چنین مشکلی بخورم. فکر کنم الان هم با دانلود شدن Resident Evil 2 One Shot دیگه مشکل بک آپ برای بازی های بعدی حل بشه :D

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

چاکرم

یعنی من انقدر ذوق داشتم این بازیو اجرا کنم که نگوو.شب گذاشتم دانلود با خیال راحت صب پاشدم زدم نصب شه انگار خنجر فرو کردن بهم..هیچی دیگه موند باز شب بزنم از خود استیم بگیرم این سلطان رو اجرا کنم

------------------

کسایی که فکر میکنن سیستم خیلی شاخی میخاد با سیستمای ضعیف هم میاد با 1030 هم اجرا میشه

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

خیلی vram می خواد ولی بازی گرافیک خیلی خوبی داره ولی صد حیف حتی با ترینرم خیلی کوتاه(البته خب دمو دیگه)

لینک به دیدگاه

آقا این چه وضعی بود، خیلی زود تموم شد :D

من تازه داشتم گشت و گذار رو شروع میکردم این Lieutenant ـه گفت بیا کارت دارم، میخوام یه چیزی نشونت بدم خیلی مهم ـه، منم تازه داشتم میگشتم دنبال سومین سکه برای باز کردن این Secret Passage ـه - گفتم برم ببینم چی میگه حرف حسابش چیه نکنه داره زامبی میشه دیگه :D یهو دیدم دمو تموم شد!

در کل تجربه خیلی خوبی بود، هرچند که با ترینر بازی کردم و در کل 42 دقیقه شد. اما، فکر نمیکنم اگر هم بیشتر بازی میکردم راهی داشت که سومین سکه رو برای باز کردن اون Secret Passage پیدا میکردم، یه جایی هم توی Weapons Locker Room یه چنتا کلید از صفحه کلید کمد ها گم شده بود که نگشتم دنبالشون، توی کمد ها چیز زیاد جالی ندیدم. یه چنتا اسکرین شات هم در ابتدا گرفتم که البته چیز جالب و همچین هنری ای نشد :D

در مورد تنظیمات گرافیکی هم برای تست روی Max Prests گذاشتم که به راحتی با 60 فریم اجرا میشد اما چون توی تنظیمات Afterburner مقدار VRAM رو غیرفعال کرده بوده متوجه نشدم چقدر از حافظه گرافیک مصرف میشه، ولی باز هم ترجیح دادم روی همون Recommended بازی کنم.

re2_2019_01_12_20_08_34_543.thumb.jpg.e8766e6e93078ff58d0b4501a5df4909.jpgre2_2019_01_12_20_08_38_877.thumb.jpg.5fd13bd31f164b4f869e893d7c74b654.jpgre2_2019_01_12_20_08_43_677.thumb.jpg.924e0b4d0a9bc43580b94d2e9ab8918c.jpgre2_2019_01_12_20_30_09_059.thumb.jpg.e5dc320f6ac1967cf5d34160f9be4264.jpg

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ruby گفته است :

من تازه داشتم گشت و گذار رو شروع میکردم این Lieutenant ـه گفت بیا کارت دارم، میخوام یه چیزی نشونت بدم خیلی مهم ـه، منم تازه داشتم میگشتم دنبال سومین سکه برای باز کردن این Secret Passage ـه - گفتم برم ببینم چی میگه حرف حسابش چیه نکنه داره زامبی میشه دیگه :D یهو دیدم دمو تموم شد!

در کل تجربه خیلی خوبی بود، هرچند که با ترینر بازی کردم و در کل 42 دقیقه شد. اما، فکر نمیکنم اگر هم بیشتر بازی میکردم راهی داشت که سومین سکه رو برای باز کردن اون Secret Passage پیدا میکردم، یه جایی هم توی Weapons Locker Room یه چنتا کلید از صفحه کلید کمد ها گم شده بود که نگشتم دنبالشون، توی کمد ها چیز زیاد جالی ندیدم. یه چنتا اسکرین شات هم در ابتدا گرفتم که البته چیز جالب و همچین هنری ای نشد :D

در مورد تنظیمات گرافیکی هم برای تست روی Max Prests گذاشتم که به راحتی با 60 فریم اجرا میشد اما چون توی تنظیمات Afterburner مقدار VRAM رو غیرفعال کرده بوده متوجه نشدم چقدر از حافظه گرافیک مصرف میشه، ولی باز هم ترجیح دادم روی همون Recommended بازی کنم.

re2_2019_01_12_20_08_34_543.thumb.jpg.e8766e6e93078ff58d0b4501a5df4909.jpgre2_2019_01_12_20_08_38_877.thumb.jpg.5fd13bd31f164b4f869e893d7c74b654.jpgre2_2019_01_12_20_08_43_677.thumb.jpg.924e0b4d0a9bc43580b94d2e9ab8918c.jpgre2_2019_01_12_20_30_09_059.thumb.jpg.e5dc320f6ac1967cf5d34160f9be4264.jpg

بسیار عالی،من دو تا مدالیون رو گرفتم الان یوتیوب دیدم تحت هیچ شرایطی نمیشه مدالیون سوم رو گرفت،مدالیون سوم طبقه ی بالاست پشت در هم یه C4گذاشتن کاریش نمیشه کارد

تو کلیپی که من آپلود کردم 35 فریم گرفتم چون image qualityروی 120 بود !کار این آپشن نمایش رزولوشین بالاتر روی 1080 هست ! مثل همون DSRانویدیا بهتره برای رزولوشین 1080روی همون 100باشه

من با کارت 1060به راحتی روی 110 image qualityبازی کردم

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

آقایون این بازی (غیر دموش) با این سیستمی که انشالله میخوام بخرم اجرا میشه؟ 

Ryzen3 2200g

Ram 8gb

Gpu rx560 

با چند فریم؟ چه کیفیتی؟ چه رزولوشنی؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amirmohammadz گفته است :

آقایون این بازی (غیر دموش) با این سیستمی که انشالله میخوام بخرم اجرا میشه؟ 

Ryzen3 2200g

Ram 8gb

Gpu rx560  

با چند فریم؟ چه کیفیتی؟ چه رزولوشنی؟

هیچ فرقی بین دمو و نسخه اصلیش نیست اینم کات شده ی نسخه اصلیه،نباید هیچ مشکلی رو HIGHبا رزولوشین 1080داشته باشه

اتفاقا یه نفر با همین سیستم شما ویدئو از این بازی اپلود کرده

https://www.youtube.com/watch?v=Rq0sEREm9gQ

47کمترین فریم،و بالاترین75فریم

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

هیچ فرقی بین دمو و نسخه اصلیش نیست اینم کارت شده ی نسخه اصلیه،نباید هیچ مشکلی رو HIGHبا رزولوشین 1080داشته باشه

اتفاقا یه نفر با همین سیستم شما ویدئو از این بازی اپلود کرده

https://www.youtube.com/watch?v=Rq0sEREm9gQ

47کمترین فریم،و بالاترین75فریم

خیلی ممنونم از شما :) (تازه i5 3570 از Ryzen 2200g ضعیف تره! :D

پست اصلی تون + پستی که نقل کردم لایک شد. 

اگه زحمتی نیست در تاپیک زیر شرکت کنید 

خریدم قطعی شده فقط مونده اگه نکته ای هست یا... دوستان بفرمایند :)

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بسیار عالی،من دو تا مدالیون رو گرفتم الان یوتیوب دیدم تحت هیچ شرایطی نمیشه مدالیون سوم رو گرفتم،مدالیون سوم طبقه ی بالاست پشت در هم یه C4گذاشتن کاریش نمیشه کارد

تو کلیپی که من آپلود کردم 35 فریم گرفتم چون image qualityروی 120 بود !کار این آپشن نمایش رزولوشین بالاتر روی 1080 هست ! مثل همون DSRانویدیا بهتره برای رزولوشین 1080روی همون 100باشه

من با کارت 1060به راحتی روی 110 image qualityبازی کردم

سلام مجدد خدمت شما

دقیقا مشکل همینه منم رفتم سرچ کردم و دیدم بیشتر از 2 تا رو نمیشه پیدا کرد چون مربوط به میشه به داستان اصلی بازی و فرار از ایستگاه پلیس :D متاسفانه من نتونستم ویدیو تهیه کنم، البته با Bandicam داشتم میگرفتم که اصلا حواسم نبود Register نرم افزار پریده بود و فقط 1-2 ویدیو 10 دقیقه ای گرفت از اوایل بازی که هیچ چیز خاصی نبود فقط داشتم میگشتم برا خودم :D و نکته دیگه اینکه تنظیمات ویدیو کپچر روی Max Quality بود که لطف کردن همون 10 دقیقه شد 10 گیگ!

اون Image Quality دقیقا یه چیزی مثل همون Resolution Scaling توی Resident Evil 7 ـه، که البته اون یه مقیاس بین 1 تا 2 رو در بر میگرفت. در واقعا این باید همون Super-sampling باشه که باعث میشه تصویر توی رزولوشن بالاتر رندر بشه و به اندازه رزولوشن خروجی شما Down-scale بشه. در واقع بنظرم توی خروجی 1080 بالاتر رفتن از همون 1.0 یا 100 حرکت زیاد جالبی نیست :D الان این 110 شما میشه یه چیزی مایه های1.1 * 1080p و بعد به روزلوشن خروجی شما که 1080p باشه دان اسکیل میشه تا بتونه خروجی تصویر شما رو fill کنه.

قاعدتا هرچی که این اسکیل بره بالاتر فریم دهی نسبت به خروجی ما که 1080p هست هم کمتر میشه، من با Max Prest هم که تست کردم و Image Quality 100 راحت 60 فریم رو میگرفتم، اما بازم به همون Recommended Prest بسنده کردم.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام مجدد خدمت شما

دقیقا مشکل همینه منم رفتم سرچ کردم و دیدم بیشتر از 2 تا رو نمیشه پیدا کرد چون مربوط به میشه به داستان اصلی بازی و فرار از ایستگاه پلیس :D متاسفانه من نتونستم ویدیو تهیه کنم، البته با Bandicam داشتم میگرفتم که اصلا حواسم نبود Register نرم افزار پریده بود و فقط 1-2 ویدیو 10 دقیقه ای گرفت از اوایل بازی که هیچ چیز خاصی نبود فقط داشتم میگشتم برا خودم :D و نکته دیگه اینکه تنظیمات ویدیو کپچر روی Max Quality بود که لطف کردن همون 10 دقیقه شد 10 گیگ!

اون Image Quality دقیقا یه چیزی مثل همون Resolution Scaling توی Resident Evil 7 ـه، که البته اون یه مقیاس بین 1 تا 2 رو در بر میگرفت. در واقعا این باید همون Super-sampling باشه که باعث میشه تصویر توی رزولوشن بالاتر رندر بشه و به اندازه رزولوشن خروجی شما Down-scale بشه. در واقع بنظرم توی خروجی 1080 بالاتر رفتن از همون 1.0 یا 100 حرکت زیاد جالبی نیست :D الان این 110 شما میشه یه چیزی مایه های1.1 * 1080p و بعد به روزلوشن خروجی شما که 1080p باشه دان اسکیل میشه تا بتونه خروجی تصویر شما رو fill کنه.

قاعدتا هرچی که این اسکیل بره بالاتر فریم دهی نسبت به خروجی ما که 1080p هست هم کمتر میشه، من با Max Prest هم که تست کردم و Image Quality 100 راحت 60 فریم رو میگرفتم، اما بازم به همون Recommended Prest بسنده کردم.

من تا 150که بردمش بالا همه چیز خیلی واضح به نظر میرسید بعد اومدم رو100دقیقا اینطوری شدم?

ترکیب رنگ بازی زیاد جالب نیست این یه بار دیگه می خوام با reshade برم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ruby گفته است :

به به مخضوصا ای عکس اخری این بازگشت به ریشه هاست این برای امثال من ساختن که بعد نسخه سه رزیدنت اویلی ندیدیم انصافا دمتون گرم عشق کردم

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

خواهش میکنم لطف دارید?

FULLHD | بنچمارک Resident Evil 2 Remake

https://www.aparat.com/v/0OTni

حتما بازی رو دانلود کنید فوق العاده عالی جو خیلی سنگین و گیرایی داره

عالی

لینک به دیدگاه

New توی این ویدئو درها قفل شده و پازل هایی که تو دمو حل نمیشند رو با هک کردن حلش میکنن،توسط چیت انجین آیتم های مربوط به این بخش از بازی هک شده

https://www.aparat.com/v/n9j6m

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

New توی این ویدئو درها قفل شده و پازل هایی که تو دمو حل نمیشند رو با هک کردن حلش میکنن،توسط چیت انجین آیتم های مربوط به این بخش از بازی هک شده

https://www.aparat.com/v/n9j6m

????

دهنشون سرویس

بنده خدا کپ کام  شانس اورد فقط 7 گیگ بازیو گذاشته واس دمو

لینک به دیدگاه

این ویدیو هم در نوع خودش جالبه دوستان

یه سری باگ ها و بعضا ویژگی های بازی رو به نمایش میگذاره - حتی شاید چیزی بوده که توی ذهن خودمون هم بوده ولی تستش نکردیم :D

https://www.aparat.com/v/DUO0V

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز منم نصب کردم یه گشت و گذاری زدم اگه نسخه اصلی بازی کرده باشید خیلی چیزها اشنا میان حتی زامبی  نشسته تو اتاق گاو صندوق ، زامبیهای پشت پنجره و ...  که کلید و برداشتم وقتم تموم شد تازه داشتم گشت و گذار میکردم یه کم وقتم سر قفلها هدر شد ، بعدا حوصله کنم بازم گشت و گذاری میزنم

آخر سر هم مینی گیم اگه اشتباه نکنم اسم کاراکترش هانگ بود و اونیکی که شبیه یخچاله توفو

با هانگ اون موقع رنک a داشتم اما با توفو نمیشد تموم کرد چون فقط یه دونه چاقو داشت اونم چاقوی اون زمان که ضعیف بود ! 

خلاصه دست کپکام درد نکنه خاطره ها زنده شد (جوانی یادت بخیر :D) نسخه اصلیو بالای 60 بار بازی کرده بودم اگه امکانشو داشتم حتما خرید میکردم اما حیف ... !

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Ruby گفته است :

این ویدیو هم در نوع خودش جالبه دوستان

یه سری باگ ها و بعضا ویژگی های بازی رو به نمایش میگذاره - حتی شاید چیزی بوده که توی ذهن خودمون هم بوده ولی تستش نکردیم :D

https://www.aparat.com/v/DUO0V

مرسی.واقها پدر دمو رو دراوردن برادران سلحشور.میگم اینجور که این بازی طرفدار داره بنظر همون اوایل کرکش کنن بره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

امروز منم نصب کردم یه گشت و گذاری زدم اگه نسخه اصلی بازی کرده باشید خیلی چیزها اشنا میان حتی زامبی  نشسته تو اتاق گاو صندوق ، زامبیهای پشت پنجره و ...  که کلید و برداشتم وقتم تموم شد تازه داشتم گشت و گذار میکردم یه کم وقتم سر قفلها هدر شد ، بعدا حوصله کنم بازم گشت و گذاری میزنم

آخر سر هم مینی گیم اگه اشتباه نکنم اسم کاراکترش هانگ بود و اونیکی که شبیه یخچاله توفو

با هانگ اون موقع رنک a داشتم اما با توفو نمیشد تموم کرد چون فقط یه دونه چاقو داشت اونم چاقوی اون زمان که ضعیف بود ! 

خلاصه دست کپکام درد نکنه خاطره ها زنده شد (جوانی یادت بخیر :D) نسخه اصلیو بالای 60 بار بازی کرده بودم اگه امکانشو داشتم حتما خرید میکردم اما حیف ... !

سلام حسن جان

هر دوی این حالت ها یعنی The Fourth Survivor و The Tofu Survivor دوباره به بازی برگشتن و فکر میکنم بعد از اتمام بازی این حالت ها هم آزاد بشن :D

لینک به دیدگاه

Resident Evil 2 برای اولین بار ما را با تجربه ای کلاسیک در سال 2019 همراه خواهد کرد

Resident-Evil-2-Remake-Claire-2060x1063.thumb.jpg.c7a749c2cd07daa92ccf08a4f840e8dc.jpg

نقل قول

در حالی که Resident Evil 2 به بازیکان اجازه تجربه دوباره یک عنوان کلاسیک و نوستالژی را می دهد، هنوز هم برای گذراندن بخش هایی از آن که موفق به تجربه ـش نشده بودیم هیجان زده هستیم.

حتی با وجود ترس فراوان از زامبی های نفرت انگیز و صحنه های دلخراش، بدون شک Resident Evil از کودکی تا کنون یکی از فرنچایز های مورد علاقه ما بوده است. هنوز هم زمانی را به یاد داریم که نسخه های اولیه این مجموعه جذاب را از کلوپ محله کرایه می کردیم، سریعا بازی را اجرا می کردیم و بعد از مواجهه با اولین زامبی به قدری از ترس می لرزیدیم که حتی جرات ادامه دادن بازی را هم نداشتیم.

طی این سال ها فرنچایز Resident Evil افت و خیز های زیادی را تجربه کرد و رفته رفته از ژانر ترس / بقا به سمت المان های اکشن سوق پیدا کرد، همه ما این موارد را قبول داریم، اما باز هم آن ترس ناخوشایند ریسمانی بود که ما را به این فرنچایز دوست داشتنی گره می زد. همین ترس تنها نقطه قوتی بود که همیشه به ما اجازه می داد بیشتر عناوین این مجموعه را تجربه کنیم، حتی اگر اکنون آن ترسی که در زمان اولین تجربه Resident Evil ـمان داشتیم، ریخته باشد. هرچند، زمانی که یک نسخه بازی خوب مثل Resident Evil 4 را تجربه کنید و سپس از کم و کاستی آن المان های ترسناک دوست داشتنی در عنوانی چون Resident Evil 6 رنج ببرید خلاء بزرگی از کل زمانی که به تجربه نسخه های پیشین این عنوان مثل؛ Resident Evil 3، Resident Evil: Code Veronica و قطعا Resident Evil 2 داشته اید، در وجودتان ایجاد می شود.

residentEvil-2-1.thumb.jpg.6a26d3103c3cbfa9ad2f408c291d55a5.jpg

نقل قول

زمانی که یک نسخه بازی خوب مثل Resident Evil 4 را تجربه کنید و سپس از کم و کاستی آن المان های ترسناک دوست داشتنی در عنوانی چون Resident Evil 6 رنج ببرید خلاء بزرگی از کل زمانی که به تجربه نسخه های پیشین این عنوان مثل؛ Resident Evil 3، Resident Evil: Code Veronica و قطعا Resident Evil 2 داشته اید، در وجودتان ایجاد می شود.

بنا به دلایلی، خیلی از ما موفق به تجربه عناوین قدیمی این فرنچایز نشدیم. در این زمینه می توانیم بزرگترین مقصر را "کنترل سخت" منفور نسخه های قدیمی مجموعه Resident Evil بدانیم که واقعا اگر الان بخواهیم به آن زمان نسخه های اصلی بازی برگردیم تجربه ای ناخوشایند را برایمان رقم می زند، اما با عرضه نسخه بازسازی شده کامل بازی Resident Evil 2 و الان که اوج دوران رایانه های شخصی و کنسول های بازی است، قطعا به شخصه خوشحالم که می توانم آن خلا ایجاد شده در وجودم را به همراه یکی از بهترین نسخه های این سری پر کنم.

و همین امر مطمئناً برای خیلی از ما ها دلیلی بود که در مورد روند توسعه و ساخت این بازی بیشتر کنجکاو شویم و از زمان اولین معرفی در کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 آن را دنبال کنیم. یکی از بزرگترین بخش های هاله هایپی که این بازی را در بر گرفته، طبیعتاً حس نوستالژی عنوان کلاسیک Resident Evil 2 می باشد، که بدون هیچ شکی در تاریخ صنعت بازی های ویدیویی به عنوان یکی از بهترین های این مجموعه یاد شده است.

RE2_gamescom_08.thumb.jpg.49436ac3f230add4f4e91aa09241a37f.jpg

نقل قول

چیزی که بیشتر از همه انتظار آن را می کشیم، این است که Resident Evil 2 قرار است به ریشه های اصلی خود باز گردد.

در حالی که مطمئنم بیشترین هیجان و انتظار طرفداران نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 به تجربه دوباره این عنوان کلاسیک که در واقع می توان گفت مجددا از صفر ساخته شده است می باشد، حس می کنم جزء آن دسته افرادی هستم که این عنوان را برای اولین بار تجربه می کنند، که البته این اصلاً چیز بدی نیست. در حالی که از این نظر نمی توانم آن حس نوستالژی گشت و گذار و زیر و رو کردن Racoon City یا آشنایی کامل با تاریخچه و شخصیت های Resident Evil را داشته باشم، اما باز هم به عنوان یک تازه کار در این نسخه به آن خیلی امیدوار هستم.

جدا از تاریکی، جلوه های ترسناک و المان های خشونتی که بنظر می رسد تمام راه را در بر گرفته اند، چیزی که بیشتر از همه انتظار آن را می کشیم این است که Resident Evil 2 قرار است به ریشه های اصلی خود باز گردد. فرنچایز Resident Evil طی 10 الی 15 سال گذشته دستخوش تغییرات زیادی شده، با عرضه Resident Evil 4 که بدون شک عنوان مورد علاقه افراد زیادی در تمام این سری است، ساختار های اصلی این بازی تغییرات زیادی کرد و به نوعی از اول باز نویسی شد اما تمام این تغییرات و پیشروی بیشتر به سمت المان های اکشن Resident Evil 5 و در ادامه آن Resident Evil 6 به یکی از بدترین های این مجموعه تبدیل شدند. البته که، در دو سال گذشته نیز شاهد تغییرات بنیادی در بازی Resident Evil 7 بودیم، مخصوصا تغییر دوربین بازی به حالت اول شخص که باعث نا امیدی طرفداران بسیاری شد و فکر می کردیم این فرمول قرار است آینده این سری باشد، اما جدا از تمام این تغییرات نسخه هفتم بازی واقعا همان چیزی بود که طرفداران از سازندگان این مجموعه می خواستند و انتظارش را می کشیدند.

ResidentEvil2-10-1024x576.thumb.jpg.9137e48b94039d70f6760c40768f3d3b.jpg

نقل قول

از زمان منتشر شدن تریلر معرفی بازی در مراسم E3 2018 تا کنون به شخصه به این باور رسیدم که نسخه بازسازی شده این عنوان از نظر ترساندن  و ناراحت کردن بازیکنان به هیچ وجه دست نخواهد کشید.

هر چند که، با گذشت این همه سال، مسیری که مجموعه Resident Evil طی کرده و پیچ و خم زیادی که داستان بازی را در بر گرفته است، می توان Resident Evil 2 را شانسی برای بازگشت به گذشته و ریشه های این مجموعه دانست که واقعا هم با وضعیت فعلی این سری می تواند اتفاق خوبی باشد. مخصوصا اینکه می توانید دوباره چهره های آشنای زیادی را ملاقات کنید. دیدن Leon جوان در لباس یک پلیس تازه کار بعد از این همه سال به عنوان یک مامور ویژه خفن در Resident Evil 4 قطعا لایق یک قدردانی خوب به اندازه باقی قسمت های این مجموعه می باشد. شاید برای خیلی ها Claire شخصیتی باشد که تنها بعد از بازی کردن Resident Evil: Revelations 2 تنها کمی با او آشنایی پیدا کرده باشند، اما درک کردن گذشته او و نقشش در دیگر قسمت های Resident Evil چیزی ـست که خیلی از ما انتظار داریم در Resident Evil 2 با آن روبرو شویم.

اما هر چقدر هم که شانس این را داشته باشیم که با توسط این نسخه از بازی با دیگر نسخه های محبوب آن ارتباط برقرار کنیم، همه ما انتظار داریم که Resident Evil 2 تا می تواند ترسناک باشد، و در حال حاضر کاملا اینطور بنظر می رسد! از زمان منتشر شدن تریلر معرفی بازی در مراسم E3 2018 تا کنون به شخصه به این باور رسیدم که نسخه بازسازی شده این عنوان از نظر ترساندن  و ناراحت کردن بازیکنان به هیچ وجه دست نخواهد کشید. از جلوه های ناخوشایند ترسناک و خشن گرفته، تا محیط های متنوعی که بازیکن باید درون و بیرون Racoon City در آنها گشت و گذار کند، بدون شک منتظر ترسی هستم که Resident Evil 2 قرار است با خود بیاورد، مخصوصا حالا که شاهد بازسازی آن با RE Engine محبوب Capcom هستیم و قرار است جلوه های ترس بیش از پیش بدرخشند.

RE2_Announce_Screen_02.thumb.jpg.bd176f34b627aba835d2fffcc7b71200.jpg

نقل قول

همانقدر که طی این 20 سال عاشق این مجموعه شدیم، حالا انتظار داریم با تجربه دوباره یکی از بهترین هایش چیز هایی جدیدی را هم ببینیم.

با نزدیک شدن هرچه بیشتر به زمان عرضه بازی Resident Evil 2، قطعا انتظارات ما از این بازی نمی تواند بیش از این بالاتر برود. حالا می دانیم که این Resident Evil شاید بیش ازآن چیزی باشد که فکر می کردیم Resident Evil 7 با تمام تلاشش به ما خواهد داد، دقیق همان حس ترس / بقایی که طرفداران این مجموعه زمان زیادی انتظار بازگشتش را می کشیدند. این نکته را هم باید بگویم که با Resident Evil 2 نه تنها می تواند حس ترسمان را در همین اوایل سال 2019 ارضاء کند، بلکه با حضورش می تواند به ما ثابت کند که چرا باید سری Resident Evil را دوست داشته باشیم. همانقدر که طی این 20 سال عاشق این مجموعه شدیم، حالا انتظار داریم با تجربه دوباره یکی از بهترین هایش چیز هایی جدیدی را هم ببینیم.

Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه (5 بهمن) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

لینک به دیدگاه

این بازی  دو روز پیش منتشر شد.حدود 24 گیگ هست.اشتباه نکنم اسم لینکش این بود: RESIDENT EVIL 2 - BIOHAZARD RE2 Deluxe Edition

البته خود لینک رو ندارم فقط دیدم یادداشت کردم. لینکش رو ذخیره نکردم، شرمنده.

ویرایش شده توسط Bahram jamali
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر داداش نقد خوبی بود لذت بردم

دوستان اگه مشکلی با گرافیک پایین نسخه اصلی نداشته باشن پیشنهاد میکنم اونایی که بازی نکردن حتما با شبیه ساز بازی کنن

یکی دیگه از دلایل محبوبیت رزیدنت ایول 2 ، قسمتهای متنوع و زمان طولانیتر بازی نسبت به بقیه بازیهای زمان خودش بود

مثلا مراحل اصلی کلیر و لیون یکی بود اما توی جزئیات فرق داشتن حتی سلاحهای لیون بهتر هم بود و یارش ایدا ، با کلیر حدود 15 الی 20 بیشتر طول میکشید تا بازی تموم بشه اون شری هم نگو یه ذره جلو میرفتی یه جا مینشست باید راه میرفتی ، اگه با لیون میرفتی هارد کلیر باز میکرد با یه باس نسبتا قوی ( و مراحل جدیدتر) و بالعکس ، معمولا هم با خشاب بینهایت بازی میکردیم خشابها هم توی مرده ها سطال آشغال و اینجور چیزا بود

قدرت بدنی لیون واسه سلاحهای قوی زیاد خوب نبود مثلا واسه شاتگان بزرگ وقتی شلیک میکردی 2 متری به عقب پرت میشد اما تو قسمت مینی گیم که کریس هم بود این مشکلو نداشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...