رفتن به مطلب

مشکلی که نمیدونم از چیه!!!

AniuS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان مشکلی پیش اومده کسی سر در نمیاره گفتم اینجا مطرح کنم شاید حل شه شدیدآ حالمون رو گرفته این مشکل و از دماغمون در اومده این سیستم جدید :(

بنده وقتی دارم با سیستم کار میکنم یهو تصویر مانیتور یا سیاه میشه یا رنگی میشه یا رنگی راه راه میشه !!!

جالب اینجاست وقتی باهاش رندر میگیرم و در حال بازی هست هیچ اتفاقی نتفناده تا حالا و همیشه در حال وب گردی این اتفاق میفته که فشاری اصلآ به سیستم نمیاد در کل سیستم قفل میشه و مجبورم سیستم رو از جلو کیس ریست کنم

مشکل از چی میتونه باشه؟

مشخصات سیستم:

Cpu: core i7 2600k

Main: P8Z68 Deluxe

Ram:G-SKILL 4*4GB CL9 RIPJAWS X 1600 (16Gb

Vga: ATI radeon hd 5970

power:kingwin 1220 w

cooler cpu:Tuniq extream 120

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به احتمال زیاد گرافیکتون در حالت عادی دچار مشکل میشه یه گرافیک دیگه بزارید ببینید هنوز مشکل برقراره یا نه؟؟؟ قبلش درایورش رو عوض کنید و تست کنید شاید با درایورحال حاضرتون مشکل داره یا درست نصب نشده؟؟؟

البته می تونه از پاور هم باشه!

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

آخ آخ جای بدی هم تاپیک زدم انقدر این قضیه رو مخمه که نفهمیدم اینجا زدم شرمنده اگه لازمه لطف کنید منتقلش کنید . :(

درایورشو همین امروز آپدیت کردیم ولی باز 3 ساعت بعد که الان باشه این اتفاق افتاد متاسفانه :(

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم اگه سیستم اوور شده باشه این اتفاق میوفته(مخصوصا اگه گزینه های صرفه جویی که تو بیکاری فرکانس پردازنده و ... پایین میاره روشن باشه)

برای حل مشکل بهترین راه اینه که بایوس رو به هالت پیش فرض برگردونید

و در این حالت تست کنید

;-)

لینک به دیدگاه

سیستم اوور نشده :(

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

درود،

اگه سیستم رو اوورکلاک نکردی، و در حالت معمول استفاده میکنی، اول دمای تک تک اجزای سیستمت رو چک کن ببین همه چیز عادی باشه. بعد من اگه جای شما بودم اول رم هام رو دونه به دونه تست میکردم. یعنی اول سه تا رو در میاوردم با یه رم با سیستم کار میکردم اگه مشکل حل شد، یکی از رمهام مشکل داره. اگه نه که ممکنه از پاور، گرافیک یا مادر برد باشه.

یه سیستم داشتم تو وب گردی موقع پخش گرافیک و انیمیشن همش هنگ میکرد، مشکل از رمش بود و عوضش کردم. B)

لینک به دیدگاه

سیستم اوور نشده :(

پس مشکل رو جدی بگیر!

من به بورد و گرافیکت شک دارم

یه با با گرافیک سی پی یو چک کن ببین بازم مشکل پا برجاست؟

البته راحل بهتر اینه که با یه گرافیک دیگه تست کنی بورد رو

اگه هر دو به صورت تک به تک سالم بودن یه سری اتصالات پاور رو چک کن

و اگه ممکن بود یه پاور دیگه بزار با اون تست بگیر(متاسفانه مشکل اینجاست که مشکلی که شما دارین تحت بار پیش نماد و تست هم سخت این مورد رو!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چندین مورد همچین مشکلی با مرورگر فایر فاکس گزارش شده.از فایر فاکس استفاده میکنید؟این مشکل که میگید بیشتر میخوره سخت افزاری باشه تا نرم افزاری و باید همه ی حالات رو چک کنید تا به مشکل اصلی برسید.

لینک به دیدگاه

درود

چندین مورد همچین مشکلی با مرورگر فایر فاکس گزارش شده.از فایر فاکس استفاده میکنید؟این مشکل که میگید بیشتر میخوره سخت افزاری باشه تا نرم افزاری و باید همه ی حالات رو چک کنید تا به مشکل اصلی برسید.

بله هر دفعه که مشکل پیش اومده با فایر فاکس بودم

لینک به دیدگاه

فایر فاکس رو آپدیت کن . شاید درایور گرافیک با فایر فاکس سازگار نیست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم با بقیه مرورگر ها تست کن ببین مشکل داری یا نه.من گوگل کروم 17 رو پیشنهاد میدم.

اینم نسخه 17 فاینال :

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=18390&softwareid=7672

لینک به دیدگاه

قبل از هر کاری برو تو بایوس و بایوس را به حالت دیفالت برگردان (با استفاده از گزینه پایین سمت راست )

همانطور که در شکل خط کشیدم سیستم پرفرمنس را در حالت نرمال قرار بده !!!

حالا تست کن حتما خبرش را بده !!!

lwam1m24ouf3g5fnhsw.jpg

لینک به دیدگاه

درود همه عزیزان

امروز که جهت عرض ادب و اوور پیش پوریا جان رفته بودم مشکل رو که تعریف کردم نظر ایشون هم رو این بود مشکل بنده با فایرفاکس هست و فرمودند گویا واسه چند نفر هم پیش اومده

از زمانی هم که HeX عزیز فرمودند از کروم استفاده میکنم شکر خدا تا الان مشکلی پیش نیومده

ببینیم چی پیش میاد ایشالا که بی خیال ما بشه این مشکل

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...