رفتن به مطلب

خرید SSD EXTERNAL مناسب تلویزیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من دنبال یه SSD EXTERNAL عالی برای اتصال به تلویزیون هستم.لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام فلش patriot حجم ۲۵۶ تهیه کنید بهتره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، worldclass گفته است :

سلام

دوستان من دنبال یه SSD EXTERNAL عالی برای اتصال به تلویزیون هستم.لطفا راهنمایی کنید.

مگر آپشن هاتون چقدره؟ یا سامسونگ هست یا ADATA من مدل دیگه یی ندیدم در ایران موجود باشه مگر از آمازونی جایی وارد کنید.

به نظرم یک ssd با جریان گیری 0.5 آمپری پیدا کنید + باکس هارد برند orico با هم کومبوی خوبی میشه. کاری که خودم کردم ...

tv شما usb2 هست یا 3 بعد حداکثر جریانو چقدر درج کرده؟

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، worldclass گفته است :

سلام

اول اینکه برتری هایی که SSD داره تو کاربرد شما کلا بدرد نمیخوره! یعنی دارید هزینه اضافی میکنی برای چیزی که لازم ندارید.

اگه کنار تلویزیون یا پست میز تلویزیون یا ... جای مناسبی هست، بهتره هارد اکسترنال رومیزی بگیرید!

با روشن شدن تلویزیون روشن میشه و با خاموش شدنش خاموش میشه! با هزینه برابر، چند برابر حجم بیشتری بدست میارید...

*اینطوری نیازی هم نیست نگران محدودیت شدت جریان خروجی پورت USB باشید...

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، babak1388 گفته است :

اول اینکه برتری هایی که SSD داره تو کاربرد شما کلا بدرد نمیخوره! یعنی دارید هزینه اضافی میکنی برای چیزی که لازم ندارید.

اگه کنار تلویزیون یا پست میز تلویزیون یا ... جای مناسبی هست، بهتره هارد اکسترنال رومیزی بگیرید!

با روشن شدن تلویزیون روشن میشه و با خاموش شدنش خاموش میشه! با هزینه برابر، چند برابر حجم بیشتری بدست میارید...

*اینطوری نیازی هم نیست نگران محدودیت شدت جریان خروجی پورت USB باشید...

دقیقا

خرید SSD تنها برای استفاده تلویزیون هیچ توجیحی نداره

لینک به دیدگاه

نه هارد بخرین و نه اس اس دی

بهترین کار یه فلش با کیفیت و سریع هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

نه هارد بخرین و نه اس اس دی بهترین کار یه فلش با کیفیت و سریع هست

خرید ssd برای وصل کردن فقط به تلویزیون کار جالبی نیستش و هزینه الکیه. ( مگر اینکه کلا هزینه براتون مهم نباشه)

هارد دیسک هم ممکنه که تلوزیونتون نتونه میزان جریان برق مورد نیازشو تامین بکنه و با خطا مواجه بشید. ( در این مورد مطمعن نیستم، قبل از خرید به نظرم یه تستی بکنین )

به نظر منم بهترین گزینه فلش هستش چون هم ارزون تره هم احتمال کارکردنش توی تلوزیون زیاده.

لینک به دیدگاه

خرید هارد دیسک واسه تلویزیون کار اشتباهیه مخصوصا اگه بخواین کلا بخواد وصل بمونه بهش(با توجه به پیشنهاداتی که دوستان دادن بهتون)، بسته به کاربریتون بهتون پیشنهاد می کنم فلش حجم بالا بخرید، اگر هم محدودیت مالی ندارید و حجم بالاتر می طلبه کارتون همون اس اس دی بخرید خوبه منتها مشکلی که وجود داره فعلا تنوع خیلی کم این جنس تو بازاره که احتمالا مدت زیادی هم به همین شکل بمونه خلاصه انتخابتون واسه اس اس دی اکسترنال محدوده.

لینک به دیدگاه

عزیز، تفاوت hdd و ssd توی سیستمهای دسکتاپ توی جاهایی مثل سرعت بوت و نصب نرم افزار مشهود میشه

دیگه خیلی سخت بگیریم، توی استریم hdd های معمولی جواب نمیدن

ولی دیگه روی تلویزیون شما ته تهش میخواید فیلم دانلود و تماشا کنید دیگه، برای فیلم دیدن، 4k هم بخواید ببینید معمولی ترین و ارزونترین hdd ها هم کم نمیارن

یه hdd اکسترنال معمولی بگیرید و بزنید بر بدن، اگه میخواید حجم بالا کار کنید

برای حجم پائینتر هم که دوستان پیچیدن دسخه رو، فلش بهترین گزینه ست. اگه تلویزیون sd card بخوره که دیگه اصلا هیچی

ssd اکسترنال از اون فناوری های بسیار حساس و گرونقیمت هست که اصلا هم با کاربری شما همخونی نداره قابلیت های خاصش و کمکتون نمیکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...