رفتن به مطلب

Recommended Posts

من یه اکانت bo4 دارم که میخوام بفروشم ولی مشکل اینجاست که من یه اکانت mw 2019 خریدم و ایمیل اکانت رو اشتباهی ایمیل اکانت خودم گزاشتم بعد mw اومد تو اکانت خودم. ولی من میخوام اکانتم فقط bo4 رو داشته باشه که بفروشم ولی هر کاری کردم هنوز mw تو اکانتم هست.

حتی ایمیلمم عوض کردم ولی چیزی نشد دیگه نمیدونم چیکار کنم‌..میترسم اکانتمو بفروشم اون اکانتی که خریدم بپره بازیش.

خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Dead assassin گفته است :

من یه اکانت bo4 دارم که میخوام بفروشم ولی مشکل اینجاست که من یه اکانت mw 2019 خریدم و ایمیل اکانت رو اشتباهی ایمیل اکانت خودم گزاشتم بعد mw اومد تو اکانت خودم. ولی من میخوام اکانتم فقط bo4 رو داشته باشه که بفروشم ولی هر کاری کردم هنوز mw تو اکانتم هست.

حتی ایمیلمم عوض کردم ولی چیزی نشد دیگه نمیدونم چیکار کنم‌..میترسم اکانتمو بفروشم اون اکانتی که خریدم بپره بازیش.

به نظرم تنها کسی که توانایی کمک به شما را داره خود ساپورت بلیزارد هست، من خودم چندین بار باهاشون صبحت کردم و خیلی کار راه انداز هستن، البته حرفی از فروش اکانت نباید بزنید و این که از ایران هستید 😅 امیدوارم کشور اکانت رو ایران انتخاب نکرده باشید، چون ممکنه دردسر ساز بشه.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Dead assassin گفته است :

فک نمیکنم بشه انتقال داد بازی رو از یه اکانت به اکانت دیگه باز شما تلاشتو بکن 😄

لینک به دیدگاه

در در 30 فروردین 1399 در 10:29، Slasher گفته است :

یعنی الان اگه اکانت bo4 خودمو بفروشم بازی اونیکی اکانتم نمیپره ؟

لینک به دیدگاه

در در 30 فروردین 1399 در 10:29، Slasher گفته است :

اخه قضیه اینه که من میترسم الان اکانتمو بفروشم که توش الان هم bo هست هم mw بعد اون یکی اکانتم بازیش بپره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...