رفتن به مطلب

فروش کیبورد Logitech G910

saitama
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان همونطور که از عنوان تاپیک پیداس با فروش این کیبورد در خدمتم و دو نکته رو عرض کنم یکی از KEYCAPS های کیبورد تعویض شده و فقط جنبه ظاهری داره  (دکمه CTRL سمت راست ) و نکته دوم مشکل Chattering دکمه space هست که با نرم افزار فیکسش کردم یعنی وقتی این دکمه رو فشار میدی به جای یکبار 2 بار انجام میشه و با نرم افزار Keyboard Chattering Fix کاملا برطرف  میشه و توی گوگل هم سرچ کنید هست این نرم افزار کیبورد گارانتی نداره اما جعبه اش هست

آپدیت1: سلام دوستان امروز سوییچ Space رو تمیز کردم ظاهرا مشکل chattering یا double tap بخاطر گرد و خاک بوده و کاملا برطرف شد میشه گفت کیبورد مثل روز اولش داره کار میکنه اینم عکس که متوجه بشید اگر مشکل داشته باشه جلوش قرمز مینویسه chattering و توجه کنید نرم افزار Keyboard Chattering Fix هم disable هست

پایه : 1.600 و فوری 1.900

تلکرام بنده  @yas2232

اphoto_2020-03-26_20-19-53.thumb.jpg.1d5740a37961d7f71eedb08d3ee220fc.jpg

photo_2020-03-27_14-11-11.jpg

Capture.JPG

ویرایش شده توسط saitama
ضمیمه عکس
لینک به دیدگاه

سلام ...با کیبرد ریزر cynosa chroma تعویض دارین

ویرایش شده توسط کراش
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، کراش گفته است :

سلام ...با کیبرد ریزر cynosa chroma تعویض دارین

سلام فقط فروش قیمت مد نظرتون پ خ کنید مناسب باشه تقدیم میکنم

لینک به دیدگاه

دوستان ی سری سوییچ ROMER G و KeyCaps اضافی هم از بازار تهیه کردم چون ابزار لحیم و قلع کش ندارم اقدام به تعویض نکردم که نیازی هم تعویض نیست به صورت اشانتیون تقدیم خریدار میشه

قیمت کیبورد در فروشگاها رو از اینجا میتونید ببینید https://emalls.ir/مشخصات_Logitech-G910-Orion-SPECTRUM-Mechanical-Keyboard~id~375012~s~G910

با خریدار کنار میام قیمت هاتون رو توی پ خ بفرستید نهایتا تا پسفردا تاپیک به صورت مزایده میشه

photo_2020-03-27_21-51-47.thumb.jpg.53b8546287346103faf558cf1443c6c6.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان امروز سوییچ Space رو تمیز کردم ظاهرا مشکل chattering یا double tap بخاطر گرد و خاک بوده و کاملا برطرف شد میشه گفت کیبورد مثل روز اولش داره کار میکنه اینم عکس که متوجه بشید اگر مشکل داشته باشه جلوش قرمز مینویسه chattering و توجه کنید نرم افزار Keyboard Chattering Fix هم disable هست

Capture.thumb.JPG.79a4038c8d4f070ad1247e0bd8eca761.JPG

لینک به دیدگاه

کاهش قیمت پایه به 1.400 (بیش از 60% زیر قیمت بازار !) گام مزایده 25 و پایان مزایده 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد

هزینه واسطه و ارسال به عهده خریدار تاکید میکنم دوستان کیبورد از هر نظر سالم هست و مهلت تست داده میشه فقط ظاهر یکی سوییچ ها فرق داره که اونم با اشانتیون جبران میشه

قیمت فروشگاها : https://emalls.ir/مشخصات_Logitech-G910-Orion-SPECTRUM-Mechanical-Keyboard~id~375012~s~G910

ویرایش شده توسط saitama
ویرایش
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mkhn71 گفته است :

1.425 خریدارم 

تا اینجا برای شما

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، mkhn71 گفته است :

1.425 خریدارم 

تا 4 ساعت آینده پیشنهاد بالاتری نباشه کیبورد مال شماست

کاهش قیمت فوری به 1600و کاهش مدت خاتمه مزایده به 12 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، LoneReaper گفته است :

سلام ، 1450 خریدارم

تا اینجا برای شما تا 8 ساعت آینده تقدیم میشه اگر پیشنهاد بالاتری نباشه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، saitama گفته است :

تا 4 ساعت آینده پیشنهاد بالاتری نباشه کیبورد مال شماست

کاهش قیمت فوری به 1600و کاهش مدت خاتمه مزایده به 12 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد

کیبورد به ایشون فروخته شد مبارکشون باشه تا فردا جهت واریز و ارسال هماهنگ میشه

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...