رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Ratchet Wrench گفته است :

درود دوستان

من ران دوم با لیان رفتم و به پارکینگ رفتم و قطعه ی اول الکترونیکه رو پیدا کردم و برق هم وصل کردم  و قطعه هم گذاشتم سرجاش ولی وقتی میخوام به پلیس استیشن برگردم تا قطعه ی دومه رو پیدا کنم  ازطریق اون در قفل الکترونیکیه میبینم بستس1f62e.png1f610.png ما که پاور رو آن کردیم چرا بستس . چیزیو اشتباه رفتم؟؟!! یا مشکل کرک بازیه1f610.png

اگه پاور آن کردی و رنگ چراغ بالای در سبز شده مشکلی نداره باید از اون بری اگه قرمزه یعنی فیوزها رو درست نزدی 

Resident_Evil_2_Parking_Garage_1__0006_Layer_52.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

باسلام. چطور میشه در طول بازیResident Evil 2 بین دو کاراکتر لیون و کلیر سوئیچ کرد؟

ممنون ...

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، MOHAN.Z8 گفته است :

باسلام. چطور میشه در طول بازیResident Evil 2 بین دو کاراکتر لیون و کلیر سوئیچ کرد؟

ممنون ...

سلام دوست عزیز ، نمیشه. باید با کرکتر دلخواه بازی رو شروع کنید ، وسط بازی نمیشه عوض کرد.

لینک به دیدگاه

درود

من تو قسمتی هستم  که غول با کانتینر پرت کردم پایین.

بعدش که میرم Ada  را نجات بدم ، بعد از دمو که Ada بلند میشه و بازی میخواد ادامه پیدا کنه، صحفه بازی سیاه میشه و فقط صدا داریم. البته وقتی دکمه مپ یا دکمه های دیگه میزنم ، صحفه ها میاد. ولی خود بازی صحفه سیاه هست.

دوستان راه حلی دارن؟؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

درود

من تو قسمتی هستم  که غول با کانتینر پرت کردم پایین.

بعدش که میرم Ada  را نجات بدم ، بعد از دمو که Ada بلند میشه و بازی میخواد ادامه پیدا کنه، صحفه بازی سیاه میشه و فقط صدا داریم. البته وقتی دکمه مپ یا دکمه های دیگه میزنم ، صحفه ها میاد. ولی خود بازی صحفه سیاه هست.

دوستان راه حلی دارن؟؟

درود

کرک فیکس رو آزموده اید؟ با هردو رابط dx11 و dx12 چطوره؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

توی بازی Resident Evil 7 چطوری میتونم Achievement یا Trophy های بازی رو ببینم.

منظورم توی کامپیوتر ، نسخه هکی هست.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام

بازی resident evil 2 remak رو  در دو نسخه  codex و fitgirl  دانلود کردم

در پایان نصب fitgirl  میاد چک کنه فایلارو این خطا رو میده

YOU'VE INSTALLED THE GAME WITHOUT
ALL VOICEOVERS AND ORIGINAL VIDEOS
AND UNUSED VIDEOS.

در حالی که که همه ی قسمت هاش کامله 

موقع اجرا هم سیاه اجرا میشه بعد چند ثانیه بسته میشه

نسخه ی codex رو دانلود کردم. این هیچ خطایی نداد و نوشت کاملا نصب شد اما  باز هم سیاه اجرا میشه

یک سری راه حل نوشته تو اینترنت که بخش ماشین مجازی  رو از Bios  غیر فعال کنین که انجام دادم 

فکر کنم  VTX ,  و  VTD

البته سیستم من لپ تاپ  Acer NITRO 5  و مادربوردش مثل اون ویدیو ها نبود  و قسمت های کم تری داره.

مثلا اجرا روی گرافیک داخلی داخل مادر بردم نداره و  با کلیک روی خود برنامه  تنظیم کردم با  GTX اجرا بشه

و RUN AS ADMINISTRATOR  رو هم میزنم .

چندین مدل کرک  ریختم اما بازم کار نکرد . داخل TASK MANAGER هیچ کدوم از برنامه هایی که نوشته بودن رو نداشتم که بخوام ببندم 

درایور گرافیکم هم  GFORCE GTX 1050 Ti  به اخرین نسخه اپدیت کردم . 

الان نمیدونم چرا هنوز سیاه باز میشه 

Wndows 10 Enter prise  1809

Cpu : core i7 770 hq

Gpu : Gforce GTX 1050 Ti 4Gb

RAM :16GB DDR4

HDD : 1TB

WINDOWS  ON    SSD 256 

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

بنده ورژن codex این بازی رو دارم و بازی کردم و هنوزم میکنم و بی مشکل از روز اول اجرا میشه.

معمولا وقتی ی بازی رو اجرا میکنی و بالا نمیاد دیگه رو اون ویندوز بالا نمیاد. دلیلش هم شاید فایلی باشه ک تو system کپی میشه و دیباگری ک ساخته میشه.

شما از سرچ بار بالای صفحه تو درایور ویندوز اسم بازی رو سرچ کن هرچی اومد پاک کن قبلش البته بازی رو پاک کن. دوباره کدکس رو تو تو درایو دیگه نصب و اجرا کن.

ایشالا ک اوکی بشه. بازیه خوبیه و میبرتت به دوران تینیجری...

لینک به دیدگاه

سلام  

من هم قبل از اپدیت ویندوزم این مشکلو داشتم و با کارهایی که گفتی مشکلم حل نشد ولی با اپدیت کردن ویندوزم بازی بالا اومد 

لینک به دیدگاه

اینو بریز تو پوشه بازی تا جایگزین قبلی بشه

re2_config.ini

لینک به دیدگاه

سلام ویروس کش و ویندوز دیفنر رو خاموش کن ، کرک رو یه بار دیگه بریز

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

در در 19 خرداد 1398 در 18:37، behnamalizade69 گفته است :

سلام ویروس کش و ویندوز دیفنر رو خاموش کن ، کرک رو یه بار دیگه بریز

درود

بله منم فکر میکنم  مشکل این دوستمون کرک باشه

لینک به دیدگاه

😃بالاخره بازی درست شد😃

امروز شانسی رو ایکن بازی زدم  دیدم  nvidia داره   فریم نشون میده    (نمایش فریم قبلا رو فعال کرده بودم)

اول صفحه ویندوز بود بعد  فول شد .

اما به محض زدن روی ماموریت مثل لیون میپرید بیرون 

رفتم شبیه سازو خاموش کنم ببینم چطور میشه ما فکر نکنم مشکل از اون باشه  اصلا  . Direx 11 رو به 12  تغییر دادم بازی ری استارت شد همه چیش یک دفعه عوض شد لوگوی رزیدنت اویل اومد و رفت توی بازی

فریم هم ثابت 61 

من فکر میکنم علت از فایل  های  dll از قبیل x3daudio1_7_64   هست  اخیرا بازی  A Way Out   رو نصب کردم نمیگرفت  خطای این  dll  رو میداد ریختم محل نصب  بازی اجرا میشد اما خطا میداد 

بازی رو مجدد نصب کردم و  Direx رو  مجدد نصب کرد(از اینترنت گرفت) موقع نصب  اسم تمام  dll ها رو نشون میداد که میریخت که x3daudio1_7 هم جزوش بود  بعد بازی  a way out  هم درست شد

من فکر میکنم همون نصب  Direx که از اینترنت ، خود بازی گرفت رزیدنت اویل رو هم  درست کرده مگرنه من کار دیگه ای با ویندوز نکردم  تازه ویندوزم آپدیت  کرده بودم بعد نگرفتن رزیدنت اویل بازم نگرفت که اپدیتو پاک کردم

امید وارم اگه کسی مشکل  پیدا کرد  این مطلب بتونه کمکش کنه

ویرایش شده توسط milad_sn
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، milad_sn گفته است :

1f603.pngبالاخره بازی درست شد1f603.png

امروز شانسی رو ایکن بازی زدم  دیدم  nvidia داره   فریم نشون میده    (نمایش فریم قبلا رو فعال کرده بودم)

اول صفحه ویندوز بود بعد  فول شد .

اما به محض زدن روی ماموریت مثل لیون میپرید بیرون 

رفتم شبیه سازو خاموش کنم ببینم چطور میشه ما فکر نکنم مشکل از اون باشه  اصلا  . Direx 11 رو به 12  تغییر دادم بازی ری استارت شد همه چیش یک دفعه عوض شد لوگوی رزیدنت اویل اومد و رفت توی بازی

فریم هم ثابت 61 

من فکر میکنم علت از فایل  های  dll از قبیل x3daudio1_7_64   هست  اخیرا بازی  A Way Out   رو نصب کردم نمیگرفت  خطای این  dll  رو میداد ریختم محل نصب  بازی اجرا میشد اما خطا میداد 

بازی رو مجدد نصب کردم و  Direx رو  مجدد نصب کرد(از اینترنت گرفت) موقع نصب  اسم تمام  dll ها رو نشون میداد که میریخت که x3daudio1_7 هم جزوش بود  بعد بازی  a way out  هم درست شد

من فکر میکنم همون نصب  Direx که از اینترنت ، خود بازی گرفت رزیدنت اویل رو هم  درست کرده مگرنه من کار دیگه ای با ویندوز نکردم  تازه ویندوزم آپدیت  کرده بودم بعد نگرفتن رزیدنت اویل بازم نگرفت که اپدیتو پاک کردم

امید وارم اگه کسی مشکل  پیدا کرد  این مطلب بتونه کمکش کنه

ممنون دوست عزیز من همین مشکل داشتم از بس باهاش ور رفتم درست نشد روش که گفتی امتحان میکنم امیدوارم بازی اجرا شه

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشین

دوستان من این بازی رو  ی مدت پیش نصب کردم وقتی میره تو بازی صفحه سیاه میشه و میگه سایز صفحه رو بذارین 1920X1080 و  رو این  سایز هم ک میذارم مجدد همینجوری هست صفحه.

ویندوز رو هم امروز به اخرین نسخه اپدیت کردم(ویندوز10) در ضمن درایو گرافیک رو هم   به اخرین نسخه اپدیت کردم

مشخصات سیستمم گرافیک2گیگ GTX960 /رم 16 گیگ / سی پی corei5

CaptureWiz002.jpg

ویرایش شده توسط omid68
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، M0ji Skywalker گفته است :

ممنون دوست عزیز من همین مشکل داشتم از بس باهاش ور رفتم درست نشد روش که گفتی امتحان میکنم امیدوارم بازی اجرا شه

ممکنه روش های مختلف مکمل هم باشن تا بازی اجرا بشه 

ویندوز من 1903 بود اپدیتو پاک کردم   اما الان دیدم دوباره اپدیت شده به 1903 .   بازی رو ی درایو  C   نصبه

و حتما  Directx 12  توبازی فعال باشه همچنین دانلودش از اینترنت یادمه نوشت در حال دریافت کتابخانه 2007  و هی تغییر میکرد تا 2009 تا موقعی که آپدیت شد  Directx   و نصب کامل شد

( بازی a way out دایرکت رو اپدیت کرد  همین تیک هایی که موقع نصب میزنیم دایرکت و  visual و... رو نصب میکنن  )

. مجازی ساز هم خاموش بشه بهتره . اینترنت هم خاموش بود اما انتی ویروسم خاموش نبود 

(آپدیت کردن ویندوز به اخرین نسخه مثل 1903 تا   الان  و بعد نصب دایرکت x  هم میتونه یک  راه کار باشه)

امید وارم بازی برات اجرا بشه  من که کلی متعجب شدم بازی من اجرا شد  یک هفته بود فراموشش کرده بودم  . کلا بازی خوبیه

ویرایش شده توسط milad_sn
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

خیلی بازی با حالیه الان وسطاشم شبا که بازی میکنم موهای تنم سیخ میشه  واقعا قشنگه بازیش  با درایور کرت گرافیکت تنظیم کن قبلش بعد برو توبازی

لینک به دیدگاه

در در 28 خرداد 1398 در 17:24، omid68 گفته است :

سلام خسته نباشی

سلام. منظورش اینه رزولیشن بازیو رو فول اچ دی تنظیم کن. برو تنظیمات داخل بازی ازونجا رو ۱۰۸۰ ست کن ذخیره کن.

لینک به دیدگاه

احتمالا باید تنظیم های بازی رو تغییر بدید تا به صفحه نمایش شما بخوره و بتونه نشون بده. این آدرس رو چک کنید و ببیند فایل re2_config.ini هست یا نه، اگه بود اون رو با Text Document  باز کنید  و همین مقداری که گفته : 1920x1080 60hz قرار بدید شاید مشکل حل بشه.

C:\Users\username\Public\Documents\Steam\CODEX\883710

یا یه همچین جایی تو محل بازی steam_emu file

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود بر همه دوستان

من در بازی رزیدنت اویل 4 در کپچر 3-4  ، مرحله  که سوار واگن است ، در انتها این مرحله وقتی میخواد واگن سقوط کنه ، باید دکمه x کیبرد بزنی تا خودشو بالا بکشه(در غیر این صورت پرت میشه تو  دره) هر جوری دکمه ایکس میزنم خودش بالا نمیکشه (البته قبلا ها چند بار این مرحله رو رد کرده بودم) ولی الان هرجوری تست کردم نشده. ممنو ن میشم دوستان راهکار موثری ارایه بدن.

w5o_333.png

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

من بالای صد و پنجاه بار این بازی رو تا آخر رفتم. روی حالت نرمال مشکل خاصی نیست ولی وقتی هارد بازی میکنیم روی این قسمتای دکمه زنی کار خیلی سخت میشه و این جایی که شما میگید سخت ترین قسمت کلیدزنی بازی هست...

من خودم گاهی بالای 10 بار اینجا پرت میشم پایین تا بالاخره میتونم رد کنم. خلاصه باید دستتون و انگشتاتون رو قبلش یه مقدار گرم کنید و وقتی موقعش شد خودتون رو پرت کنید رو کیبورد و دکمه ایکس کیبورد رو دشمن فرضی فرض کنید و هرچه فریاد دارید بر سر این دشمن بزنید تا بالاخره ردش کنید....

امیدوارم کمکی بهتون کرده باشم...

لینک به دیدگاه

من توی PC این بازی رو میرفتم ( هنوزم بعضی مواقع میرم) . با کیبرد زدنش خیلی راحته .

...............

عکس برای من باز نمیشه .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، indianboy گفته است :

من بالای صد و پنجاه بار این بازی رو تا آخر رفتم. روی حالت نرمال مشکل خاصی نیست ولی وقتی هارد بازی میکنیم روی این قسمتای دکمه زنی کار خیلی سخت میشه و این جایی که شما میگید سخت ترین قسمت کلیدزنی بازی هست...

من خودم گاهی بالای 10 بار اینجا پرت میشم پایین تا بالاخره میتونم رد کنم. خلاصه باید دستتون و انگشتاتون رو قبلش یه مقدار گرم کنید و وقتی موقعش شد خودتون رو پرت کنید رو کیبورد و دکمه ایکس کیبورد رو دشمن فرضی فرض کنید و هرچه فریاد دارید بر سر این دشمن بزنید تا بالاخره ردش کنید....

امیدوارم کمکی بهتون کرده باشم...

روی حالت نرمال بازی میکنم.

البته قبلا چندین بار ، بازی تمامش کردم. البته الان بیش از بیست بار همین تیکه بازی رفتم نشده که نشده ،

امکان داره ویندوز خراب باشه ؟!                                                     

لینک به دیدگاه

رزویشن بازی رو روی کمترین حالت بزارید بعد تست کنید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...