رفتن به مطلب

خراب شدن ویندوز؟؟

Recommended Posts

سلام دوستان  با مرام وقت بخیر......عزیزان من زمانی که یه ویندوز نصب میکنم ویندوزه زیاد طول نمیکشه که خراب میشه.....ویندوز دفندر رو ک میخوام حذف کنم یا ببندم دیگه کل سیستم به هم میریزه هیچ برنامه ای باز نمیشه اگرم بخواد باز شه باید حتما با دستور run as admin باز بشه بخدا خسته شدم....دوستان میگن ویندوز های کرکی اینجورن....حتی control panel هم بخوام باز کنم ارور میده حتی task manager هم باز کنم ارور میده....سیستم خاموش روشن کنم درست نمیشه که نمیشه...حتی انتی ویروس رو سر جای اولشم برگردونم درست نمیشه...و در اخر مجبوووور میشم از اول ویندوز نصب کنم....همه ویندوز ها مثل 7..8..10 هم امتحان کردم خیلی مشکل بزرگی هست بخدا....کسی تا حالا برخورده به این مشکل؟؟؟؟؟کمکم کنید دمتون گرم با مراما

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ارسلان پوینده فر گفته است :

سلام دوستان  با مرام وقت بخیر......عزیزان من زمانی که یه ویندوز نصب میکنم ویندوزه زیاد طول نمیکشه که خراب میشه.....ویندوز دفندر رو ک میخوام حذف کنم یا ببندم دیگه کل سیستم به هم میریزه هیچ برنامه ای باز نمیشه اگرم بخواد باز شه باید حتما با دستور run as admin باز بشه بخدا خسته شدم....دوستان میگن ویندوز های کرکی اینجورن....حتی control panel هم بخوام باز کنم ارور میده حتی task manager هم باز کنم ارور میده....سیستم خاموش روشن کنم درست نمیشه که نمیشه...حتی انتی ویروس رو سر جای اولشم برگردونم درست نمیشه...و در اخر مجبوووور میشم از اول ویندوز نصب کنم....همه ویندوز ها مثل 7..8..10 هم امتحان کردم خیلی مشکل بزرگی هست بخدا....کسی تا حالا برخورده به این مشکل؟؟؟؟؟کمکم کنید دمتون گرم با مراما

سلام شاید دلیلش اینه که دست کاریش میکنی

برنامه ای رو نمیخای ،غیر فعالش کن علکی نری تو پروگرام هر چی ببینی حذف کنی

ربطی به کرک نداره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام شاید دلیلش اینه که دست کاریش میکنی

برنامه ای رو نمیخای ،غیر فعالش کن علکی نری تو پروگرام هر چی ببینی حذف کنی

ربطی به کرک نداره

سلام...شما وقتی task manager ویندوز10 رو باز میکنی یه چیزی هست نوشته alisain یا همچین چیزی ک سربرگش باز میکنی wondows defender antivirus هست...خیلیم رم اشغال میکنه یا disk رو پر میکنه موقع کار و من میخوام این کاااامل بره و نیاد...وقتیم این کارو میکنم سیستمم به هم میریزه...اقا کلا وقتی یه انگشت به این ویندوز دفندر میزنم حتی real time رو خاموش میکنم همه چی بهم میریزه حتی وارد برنامه های control panel و تسک منیجر هم نمیشه بشی 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ارسلان پوینده فر گفته است :

سلام...شما وقتی task manager ویندوز10 رو باز میکنی یه چیزی هست نوشته alisain یا همچین چیزی ک سربرگش باز میکنی wondows defender antivirus هست...خیلیم رم اشغال میکنه یا disk رو پر میکنه موقع کار و من میخوام این کاااامل بره و نیاد...وقتیم این کارو میکنم سیستمم به هم میریزه...اقا کلا وقتی یه انگشت به این ویندوز دفندر میزنم حتی real time رو خاموش میکنم همه چی بهم میریزه حتی وارد برنامه های control panel و تسک منیجر هم نمیشه بشی 

نسخه ویندوزی که نصب کردین چیه؟منظورم بیلده

بعد از کجا گرفتینش؟

من دفندر رو غیر فعال کردم مشکلی نداره،اپدیتم غیر فعال کردم 

از داخل تسک منیجر اگه قطعش کنید مشکل بوجود میاد ،اگرم نیاد باز برمیگرده

لینک به دیدگاه

ویندوز دیفندر که مصرف خاصی نداره اگر واقعا اذییتون میکنه همه درایوهاتون رو بزارید توی لیست سفیدش که  اسکن هم نکنهه یا کرک بقیه برنامه ها رو اذیت نکنه. اگرم چیزی از ویندوز کم شد لازم به نصب مجدد نیست . همون ویندوز رو از ستاپ مجددا نصب کنید معمولا تمامی ایرادات رو فیکس میکنه. اینجور زحمت نصب  مجدد برنامه ها و درایور ها رو نمیکشید. (فقط باید فایل ویندوز قبلی رو پاک کنید )

اون موردی که گفتی درمورد  ویندوز کرکی ... همچین چیزی اصلا نداریم الان 99 درصد یوزرها توی ایران ویندوز کرکی استفاده میکنن.

و مورد اخر اینکه راه حل هیچ مشکلی توی تسک منیجر نیست.  تسک منیجر فقط فقط واسه پایش سیستم و برای بستن برنامه ها زمانی که سیستم یا اون برنامه هنگ هست استفاده کنید و بس.

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

این اتفاقا وقتی سیستم ویروسی باشه پیش میاد

یه آنتی ویروس آپدیت نصب کنید و سیستم رو کامل ویروس کشی کنید

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

نسخه ویندوزی که نصب کردین چیه؟منظورم بیلده

بعد از کجا گرفتینش؟

من دفندر رو غیر فعال کردم مشکلی نداره،اپدیتم غیر فعال کردم 

از داخل تسک منیجر اگه قطعش کنید مشکل بوجود میاد ،اگرم نیاد باز برمیگرده

از سایت ماکروسافت...اخرین نسخه ویندوز اونجا میذارن...

در 9 ساعت قبل، Yosef Faraji گفته است :

این اتفاقا وقتی سیستم ویروسی باشه پیش میاد

یه آنتی ویروس آپدیت نصب کنید و سیستم رو کامل ویروس کشی کنید

پس ینی مٍل قبل ویندوز دفندر رو حذف کنم ولی این بار یه انتی ویروس جداگانه روش نصب کنم درسته؟؟؟چه انتی ویروسی پیشنهاد میکنید 

در 10 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

ویندوز دیفندر که مصرف خاصی نداره اگر واقعا اذییتون میکنه همه درایوهاتون رو بزارید توی لیست سفیدش که  اسکن هم نکنهه یا کرک بقیه برنامه ها رو اذیت نکنه. اگرم چیزی از ویندوز کم شد لازم به نصب مجدد نیست . همون ویندوز رو از ستاپ مجددا نصب کنید معمولا تمامی ایرادات رو فیکس میکنه. اینجور زحمت نصب  مجدد برنامه ها و درایور ها رو نمیکشید. (فقط باید فایل ویندوز قبلی رو پاک کنید )

اون موردی که گفتی درمورد  ویندوز کرکی ... همچین چیزی اصلا نداریم الان 99 درصد یوزرها توی ایران ویندوز کرکی استفاده میکنن.

و مورد اخر اینکه راه حل هیچ مشکلی توی تسک منیجر نیست.  تسک منیجر فقط فقط واسه پایش سیستم و برای بستن برنامه ها زمانی که سیستم یا اون برنامه هنگ هست استفاده کنید و بس.

سلام عزیز...چجوری تو لیست سفید بذارم...بعد ینی ویندوز دفندرم اصلا کار نمیکنه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

شما اول مطمئن بشید که سخت افزاز بخصوص هارد کاملا سالم هست ، بعد مشخصات سیستم چی هست ؟ شاید سیستم ضعیف باشه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

شما اول مطمئن بشید که سخت افزاز بخصوص هارد کاملا سالم هست ، بعد مشخصات سیستم چی هست ؟ شاید سیستم ضعیف باشه

سلام کاملا سالم باندل نسل 9 هارد ها کاملا سالم گرافیک همه چی سالمه این مشکلات نرم افزاریه انگار اون دوستمون که گفت انتی ویروس نصب کنم تا حالا جواب داده حرفش 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ارسلان پوینده فر گفته است :

سلام عزیز...چجوری تو لیست سفید بذارم...بعد ینی ویندوز دفندرم اصلا کار نمیکنه؟؟؟؟

image.thumb.png.9e0a6e617676f691e5b0d73d10c3661b.png

گزینه exclusion هر درایوی رو که میخای اضاف کن. هرچند ویندوز دیفندر خود به خود فعالیت خاصی نداره. سیستم الان خود من به شدت ضعیفه سیپیو e5700  و رم 4  بعلاوه ssd از کیس سابقم. ولی مطلقا هیچ مشکلی با دفندر و کند شدن سیستم و هنگ و خطا ندارم. سیستم اگه سخت افزاری سالم باشه و نرم افزاری هم درایور مناسب نصب باشه مطلقا خرابی خاصی بوجود نمیاد.

مشخصات سیستمت رو بنویس کامل شاید نکته ای داشته باشه قطعاتت.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ارسلان پوینده فر گفته است :

پس ینی مٍل قبل ویندوز دفندر رو حذف کنم ولی این بار یه انتی ویروس جداگانه روش نصب کنم درسته؟؟؟چه انتی ویروسی پیشنهاد میکنید 

بله دقیقا

ویندوز دفندر اصلا حرفه ای نیست،من خودم از نود32 استفاده میکنم درسته اینم حرفه ای نیست ولی از بابت ویروس کشی کامل سیستم خیالتون راحت باشه

از یکی از سایتای ایرانی دانلودش کنید خودش دفندر رو غیر فعال میکنه ، بعدش آنتی ویروس رو آپدیت کنید و سیستمو ویروس کشی کنید

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ارسلان پوینده فر گفته است :

سلام کاملا سالم باندل نسل 9 هارد ها کاملا سالم گرافیک همه چی سالمه این مشکلات نرم افزاریه انگار اون دوستمون که گفت انتی ویروس نصب کنم تا حالا جواب داده حرفش 

احتمالا روی سیستم یا هارد یک بدافزار یا تروجان دارید با نرم افزار انتی تروجان هم کل سیستم و هاردها رو اسکن کنید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...