رفتن به مطلب

وسایل کارت گرافیک Rtx 2060 gaming z

Recommended Posts

داخل جعبه کارت گرافیک rtx 2060 gaming z من با گارانتی گرین این وسایل در تصویر نبود میشه شرکت گرین لطف کنه جواب سوال منو بدن؟

که بدونم فروشنده برشون داشته یا کلن نبودن

و اینکه برچسب پلمپ گرین چرا اینقدر شله که با یکم کشیدن بلند میشه.

464929641_368677.jpg

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، علی خسروی گفته است :

داخل جعبه کارت گرافیک rtx 2060 gaming z من با گارانتی گرین این وسایل در تصویر نبود میشه شرکت گرین لطف کنه جواب سوال منو بدن؟

464929641_368677.jpg

دقیقا این برچسب پلمپ گرین افتضاح است.

منم 2080ti خریدم همین داستان بود.

اگه پشتیبانی این مسله به شرکت انتقال بدن ممنون میشم.

اون دوتا که علامت زدی، یه کاغذ مثل پوشه است و اون یکی کاغذ بی مصرف است حتی من نگاهش هم نکردم.

خیلی مهم نیست که بخوای براش وقت بزاری.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

میدونم ولی می خوام بدونم چرا نیست

یعنی شرکت گرین این چندتا کاغذ رو برمیداره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، علی خسروی گفته است :

میدونم ولی می خوام بدونم چرا نیست

یعنی شرکت گرین این چندتا کاغذ رو برمیداره

بدرد شرکت که نمیخوره. فکر نکنم اونجا وقت اینکارها داشته باشن.

احتمالا شرکت تولید کننده نذاشته. بعضی موقعه ها پیش میاد.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، علی خسروی گفته است :

464929641_368677.jpg

سلام. اون محتویات داخل جعبه ارزش خاصی نداره. برچسب هم هر قدر چسب قدرتمندی داشته باشه با حرارت خیلی راحت بلند میشه.

ضمنا محتویات داخل جعبه با توجه به منطقه جغرافیایی و زمان عرضه به بازار ممکنه تغییر کنه.

دوستان عزیز این یوزر فقط محصولات با برند گرین رو پشتیبانی میکنه. مسائل اینچنینی رو با پشتیبانی MSI مطرح کنید.

ویرایش شده توسط GREEN Support
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

سلام. اون محتویات داخل جعبه ارزش خاصی نداره. برچسب هم هر قدر چسب قدرتمندی داشته باشه با حرارت خیلی راحت بلند میشه.

ضمنا محتویات داخل جعبه با توجه به منطقه جغرافیایی و زمان عرضه به بازار ممکنه تغییر کنه.

دوستان عزیز این یوزر فقط محصولات با برند گرین رو پشتیبانی میکنه. مسائل اینچنینی رو با پشتیبانی MSI مطرح کنید.

پس بهتره پلمپتون رو عوض کنید که وقتی باز میشه دیگه نشه مثل اول چسبوند. چون افراد سودجو اندازه موهای سر هست تو این مملکت.

@MSI Support

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

جسب و نوع جنس کاغذ اصل مناسب این کار نیست و واقعا غیر حرفه ای کار شده. اگه واقعا تو زمینه تهیه و چاپ و تولید این مورد مشکل خاصی دارید. لطفا خصوصی پیام بدید تا تو همون تهران کسی که متخصص تولید این جور مسایل است به شما معرفی کنم..

بنده تولید کننده هستم با این مسایل کاملا اشنایی دارم.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، علی خسروی گفته است :

464929641_368677.jpg

سلام دوست عزیز

ممکنه محتویات بسته بندی تفاوت کنه . این دو که شما عکس گذاشتید چیز خاصی نیست .بسته بندی بنا به منطقه متغیر میباشد .

پایین صفحه هم قید شده است :

All images and descriptions are for illustrative purposes only. Visual representation of the products may not be perfectly accurate. Product specification, functions and appearance may vary by models and differ from country to country . All specifications are subject to change without notice. Please consult the product specifications page for full details.Although we endeavor to present the most precise and comprehensive information at the time of publication, a small number of items may contain typography or photography errors. Products may not be available in all markets. We recommend you to check with your local supplier for exact offers.

ویرایش شده توسط MSI Support
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

برچسب هم هر قدر چسب قدرتمندی داشته باشه با حرارت خیلی راحت بلند میشه.

سلام

بنده هم در تاپیک دیگر این مورد رو مطرح کردم. متاسفانه برچسب پلمپ های شما بدون حرارت و هیتر به راحتی باز میشن طوری که اصلا نمیشه تشخیص داد

خیلی از برچسب ها بعد حرارت دچار سوختگی میشن. بعضی هم به علت داشتن شیار های ریز دچار پارگی میشن

لطفا در این مورد یه بازنگری داشته باشید

ممنون

ویرایش شده توسط hellbrain666
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

برچسب هم هر قدر چسب قدرتمندی داشته باشه

مخالفم 

برچسب های هولوگرام دار و اثر گذار که بعد از باز شدن یه عبارت بازشدگی روی سطح به نمایش میزارن به سادگی برچسب های شما  با حرارت باز نمیشن 

که هولوگرام دار به اسم Hologram Tape شناخته میشن حالا الزاما نیاز به 3بعدی بودنش نیست

Hot STAMP هم هست که کاملا نسبت به برچسب های کاغذی در برابر حرارت مقاومن

ببخشید ولی به نظرم این کم کاری یا شایدم نداشتن تکنولوژی لازم برای secure کردن جعبه هارو توسط شرکت شما نشون میده

معمولا رو جعبه لپتاپ ها ازین برچسب ها دیده میشه!

http://partseal.ir/لیبل-اثرگذار-برچسب-امنیتی/

image.jpeg.a0804784e4d692276f247bb37db3c292.jpeg

البته در بازار جعبه ها که کاملا open هست و کاملا برچسب امنیتی مثل جوک حساب میاد چون دیدم دارم میگم !

ویرایش شده توسط M_R
لینک به دیدگاه

@MSI Supportممنون از شما 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

سلام دوست عزیز

ممکنه محتویات بسته بندی تفاوت کنه . این دو که شما عکس گذاشتید چیز خاصی نیست .بسته بندی بنا به منطقه متغیر میباشد .

پایین صفحه هم قید شده است :

All images and descriptions are for illustrative purposes only. Visual representation of the products may not be perfectly accurate. Product specification, functions and appearance may vary by models and differ from country to country . All specifications are subject to change without notice. Please consult the product specifications page for full details.Although we endeavor to present the most precise and comprehensive information at the time of publication, a small number of items may contain typography or photography errors. Products may not be available in all markets. We recommend you to check with your local supplier for exact offers.

در 6 دقیقه قبل، علی خسروی گفته است :

@MSI Supportممنون از شما 

خواهش میکنم . موفق باشید دوست عزیز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...