رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید ست کیبورد و موس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یه ست صفحه کلید و موس بی سیم نیاز دارم که کارایی خوبی داشته باشن از نظر قیمت هم حدود 50 تومن باشه .

میخوام کیبوردش موقع تایپ کردن صدا نده مثل کیبورد لپ تاپ های ایسوس و موس هم معمولی باشه یعنی برای بازی نمیخوام

در مورد باطری هم چیزایی خوندم از قبیل اینکه باید تند تند شارژش کنم شارژ در حد معمول نگه داره

یه مورد هم خودم در نظر دارم

اونایی که از این محصول استفاده کردن نظرشون رو بگن . آیا برچسب فارسی هم داره

اینجا یه سوال هم دارم آیا محصولی وجود داره که کیبوردش به صورت سیمی باشه و موس به صورت بی سیم ولی فقط یه پورت usb رو اشغال کنه ؟

@};-

لینک به دیدگاه

این محصولات رو هم ببینید . من کلا A4Tech رو بیشتر قبول دارم تو این رنج :

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3924

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3923

لینک به دیدگاه

ممنون حامد خان :wub:

یعنی به نظرتون این مدلی که در نظر دارم مناسب نیست

یه مقدار میخوام صفحه کلیدش ظریفتر و شیک تر باشه چون برای لپ تاپ میخوام

اینجا یه سوال هم دارم آیا محصولی وجود داره که کیبوردش به صورت سیمی باشه و موس به صورت بی سیم ولی فقط یه پورت usb رو اشغال کنه ؟

در این مورد چی چون کلا سه تا پورت داره اگر بخوام کیبورد و موس جداگانه بخرم دو تا از پورت ها مصرف میشه

لینک به دیدگاه

اگر بخوای یکی با سیم و یکی بیسیم باشه باید جدا بگیری . ست ها یا هردو با سیم هستن و یا هر دو بیسیم . این ستهای بیسیم هم فقط یک رسیور نیاز دارن . همزمان از هر دو میتونی استفاده کنی . اون مدلهایی که من گفتم زیاد بزرگ نیستن . مخصوصا مدل 9300 . اسلیم نیست . ولی بزرگ هم نیست . اگر غیر ست بخوای میتونی مدل ظریفتری انتخاب کنی .

ماوس بیسیم میتونی مدل A4Tech G9-200F رو بگیری . قیمت 27000 تومان

کیبورد با سیم هم میتونی A4TECH KL-45MU رو برداری . قیمت 25000 تومان

اون مدل جنیوس که لینک دادی نمیگم بده . من کارش رو ندیدم . جنیوس قبلا خیلی تو کیبورد و ماوس پر فروش و با کیفیت بود . اما مدتیه که تنوع کالاها و عرضه اونها تو بازار ایران کم شده . ولی A4tech خوب داره کار میکنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...