رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

قسمت 2nd run به نظرم اصلا خوب کار نکردن چون قسمت جدیدی به بازی اضافه نشده و فقط جای آیتم ها عوض شده و یه دونه باس آخر طبق نسخه اصلی

تو نسخه اصلی قسمت دوم اواخر قسمتهای جدید به بازی اضافه میشد و مثلا اگر در حالت معمولی با کلیر میرفتی لیون قطار راه مینداخت و وظیف کشتن mrx چنگال دارو باس آخر به عهده شروع کننده 2nd run بود و بالعکس  که در این سری هیچ فرقی نمیکنه با کدوم یکی از کاراکتر بازیو شروع کنی همه چی مثل قسمت معمولی میشه ، حتی خفاشهای قرمز تو قسمت 2nd run هم سیاه میشدن و جون سختر و وحشیتر

حتی یه در آهنی 3 چراغه بود که باید 2 چراغشو در حالت معمولی مثلا با لیون روشن میکردی که تو قسمت دوم کلیر بتونه چراغ سوم در و روشن کنه و بتونه واردش بشه

حتی لحظه مرگ ada هم فرق میکرد تو قسمت اول از روی پل پرت میشد (مثل همین ریمیک) اما در نسخه دوم روی پل از شدت خونریزی جون میداد یه آهنگ مخصوص اون صحنه هم پخش میکرد که واقعا دل سوز و آدم بعضا فقط واسه آهنگ اون صحنه و فریاد لیون بازی میکرد کلیر هم وظیفه حمل شری از داخل اتاقی که شری اونجا خوابیده بود (زمانی که مریض بود ) به لیون میدادفعلا همینا یاد اومد اگه حوصله باشه نسخه اصلی دانلود و بازی میکنم

به نظرم تنها ایراد بازی همینا بود به غیر از اون خیلی خوب کار کردن

بازی چندان دیالوگ خاصی نداره که زیرنویس فارسی بشه چهار تا کلمه حرف میزنن و خودم که زبان ضعیفی دارم میفهمم چی میگن

بهتره بازیو شروع کنی

اگر بازی دیالوگ خاصی نداره پس چرا همه از دساتانش تعریف میکنن؟

بازی که دیالوگ ندار چطوری داستان روایت میکنه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

image.thumb.png.a7518edd2256fb795e429b247d8dca90.png

ماد جدید بازی Resident Evil 2 Remake این امکان را میدهد تا لباسهای موجود در بازی Dino Crisis را به بازی اضافه میکند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

اگر بازی دیالوگ خاصی نداره پس چرا همه از دساتانش تعریف میکنن؟

بازی که دیالوگ ندار چطوری داستان روایت میکنه؟

نسبت به بازیهایی مثل ویچر که اندازه 100 تا فیلم دیالوگ داشت دیالوگ خیلی کمتری داره

داستانش هم چون نسخه بهبود یافته نسخه دوم هستش و یه جورایی حس بقا و ترس در آدم ایجاد میکنه میگن خوبه حالا اویلهای بعد از 4 بیشتر شبیه شوتر بودن تا اویل چون گلوله نسبت به زامبیها میداد و براحتی هدف میگرفتی و میزدی اما الان باید مدیریت کنی ، بقیه اویلها هم یه جورایی از همین داستان پیروی میکنن  مثلا همین دختر کوچیکه شری تو این سری ، توی اویل 6 بزرگ شده و اگه اشتباه نکنم با پسر آلبرت وسکر میگرده و با زامبیها جنگ میکنه 

خلاصه داستانش هم اینه البته اونی که من دریافتم : لیون یه پلیس تازه کاره که برای شروع کارش میره به شهر راکون سیتی ، از این طرف هم کلیر خواهر کریس ردفیلد میاد دنبال برادرش (نمیتونستن یه زنگ بزنن!) تو راه همدیگر رو ملاقات میکنن و متوجه میشن آدمها به زامبیها تبدیل شدن لیون میگه توی ایستگاه پلیس مرکزی راکون سیتی یه جوابی راجب این وضع دارن و ..... (حوصله تایپ نیست)

در 33 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

اصلا اون دارک سایدر زیرنویس شده بود فابریک ، سطح توقع و رو برده بالا 1f339.png

عزیزی انشاالله شروع می کنم امروز دیگه ، اون‌دیالوگ معمولی رو مشکلی نیست ، از حالت چهره اش تشخیص می دم انشاالله 1f609.png

اگه زیرنویس فارسی باشه خوبه اونم مترجم خوب حالا اونم معلوم نیست کی زیرنویس بشه با چه کیفیتی ، چون خودم نسخه اصلیو بازی کردم تو جریان داستانش هستم اگه زبان متوسطی هم داشته باشی براحتی با زیرنویس انگلیسی که نشون میده آدم جریانو میگیره 

نقل قول

من همینقد فهمیدم این بازی ب درد من نمیخوره ! :| خیلی تیر کمه !مث اویل 4 و 5 نیس که یه تیر تو سرش بزنی و با پا بری صورتش.همه رو باید با تیر بزنی ! و تیرم کمه :( 

این وضعیت آیتمهای من در حالت استاندارد (نرمال) 2nd run کلیر قبل از باس آخر قطار که اونم با مینی گان باقی مونده و 4 تا توپ و یه خشاب هفت  تیر تقویت شده مرد

35 مگابایت

http://s8.picofile.com/file/8352322968/re2_2019_02_15_13_40_01_790.avi.html

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

نسبت به بازیهایی مثل ویچر که اندازه 100 تا فیلم دیالوگ داشت دیالوگ خیلی کمتری داره

داستانش هم چون نسخه بهبود یافته نسخه دوم هستش و یه جورایی حس بقا و ترس در آدم ایجاد میکنه میگن خوبه حالا اویلهای بعد از 4 بیشتر شبیه شوتر بودن تا اویل چون گلوله نسبت به زامبیها میداد و براحتی هدف میگرفتی و میزدی اما الان باید مدیریت کنی ، بقیه اویلها هم یه جورایی از همین داستان پیروی میکنن  مثلا همین دختر کوچیکه شری تو این سری ، توی اویل 6 بزرگ شده و اگه اشتباه نکنم با پسر آلبرت وسکر میگرده و با زامبیها جنگ میکنه 

خلاصه داستانش هم اینه البته اونی که من دریافتم : لیون یه پلیس تازه کاره که برای شروع کارش میره به شهر راکون سیتی ، از این طرف هم کلیر خواهر کریس ردفیلد میاد دنبال برادرش (نمیتونستن یه زنگ بزنن!) تو راه همدیگر رو ملاقات میکنن و متوجه میشن آدمها به زامبیها تبدیل شدن لیون میگه توی ایستگاه پلیس مرکزی راکون سیتی یه جوابی راجب این وضع دارن و ..... (حوصله تایپ نیست)

اگه زیرنویس فارسی باشه خوبه اونم مترجم خوب حالا اونم معلوم نیست کی زیرنویس بشه با چه کیفیتی ، چون خودم نسخه اصلیو بازی کردم تو جریان داستانش هستم اگه زبان متوسطی هم داشته باشی براحتی با زیرنویس انگلیسی که نشون میده آدم جریانو میگیره 

این وضعیت آیتمهای من در حالت استاندارد (نرمال) 2nd run کلیر قبل از باس آخر قطار که اونم با مینی گان باقی مونده و 4 تا توپ و یه خشاب هفت  تیر تقویت شده مرد

35 مگابایت

http://s8.picofile.com/file/8352322968/re2_2019_02_15_13_40_01_790.avi.html

🌹

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز برام  حذف طبقه دوم دوباره اتفاق افتاد زمانی که میخواستم برم مگنوم بردارم که گیمو نگه داشتم بعد چند ثانیه ظاهر شد که رفتم مقابل اتاق استارس اتاق محو شد ! بعد چند ثانیه اتاق ظاهر شد اما از درش تو نمیرفت !

واسه کسی تا حالا اتفاق نیوفتاده ؟ با لیون زمانی که کلید سبز و گرفتی و مستر ایکس دنبالته ؟

اینم یه ویدئوی کوتاه : 22 مگ 

http://s9.picofile.com/file/8353040326/re2_2019_02_22_13_40_07_750.avi.html

re2_2019_02_22_13_40_05_000.thumb.jpg.16f5c0bc9e1693e6d9241a7d9d0b1b69.jpg

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

امروز برام  حذف طبقه دوم دوباره اتفاق افتاد زمانی که میخواستم برم مگنوم بردارم که گیمو نگه داشتم بعد چند ثانیه ظاهر شد که رفتم مقابل اتاق استارس اتاق محو شد ! بعد چند ثانیه اتاق ظاهر شد اما از درش تو نمیرفت !

واسه کسی تا حالا اتفاق نیوفتاده ؟ با لیون زمانی که کلید سبز و گرفتی و مستر ایکس دنبالته ؟

اینم یه ویدئوی کوتاه : 22 مگ 

http://s9.picofile.com/file/8353040326/re2_2019_02_22_13_40_07_750.avi.html

!!!

سلام

ویدیو رو به Kotaku ارسال کنید برای هایلایت ریل :D

کرک فیکس کدکس رو آزمودید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

!!!

سلام

ویدیو رو به Kotaku ارسال کنید برای هایلایت ریل :D

کرک فیکس کدکس رو آزمودید ؟

آره قبلا با کرک قبلی اینجوری شد الانم با کرک فیکس !

Kotaku میگه چون نسخه کرکی داری ! :D

البته نفرستادم اگه دوست داشتین بفرستین

لینک به دیدگاه

کسایی که با بیرون رفتن از بازی بعد از چند ثانیه صفحه سیاه در همون ابتدا مواجه هستند نسخه 9 دایرکت اکس رو دانلود کنند و نصب کنند. برای من با همین راه حل مشکل حل شد...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان زیر نویس فارسی بازی رزیدنت اویل 2 که توسط تیم حرفه ای گیم ساب ترجمه شده رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید و از داستان بازی لذت بسیار بیشتری ببرید.

https://gamesub.in/shop/زیرنویس-فارسی-بازی-رزیدنت-اویل-resident-evil-2-remake/#reviews

خودم وقتی نصبش کردم با اینکه قبلش هم دیالوگ هارو متوجه میشدم ولی واقعا خیلی بازی برام قشنگ تر شد زیر نویس هم بسیار روان و بدون مشکل هست.(تست شده با نسخه کرک)

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زیرنویسشم فکر نکنم حرفه ای باشه الان ریختم ولی دمو ها رو نگاه نمیکنم این رئیس پلیسه افتاده دنباله شری : شری در خواست کمک میکنه توی زیرنویس میگه لطفا کسی بیاد ! اومدن لغت به لغت ترجمه کردن در صورتی که باید کلمات تو جمله معنی بده مثلا اونجا بگه لطفا کسی کمکم کنه نه اینکه لطفا کسی بیاد ! فعلا هارد کور میزنم که بتونم S بگیرم دموها و سایر چیزها رو نگاه نمیکنم که تایمم زیاد نشه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

زیرنویسشم فکر نکنم حرفه ای باشه الان ریختم ولی دمو ها رو نگاه نمیکنم این رئیس پلیسه افتاده دنباله شری : شری در خواست کمک میکنه توی زیرنویس میگه لطفا کسی بیاد ! اومدن لغت به لغت ترجمه کردن در صورتی که باید کلمات تو جمله معنی بده مثلا اونجا بگه لطفا کسی کمکم کنه نه اینکه لطفا کسی بیاد ! فعلا هارد کور میزنم که بتونم S بگیرم دموها و سایر چیزها رو نگاه نمیکنم که تایمم زیاد نشه

خیلی باحال

لطفاً کسی بیاد 😂😂😂

ولی بازم خوبه ، کم راه بیافته این قضیه زیرنویس اوکی می شه انشاالله

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سلام دوستان زیر نویس فارسی بازی رزیدنت اویل 2 که توسط تیم حرفه ای گیم ساب ترجمه شده رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید و از داستان بازی لذت بسیار بیشتری ببرید.

https://gamesub.in/shop/زیرنویس-فارسی-بازی-رزیدنت-اویل-resident-evil-2-remake/#reviews

خودم وقتی نصبش کردم با اینکه قبلش هم دیالوگ هارو متوجه میشدم ولی واقعا خیلی بازی برام قشنگ تر شد زیر نویس هم بسیار روان و بدون مشکل هست.(تست شده با نسخه کرک)

به به

ممنون از اطلاع تون

قراب بود دل فاکس هم ترجمه کنه نمی دونم چی شد !

این همون ترجمه هست یا یکی دیگست

لینک به دیدگاه

دوستان وقتی این زیرنویس رو ریختین فقط گزینه زیرنویس رو از منو تنظیمات فعال کنید و تمام!!!

مث من یه ساعت دنبال زبان فارسی نگردید :| (البته تو قسمت توضیحات سایتشون نوشته بودن باید زبان رو به فارسی تغییر بدین در صورتی که نیاز به همچین چیزی نیس)

لینک به دیدگاه

اون زمانی که هر چی بازی میومد دوبله میشد میلیون ها ایراد داشت،مثلا یهو صدا قطع میشد یا اونجایی که باید سوالی حرف بزنن عادی حرف میزدن

الانم هر کس چهارتا لغت یاد بگیره فکر میکنه میتونه زیرنویس کنه خودتون بدون زیرنویس ببینید بهتر متوجه میشید

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

به به

ممنون از اطلاع تون

قراب بود دل فاکس هم ترجمه کنه نمی دونم چی شد !

این همون ترجمه هست یا یکی دیگست

این ترجمه خود تیم گیم ساب هست

تیم گیم ساب یه تیم هست که بازی هارو به طور کاملا حرفه ای ترجمه میکنه ولی البته ترجمه هاش فروشی هستن و بازی های بزرگی مثل witcher یا gta v رو ترجمه کرده اونم به طور کامل(شامل تمام منو ها ، دیالوگ ها ،dlc ماموریت فرعی و اصلی و...)

ولی خوب اتفاقی زیر نویس این بازی رو رایگان گذاشت که گفتم لینکش رو اینجا بزارم شما هم استفاده کنید. و حتی با خرید زیر نویس های پولی بازی دیگه مثل wiTcher ازشون حمایت کنید تا به کارشون با قدرت بیشتری ادامه بدن.

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دوستان وقتی این زیرنویس رو ریختین فقط گزینه زیرنویس رو از منو تنظیمات فعال کنید و تمام!!!

مث من یه ساعت دنبال زبان فارسی نگردید :| (البته تو قسمت توضیحات سایتشون نوشته بودن باید زبان رو به فارسی تغییر بدین در صورتی که نیاز به همچین چیزی نیس)

😂میخواستم این نکته رو تو پست اول موقع نوشتن بگم  ولی یادم رفت میدونستم چند نفر به این مشکل بر میخورن🤣 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

من که کار خاصی نکردم فایل نصبی رو تو فولدر  بازی نصب کردم فارسی شد البته منو ها و خلاصه داستان که لودینگ میاره انگلیسیه

این بازی دیالوگ زیادی نداره و براحتی آدم متوجه میشه

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اون زمانی که هر چی بازی میومد دوبله میشد میلیون ها ایراد داشت،مثلا یهو صدا قطع میشد یا اونجایی که باید سوالی حرف بزنن عادی حرف میزدن

الانم هر کس چهارتا لغت یاد بگیره فکر میکنه میتونه زیرنویس کنه خودتون بدون زیرنویس ببینید بهتر متوجه میشید

ولی این زیر نویس حالا نسخه رایگان چون هست طبیعیه ایراد داشته باشه ولی به طور کلی تیم گیم ساب واقعا حرفه ای هستن و نظارت بالایی دارن رو زیر نویس ها در نسخه های پولی ترجمه ها به طور دقیق با دیالوگ های قبلی و بعدی تطابق داده میشن و مطابق با داستان بازی ترجمه میشن. و اینکه میگید هر کس یه ذره زبان بلد باشه میره ترحمه کنه اینطور نیست جون همونطور که خودتون میدونید بعضی بازی ها مثل witcher بیشتر از 10000 هزار خط دیالوگ داره و این تیم تقریبا زیر 20 نفر در 5 ماه ترجمه رو انجام داد

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

این ترجمه خود تیم گیم ساب هست

تیم گیم ساب یه تیم هست که بازی هارو به طور کاملا حرفه ای ترجمه میکنه ولی البته ترجمه هاش فروشی هستن و بازی های بزرگی مثل witcher یا gta v رو ترجمه کرده اونم به طور کامل(شامل تمام منو ها ، دیالوگ ها ،dlc ماموریت فرعی و اصلی و...)

ولی خوب اتفاقی زیر نویس این بازی رو رایگان گذاشت که گفتم لینکش رو اینجا بزارم شما هم استفاده کنید. و حتی با خرید زیر نویس های پولی بازی دیگه مثل wiTcher ازشون حمایت کنید تا به کارشون با قدرت بیشتری ادامه بدن.

🌹

لینک به دیدگاه

به نظر من زیرنویس 4 مرحله داره

1. وقتی مترجم تازه کار هستش و دانشش هم کامل نیست و منظور جمله رو درست درک نمی کنه و در ترجمه کردن دچار مشکل میشه . توی این حالت صحبتها به اشتباه ترجمه میشه

2. وقتی مترجم تازه کاره ولی دانش کافی داره . توی این حالت ترجمه به صورت کلمه به کلمه درسته ولی  لحن خوبی نداره .

3. وقتی مترجم دیگه حرفه ای شده و خیلی خوب و روان ترجمه می کنه . در این حالت آدم از ترجمه لذت می بره .

4. وقتی مترجم حرفه ای هستش و از خودش برای بهتر شدن ترجمه یه مواردی رو تغییر میده . بسته به ذوق مترجم این مورد میتونه به بهتر شدن ترجمه خیلی کمک کنه . مواردش هم زیاده مثلا در من نفرت انگیز ، گرو شخصیت اصلی داستان از بچه ها می پرسه که شبیه چه کسی هستش یکی از بچه ها میگه شبیه Humpty Dumpty هستش ( هم Humpty Dumpty هم گرو کچل هستند ) در یکی از نسخه های ترجمه به جای Humpty Dumpty از مسعود روشن پژوه استفاده شده و اون بچه در جواب گرو میگه مسعود روشن پژوه .

گرو :

gru.jpg.65465a723bfd78928a1585eab8adfd50.jpg

Humpty Dumpty :

679534446_HumptyDumpty.jpg.4cee309faf4695c2418bf0e62e5017a6.jpg

مسعود روشن پژوه :

429957689_.jpg.f17187fa50d84c0f4abb1b308d48a4ff.jpg

..................

یا یه مورد دیگه :

2.thumb.jpg.3de552f9d7ed22958ec65a3bc7b0ab07.jpg

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 3 اسفند 1397 در 22:29، indianboy گفته است :

کسایی که با بیرون رفتن از بازی بعد از چند ثانیه صفحه سیاه در همون ابتدا مواجه هستند نسخه 9 دایرکت اکس رو دانلود کنند و نصب کنند. برای من با همین راه حل مشکل حل شد...

سلام دایرکس 11 و 12 روی خود ویندوز فعال هستش و فقط دایرکس 9 لازمه ، یعنی بدون دایرکس نمیشه اصلا بازیو اجرا کرد

اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود دوستان

من ران دوم با لیان رفتم و به پارکینگ رفتم و قطعه ی اول الکترونیکه رو پیدا کردم و برق هم وصل کردم  و قطعه هم گذاشتم سرجاش ولی وقتی میخوام به پلیس استیشن برگردم تا قطعه ی دومه رو پیدا کنم  ازطریق اون در قفل الکترونیکیه میبینم بستس😮😐 ما که پاور رو آن کردیم چرا بستس . چیزیو اشتباه رفتم؟؟!! یا مشکل کرک بازیه😐

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...