رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 25 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

چرا هرچی دختر Slavشده مدل و چیز استار؟ شغل دیگه ای ندارن؟لهستان و اکراین و روسیه صنعت گیم رو قبضه کردن با کازپلی و مدلینگ

خوب خوشکلن،دوست داری بیان پلنگا ایرانو ببرن؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در ۱ ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

🤢🤢

لینک به دیدگاه

به نظر من جیل خیلی شبیه به میلا جوویچ شده😣

کاش حداقل اینطوری میشد

Jill-Valentine-sienna-guillory-21193196-674-612.jpg

در عوض کارلوس عالی شده😍

ویرایش شده توسط Daniel Stark
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ruby گفته است :

ممنونم از لطف‌تون، با پست‌های دوستان زیبا شده :x

پ.ن: می‌خواستم پست اول رو ویرایش و حداقل سیستم مورد نیاز بازی رو درج کنه،‌ که متاسفانه اجازه ویرایش نمیده ولی دوستان توی صفحه قبل حداقل سیستم مورد نیاز بازی رو پست کردن :D

پ.ن ۲: دوستان اگر موافق بودن که چنین تاپیک‌هایی برای سایر بازی‌های که طی چند ماه آینده عرضه میشن، ایجاد بشه همینجا یا توی پیام خصوصی اعلام کنند که تاپیکش ساخته بشه یا اگر لازم دونستن خودشون تاپیکش رو ایجاد کنند. اینطوری حداقل تاپیک اخبار بازی‌ها در مورد بحث‌های مربوط به هر بازی و این دست مسائل بهم نمی‌ریزه. پیشنهاد خودم ایجاد یه تاپیک برای بازی Cyberpunk 2077 هست با اینکه هیچ علاقه‌ای بهش ندارم :D

ایده خوبیه .

fdc.gif.738214d9db5c4caa9d03a141484b3d80.gif

فقط یه نفر که پشتکار داشته باشه مورد نیازه .

اگر امکانش هست خودتون دست به کار بشید .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

ایده خوبیه .

fdc.gif.738214d9db5c4caa9d03a141484b3d80.gif

فقط یه نفر که پشتکار داشته باشه مورد نیازه .

اگر امکانش هست خودتون دست به کار بشید .

انیمه های "صدای خاموش" و " نام تو" رو دیدی؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، AJOR گفته است :

دوستان ظاهرا مدل صورت Jill ، خانوم Sasha Zotova هستن که تو اینستاگرامشون هم تایید کردند.

Ruby جان تاپیکت خیلی خوشگله! 1f337.png

در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

چه چیزایی رو پیدا میکنید.........

چرا هرچی دختر Slavشده مدل و چیز استار؟ شغل دیگه ای ندارن؟لهستان و اکراین و روسیه صنعت گیم رو قبضه کردن با کازپلی و مدلینگ

در 4 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

دوستانی که در مورد مدل شخصیت جیل ولنتاین گفتگو داشتن :D

Rahv68M.thumb.jpg.5c28c628f32b4d4795e720fe97232231.jpg

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

انیمه های "صدای خاموش" و " نام تو" رو دیدی؟

سلام

بله . الان Vinland Saga رو در دست دارم .

فقط برای ادامه بحث به پیغام خصوصی مراجعه کنید تا تاپیک منحرف نشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من که تغییر زیادی در جیل نمی بینم فقط لباسش عوض شده و من اولین کاری که میکنم این لباسش رو آزاد می کنم میرم تو اون مغازه عوض می کنم البته انشالله امکانش باشه اینقدر شوق داشتیم میرفتیم لباسشو عوض می کردیم  😉

مورد بعدی واقعا من از نمسیس دلخورم  برخلاف جیل اصلا تو کتم نمیره اصلا خوب نیست قیافش خیلی تو ps1 خوش قیافه تر و متناسب تر و ترسناکتر بود الان چندشه. 😐 

نکته جالب بازی این بود بازی دمو های زیادی داشت و من جوری میرفتم که اکثر شخصیت ها و دمو هارو بشه دید... آیای شما هم به این نکته توجه  می کردین یا نه فقط میرفتین زود تر رد کنید مراحل رو؟؟؟ 😅

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

ربطی به RE3 نداره ولی یه ماد جدید برای RE2 اومده که اجازه میده به جای شخصیت Ellie بازی The Last of Us بازی کنید :D

ellie-resident-evil-2.thumb.jpg.8ebecb437a3b148c7926080e0fea9d0d.jpg

لینک‌ها:

https://youtu.be/QyidI46ktAk

https://youtu.be/m880vT1AVQY

لینک به دیدگاه

دوستان بازی Resident Evil 4 Ultimate HD Edition را تو ویندوز 10 نسخه 64 بیت نضب کردم ولی اجرا نمیشه ، هیچ پیغامی هم نمیده ، در حالی که تو ویندوز 8.1 بدون مشکل اجرا میشه

Cpu:2500k

Ram:16Gb

Vga:1070

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

دوستان بازی Resident Evil 4 Ultimate HD Edition را تو ویندوز 10 نسخه 64 بیت نضب کردم ولی اجرا نمیشه ، هیچ پیغامی هم نمیده ، در حالی که تو ویندوز 8.1 بدون مشکل اجرا میشه

یعنی کلیک میکنی روش جواب نمیده؟یا میاد داخل صفحه سیاه میشه میزنه بیرون؟

این راه حل و امتحان کن:

برو تو تنظیمات انویدیا ،یدونه رزولوشن دستی بساز(کاستوم)رفرش ریت دقیقا ۶۰باشه ،تستش کن بعد که تموم شد ،ذخیره کن ،بعد همونو انتخاب کن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

سلام

من پیشنهاد میکنم کلا از خیرش بگذرید و نسخه اصلی و معمولی بازی رو نصب کنید، نسخه HD یه ورژن بسیار بد با جزئیات پایین هست، حالا شاید قبلا بازی کرده باشید و حرف منو رد کنید ولی شخصا خودم و چند نفر دیگه با نصب این نسخه کل بازی از چشممون افتاد! بازی ای که مطمئنا خیلی از دوستان باهاش خاطره دارن.

در نسخه HD  انگار فقط یه لایه خاک خوابیده رو محیط و بافت بازی، مثل این میمونه که یه فیلم با کیفیت 360p رو به 720p تبدیل کنید 😐

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mr_mirzaei گفته است :

سلام

من پیشنهاد میکنم کلا از خیرش بگذرید و نسخه اصلی و معمولی بازی رو نصب کنید، نسخه HD یه ورژن بسیار بد با جزئیات پایین هست، حالا شاید قبلا بازی کرده باشید و حرف منو رد کنید ولی شخصا خودم و چند نفر دیگه با نصب این نسخه کل بازی از چشممون افتاد! بازی ای که مطمئنا خیلی از دوستان باهاش خاطره دارن.

در نسخه HD  انگار فقط یه لایه خاک خوابیده رو محیط و بافت بازی، مثل این میمونه که یه فیلم با کیفیت 360p رو به 720p تبدیل کنید 1f610.png

🙄

نسخه HDهیچ مشکلی با ویندوز 10نداره البته نسخه اورجینالش که شامل آپدیت ها میشه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

1f644.png

اگر شما تو ویندوز 10 ، 64 بیت تست کردید و بدون مشکل اجرا شده ، میشه لطف کنید بگید از کدوم سایت دانلود کردید یا لینک دانلودش رو بزارید 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

1f644.png

بله از اون نظر مشکلی نداره، بالاخره به یه روشی اجرا میشه

ولی درکل نسخه اورجینال بازی بهتره، مگر اینکه Remake بسازن ازش

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

چند خبر کوتاه در مورد Resident Evil 3

۱. پیش‌خرید RE3 بر روی پلی‌استیشن ۴ یک تم که داینامیک نیست و تنها همون آرت اصلی بازیه رو  در اختیارتون می‌ذاره.

۲. بازی نسبت به نسخه قبلی یعنی RE2 Remake دارای اکشن بیشتری خواهد بود، که یکم نگران‌کننده بنظر می‌رسه و امیدوارم به سرنوشت RE6 دچار نشه.

۳. همچنین شایعاتی هم در مورد حجم بالای بازی هست که با توجه به مشخص شدن حجم نسخه XB1 بازی خبر از بخش داستانی با حجم ۴۳ گیگابایت و بخش مولتی‌پلیر با حجم ۲۰ گیگابایت میده.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

چند خبر کوتاه در مورد Resident Evil 3

۱. پیش‌خرید RE3 بر روی پلی‌استیشن ۴ یک تم که داینامیک نیست و تنها همون آرت اصلی بازیه رو  در اختیارتون می‌ذاره.

۲. بازی نسبت به نسخه قبلی یعنی RE2 Remake دارای اکشن بیشتری خواهد بود، که یکم نگران‌کننده بنظر می‌رسه و امیدوارم به سرنوشت RE6 دچار نشه.

۳. همچنین شایعاتی هم در مورد حجم بالای بازی هست که با توجه به مشخص شدن حجم نسخه XB1 بازی خبر از بخش داستانی با حجم ۴۳ گیگابایت و بخش مولتی‌پلیر با حجم ۲۰ گیگابایت میده.

به نظر من اکشن بودنش نسبت به نسخه دوم طبیعی هست و در واقع وفادارمونده به نسخه اصلی resident evil 3 چون اگر خاطرتون باشه توی نسخه اصلی سوم هم بازی بدلیل اینکه توی محیط های باز بیشترجریان داشت اکشن ترشده بود نسبت به نسخه دوم.بعید میدونم بازی بخواد به اکشنی بازی evil 6 بشه چون اونوقت کلا دیگه اویل 3 نیست.

لینک به دیدگاه

سلام

سیدی کی اشتراکی اش ۳ روز قبل از ریلیز موجود میکنم 

کسی هم بازی رو خواست میتونم گیفت کنم با رجین روسیه  استی  ۴۲۵۰۰۰ تومان

بازی های دیگه هم میتونم جور کنم و ارزان تر 

ویرایش شده توسط milad zabihi
لینک به دیدگاه

سلام
سیدی کی اشتراکی اش ۳ روز قبل از ریلیز موجود میکنم 
کسی هم بازی رو خواست میتونم گیفت کنم با رجین روسیه  استی  ۴۲۵۰۰۰ تومان
بازی های دیگه هم میتونم جور کنم و ارزان تر 
قیمت اشتراکیش چقدر هست؟

Sent from Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

قیمت اشتراکیش چقدر هست؟

Sent from Tapatalk

سلام

۴۰  تا ۵۰ میزارم تعداد بیشتر باشه  ۴۰ میزارم  که پول گیم دربیاد 

اشتراک این بازی ها هم موجوده

red dead 2

Fifa 20

Mortal 11

ویرایش شده توسط milad zabihi
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

به گفته تهیه کننده‌های بازی RE3 آقایان پیتر فابیانو و  ماسائو کاداوا بازی در همان تاریخ ۳ آپریل ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد و هیچ تاخیری در زمان عرضه بازی وجود ندارد. همچنین گفته شده که روند ساخت بازی تقریبا رو به پایان است و حدود ۹۰ درصد مراحل ساخت این عنوان انجام شده است.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

اطلاعات جدیدی از RE3 در مجله OPM | Official PlayStation Magazine منتشر شده که یکی از کاربران ردیت لطف کردن و اطلاعات کلیدی بازی رو منتشر کردند:

• انتظار گشت و گذار در Raccoon City مانند یک بازی جهان‌باز را نداشته باشید، اما نقاط زیادی برای جستجو و گشت و گذار در شهر وجود دارند.
  • Nemesis از نسخه بهبود یافته هوش مصنوعی Tyrant / Mr.X در RE2 استفاده خواهد کرد.
  • صداها نقش بسازیی در شهری مثل Raccoon City خواهند داشت، باید این مورد را در نظر داشته باشید که همیشه خطراتی در گوشه و کنار شهر در کمین شما هستند.
  • تا به اینجا تایید شده که در بازی از مکان‌هایی همچون خیابان‌های اصلی شهر، پمپ بنزین Stagla، دفاتر اصلی روزنامه Raccoon Press و بیمارستان شهر بازدید خواهیم کرد.
  • Nemesis در دنیای واقعی ساخته شده و با قابلیت Photogrammetry برای استفاده در بازی اسکن شده / مثل بسیاری از موارد RE2 / DMC5.
  • بخش Mercenaries به بازی بر نمی‌گردد.
  • کرم‌های جهش‌یافته به بازی بر می‌گردند.
  • شخصیت Carlos قابل بازی خواهد بود.
  • قابلیت‌های Action Choice نسخه اصلی بازی در نسخه بازسازی شده وجود نخواهند داشت، که باعث به وجود آمدن سکانس‌های متفاوت بعد یا در زمان رخ دادن یک موقعیت خطرناک به نمایش در می‌آمدند.
  • همچنین بازی دارای چند پایان نخواهد بود. این مورد در نوع خود جالب خواهد بود که بدانید در پایان بازی چه کسی هدایت هلیکوپتر را به عهده خواهد داشت یا آیا نیکولای نجات پیدا می‌کند یا خیر.

hQuNc6Gl.jpg.a1c2521603a587137b435f9563a94929.jpg

لینک به دیدگاه

در در 30 آذر 1398 در 07:57، AJOR گفته است :

دوستان ظاهرا مدل صورت Jill ، خانوم Sasha Zotova هستن که تو اینستاگرامشون هم تایید کردند.

Ruby جان تاپیکت خیلی خوشگله! 1f337.png

خودشه ؟

shuzolotova_52113383_395690397900796_8887536252732689695_n-e1576968812374-1024x652.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...