رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان ، من ورژن 4 بازی نصب کردم ، یه جایی گیر کردم یه مجسمه بزرگ سنگی راه میفته دنبال لیان بعد میگه x بزن من هر چی میزنم بازم میفته پایین ، کسی میدونه چی کار باید کرد؟ :(

درود

شما باید سریعتر از اون سنگی که مینداختن از سراشیبی عمل کنی، بعدم باید ستون هارو جاخالی بدی با دکمه خودش که اعلام می کنه اخرشم پشت یک در گیر میکنی باید سریع قفلشو بشکنی بری داخل باز تند تند دکمه بزنی و اخرش از یک پرش میکنه لبه ی پرتگاه رو می گیره میاد بالا ... تو هارد رفتن این قسمت کار سختی هست...  :D

واقعا بهترین اویلی که بازی کردم همین شماره 4 بودش...  :big hug:

اینقدر بازی کردم این بازی رو که به درجه ای رسیدم با کروسر تو هارد چاقو کشی می کنم (بقولی دیگه بخوای بگی این بازی رو حرفه ای هستی و چشم بسته میری)...  :x

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود

شما باید سریعتر از اون سنگی که مینداختن از سراشیبی عمل کنی، بعدم باید ستون هارو جاخالی بدی با دکمه خودش که اعلام می کنه اخرشم پشت یک در گیر میکنی باید سریع قفلشو بشکنی بری داخل باز تند تند دکمه بزنی و اخرش از یک پرش میکنه لبه ی پرتگاه رو می گیره میاد بالا ... تو هارد رفتن این قسمت کار سختی هست...  :D

واقعا بهترین اویلی که بازی کردم همین شماره 4 بودش...  :big hug:

اینقدر بازی کردم این بازی رو که به درجه ای رسیدم با کروسر تو هارد چاقو کشی می کنم (بقولی دیگه بخوای بگی این بازی رو حرفه ای هستی و چشم بسته میری)...  :x

با پا دست چکش هر جوری میزنم بازم از لبه اونجا بالا نمیره و میفته واقعا کلافه شدم  :crying:

لینک به دیدگاه

اون دکمه ای رو که اعلام میکنه باید خیلی سریع بزنی. اونطوری که من متوجه شدم توی حالت هارد باید سرعتت خیلی سریع باشه و بلافاصله بعد از نشون دادن علامت دکمه زنی رو شروع کنی و سریع انچام بدی.

لینک به دیدگاه

اون دکمه X والا اگه فیلم بگیرم میتونید ببنید خیلی سریع میزنم ولی بازم نمیشه 

لینک به دیدگاه

سلام

بازی خوبیه

a question

دوستان من بازی resident evil 4 رو خیلی باهاش حال کردم

بازی ای پیشنهاد میدید گیم پلیش عین اون باشه

شاید که بازی ای از دستم در رفته باشد

لینک به دیدگاه

سلام

بازی خوبیه

دوستان من بازی resident evil 4 رو خیلی باهاش حال کردم

بازی ای پیشنهاد میدید گیم پلیش عین اون باشه

شاید که بازی ای از دستم در رفته باشد

لینک به دیدگاه

من هنوز از بازیش نکردم انشالا این ماه بازیش می کنم 

اینم از سایت http://www.residentevil.ir/

لینک به دیدگاه

سلام بازی خوبیه دوستان من بازی resident evil 4 رو خیلی باهاش حال کردم بازی ای پیشنهاد میدید گیم پلیش عین اون باشه شاید که بازی ای از دستم در رفته باشد تشکر

بعید میدونم همچین بازی ای وجود داشته باشه! چون اگر بود مطمئنا اون هم معروف میشد! 

لینک به دیدگاه

بعید میدونم همچین بازی ای وجود داشته باشه! چون اگر بود مطمئنا اون هم معروف میشد! 

وجود داره و من همین امروز تموش کردم.

لینک به دیدگاه

وجود داره و من همین امروز تموش کردم.

خوب بگید ما هم استفاده کنیم.

لینک به دیدگاه

خوب بگید ما هم استفاده کنیم.

من از پی سی دانلود ، دانلودش کردم بگردید تو سایشت هست

لینک به دیدگاه

من از پی سی دانلود ، دانلودش کردم بگردید تو سایشت هست

اسم بازی رو میگم. نمیشه که برم توی پی سی دانلود سرچ کنم: بازی قشنگ با گیم پلی شبیه رزیدنت اویل 4!

لینک به دیدگاه

سری رزیدنت اویل جز بازیهایی هست که از روی این بازی ها فیلم درست کردند

و شماره یک این سری وقتی وارد بازار شد تحولی توی بازیها ایجاد کرد

حالا شرکت کپکام شماره یک رو باز سازی کرده با کیفیت بالا

واقعا بازی فکری و خوبیه.. سناریو قوی داره

منتظرم که شماره دو اون هم باز سازی بشه و بازی کنم

فقط باید با گیم پد بازی کنین که حال بده

شماره 4 این سری هم قرار با کیفیت فول اچ دی ساخته بشه اینم یک عکس از بازی با کیفیت فول اچ دی

post-15633-0-27710300-1427827677_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سری رزیدنت اویل جز بازیهایی هست که از روی این بازی ها فیلم درست کردند

و شماره یک این سری وقتی وارد بازار شد تحولی توی بازیها ایجاد کرد

حالا شرکت کپکام شماره یک رو باز سازی کرده با کیفیت بالا

واقعا بازی فکری و خوبیه.. سناریو قوی داره

منتظرم که شماره دو اون هم باز سازی بشه و بازی کنم

فقط باید با گیم پد بازی کنین که حال بده

شماره 4 این سری هم قرار با کیفیت فول اچ دی ساخته بشه اینم یک عکس از بازی با کیفیت فول اچ دی

attachicon.gifevil 4-4.jpg

مطمئنید در مورد نسخه ی 4؟ آخه تازه با کیفیت hd ریمسترش کرده خوب نگه می داشت یدفعه با کیفیت فول اچ دی میداد دیگه. 

لینک به دیدگاه

مطمئنید در مورد نسخه ی 4؟ آخه تازه با کیفیت hd ریمسترش کرده خوب نگه می داشت یدفعه با کیفیت فول اچ دی میداد دیگه. 

سری hd مثل اینکه تو اجرای بازی یک مقداری مشکل داره.. از گرافیک زیاد کار میکشه در صورتی که به گرافیک زیادی نیاز نداره

لینک به دیدگاه

این مثبت و منفی دادن هم مثل اینکه خوب جا نیفتاده بین دوستان. الان میشه بفرمایید این جمله ی من اصلا کلا چه نیازی به امتیاز داشت؟ چه مثبت چه منفی؟

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
12e3c138fd4bc80d4e82575aec6bb0e1_L.jpg

پس از ناکامی همه‌جانبه Resident Evil 6 این فاش‌سازی یا Revelations بود که توانست با جلب نظر هواداران قدیمی، دوباره سری رزیدنت ایول را به ریشه هایش بازگرداند و امیدها را نسبت به این مجموعه رو به افول، همچنان زنده نگه دارد. موفقیت بازی روی کنسول دستی 3DS آن را خیلی زود به پلتفرم‌های خانگی هم پرواز داد تا بخشی از آب رفته زجوی، دوباره به آن بازگردد. چندان دور از ذهن نبود که آن نسخه موفق، دیر یا زود دنباله‌ای به همراه داشته باشد و اکنون با عرضه نسخه کامل بازی فاش سازی2 یا Revelations 2 این امر تحقق یافته است.

بازگشت یاران قدیمی

فاش سازی2 با جریان اسارت کلر ردفیلد و همراه جوانش مویرا برتن به دست افرادی مرموز آغاز می‌شود و ماجراها در جزیره‌ای دورافتاده ادامه می‌یابد. جایی که این دو تن برای رهایی از مخمصه‌ای که در آن گرفتار شده‌اند و رویارویی با فرد ناشناخته‌ای که خود را مباشر می‌خواند، دست به یک همکاری دو نفره می‌زنند. اگر بازی را به‌صورت تک نفره دنبال کنید، هر زمان که بخواهید می‌توانید مابین این دو شخصیت سوییچ کنید و بازی را با فرد موردنظرتان ادامه دهید. خوشبختانه بازی هیچ‌گاه به شما اجازه نمی‌دهد که فقط به یکی از این دو تن اکتفا کنید و با توجه به قابلیت‌های منحصر به فردی که کلر و مویرا دارند، باید به تناوب از توانایی‌های هردویشان بهره بگیرید. کلر از قابلیت استفاده از سلاح گرم برخوردار است و به سیاق معمول از گیاهان شفابخش برای درمان خود استفاده می‌کند. اما مویرا توانایی استفاده از سلاح گرم را ندارد و قابلیت کلیدی او بهره بردن از چراغ قوه است. به کمک این وسیله او می‌تواند محل قرارگیری آیتم‌های مخفی را مشخص کند یا با تاباندن نور آن در چشم دشمنان، حواس شان را پرت کند. به این ترتیب وقتی فاش سازی2 به شکل دو نفره دنبال شود، با توجه به کارآیی متفاوت دو شخصیت اصلی، تجربه هر کدام از بازی بازان کاملا متفاوت با دیگری خواهد بود و همکاری تیمی در این بازی به شکلی کاملا ملموس‌تر از سایر عناوین مشابه معنا می‌یابد. خصوصا اینکه در این نسخه برخلاف فاش سازی1، قابلیت همکاری آفلاین نیز در دسترس است و بازی را به‌صورت Split Screen هم می‌توان انجام داد. البته کلر و مویرا در جزیره تنها نیستند و فاش سازی2 از یک خط داستانی دیگر نیز بهره می‌برد. در سوی دیگر ماجرا و در اپیزودهای موازی این اثر، پدر مویرا، بری برتن قرار دارد که برای یافتن دخترش رهسپار جزیره اسرار آمیز شده و در آنجا با دختر کوچکی به نام ناتالیا آشنا می‌شود. ناتالیا از نوعی قدرت ماورایی برخوردار است که توسط آن قادر به شناسایی نقاط ضعف زامبی‌ها و همچنین مشاهده اشیای مخفی بازی است. هر چقدرخصوصیات بری به کلر شباهت دارد و مانند او قادر به تیراندازی با اسلحه‌های مختلف است، ویژگی‌های ناتالیا تا حدودی با مویرا متفاوت بوده و بازیباز دوم از این لحاظ تنوع بیشتری را در بازی تجربه می‌کند. اما آنچه در کل می‌توان در مورد شخصیت‌های جدید بازی یعنی مویرا و ناتالیا عنوان کرد، این است که آنها بسیار بهتر از همتایان شان یعنی پارکر و جسیکا در فاش سازی1 پرداخت شده‌اند و ساز و کار بهتری در داستان بازی دارند. در مورد کلر و بری هم قضیه کاملا روشن است؛ آنها پیش از این در نسخه‌های قبلی سری حضور داشته‌اند و ساختار شخصیتی شان از همان قوام و قوت سابق برخوردار بوده و کم و بیش بر همان پایه استوار است.

RE1.jpg

RE4.jpg

ترسی که دیگر نیست

همان‌گونه که ذکر شد ساختار گیم پلی بازی بیشتر بر همکاری تیمی بنا شده و حتی تا حدودی از رویه رایج در فاش سازی1نیز فاصله گرفته است. در آن نسخه مراحل بازی به‌صورت یک در میان اکشن و اکتشاف بود اما در نسخه حاضر اکثر اپیزودها رویه‌ای تقریبا ثابت دارند و دیگر آن خط کشی مشخصی که در بازی قبل مابین مراحل اثر وجود داشت در اینجا دیده نمی‌شود. در کل می‌توان گیم پلی فاش سازی2 را به لحاظ ساختار و خصوصا ویژگی‌های مخفی کاری جدیدی که به آن اضافه شده و حتی برخی باس فایت‌های یکسان، با بازی The Evil Within مقایسه کرد و این دو بازی را از برخی زوایا بسیار شبیه به هم دانست. بنابراین تمام عوامل دست به دست هم داده تا دیگر نشان چندانی از عامل ترس که عنصر اصلی نسخه‌های ابتدایی سری رزیدنت ایول محسوب می‌شد در بازی جدید به چشم نخورد. حتی زامبی‌های بازی هم دیگر آنچنان ترسناک نیستند و طراحی هنری شان از نسخه قبل هم پیش پا افتاده‌تر است. این پس رفت حتی در گرافیک و جنبه‌های بصری این اثر هم دیده می‌شود و اکثر محیط‌های بازی ازعدم جزییات، تعامل پذیری ناچیز و یکنواختی در طراحی رنج می‌برند. از آن گذشته به لحاظ رنگ و لعاب و طراحی هنری هم فاش سازی2 در قیاس با لوکیشن اصلی بازی قبل یعنی کشتی کویین زنوبیا کم می‌آورد و این درجا زدن یا حتی پس رفت، برای اثری در قد و قواره این بازی چندان قابل قبول نیست. با تمام این اوصاف فاش سازی2 اثری است که توانسته به شایستگی از ویژگی‌های جدید خود در گیم پلی بازی بهره بگیرد و با ارائه بخش‌های فرعی قابل قبول، مختصر بودن نسبی زمان بخش اصلی را جبران کند. مسلما اگر از نسخه قبل راضی بوده باشید، قطعا فاش سازی2 را هم خواهید پسندید.

RE2.jpg

اطلاعات تکمیلی

• مزایا: داستان مناسب، روایت خوب، تلفیق قابل قبول قابلیت‌های جدید در گیم پلی، وجود Co-op آفلاین، تجربه منحصر به فرد در حالت دو نفره
  • معایب: محیط‌های کم جزییات، دشمنان کم فروغ و تکراری، نبود عناصر ترسناک به مفهوم کلاسیک، عدم پیشرفت گرافیک و جنبه‌های بصری
  • امتیاز کلی10 راندمان: 10 امکانات: 10 طراحی: 10
  • منبع
ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید !!!

Resident Evil 7 PC System Requirements Official

Minimum Specs

Processor: Intel Core i5-4460 2.70 GHz or AMD FX-6300 or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 260x

DirectX: Version 11

Additional Notes: 1080P CPU/GPU at 30FPS. Players will have to either lower texture or set streaming textures to OFF in order to optimize performance. Internet connection required for game activation. The game is still undergoing development, so all PC requirements are subject to change.

Recommended Specs

Processor: Intel Core i7 3770 3.4 GHz or AMD or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 960 or AMD Radeon R9 280X or better

Additional Notes: 1080P CPU/GPU at 60FPS

http://www.guru3d.com/news-story/resident-evil-7-pc-system-requirements-official-screenshots.html

بنچ مارک های بازی

untitled-1.png

untitled-2.png

untitled-3.png

untitled-1 mem.png

منبع :

http://www.guru3d.com/articles_pages/resident_evil_7_pc_graphics_performance_benchmark_review,1.html

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

جز شایعات آخرین اخباری که درمورد رزیدنت بود اینکه امتیاز آمبرلا رو کاملا خریده کاپکام و مثل اینکه یک سایت به نام آمبرلا هم زده

لینک به دیدگاه

داداش رزیدنت یه زمانی بهترین بازی زندگیم بود باهاش زندگی میکردم تو خونه ادای زامبی و کریس و لیون رو درمیاوردم

ولی گند زدن توش

لینک به دیدگاه

همیشه میگن اویل به ریشه ها برمیگرده اما .....

اویل 6 گمونم شکست خورد در فروش این شاید دلیل اصلی دیر اومدن اویل 7 باشه !!!

امیدوارم این بار گند نزنن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کلا حرفی از این شماره 7 جایی نیست فعلا دارن رو بازسازی ها کار میکنند و در کنارش رو 7 که چجوری بسازنش ... هنوز بنظر من از قالب کلی بازی تصمیم گرفته نشده چجوری باشه و چجوری بسازنش... و احتمال زیاد به توافق نرسیدن برا همین بازی هنوز در مراحل اولیه ساخت هست و گرنه حتما یه خبری درز می کرد... !  *dry#

لینک به دیدگاه

همیشه میگن اویل به ریشه ها برمیگرده اما .....

اویل 6 گمونم شکست خورد در فروش این شاید دلیل اصلی دیر اومدن اویل 7 باشه !!!

امیدوارم این بار گند نزنن .

بعید میدونم این دلیل مناسبی باشه

Revelation 2 که بعد از رزیدنت 6 اومد عنوانی موفق بود

در حال حاضر مثل اینکه کپکام در حال جمع آوری پول از عناوین گذشتش هستش

بعید میدونم حداقل تا دو سال دیگه شاهد رزیدنت 7 باشیم

و اگر عنوان جدید هم بیاد رزیدنت 7 نخواهد بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...