رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، Bahram jamali گفته است :

این بازی  دو روز پیش منتشر شد.حدود 24 گیگ هست.اشتباه نکنم اسم لینکش این بود: RESIDENT EVIL 2 - BIOHAZARD RE2 Deluxe Edition

سلام دوست عزیزم

تاریخ عرضه رسمی بازی 25 ژانویه ـست، هنوز نقد های بازی هم نیومده. نمیدونم دقیقا منظور ـتون از اینکه منتشر شده چیه، یعنی لینک های بازی واسه Pre-download استیم قرار گرفته؟ یا خود بازی واسه کسایی که پیش خرید کردن زود تر در دسترس قرار گرفته؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 2 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام دوست عزیزم

تاریخ عرضه رسمی بازی 25 ژانویه ـست، هنوز نقد های بازی هم نیومده. نمیدونم دقیقا منظور ـتون از اینکه منتشر شده چیه، یعنی لینک های بازی واسه Pre-download استیم قرار گرفته؟ یا خود بازی واسه کسایی که پیش خرید کردن زود تر در دسترس قرار گرفته؟

درسته واسه استیم بود. ممنون.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تشکر داداش نقد خوبی بود لذت بردم

دوستان اگه مشکلی با گرافیک پایین نسخه اصلی نداشته باشن پیشنهاد میکنم اونایی که بازی نکردن حتما با شبیه ساز بازی کنن

یکی دیگه از دلایل محبوبیت رزیدنت ایول 2 ، قسمتهای متنوع و زمان طولانیتر بازی نسبت به بقیه بازیهای زمان خودش بود

مثلا مراحل اصلی کلیر و لیون یکی بود اما توی جزئیات فرق داشتن حتی سلاحهای لیون بهتر هم بود و یارش ایدا ، با کلیر حدود 15 الی 20 بیشتر طول میکشید تا بازی تموم بشه اون شری هم نگو یه ذره جلو میرفتی یه جا مینشست باید راه میرفتی ، اگه با لیون میرفتی هارد کلیر باز میکرد با یه باس نسبتا قوی ( و مراحل جدیدتر) و بالعکس ، معمولا هم با خشاب بینهایت بازی میکردیم خشابها هم توی مرده ها سطال آشغال و اینجور چیزا بود

قدرت بدنی لیون واسه سلاحهای قوی زیاد خوب نبود مثلا واسه شاتگان بزرگ وقتی شلیک میکردی 2 متری به عقب پرت میشد اما تو قسمت مینی گیم که کریس هم بود این مشکلو نداشت

سلام حسن جان

خواهش میکنم صرفا پیش نمایش بود ایشالا خود بازی هم بیاد یه نقد کوچیک درباره ـش مینویسم اگه بشه، متاسفانه من توی زمانی که بازی عرضه شد نتونستم درست حسابی بازیش کنم بخاطر ترسناک بودن و سن کم / ترس از بازی های این ژانر :D یادمه خونه یکی از دوستام میرفتم برادر بزرگ ترش مینشست بازی میکرد ما هم با چند متر فاصله تماشا میکردیم، هیچوقت اون صحنه وارد شدن زامبی به راهروی اداره پلیس از توی پنجره رو یادم نمیره. چند روز پیش که داشتم نسخه دمو رو بازی می کردم و دوباره با اون صحنه مواجه شدم کلی خاطرات واسم زنده شد.

متاسفانه بعد ها هم که سن ـمون بالاتر رفت دیگه هیچوقت فرصت نشدم برم و از اول بازیش کنم. ولی از نسخه چهارم دیگه بیخیال ترس شدم و نشستم پاش...

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Bahram jamali گفته است :

درسته واسه استیم بود. ممنون.

0:

بازی فقط برای Xbox oneپریلودش آماده شده هیچکس نمیتونه بازی کنه

روی استیم پریلود شروع نشده

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

درود

مرسی از مطلب

برای منی که بچگیم با این جور بازی یا فیلما  سپری شده دیگه ترسی وجود نداره ولی یه نوستالژی نابی هست یه حس درونی که میگه این بازی ابهته_عظیمه_پدر بازیاست و ... که وادار به احترام گذاشتن به این بازی میکنه--من این ریمیکه رو بازی کردم خیلی جذاب بود برام بعدا فهمیدم اصلا من نسخه قدیمی و دو رو بازی نکردم ..حتی فکر کنم یکش رو هم بازی نکردم یعنی سه به بعد هرچی نسخه بوده بازی کردم ولی نسخه دو اصلا اشنایی نداشت برام یا که یادم رفته

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

بازی فقط برای Xbox oneپریلودش آماده شده هیچکس نمیتونه بازی کنه

روی استیم پریلود شروع نشده

سلام خدمت دوست عزیزم :x

خودم هم بعد از گفته دوست ـمون رفتم یه سرچی کردم و متوجه همین موضوع شدم.

ممنون واسه اطلاع رسانی دقیق تر :D

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

مرسی از مطلب

برای منی که بچگیم با این جور بازی یا فیلما  سپری شده دیگه ترسی وجود نداره ولی یه نوستالژی نابی هست یه حس درونی که میگه این بازی ابهته_عظیمه_پدر بازیاست و ... که وادار به احترام گذاشتن به این بازی میکنه--من این ریمیکه رو بازی کردم خیلی جذاب بود برام بعدا فهمیدم اصلا من نسخه قدیمی و دو رو بازی نکردم ..حتی فکر کنم یکش رو هم بازی نکردم یعنی سه به بعد هرچی نسخه بوده بازی کردم ولی نسخه دو اصلا اشنایی نداشت برام یا که یادم رفته

خواهش میکنم، امیدوارم با این همه تریلری که Capcom منتشر کرده، امیدوارم که نا امیدمون نکنه چون خودم خیلی بهش امیدوارم :D متاسفانه منم نسخه 2 و 3 رو بازی نکردم، اما میشه گفت بعد ها با تجربه بازی افتضاح Resident Evil: Operation Racoon City تا حدودی با داستان نسخه های دوم و سوم آشنا شدم.

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

خواهش میکنم، امیدوارم با این همه تریلری که Capcom منتشر کرده، امیدوارم که نا امیدمون نکنه چون خودم خیلی بهش امیدوارم :D متاسفانه منم نسخه 2 و 3 رو بازی نکردم، اما میشه گفت بعد ها با تجربه بازی افتضاح Resident Evil: Operation Racoon City تا حدودی با داستان نسخه های دوم و سوم آشنا شدم.

سلام دوسته عزیز

رزیدنت با نسخه 2 و 3 اصلا شد رزیدنت و سره زبون ها افتاد از من میشنوی حتما نسخه 2 3 رو با شبیه ساز بازی کن
اما رزیدنت متاسفانه یا خوشبختانه بعد از رزیدنت اویل 4 بود ک  دچار دگرگونی شد ک از اون سبک سروایو هورور ب اکشن نزدیک شد  ک باعث شد فن های قدیمی ناامید بشن و اما در کنارش فن های جدید بهش اضافه بشن و کاپکوم داشت مسیر اشتباهی رو میرفت ک این فرانچایز رو ب نابودی میکشید مخصوصا اون نسخه انلاین رزیدنت ک اسمشو نمیدونم اما بلاخره ب خودش اومد با ریمیک نسخه صفر و یک رزیدنت بلاخره انتظارات از این فرانجایز براورده شد 
شخصی(خداییش هم نمیشه بازی ک سبک خاص  خودشو داره و خودش سبک ب وجود میاره یهویی تغییر پیدا کنه مثه اینکه بازی استراتژیک رو تبدیل ب اکشن کنی هیچوقت نتیجه نمیده ...!!!)

اوپریشن راکون سیتی داستان نسخه دوم و سوم نیست عزیز فقظ شمارو گذاشته تو راکن سیتی سلاخی کنین زامبیارو و خنده دار ترش اینکه 2000 هزار تا گلوله میزنی ی تایرنت نمیمرد !!! خخخ

اگر میخای  واقعا ب داستان پی ببری بالا هم گفتم واقعا ارزش یک بار تموم کردن رو داره

هد شات کردن سره زامبی ها با شات گان  
صدای استارز و صدای پای نمسیس ک هراس میندازه ب جونت و دستو پاتو گم میکنی یا اینکه یهویی از تو شیشه میزنه میاد بیرون و ...

یا سرد خونه ی نسخه دوم ک خیلی شادی یهویی زامبیا میریزن سرت یا تایرنتی ک تا اخر بازی دنبالته و نمیمیره
و اون شات گان ترکیبی لیون ک میزنه خودش 2 متر میره عقب تیرو کمون کلیر و ....

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

سلام دوسته عزیز

رزیدنت با نسخه 2 و 3 اصلا شد رزیدنت و سره زبون ها افتاد از من میشنوی حتما نسخه 2 3 رو با شبیه ساز بازی کن
اما رزیدنت متاسفانه یا خوشبختانه بعد از رزیدنت اویل 4 بود ک  دچار دگرگونی شد ک از اون سبک سروایو هورور ب اکشن نزدیک شد  ک باعث شد فن های قدیمی ناامید بشن و اما در کنارش فن های جدید بهش اضافه بشن و کاپکوم داشت مسیر اشتباهی رو میرفت ک این فرانچایز رو ب نابودی میکشید مخصوصا اون نسخه انلاین رزیدنت ک اسمشو نمیدونم اما بلاخره ب خودش اومد با ریمیک نسخه صفر و یک رزیدنت بلاخره انتظارات از این فرانجایز براورده شد 
شخصی(خداییش هم نمیشه بازی ک سبک خاص  خودشو داره و خودش سبک ب وجود میاره یهویی تغییر پیدا کنه مثه اینکه بازی استراتژیک رو تبدیل ب اکشن کنی هیچوقت نتیجه نمیده ...!!!)

اوپریشن راکون سیتی داستان نسخه دوم و سوم نیست عزیز فقظ شمارو گذاشته تو راکن سیتی سلاخی کنین زامبیارو و خنده دار ترش اینکه 2000 هزار تا گلوله میزنی ی تایرنت نمیمرد !!! خخخ

اگر میخای  واقعا ب داستان پی ببری بالا هم گفتم واقعا ارزش یک بار تموم کردن رو داره

صدای استارز و صدای پای نمسیس ک هراس میندازه ب جونت و دستو پاتو گم میکنی یا اینکه یهویی از تو شیشه میزنه میاد بیرون و ...

یا سرد خونه ی نسخه دوم ک خیلی شادی یهویی زامبیا میریزن سرت یا تایرنتی ک تا اخر بازی دنبالته و نمیمیره

موافقم

سه که بطن رزیدنته .

لینک به دیدگاه

سلام

گفتم اگر علاقه داشتید اشتراکی بازی کنید ....

??

لینک به دیدگاه

دوستان این بازی یعنی evil2  از داستان نسبتا قوی برخوردار بود و با همون گرافیک پایین و ضعیف اگر اشتباه نکنم تو سال 1998 بازی سال یا جزو بهترینها بود و تو دوتا سناریو ارایه شده بود (دو تا سی دی) سناریو لیون و کلر که میتونستید با سیوهای انتهایی بازی فیس جدید ی رو در سناریو دیگری اجرا کنیم که برای مخاطب تو نوع خودش جالب و قابل توجه بود

من گیم پلیremake رو تو یوتوبه دیدم فوق العاده هست و میتونم بگم تو evil ها تکه.داستان هم درست همونه فرقی نکرده

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، nightwolf گفته است :

سلام دوسته عزیز

اگر قسمت بشه حتما نسخه های قدیمی رو هم بازی میکنم، کاملا باهاتون در مورد تحول سری Resident Evil موافقم، خودم بعد از نسخه چهارم و امید هایی که به نسخه بعدیش داشتم واقعا از Resident Evil 5 نا امید شدم و تقریبا بدون هیچ انگیزه ای تمومش کردم فقط برای اینکه بازیش کرده باشم و واقعا هیچ لذتی نبردم ازش، نسخه ششم رو همون ابتدای بازی بیخیالش شدم و پاکش کردم.

میدونم Operation Racoon City داستان نسخه دوم و سوم نیست اما زمانی که بازی درش جریان داره میشه انتهای نسخه دوم و شروع نسخه سوم بازی که اگر درست یادم باشه جایی از بازی با Leon روبرو می شید که می تونید بهش اجازه بدید از شهر فرار کنه و خودتون هم که نیرو های ویژه Umbrella هستید با این کار تحت تعقیب قرار می گیرید.

باز هم ممنونم از توضیح کامل و عالی ـتون :D

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Ruby گفته است :

اگر قسمت بشه حتما نسخه های قدیمی رو هم بازی میکنم، کاملا باهاتون در مورد تحول سری Resident Evil موافقم، خودم بعد از نسخه چهارم و امید هایی که به نسخه بعدیش داشتم واقعا از Resident Evil 5 نا امید شدم و تقریبا بدون هیچ انگیزه ای تمومش کردم فقط برای اینکه بازیش کرده باشم و واقعا هیچ لذتی نبردم ازش، نسخه ششم رو همون ابتدای بازی بیخیالش شدم و پاکش کردم.

میدونم Operation Racoon City داستان نسخه دوم و سوم نیست اما زمانی که بازی درش جریان داره میشه انتهای نسخه دوم و شروع نسخه سوم بازی که اگر درست یادم باشه جایی از بازی با Leon روبرو می شید که می تونید بهش اجازه بدید از شهر فرار کنه و خودتون هم که نیرو های ویژه Umbrella هستید با این کار تحت تعقیب قرار می گیرید.

باز هم ممنونم از توضیح کامل و عالی ـتون :D

قربونت داداش  ?

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

نقد خوبی بود موفق باشید دوست عزیزم1f337.png2764.png

خواهش میکنم دوست عزیزم :x

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان خسته نباشید

خوب اول بلاخره RESIDENT EVIL 2  که کرک شد دمشون گرم :D

دوم دوستان این اخطار هر بار تو منوی بازی میده برای چیه؟

1.thumb.jpg.6e7b58dd889abce12a34dcbf7e9201bd.jpg

دوم رسیدن گرافیک به 100 درصد مشکلی نداره؟ بقیه چیزها که اوکی داخل بازی هم مشکلی نیست

و تنظیمات گرافیکی چطوره؟چون گرافیک 4 بیشتر ندارم

تشکر دوستان

موفق باشین

2.thumb.jpg.4e1b7b72373647aed51556314acb0965.jpg3.thumb.jpg.2c158f8b8d0cfa83778c06b575389450.jpg4.thumb.jpg.df6071689675ab6fe17f1aae28e9da9a.jpg5.thumb.jpg.08a2c98e97de604ea2f169d8752eafd3.jpg6.thumb.jpg.01bd77a1563da53f31a158ca6f8c7450.jpg7.thumb.jpg.a7628cceddf2351059740ac9e349652f.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اون اخطار مربوط به اتصال به سرور بازی هست که مهم نیست

لینک به دیدگاه

تنظیماتو بذار رو balance خودش بر حسب سخت افزارت تظیم میکنه.

لینک به دیدگاه

درود

ولومتریک لایت رو کم کن با یه گذینه بود یادم نیست فریمت بره بالا .فریم بالاتر بهتر از یکم بالا بودن جزیاته.

لینک به دیدگاه

سلام با اجازه از استارتر عزیز

دوستان من بازی doom رو دیشب نصب کردم وقتی میرم داخل بازی تنظیمات رو میخوام ازopen gl بزارم رو volkan از بازی میپره بیرون و اخطار میده 

ولی رو oGl با تنظیمات حداکثر بدون مشکل بازی میکنم 

مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام برادر ، به سلامتی من نصب مردم‌هنوز احرا نکردم ، فقط دمو رو چند وقت پیش بازی مردم ، مشخصات سیستم رو هم بزار .

حالا فردا وقت شد تنظیمات مثل خودت ، مقدار فریم و مشخصات سیستم رو می نویسم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

دوستان من بازی doom رو دیشب نصب کردم وقتی میرم داخل بازی تنظیمات رو میخوام ازopen gl بزارم رو volkan از بازی میپره بیرون و اخطار میده 

مشکل چیه؟

درود

گرافیکت چیه؟

از ولکان پشتیبانی میکنه اصلا یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

مشکل چیه؟

درایور مخصوص اون زمانو بریز

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

مشکل چیه؟

سلام داش سعید. اقا برا منم اونجور بود. هم فیت گیرل هم سی پی وای تست کردم نمیدونم مشکلش با درایوره یا رایزن یا کلا مشکل از کرک باشه شاید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...