رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

اونجوری که بوش میاد ریمیک ۳ توپوق زد

اونایی که نمره بالا دادن مثل اینکه خودشون فن بودن و دلشون نیومد کم بدن

با اینکه خودمم فنم ،ولی بخاطر قیافه نمسیس ۵۰امتیاز کم میکنم :)

میشه راحت ماد استفاده کرد برای نمسیس.

---

اسپید ران مد nightmare با راکت لانچر (تو نایتمر و اینفرنو دشمن ها انقدر زیاد میشن که فکر نکنم بدون آیتم شاپ بشه اسپید ران زد اصن ) :

142423431_re32020-04-0520-57-09-576.thumb.png.aa8cfe94212bfc28b9d49f19969d1ef1.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 8 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

اونجوری که بوش میاد ریمیک ۳ توپوق زد

اونایی که نمره بالا دادن مثل اینکه خودشون فن بودن و دلشون نیومد کم بدن

با اینکه خودمم فنم ،ولی بخاطر قیافه نمسیس ۵۰امتیاز کم میکنم :)

دقیقا به نظر من پولتون رو برای اوریجینال هدر ندید، مثل من پشیمون می شید 😅 به احتمال زیاد! همون کرکی که اومد یه دست پلی بدید و بذاریدش کنار. اصلا در حد و اندازه RE 2 Remake نبود. چیزی مثل پازل های معروف اویل تو گیم نمی بینید، خیلی سطحی و ساده کار شدن، نمسیس هم که کلا با شما زیاد کاری نداره و بیشتر با خودش درگیره 😄. گیم اسپات بهش 6 داده بود، امتیاز منصفانه ای بهش داده بود.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

دقیقا به نظر من پولتون رو برای اوریجینال هدر ندید، مثل من پشیمون می شید 1f605.png به احتمال زیاد! همون کرکی که اومد یه دست پلی بدید و بذاریدش کنار. اصلا در حد و اندازه RE 2 Remake نبود. چیزی مثل پازل های معروف اویل تو گیم نمی بینید، خیلی سطحی و ساده کار شدن، نمسیس هم که کلا با شما زیاد کاری نداره و بیشتر با خودش درگیره 1f604.png. گیم اسپات بهش 6 داده بود، امتیاز منصفانه ای بهش داده بود.

تایید میشه.

-------------------

پیش خرید کردم ولی حیف پول. بازی درحد یک DLC هست. اما به ارزش 20 دلار نه 60 دلار (ریجن روس های عزیز تقسیم بر 2 کنن عداد رو). البته من با قفل دنوو به مشکل خوردم و بازی چه آخرین تنظیمات 60 فریم چه با تنظیمات پایین 110 فریم، شدید دیپ و فریم لاست دارم. البته ویندوز هفت هستم و ناچارا DX11 حتی با درایور جدید + صنب روی SSD هم مشکل پا برجا بود. از وسط های بازی که محیط کوچیک میشن کمی بهتر شد. ولی DX12 رو هم اکثرا پیشنهاد دادن غیرفعال کنید چون پرفرمنس رو کاهش میده نسبت به 11.

خطر کمی اسپویل برای دوستانی که با جو بازی آشنا نیستن:
اگه مثل من و سایر عزیزان از قدیمی های اویل های PS1 هستید کلا هرچی خاطره داشتید فراموش کنید. کل ابوهت بازی نمسیس بود که گند زدن توش، میمون درست کردن. نقش هویج رو داره. بر عکس هرچی شلغم بوده تو نسخه اصلی اینجا شده اونجر. نصف لوکیشن های نسخه اصلی رو هم حذف کردن و بعضی از دشمنان. با تنبلی کامل و عجله ای انمیشن، صدا و محیط اویل2 ریمیک اینجا کپی شده.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

تایید میشه.

-------------------

پیش خرید کردم ولی حیف پول. بازی درحد یک DLC هست. اما به ارزش 20 دلار نه 60 دلار (ریجن روس های عزیز تقسیم بر 2 کنن عداد رو). البته من با قفل دنوو به مشکل خوردم و بازی چه آخرین تنظیمات 60 فریم چه با تنظیمات پایین 110 فریم، شدید دیپ و فریم لاست دارم. البته ویندوز هفت هستم و ناچارا DX11 حتی با درایور جدید + صنب روی SSD هم مشکل پا برجا بود. از وسط های بازی که محیط کوچیک میشن کمی بهتر شد. ولی DX12 رو هم اکثرا پیشنهاد دادن غیرفعال کنید چون پرفرمنس رو کاهش میده نسبت به 11.

اگه مثل من و سایر عزیزان از قدیمی های اویل های PS1 هستید کلا هرچی خاطره داشتید فراموش کنید. کل ابوهت بازی نمسیس بود که گند زدن توش، میمون درست کردن. نقش هویج رو داره. بر عکس هرچی شلغم بوده تو نسخه اصلی اینجا شده اونجر. نصف لوکیشن های نسخه اصلی رو هم حذف کردن و بعضی از دشمنان. با تنبلی کامل و عجله ای انمیشن، صدا و محیط اویل2 ریمیک اینجا کپی شده.

به سلام اقا ایمان. چه عجب. ازین کارا بیشتر انجام بده. کلا کپکامه دیگه اون ریمیک اویل 2 هم از زیر دستش در رفته بود وگرنه گند میزد به اونم. 🤣

اقا حسابی دلم برات تنگ شده. حیف شد استریمو جمع کردین. 😢

هرجا باشی امیدوارم همیشه موفق باشی.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

آقا درسته این اویل 3 ریمیک کلا 6 ساعته اگه آهسته بازی کنی؟!

اگه اینطوری باشه که این در حد یه دی ال سی هست دشمنا هم که همه کپی پیست xD

دیگه کپکام هست دوبار بازی خوب بده یه بار باید گند بزنه

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

آقا درسته این اویل 3 ریمیک کلا 6 ساعته اگه آهسته بازی کنی؟!

اگه اینطوری باشه که این در حد یه دی ال سی هست دشمنا هم که همه کپی پیست xD

دیگه کپکام هست دوبار بازی خوب بده یه بار باید گند بزنه

سلام 

حدود 4 و نیم ساعت + یه ساعت هم کات سین . مشکل بازی مدت زمانش نیست , نسخه اصلی هم همینقدر بود حدوداً .

ولی خیلی از لوکیشن ها/دشمن ها حذف شدن. بازی فقط یک پازل داره که اونم زیر پنج ثانیه حل میشه. اندینگ بازی رو هم اگر اشتباه نکنم تغییر دادن. نمسیس به شدت قابل پیش بینیه و تو اکثر جاها دنبال نمیکنه جیل رو . سیستم gore رو هم نرف کردن . نایف بازی نسبت به re2 remake و حتی دموی re3 خیلی ضعیف تر شده , میشه گفت هیچ کاربردی نداره . انیمیشن چهره جیل/کارلوس خارج کات سین وقتی حرف میزنن شبیه annoying orange شده 😂 حتی تو بعضی کات سین ها هم این مشکل هست. ولی در کل بازی ارزش وقت گذاشتن داره مخصوصاً تو این زمان.

در 3 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

تایید میشه.

-------------------

از re.net تو بازی دیسکانکت بشید شاید حل شد. تو dx12 فریم کمتری میده ولی پایداری بیشتری داره.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

سلام 

حدود 4 و نیم ساعت + یه ساعت هم کات سین . مشکل بازی مدت زمانش نیست , نسخه اصلی هم همینقدر بود حدوداً .

ولی خیلی از لوکیشن ها/دشمن ها حذف شدن. بازی فقط یک پازل داره که اونم زیر پنج ثانیه حل میشه. اندینگ بازی رو هم اگر اشتباه نکنم تغییر دادن. نمسیس به شدت قابل پیش بینیه و تو اکثر جاها دنبال نمیکنه جیل رو . سیستم gore رو هم نرف کردن . نایف بازی نسبت به re2 remake و حتی دموی re3 خیلی ضعیف تر شده , میشه گفت هیچ کاربردی نداره . انیمیشن چهره جیل/کارلوس خارج کات سین وقتی حرف میزنن شبیه annoying orange شده 1f602.png حتی تو بعضی کات سین ها هم این مشکل هست. ولی در کل بازی ارزش وقت گذاشتن داره مخصوصاً تو این زمان.

از re.net تو بازی دیسکانکت بشید شاید حل شد. تو dx12 فریم کمتری میده ولی پایداری بیشتری داره.

والا ما که قسمت لئون رو حدود 7-8ساعت طول کشید بعضی پازل هاش واقعا سخت بود و مستر ایکس هم نمیذاشت نفس بکشی xD

لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان کسی کد این بازی رو میتونه واسم بفرسته؟ فکر کنم نهایتش 24 ساعت نیاز داشته باشم!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من رزیدنت ایول 7 رو دوباره بازی کردم اینبار رویه حالت خیلی سخت

اصلا فکرشو نمیکردم بازی بکل عوض میشه خیلی قشنگ تر میشه نمیتونی همینجوری بازی رو ذخیره کنی باید نوار گیر بیاری و ذخیره کنی

دشمنایه بازی مخصوصا اون لیکرها که تو زیرزمین بودن خیلی چالش بر شدن  درسته تعدادشون خیلی کم شده ولی هرکدومش برا خودش یه باس شده

اصلا انتظارشو نداشتم بازی تو حالت سخت اینقدر زیبا باشه   فقط تویه باس فایتا جون باس خیلی بیشتره و خیلی دیر میمیرن

بعد از مدتها بازی کردم و جیگرم حالم اومد   البته ایول 7 فقط دوسه ساعت اولش قشنگه بنظره من

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

نمیخوام بد بگم ولی نمسیس اصلی هم تماما کپی پیست اویل 2 با تغییرات بود و اونقدرا گرافیک و دشمنا تفاوتی نمیداشتند 

وفقط یه نمسیس اضاف شده بود وگرنه همون راکون سیتی بود و فرار ازش و خیلی کوتاهتر از اویل 2 بودش 

همون 4 ساعت هم تموم میشد و پازل بخصوصیم نداشتش اونم .چیزایی که دوستان میگن بنظر همون اویل 3 نمسیس هستش

وشاید بعضی لکیشنا حذف شده باشن که تو اویل 2هم بازم ازین حذفیات بودش مثلا اون آشانشور که تو جایی که شری

قش کرده فقط باید بالا پایین میشد و.لی کلا همچین چیزی حذف شده اصلا اون آسانسور (منظورک اون تیکه بالابر که بعد اومدن آنت باید 

بالا و پایین میشد)به هر حال اویل 2 8 ساعت بود و 3 حدودا 4 ساعت اینم گویا همونه الته هنوز کرک نشده و من نتونستم بازی کنم 

لینک به دیدگاه

دموشو ازی کردم واقعا واقعا نسبت به اویل 2 ریمیک عالی شده 

زامبیهای خفنتری داره محیط طبیعیتره دوربین بهتره در کل خودشو بازی نکردم ولی 

خیلی بهتره از اویل 2 .اینو من طرفدار جیل ولنتاین میگم که 

حدودا غیر قابل شمارش اویل 3 رو تا تهش بازی کردم .میگم واقعا عالیه 

محیط و ترسی که اویل 3 القا میکرد اینم القا مییکنه .در کل بازی خوبیه واقعا عالیه 

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

دموشو بازی کردم واقعا واقعا نسبت به اویل 2 ریمیک عالی شده 

زامبیهای خفنتری داره محیط طبیعیتره دوربین بهتره در کل خودشو بازی نکردم ولی 

خیلی بهتره از اویل 2 .اینو من طرفدار جیل ولنتاین میگم که 

حدودا غیر قابل شمارش اویل 3 رو تا تهش بازی کردم .میگم واقعا عالیه 

محیط و ترسی که اویل 3 القا میکرد اینم القا مییکنه .در کل بازی خوبیه واقعا عالیه 

این نقد بازی بود الان یا نقد دمو؟

اتفاقا زامبی هاش دقیقعا کپی پیست اویل2 هستن و هیچ تغییری نکردن. فقط یه نوع جدید بهشون اضافه شده که خیلی کم تو بازی حضور دارن. پیل هد ها هم که تو DLC های RE2 remake بودن و چیز جدیدی نیستن.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

این نقد بازی بود الان یا نقد دمو؟

اتفاقا زامبی هاش دقیقعا کپی پیست اویل2 هستن و هیچ تغییری نکردن. فقط یه نوع جدید بهشون اضافه شده که خیلی کم تو بازی حضور دارن. پیل هد ها هم که تو DLC های RE2 remake بودن و چیز جدیدی نیستن.

نه نقد بازی بود نه نقد دمو 

نظر من بود یه اویل باز دو اتیشه که از اویل 4 متنفره اویل 5رو اصلا اویل نمیدونه

اویل 6 کمی به ریشش برگشت بازم خراب کرد اویل 7 هم که شده روح و جن بازی ولی باز

دم اویل 7 گرم .نظر من اویل 1و2و3 اویله و اویل یعنی زامبی .زامبی که تیر و تفنگ داره رامبی نمیشه 

من ترجیح میدم اویل 3 و 2 و1 رو صد بار بازی کنم سراغ مسخره ترین نسخه اویل که 4 میشه نرم 

زامبی تو اویل2 ارجینال با اویل 3 ارجینال تنها تفاوتشون پرتاب اسید بود 

تو این تفاوتشون بیشتره شکل و شمایل همونه ولی خیلی راحت یه زامبی

تا سه مرتبه گاز گازت میکنه البته این هنوز تو بازی اصلی نرفتم شاید 

با کم شدن درجه سختی فرقی نکنن ولی درکل محیط بازی خیلی بهتر شده

اویل 2 یه نمای کوچیکی نشون میده و کاراکتر این جاخالی و فرار جیل رو نداره

ولی جیل فرار میکنه و جاخالی میده .

بنظر من دموش که عالی بود با این که تغییراتی داده شده بود توش ولی انصافا 

بازی خوبیه و نباید به عنوان اینکه اویل3 اورجینال رو بیان همون شکل پیاده کنن

نگاه کنی .مثلا اویل 2 اون فروشگاه اول بازی که وارد میشی و یارو میگه یه لحظه صبر کن و لیان یا کلیر

میگن شلیک نکن من انسانم اصلا کو کجا رفته تو اویل 2 باز سازی؟؟؟

خیلی جاهای دیگرم تو اویل 2 نداره و یا اضففه شده الکی مثلا زامبی درختیا 

چیه اضافه کردن مسخرس ؟؟؟گرافیکیم اویل 3 خیلی بهتر شده روانتره و زیباتره 

لینک به دیدگاه

اما تلسم اویل 3 اولین اویل که کرک نمیشود 

واقعا چرا کرک نمیشه خخخخ

لینک به دیدگاه

FA9BE1144899DB6CF6ED6B9FA8ECC7AF1C45A996

ماد فقط این ولا غیر. خدایی کنسولیا دلشون به چی خوش بازی هارو وانیلا بازی میکنن؟

لینک به دیدگاه

شماها که دارین بازی میکنین

برای ماها تعریف کنین 

خسته شدیم روزی 10 دفه دمو  بازی میکنیم

بعد از 5 سال ویچرو تموم کردم و تامبرایدرم بعد 1 سال تموم شدش 

بازیام دارن تموم میشن خخخخخخ

بقیه بازیام که چرندیات هستند و لا غیر 

یکی بیاد لایسنسشو اجاره بده بازی کنیم 

لینک به دیدگاه

نور پردازی بازی اصلا جالب نیست، با این مد:

https://www.nexusmods.com/residentevil32020/mods/13

خیلی بهتر میشه بازی، خصوصا کانفیگ Extreme .

1.thumb.png.624ad1288265af1346cf660f3156b316.png

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

شماها که دارین بازی میکنین

برای ماها تعریف کنین 

خسته شدیم روزی 10 دفه دمو  بازی میکنیم

بعد از 5 سال ویچرو تموم کردم و تامبرایدرم بعد 1 سال تموم شدش 

بازیام دارن تموم میشن خخخخخخ

بقیه بازیام که چرندیات هستند و لا غیر 

یکی بیاد لایسنسشو اجاره بده بازی کنیم 

خیلی حس بدیه! من سر همین خماری نکشیدن رفتم کنسول هم گرفتم در کنار پی سی.

اشتراکی چرا نمیگیرید؟ من جستجو نکردم ولی اگه روی پی سی هستید آپشن خوبیه.

لینک به دیدگاه

در در 23 اردیبهشت 1399 در 19:32، Devileytion گفته است :

خیلی حس بدیه! من سر همین خماری نکشیدن رفتم کنسول هم گرفتم در کنار پی سی.

اشتراکی چرا نمیگیرید؟ من جستجو نکردم ولی اگه روی پی سی هستید آپشن خوبیه.

اشتراکی نگو 60 تومن باید پول بدی خیلی گرون 60 تومن نت میخرم خوب 

نمیشه مالی اجازه نمیده که 

لینک به دیدگاه

در در 23 اردیبهشت 1399 در 03:23، Games_OD گفته است :

نور پردازی بازی اصلا جالب نیست، با این مد:

https://www.nexusmods.com/residentevil32020/mods/13

خیلی بهتر میشه بازی، خصوصا کانفیگ Extreme .

1.thumb.png.624ad1288265af1346cf660f3156b316.png

کنسول دارا رو همین مانور میدن میگن پلی پرو خیلی بهتره البته رو بیشتر بازیا

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

با درود بر دوستان عزیز 

نمیدونم شمام قبول دارین یا نه رزیدنت اویل که یک بازی زامبی محور بود در ابتدا و خیلی زیبا پیش رفت تا نسخه سوم 

و محیطی به بزرگی شهر نیویورک رو در بر گرفته بود به جای اینکه رشد کنه در رزیدنت اویل ۴ کوچکتر شد 

بزارین اینطوری بگم ابتدا در عمارت اسپنسر که محیطی کوچک بود شروع شد و در ۲ و ۳ رشد کرد شاید کمی زود بود 

ولی به اوج رسید .در شماره ۴ حرکت برعکس شد و در شماره ۵ باز محیط بزرگ شد با نسخ فرعی امیدواری به سراغمون اومد

و با نسخه ۷ رزیدنت اویل ترس برگشت ولی رزیدنت اویل کاملا از دسترس خارج شد .نه حتی یک زامبی کشتیم نه حتی 

درست حسابی مردیم به  هر حال خود رزیدنت اویل ۷ جدای اسمش یه شاهکاره ولی در حد فرانچایز این سری نیست و نخواهد بود 

رزیدنت اویل ۶ هم تنها بخش لیونش به رزیدنت اویل میخورد .راحتتون کنم ما قدیمیا رزیدنت اویل رو تو زامبیش میبینیم 

زامبی که حرف بزنه زامبی نیستش دیگه .

رزیدنت اویل ۸ و ۷ خصوصا ۷ فرانچایز عظیمی مثل رزیدنت اویل رو مسخره کرده و به محیطه یک خونه خلاصه میکنه 

مثل این میمونه که شما فیلم جنگ ستارگان رو تو یه سیاره یا نه تو یه کشور روایت کنی .

باز هم میگم رزیدنت اویل ۷ بهتنهایی خیلی سر تر از ۶ و ۵ هم هستش ولی بدون اسمش وقتی رزیدنت اویل میاد روش

هیچ چیزی به جز عنصر ترس توش باقی نمونده از رزیدنت اویل .(خودم ۳۰ مرتبه بازیش کردم ولی وقتی به انتهاش رسیدم که

کریس میاد نا امید میشم و قطعش میکنم تازه یادم میوفته رزیدنت اویل این نیست این شبیه اوت لست )

دردسرتون ندم از میان پردههای اویل ۸ گویا اونم اویل بشو نیست و کلا یه فرانچایز دیگه از خانواده ایتان دارن میسازن به خوردمون بدن 

اویل سوم شخص اویل تو خونه و دهکده اویل نمیشه .

حالا نظراتتونو بگین با هم مشترک بشیم 

۱. کدوم نسخه اویل بیشترین دوست داشتین 

۲.بنظرتون اصالت اویل به زامبیاش و باساش هست 

۳.بنظرتون باس و زامبی دههش گزشته

۴.بنظرتون اویل چیزی ازش مونده

۵.در نهایت انتظاراتتون چی بود و چی دیدین از اویل ۷ و ۸ 

ممنون میشم نظر بدین 

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها من این بازی رو چندین بار بردم اما نسخه قدیمیش روی pc ولی من نسخه(hd) جدیدش رو امروز دانلود کردم مرحله ایکه سنگ پرتاب میکنند بعد میگه دکمه x رو بزن ولی دکمه xداخل کیبورد کدوم دکمه هست لطفا راهنماییم کنید نسخه قدیمیش اینطوری نبود

ویرایش شده توسط scott
لینک به دیدگاه

در در 3 مهر 1399 در 13:31، scott گفته است :

سلام بچه ها من این بازی رو چندین بار بردم اما نسخه قدیمیش روی pc ولی من نسخه(hd) جدیدش رو امروز دانلود کردم مرحله ایکه سنگ پرتاب میکنند بعد میگه دکمه x رو بزن ولی دکمه xداخل کیبورد کدوم دکمه هست لطفا راهنماییم کنید نسخه قدیمیش اینطوری نبود

میشه همون دکمه X کیبورد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود برهمگان

جهت اطلاع رسانی

Resident Evil 3 کرک شده و در سایتهای برای دانلود موجود میباشد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...