رفتن به مطلب

مشکلات نرم افزارهای ASUS AURA و Armoury Crate

Recommended Posts

در در 4 آبان 1399 در 12:34، fernas گفته است :

من هیچ برنامه ای نصب نکردم اما وقتی کامپیوتر خاموشه مادربرد چراغاش خاموشن اما وقتی از برق میکشم و دوباره به برق میزنم حتی وقتی روشن نیست میبینم چراغای مادربردم روشنه.

یا مثلا وقتی خاموش می کنم و بعدش از برق می کشم چند ثانیه میبینم چراغاش روشن شدن و دوباره خاموش میشن.

armoury  برا منم کرش داشت یعنی کلا خوب کار نمیکرد اما برا یه عده بدون مشکل کار می کنه.ولی اونجور که فهمیدم این برنامه ها جوری هستن که پاک هم کنی اثراتش میمونه بهترین کار ویندوز عوض کردنه که کلا راحت بشی از دستش.

درود 

ویندوز عوض کردم و برنامه aura1.07.79  نصب کردم و مشکلم حل شد و وقتی کامپیتور خاموش هست دیگه چیزی روشن نیست و برنامه هم کرش نمیکنه  

لینک به دیدگاه

در در 30 آبان 1399 در 10:34، alikocholo2013 گفته است :

درود 

ویندوز عوض کردم و برنامه aura1.07.79  نصب کردم و مشکلم حل شد و وقتی کامپیتور خاموش هست دیگه چیزی روشن نیست و برنامه هم کرش نمیکنه  

من هنوز نصب نکردم  تو قسمتش دانلودش نوشته بود که باید بایوس مادربردتون اپدیت باشه برا شما اپدیته یا نسخه ی قبلیش هست؟

امروز که رفتم دانلود کنم دیدم نوشته دیگه اپدیت برای این نرم افزار نمیاد و بجاش armoury crate رو گذاشته البته لینک ائورا سینک هم زیرش بود اما انگار دیگه ایسوس پشتیبانی نخواهد کرد از این برنامه.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان

این برنامه یه خوبی داشت کار میکرد ولی به دلایلی من این برنامه رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی بعد از نصب با ارور زیر مواجه شدم چطور حلش کنم؟

۲۰۲۱۰۱۱۸_۲۱۴۰۱۳.jpg

ویرایش شده توسط Mahdi ZMS
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mahdi ZMS گفته است :

سلام دوستان

این برنامه یه خوبی داشت کار میکرد ولی به دلایلی من این برنامه رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی بعد از نصب با ارور زیر مواجه شدم چطور حلش کنم؟

۲۰۲۱۰۱۱۸_۲۱۴۰۱۳.jpg

شاید فرومای خارجی رو زیر و رو کنید بتونید راه حلی پیدا کنید ولی بعیده

نهایتا باید ویندوز عوض شه.

به علاوه در کل به همه دوستان توصیه می‌کنم از نرم‌افزار آرموری استفاده کنید. اشکالاتش خیلی کمتر از برنامه‌های قدیمی هست و خیلی از باگ‌ها رفع شده. هنوزم بدون باگ نیست البته ولی پیشرفت داشته

لینک به دیدگاه

من الان باندل نسل 10 ایسوس رو دارم ولی متاسفانه بالکل روی ویندوز 10 ارور های مختلفی میده و اجرا نمیشه!

نمی دونم باید چی کارش کرد

اگر کسی باندل نسل 10 ایسوس داره و مشکل نخورده ممنون میشم بگه چه مراحلی رو برای نصب طی کرده

در 4 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

نرم‌افزار آرموری

دقیقا با همین نرم افزار مشکل خوردم!

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است :

سلام دوستان

سلام دوست عزیز

به بخش سرویس‌های ویندوز برین و سرویس مربوط به Aura sync رو استارت کنین یا روی حالت اتوماتیک بذارینش

برای رفتن به سرویس‌های ویندوز کافیه کلمه services رو تو منوی استارت سرچ کنین

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

سلام دوست عزیز

به بخش سرویس‌های ویندوز برین و سرویس مربوط به Aura sync رو استارت کنین یا روی حالت اتوماتیک بذارینش

برای رفتن به سرویس‌های ویندوز کافیه کلمه services رو تو منوی استارت سرچ کنین

این مشکل منم حل می کنه؟

لینک به دیدگاه

در در 29 دی 1399 در 21:45، Mahdi ZMS گفته است :

سلام دوستان

۲۰۲۱۰۱۱۸_۲۱۴۰۱۳.jpg

شاید درست حذف نکردید.منم قبلا حذفش کردم بعد نصبش کردم خطا میداد اما یادم نیست چه خطایی ولی من دوباره حذفش کردم و بعدش رفتم به درایوی که این نرم افزار رو توش نصب کرده بودم در program file و یه پوشه بود که مربوط به این نرم افزار بود فکر کنم اسمش lighting servis بود اونو پاک کردم دوباره نصب کردم درست شد.اینم امحتان کنید شاید کار شما رو هم راه بندازه.

لینک به دیدگاه

Something happened on our end. Here’s the error code, in case you need it: 0x87E10BC6

این ارور روی اعصاب رو چه شکلی برطرف کنم؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان خوبید من یه لبتاب ایسوس گیمینگ خریدم ASUS TUF Gaming F15 FX506LI-BI5N5 خب طبق معمول ویندوز 10هوم روش بود رفتم برنامه هاش نگاه کردم چنتا برنامه داشت میرفتی کانفیگش مشخص میکرد نمیدونم برای گیم میزدی سیستم رو های میرفت و... کیبورد لبتاب رو نور کمو زیاد میکردم رو دسکتاپ اسم مدل رنگ ها رو مینوشت حالا ویندوز10 اینترپرلیس LTSCنصب کردم درایور هم که کامل نصبه ولی اون برنامه ها نیستن دیگه رفتم نوشته ایسوس آرموری نصب ولی کار نمیکنه و برنامه های د یگه ایسوسش

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان  من بالاخره Asus Aura رو پاک کردم  واقعا اذیتم میکرد تصمیم به نصب آرموری کردم   حدودا یک ساعت در حال نصب بود که لاکپشتی نصب میشد   در آخر هم ارور داد که ریستارت کن و اینترنت رو چک کن  این کار هارو کردم  دوباره همون ارور هارو داد    چطور حلش کنم؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است :

سلام دوستان  من بالاخره Asus Aura رو پاک کردم  واقعا اذیتم میکرد تصمیم به نصب آرموری کردم   حدودا یک ساعت در حال نصب بود که لاکپشتی نصب میشد   در آخر هم ارور داد که ریستارت کن و اینترنت رو چک کن  این کار هارو کردم  دوباره همون ارور هارو داد    چطور حلش کنم؟

سلام جناب وقت بخیر 

چند مسئله رو چک کنید.

منطقه (ریجن) ویندوز رو روی مرگ بر آمریکا 😄 بگذارید، و اینکه توی دیواویس منیجر چک کنید تمام درایور های سخت افزار نصب باشن و هیچ ناشناخته ای نباشه

بعدش هم دقت کنید که Microsoft Visual C++ Runtime هم از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۹ کامل نصب باشه

لطفا این موارد رو انجام دادید بهم بگید تا اگر تونستم راهنمایی تون کنم

ممکن مشخصات سیستم و نسخه دقیق ویندوز رو بفرمایید 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان
چطوری این آرموری رو کاملا حذف کنم؟   بعد از چند هفته کلا سیستمو فریز میکنه  کلا اجازه نمیده افکت هارو کنترل کنم  و هر دفعه که ریستارت میکنم یه رنگ به صورت رندوم نمایش میده و قفل میکنه    صد رحمت به aura  از کنترل پنل قسمت programs and features خودش و چند تای دیگه که نصب کرده بود رو پاک کردم  رفتم پوشه محل نصب  کاملا پاک کردم  ولی دیدم وقتی راست کلیک میکنم آرموری رو میبینم   توی منوی استارت هم دیدمش  زدم روش دیدم بله  حذف نشده  و همه چی مثل قبل قفله  حتی اجازه نمیده aura رو نصب کنم  چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

نظری نبود؟

یبار با این تست کن

دانلود Revo Uninstaller Pro 4.4.2 + Portable + Android حذف کامل نرم افزار در ویندوز (soft98.ir)

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

من یه b550 دارم با Armoury Crate قبلا اوکی کرده بودم فن ها و گرافیک و  بورد رو ، بعد از آپدیت بایوس به حالت دیفالت برگشته بود ، بعد از نصب Armoury Crate فقط گرافیک رو میشناخت 

1000 بار پاکردم نصب کردم تا درست شد

واقعا برنامه نا کارآمد و مرخرفی هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

ممنونم  90 درصد کارمو راه انداخت تونستم aura رو نصب کنم و روی لوگو اون میزنم تقریبا پاک شده  ولی هنوز وقتی راست کلیک میکنم این آرموری رو میبینم  اینو چطور نابود کنم؟

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

آقایونی که هی میگین ایسوز ایسوز، MSI هم ببینید که هیچ ساپورتی واسه نرم افزار های جانبیش نداره یادمه mystic light نصب میکردم موس تو بازی های لگ میخورد یه سال طول کشید بفهمم بخاطر این آشغال هست ! یه چندتا نرم افزار دیگه داد که اونا هم همینطوری بودن تا پاکش میکردم لگ موس میپرید،لپ تاپ خودم از اول Armoury Crate روش بوده هیچ مشکلی نداشته

لینک به دیدگاه

سلام  
روی dvd مادربرد من نسخه قدیمی 1.05 که یک افکت کمتر و تنظیمات محدود تری داره وجود داره  من از سایت ایسوس آخرین نسخه aura Lighting_Control_1.07.79 رو دانلود کردم و قبلش کلا aura قدیمی رو به صورت کامل پاک کردم و این نسخه جدید رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا اصلا بازش نکرد  مادربرد قبلیم هم Z390p بود که مشکل سخت افزاری داشت دادم گارانتی و h370f گرفتم

tkjil07rq1z41.png

ویرایش شده توسط mehrdadM20
لینک به دیدگاه

سلام

با revo uninstaller بطور کامل aura رو حذف کنید .

بعدش نرم افزار armoury crate رو نصب کنید .

مشکلات کمتری داره و قابلیت های بیشتر .

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mehrdadM20 گفته است :

سلام  
روی dvd مادربرد من نسخه قدیمی 1.05 که یک افکت کمتر و تنظیمات محدود تری داره وجود داره  من از سایت ایسوس آخرین نسخه aura Lighting_Control_1.07.79 رو دانلود کردم و قبلش کلا aura قدیمی رو به صورت کامل پاک کردم و این نسخه جدید رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا اصلا بازش نکرد  مادربرد قبلیم هم Z390p بود که مشکل سخت افزاری داشت دادم گارانتی و h370f گرفتم

برای نصب، آپدیت، و یا حذف Aura، باید کلا ویندوز رو عوض کنی.

و بهتره اصلا Armoury Crate رو نصب کنی به جاش.

رو چه حسابی گارانتی جای Z390 بهت H370 داده؟

لینک به دیدگاه

در در 18 فروردین 1400 در 17:07، m.reza گفته است :

سلام

با revo uninstaller بطور کامل aura رو حذف کنید .

بعدش نرم افزار armoury crate رو نصب کنید .

مشکلات کمتری داره و قابلیت های بیشتر .

سلام
کلا من aura بیشتر حال میکنم تا این نرم افزار

در در 19 فروردین 1400 در 03:08، ARMIN گفته است :

برای نصب، آپدیت، و یا حذف Aura، باید کلا ویندوز رو عوض کنی.

و بهتره اصلا Armoury Crate رو نصب کنی به جاش.

رو چه حسابی گارانتی جای Z390 بهت H370 داده؟

سلام
کلا ویندوز رو عوض کردم و این نسخه رو نصب کردم ولی همون ارور رو داده

سیستم توسط دوست من جمع شده بود همه قطعات رو خودم سفارش داده بودم به جز مادربرد  این دوست نادان من هم رفته بود برام z390p خریده بود  من اصلا اهل اورکلاک نیستم  درواقع cpu هم قابلیتشو نداره  رم هام هم سرعتشون پایینه   ولی مادربرد خوبی بود ولی یه مشکل حسابی داشت  دادمش گارانتی  خودم سفارش کردم که Z نمیخوام  در عوض از سری rog میخوام  البته قبول نمیکردن  ولی به وسیله پارت خوبی که تو بخش گارانتی دارم حل کردن و یدونه Asus rog strix H370f دادن بهم که خیلی راضی ام ازش

و یه سوال دیگه هم دارم  رفتم تو سایت ایسوس دیدم علاوه برا aura sync  یه aura creator هم وجود داره  اینا باهم فرق دارن؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mehrdadM20 گفته است :

سلام
کلا من aura بیشتر حال میکنم تا این نرم افزار

سلام
کلا ویندوز رو عوض کردم و این نسخه رو نصب کردم ولی همون ارور رو داده

سیستم توسط دوست من جمع شده بود همه قطعات رو خودم سفارش داده بودم به جز مادربرد  این دوست نادان من هم رفته بود برام z390p خریده بود  من اصلا اهل اورکلاک نیستم  درواقع cpu هم قابلیتشو نداره  رم هام هم سرعتشون پایینه   ولی مادربرد خوبی بود ولی یه مشکل حسابی داشت  دادمش گارانتی  خودم سفارش کردم که Z نمیخوام  در عوض از سری rog میخوام  البته قبول نمیکردن  ولی به وسیله پارت خوبی که تو بخش گارانتی دارم حل کردن و یدونه Asus rog strix H370f دادن بهم که خیلی راضی ام ازش

ببنید دست شما نیست چی دوست دارین، تصمیم گیرنده ایسوسه چی برای سیستمش خوبه.

بهترین کار اینه حتما بایوس رو به روز رسانی کنید و Armoury Crate رو استفاده کنید. یه دلیلی که این نرم افزار وجود داره، همین باگهای احمقانه نرم افزار قبلی Aura Sync بوده.

در 3 ساعت قبل، mehrdadM20 گفته است :

و یه سوال دیگه هم دارم  رفتم تو سایت ایسوس دیدم علاوه برا aura sync  یه aura creator هم وجود داره  اینا باهم فرق دارن؟

Asus Aura Creator برای ساختن افکت های نوری استفاده میشه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

ببنید دست شما نیست چی دوست دارین، تصمیم گیرنده ایسوسه چی برای سیستمش خوبه.

بهترین کار اینه حتما بایوس رو به روز رسانی کنید و Armoury Crate رو استفاده کنید. یه دلیلی که این نرم افزار وجود داره، همین باگهای احمقانه نرم افزار قبلی Aura Sync بوده.

Asus Aura Creator برای ساختن افکت های نوری استفاده میشه.

واقعیتش همین آرموری رو هم نصب کردم ولی دیدم نسبت به aura افکت هاش کمتر هستن   و  بعضی از افکت هایی که من تو aura دوست دارم مثل حالت یویو تو آرموری ندیم  راهی وجود داره بعضی از افکت ها رو تو آرموری بشه اضافه کرد؟

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، mehrdadM20 گفته است :

واقعیتش همین آرموری رو هم نصب کردم ولی دیدم نسبت به aura افکت هاش کمتر هستن   و  بعضی از افکت هایی که من تو aura دوست دارم مثل حالت یویو تو آرموری ندیم  راهی وجود داره بعضی از افکت ها رو تو آرموری بشه اضافه کرد؟

نه متاسفانه، شاید اون افکت خاص رو Z390 داشته ولی Z370 نداشته. مطمئن هستی Z370 که داری استفاده می کنی اون افکت رو توی Aura داره؟

لینک به دیدگاه

در در 19 فروردین 1400 در 22:00، ARMIN گفته است :

نه متاسفانه، شاید اون افکت خاص رو Z390 داشته ولی Z370 نداشته. مطمئن هستی Z370 که داری استفاده می کنی اون افکت رو توی Aura داره؟

عزیز من z370 ندارم    من h370f دارم    همین الان هم با aura نسخه قدیمی تر  اون افکت رو دارم

در در 20 فروردین 1400 در 10:47، mehrdadM20 گفته است :

عزیز من z370 ندارم    من h370f دارم    همین الان هم با aura نسخه قدیمی تر  اون افکت رو دارم

اپ

من هنوز جواب اینو نفهمیدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...