رفتن به مطلب

مشاوره خرید کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خوبین؟ سال نو مبارک

کارت گرافیک تا 3500 اینا چی پیشنهاد میدین برا گیم ؟

من نظرم رو RX580 هست ( نمیدونم برا کودوم شرکت بهتره باشه )  ولی خیلی نگرانم از خریدش چون گارانتی که نداره و اینکه به شدت از این کارت جهت ماین استفاده میشه و میترسم دست دو باشه . چیکار باید کنم و ایا تو این رنج گزینه ی بهتر از اینم هست بخرم؟

ویرایش شده توسط moonstar
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، moonstar گفته است :

سلام خوبین؟ سال نو مبارک

من نظرم رو RX580 هست ( نمیدونم برا کودوم شرکت بهتره باشه )  ولی خیلی نگرانم از خریدش چون گارانتی که نداره و اینکه به شدت از این کارت جهت ماین استفاده میشه و میترسم دست دو باشه . چیکار باید کنم و ایا تو این رنج گزینه ی بهتر از اینم هست بخرم؟

عزیزجان برند sapphire و ایسوس سری rog از همه بهتر هستن انتخاب بین خودتون ولی خب rog قیمتش به طبع بالاتره و در محدوده بودجه شما سخت تر گیر میاد.از شخص مطمئن با مهلت تست کامل بگیرید مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، moonstar گفته است :

سلام خوبین؟ سال نو مبارک

اگه گارانتی نداره بدرد نمیخوره

بجا اینکه بیان جنس ماینی رو بت بندازن ،قشنگ برو همون کارت ماینی رو بخر 

دست دو از همین فروم بگیر ،گارانتی داشته باشه،برند sapphire ,msi,asus gigabyte اینا باشه بخر 

از اون مدلایxfx نخر جالب نیستن 

از یه فرد معتبر بخر از همینجا 

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، moonstar گفته است :

سلام خوبین؟ سال نو مبارک

من شخصا 1060 و  1070 رو بیشتر پسند میکنم!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Reza mi گفته است :

1070 دست دو بخر

دست 2 1070 مگه این قیمت گیر میاد اگه سالم باشه؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

عزیزجان برند sapphire و ایسوس سری rog از همه بهتر هستن انتخاب بین خودتون ولی خب rog قیمتش به طبع بالاتره و در محدوده بودجه شما سخت تر گیر میاد.از شخص مطمئن با مهلت تست کامل بگیرید مشکلی نداره

بخوام آکبند با گارانتی بخرم تا ته تهش 4 تومن بهترینش میشه ایسوس 1650سوپر ؟

اخه خیلی نگرانم خدایی برا دست دوم و حس میکنم از بعد از قضیه همه گیر شدن ماین کردن ریسک حساب میشه خریدش

ویرایش شده توسط moonstar
لینک به دیدگاه

1060 و 1070 فکر نمیکنم خیلی واسه ماین استفاده بشه.

با 4 تومن گیر میاد 1070.

1060 هم که راحت گیر میاد با این قیمت.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، moonstar گفته است :

بخوام آکبند با گارانتی بخرم تا ته تهش 4 تومن بهترینش میشه ایسوس 1650سوپر ؟

اخه خیلی نگرانم خدایی برا دست دوم و حس میکنم از بعد از قضیه همه گیر شدن ماین کردن ریسک حساب میشه خریدش

عزیز اگه میخوای 4 تومن خرج کنی همونطور که بقیه هم گفتن به 1070 فکر کن.1650 چه عادی چ سوپر صرف نداره مدل سوپر تقریبا همونrx 580 میشه از نظر قدرتj.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، moonstar گفته است :

سلام خوبین؟ سال نو مبارک

دوست عزیز با زیر 3ملیون میتونید 580با گارانتی بخرید و انصافا هم کارت خوبیه و بخاطر داشتن گارانتی ترسی درمورد خرابی نداشته باشید

من برند گیگابایت یا گیمینگ ایکس رو پیشنهاد میدم

اگه بیشتر میخواهید خرج کنید پیشنهاد بعدی 1070دست دوم هست

درمورد ماین بودن کارت ها تقریبا تمام کارت های دست دوم ماینی هستند چه انویدیا و چه ای ام دی

نگرانی درمورد ماینی بودن کارت نداشته باشید میتونید از فروشنده مهلت تست بگیرید و کارت رو تست کنید و اگه مشکلی داشت بخصوص دمای بالا کارت رو پس بدید ب فروشنده

توی این بودجه ای که شما دارید خرید کارت نو صرفه اقتصادی نداره و پیشنهاوم اینه ک کارت دست دو بخرید

و حتی اگه بودجه ای بیشتر از این هم دارید بنده نظرم رو سری rtx 20xx هست چون انویدیا با اپدیت هایی ک جدیدا داره میده کارت های سری 10xx رو داره ضعیف تر میکنه

لینک به دیدگاه

در ضمن خطاب به استارتر عزیز با توجه به این که بعید میدونم دیگه تو این یک سال اخیر 580 گارانتی کرده باشن شرکتا همشون نهایتا تا 7 یا 8 ماهه دیگه گارانتی دارن از سری 580 پس خیلی خودتون رو اذیت نکنین .همونطور که دوستان گفتن با مهلت تست از افراد معتبر همین فروم تهیه کنین انشاءالله که مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...