رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

درود از اونجایی که این بازی خیلی به سخت افزار بالایی احتیاج نداره گمان کنم شما بتونی 25 تا 30 فریم روی تنظیمات low در کیفیت hd بگیری که برای یک کارتی که الان 8 سال از عمرش می گذره قابل قبول هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

بازیه سنگینی نیست ،ولی تا دلت بخاد vram میخوره،کفه کفش ۳گیگ vram مصرف داره ،بره بالا تا ۱۲ هم میره

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

بازیه سنگینی نیست ،ولی تا دلت بخاد vram میخوره،کفه کفش ۳گیگ vram مصرف داره ،بره بالا تا ۱۲ هم میره

همینجوری عشقی واسه خودش vram استفاده میکنه بازی , مثل کالاف. تو رزولوشن 1080p هم  اولش 5 گیگ مصرف داره برای من بعد ده دقیقه میرسه به 10.5 گیگ  😐 ولی بازی با کارت گرافیک های 1/2gb vram هم اجرا میشه.

لینک به دیدگاه

قابل توجه قشر کثیری از گیمر های محترم ایرانی که تلفظ کلمه EVIL رو اشتباه میگن , لطفا نگید "اویل" :
https://www.google.com/search?q=evil+pronunciation&rlz=1C1GCEA_enIR848IR848&oq=evil+pronunciation&aqs=chrome..69i57j69i64.423j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

ممنون از همگی

بله دوستان من تونستم با سه گیگ رم و e7500 و HD 7770 بدون‌ اینکه به تنظیمات بازی دست بزنم و با همون تنظیمات پیشفرض بازی رو به راحتی اجرا کنم توی 98 درصد هیچ لگی نداشتم و یکی دو درصد لگ اونم در صحنه های ری اکشن داشتم. راضیم عالیه.

دستتون درد نکنه. دیشب ۲۰ دقیقه تست کردم و خوابیدم بعدش

تا شب میزان فریم و درگیری سخت افزارها رو میزارم

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

قابل توجه قشر کثیری از گیمر های محترم ایرانی که تلفظ کلمه EVIL رو اشتباه میگن , لطفا نگید "اویل" :
https://www.google.com/search?q=evil+pronunciation&rlz=1C1GCEA_enIR848IR848&oq=evil+pronunciation&aqs=chrome..69i57j69i64.423j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

E Volهست در واقع ، همه میدونی جی تی ای درسته ولی جا افتاده یه سریا میگن جی تی آی

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید یه سوالم داشتم گفتم همینجا بپرسم

من کال اف که جدید منتشر شده رو هم میتونم بازی کنم با این سیستم؟ البته رمم رو ۴ میکنم

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

دوستان ببخشید یه سوالم داشتم گفتم همینجا بپرسم

من کال اف که جدید منتشر شده رو هم میتونم بازی کنم با این سیستم؟ البته رمم رو ۴ میکنم

حداقل رم 8 میخواد. 

CPU: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
RAM: 8GB RAM
HDD: 175GB HD space
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 or Radeon HD 7950
DirectX: Requires DirectX 12 compatible system
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX Compatible

لینک به دیدگاه

اسپویل

به نظرم اگر ادامه بازی مثل دمو از پتانسیل بازی اصلی بهره گرفته باشه و گسترش منطقی داشته باشه بازی خوبی میتونه باشه. حس میکنم یکم دلهره نیمسیس پایین بود.

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

اسپایدر توماس موتور تانک نمسیس 

395163587_re3demo2020-03-2513-49-13-731.thumb.png.29dd576e9b02b9bf7b1d3e14fd7284fa.png

1583161626_re3demo2020-03-2513-52-23-917.thumb.png.557fee285cda036b478597b171f0e595.png

1397923626_re3demo2020-03-2513-52-27-820.thumb.png.64592b336ddf61ea3d56da0ac94e0d33.png

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

اسپایدر توماس موتور تانک نمسیس 

1397923626_re3demo2020-03-2513-52-27-820.thumb.png.64592b336ddf61ea3d56da0ac94e0d33.png

bandicam 2020-03-25 13-59-10-056.avi 863.29 kB · 4 downloads

داداش برگام.بازی چه گرافیکی داره!!

فک کنم قیافه بانو جیل رو کمی تغییر دادن.اون عکسای اولی که دادن بیرون خیلی داغون بود  :D 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

داداش برگام.بازی چه گرافیکی داره!!

فک کنم قیافه بانو جیل رو کمی تغییر دادن.اون عکسای اولی که دادن بیرون خیلی داغون بود  :D 

سلام

قیافش رو تغییری ندادن , از این ماد  استفاده کردم.

img.PNG.29a1627de3cb98451f4e0d18c8208874.PNG

لینک به دیدگاه

به نظرم بازی سال میتونه بشه خط داستانی انصافا به تنهایی میتونه بازی سالش کنه. جیل رو متاسفانه خیلی بی ادب کردن نسخه قبلی این جور نبود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا این بازی داره بهم بیشتر فشار میاره انتظارش تا تموم شدن  کرونا تو قرنطینه... 😂

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

درود

اقا این بازی داره بهم بیشتر فشار میاره انتظارش تا تموم شدن  کرونا تو قرنطینه... 1f602.png

این که تو آلمان و فرانسه از هفته پیش یا شایدم بیشتر نسخه فیزیک بازی واسه فروش موجود هست بیشتر به من فشار میاره 😟

لینک به دیدگاه

نکات مهمی که قبل از بازی کردن Resident Evil 3 باید بدانید

نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 که سال گذشته منتشر شد، قطعاً یک بازی شاهکار و تماشایی بود و یک استاد با تبحر در مدرن سازی و تصویر سازی مجدد از نسخه کلاسیک این عنوان محبوب به حساب می آید و برای هر کسی که این بازی ریبوت شده تحسین بر انگیز را بازی کرده باشد، فوراً به طور ناخودآگاه به استقبال گرم از نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 3 با همان شیوه نوسازی مشابه نیز جذب می شود. به زودی دوباره شاهد نقش پردازی در لباس شخصیت Jill Valentine خواهیم بود، چرا که او به دنبال راه فراری برای خارج شدن از باقیمانده های Raccoon City می باشد در حالی که نمسیس خوفناک در کمین او را زیر نظر دارد. هیجان آمیخته شده با ترس در حواشی بازی از زمان خبر انتشار آن و در بین هوادارن بسیار مشهود بوده است و با توجه به نزدیک شدن زمان عرضه، روز به روز این هیجان بالا و بالاتر می رود. به همین خاطر در این پست ما قصد داریم در مورد 15 مورد اطلاعات از بازی که ضروری است بدانید، صحبت کنیم.

| برگرفته از وب سایت GamingBolt |

1- داستان گسترش یافته :

نکات مهمی که قبل از بازی کردن Resident Evil 3 باید بدانید

این مورد با توجه به سابقه بازسازی های کپکام از سری بازی های رزیدنت اویل خیلی تعجب برانگیز نیست، اما آنها این موضوع را تایید کرده اند که داستان اصلی بازی گسترش چشمگیری خواهد داشت. برخی از کاراکترها (به عنوان نمونه کارلوس) شاهد تغییر جزیی در داستان شان خواهیم بود. با این حال قابلیت انتخاب زنده به اصطلاح (live selection) و پایان های متناوب و مختلف داستان بازی سری کلاسیک، از این نسخه ریبوت شده کاملا برداشته شده است. پس این موضوع باید خیلی جالب باشد که کپکام چه بخش هایی از داستان را حذف و یا جایگزین کرده است و چه مواردی را به آن اضافه نموده.

ادامه ی مطلب= https://bia2game.com/resident-evil-3-15-things-you-need-to-know/

لینک به دیدگاه

والا من دموش رو بازی کردیم نمسیسش دیگه نمسیس نیست مستر ایکسیه برا خودش. و این خبر بده.

نمسیس رو باید بشه زارتی کشت نمیره به درد نمیخوره که.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان خرید کی اشتراکی نقض کپی رایت محسوب میشه؟

کسی کی اشتراکی بازی رو میفروشه؟ 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

سلام

کپی رایت 

کسی کی اشتراکی بازی رو میفروشه؟ 

سلام

تو ایران از این چیزها نداریم 😂

سایت cdkeyshare داره ولی اینکه معتبر هست یا نه رو نمیدونم.

---

بخش داستانی بازی به شدت کوتاهه و برای بار دوم خیلی راحت میشه + آیتم های شاپ هم به معنای واقعی بازی رو فیلم هندی میکنن.

786367266_re32020-04-0515-31-36-028.thumb.png.3f475f87cdd71171d207d77c83871fec.png

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

سلام

تو ایران از این چیزها نداریم 1f602.png

سایت cdkeyshare داره ولی اینکه معتبر هست یا نه رو نمیدونم.

---

بخش داستانی بازی به شدت کوتاهه و برای بار دوم خیلی راحت میشه + آیتم های شاپ هم به معنای واقعی بازی رو فیلم هندی میکنن.

786367266_re32020-04-0515-31-36-028.thumb.png.3f475f87cdd71171d207d77c83871fec.png

وای چرا این قدر کوتاه... حدس میزدم به خاطر حجم بازی تایمش کم باشه ولی نه تا این حد!

یعنی اپیزودهای دیگری در بخش داستانی در راهه یا همینه و همینه بخش داستانی؟ اخه بعضیا بهش میگن رزیدنت اویل سه پارت راکون سیتی

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

اونجوری که بوش میاد ریمیک ۳ توپوق زد

اونایی که نمره بالا دادن مثل اینکه خودشون فن بودن و دلشون نیومد کم بدن

با اینکه خودمم فنم ،ولی بخاطر قیافه نمسیس ۵۰امتیاز کم میکنم :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...