رفتن به مطلب

خرید پاور با هزینه 2 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خوب هستین دوستان پاور خوب تا 2 میلیون معرفی کنید قطعات سیستم مهم نیست فقط هدفم خرید یه پاور خوب هست بعدها

مشکل نخورم تشکر از راهنمایی قیمت بازار که می بینید با توجه به قیمت ها جدید چند برند که استفاده کردید یا از کیفیتش اطلاع دارید معرفی کنید

ممنون از راهنمایی

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

پاور 1000 وات ماژولار پلاتینیوم می تونید بخرید تو این رنج اگر مدت گارانتی براتون مهم سری ocdg گرین با گارانتی 10 سال و 10 ماه خوبه خودم الان 2 سالی استفاده می کنم البته مدل 1200 واتش رو و همه چیش خوبه یه مدل هم پاور fsp هست که قیمت مناسب تری داره و حقیقتش از مدت زمان گارانتیش اطلاعی ندارم قیمت های لیون الان برای پاور بالا هست و غیر قابل قبول توصیه می کنم کل بازار بگردین و از مناسب ترین جا خرید کنین پیشاپیش مبارکتون باشه موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

پاور 1000 وات ماژولار پلاتینیوم می تونید بخرید تو این رنج اگر مدت گارانتی براتون مهم سری ocdg گرین با گارانتی 10 سال و 10 ماه خوبه خودم الان 2 سالی استفاده می کنم البته مدل 1200 واتش رو و همه چیش خوبه یه مدل هم پاور fsp هست که قیمت مناسب تری داره و حقیقتش از مدت زمان گارانتیش اطلاعی ندارم قیمت های لیون الان برای پاور بالا هست و غیر قابل قبول توصیه می کنم کل بازار بگردین و از مناسب ترین جا خرید کنین پیشاپیش مبارکتون باشه موفق باشید

سلام تشکر از شما

قیمت ها گرین عجیب غریب شدن با نمونه برندها معتبر یکی هست قیمتش و البته گاهی بالاتر هست

من گرین گلد uk خریدم هنوز 6 ماه نشده سوخت خروجی هاش کار نمیکنن

فعلا از این شرکت یکم ترس دارم برندها دیگه میخام بررسی کنم

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

سلام تشکر از شما

قیمت ها گرین عجیب غریب شدن با نمونه برندها معتبر یکی هست قیمتش و البته گاهی بالاتر هست

این مورد به نظرم انتخاب خوبی می تونه باشه

https://fafait.net/product/power/fsp-aurum-pt-pt-1000fm?id=6241#specs

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

این موردی که دوستمون معرفی کرد از با کیفیت ترین هاست

گارانتیشونم 5 سالس

به شخصه اگر سیستم واقعا گران قیمتی داشتم به دست محصولات ایرانی اونم گرین نمیدادم :)

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، naderblue گفته است :

سلام تشکر از شما

سری OCPT کلا متفاوت از تمام پاور های گرین هست! گارانتی 130 ماهه که جای خود دارد.

بجر اون من تا قبل عید پاور 650 از corsair داشتم، الان GP650B-ocpt از گرین دارم.

ولتاژ های گرین خیلی دقیق تر و کم نوسان تر هست! تا جایی که شاخه 12 ولت با Corsair معمولا بین 10.5 تا  11.2 ولت بود!(هم با نرمافزار و هم با مولتی متر چک کرده بودم)

ولی گرین رو هر کاری کردم زیر 12 ولت نیومد!

درضمن پاور های UK هم کیفیت قابل قبولی دارند! دقیقا چه اتفاقی افتاد که سوخت؟ گارانتی چرا نبردیدش؟

لینک به دیدگاه

در در 1 اردیبهشت 1399 در 08:17، babak1388 گفته است :

سری OCPT کلا متفاوت از تمام پاور های گرین هست! گارانتی 130 ماهه که جای خود دارد.

بجر اون من تا قبل عید پاور 650 از corsair داشتم، الان GP650B-ocpt از گرین دارم.

ولتاژ های گرین خیلی دقیق تر و کم نوسان تر هست! تا جایی که شاخه 12 ولت با Corsair معمولا بین 10.5 تا  11.2 ولت بود!(هم با نرمافزار و هم با مولتی متر چک کرده بودم)

ولی گرین رو هر کاری کردم زیر 12 ولت نیومد!

درضمن پاور های UK هم کیفیت قابل قبولی دارند! دقیقا چه اتفاقی افتاد که سوخت؟ گارانتی چرا نبردیدش؟

1050 وات گرین خریدم دیروز اکبند ! متاسفانه خراب دراومد باید ببرم گارانتی 2.5 ملیون خرج این پاور شده !

پاور در شرایط بازی کردن مثل بازی فاکرای سیستم خاموش میشه و ریستارت میشه اما با پاور 600 وات سیستم هیچ مشکلی نداره

پاور قبلی من هم گرین بود برای سیستم دومم که اونم خراب شده 

اخرین خرید من از شرکت گرین بود بدجور جنس هاشون اب رفته

خلاصه برای من گرین خوش یوم نبوده جز یک پارو 600 وات گرین hp که اونم تولید قدیم هست خوب دراومده 

تولیدات جدیدشون فعلا که هیچ کیفیتی برای من نداشته جز ضرر و وقت گرفتن 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

1050 وات گرین خریدم دیروز اکبند ! متاسفانه خراب دراومد باید ببرم گارانتی 2.5 ملیون خرج این پاور شده !

پاور در شرایط بازی کردن مثل بازی فاکرای سیستم خاموش میشه و ریستارت میشه اما با پاور 600 وات سیستم هیچ مشکلی نداره

خلاصه برای من گرین خوش یوم نبوده جز یک پارو 600 وات گرین hp که اونم تولید قدیم هست خوب دراومده 

برای من که تو ده سال گذشته حداقل از ۶~۷ مدل مختلف استفاده کردم، هیچ مشکلی پیش نیومده.

از ساده ترین‌پاور ۳۸۰ وات گرفته تا ۶۵۰ سری ocpt و 850 وات سری OC ( نسخه های اول سری oc )

خدا رو شکر هیچ مشکلی برام پیش نیومده و همشون رو بعد‌چند سال استفاده بصورت سالم و‌ دست نخورده فروختم.( بجز ۶۵۰ جدید که ۲ ماهه گرفتم)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، babak1388 گفته است :

برای من که تو ده سال گذشته حداقل از ۶~۷ مدل مختلف استفاده کردم، هیچ مشکلی پیش نیومده.

از ساده ترین‌پاور ۳۸۰ وات گرفته تا ۶۵۰ سری ocpt و 850 وات سری OC ( نسخه های اول سری oc )

خدا رو شکر هیچ مشکلی برام پیش نیومده و همشون رو بعد‌چند سال استفاده بصورت سالم و‌ دست نخورده فروختم.( بجز ۶۵۰ جدید که ۲ ماهه گرفتم)

نمی دونم چرا اینجور شده یه مدل 600 hp دارم 5 سال داره کار میکنه خواستم ارتقاعی بدم گویا قسمت نیست ! 

خلاصه از کار زندگی افتادم امیدوارم گارانتی حداقل مارو الاف نکنه 

لینک به دیدگاه

در در 1 اردیبهشت 1399 در 03:13، hosin گفته است :

این موردی که دوستمون معرفی کرد از با کیفیت ترین هاست

گارانتیشونم 5 سالس

به شخصه اگر سیستم واقعا گران قیمتی داشتم به دست محصولات ایرانی اونم گرین نمیدادم :)

کاش این میگرفتم 😥 الان بی پاور موندم سیستم قدیمم روشن کردم 7 روزی الافم کرونا هم اومده کار بارم خراب کرده 

لینک به دیدگاه

در در 1 اردیبهشت 1399 در 02:14، naderblue گفته است :

پاور خوب هست بعدها

مشکل نخورم

غیر حرفه ای ترین حرف همینه

شما با توجه به قطعات سیستم باید پاور تهیه کنید

پاوری که نسبت به توانی که میده تا10 درصد زیر لود نره مشکل ساز میشه براش 

لطف کنید قطعات مدنظر رو بگید اینجا تخمین مصرف بزنن دوستان نسبت به اون یه مدل ماژولار یا نیمه ماژولار و با کیفیت مناسب از هر نظر مشاوره بدن

شما 2هزار وات بخری 200وات مصرف کنید که بدرد نمیخوره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، M_R گفته است :

لطف کنید قطعات مدنظر رو بگید اینجا تخمین مصرف بزنن دوستان نسبت به اون یه مدل ماژولار یا نیمه ماژولار و با کیفیت مناسب از هر نظر مشاوره بدن

سیستم 

i5 8400

16 گیگ رم 

کارت گرافیک 1060 msi

هارد ssd  250

هارد 1 ترا

کیس ایکس 7

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، M_R گفته است :

کلا 24 ساعت خریداری شده ! ربطی نداره اصلا / داخل جعبه تمام مدل ها کابل هست برای سیستم های حتی عادی

حتی مادربردها 4 پین هم کابلش گذاشتن مشخصه هرچی باشه سیستم شما پاور باید درست کارکنه بعدشم من بازی فاکراری 5 روش تست کردم و چند بازی دیگه که سیستم درجا خاموش میکرد ولی با پاور خودم مشکلی نداشت کابل هاشم چندین بار عوض کردم گویا مشکل داره زنگ زدم پشتیبانی وقت دادن بهم ببرم بررسی کنن

photo_2020-04-20_22-29-49.jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، naderblue گفته است :

سیستم 

i5 8400

16 گیگ رم 

کارت گرافیک 1060 msi

هارد ssd  250

هارد 1 ترا

کیس ایکس 7

شما که 600 داری از گیرین زیادم هست برا این سیستم! اگه سالمه همون کار کنید

از گیرین: نیمه ماژولار نیست! جدیدترینش هست

https://www.digikala.com/product/dkp-2111153/منبع-تغذیه-کامپیوتر-گرین-مدل-gp650a-uk-plus

از کولر مستر:

نیمه ماژولار:

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-master-watt-650-semi-modular-power-supply.html

غیر ماژولار:

https://www.digikala.com/product/dkp-2284810/منبع-تغذیه-کامپیوتر-کولر-مستر-مدل-mwe-750-white#/tab-params

ماژولار :

https://www.digikala.com/product/dkp-1917692/منبع-تغذیه-ماژولار-کولر-مستر-مدل-mwe-gold-650-mpy-6501-afaag

مصرف کلی سیستم شما تو بازی زیر 300 وات هست : کمتر از 100 وات برای سیپیو هست و کمتر از 150 وات برای گرافیک (البته به مصرف بازی بستگی داره ولی حول همین مقادیره معمولا)

در 19 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

کلا 24 ساعت خریداری شده

نمیدونم شما چجوری استفاده کردید که همه پاور هارو مشکل ساز کردید ولی مصرف سیستم شما بالا نیست 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، M_R گفته است :

شما که 600 داری از گیرین زیادم هست برا این سیستم! اگه سالمه همون کار کنید

از گیرین: نیمه ماژولار نیست! جدیدترینش هست

https://www.digikala.com/product/dkp-2111153/منبع-تغذیه-کامپیوتر-گرین-مدل-gp650a-uk-plus

از کولر مستر:

نیمه ماژولار:

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-master-watt-650-semi-modular-power-supply.html

غیر ماژولار:

https://www.digikala.com/product/dkp-2284810/منبع-تغذیه-کامپیوتر-کولر-مستر-مدل-mwe-750-white#/tab-params

ماژولار :

https://www.digikala.com/product/dkp-1917692/منبع-تغذیه-ماژولار-کولر-مستر-مدل-mwe-gold-650-mpy-6501-afaag

مصرف کلی سیستم شما تو بازی زیر 300 وات هست : کمتر از 100 وات برای سیپیو هست و کمتر از 150 وات برای گرافیک (البته به مصرف بازی بستگی داره ولی حول همین مقادیره معمولا)

نمیدونم شما چجوری استفاده کردید که همه پاور هارو مشکل ساز کردید ولی مصرف سیستم شما بالا نیست 

تشکر از راهنمایی

استفاده استفاده هست شاید یکی روزی 10 ساعت گیم بزنه شاید یکی اورکلاک کنه اونم اصولی شاید یکی سیستمش

شب بذار برا دانلود کنه 

من که از خرید محصولات جدید گرین کلا منصرف شدم این اخرین خریدم از این شرکت بود 

سیستم  من دو سیستم ساده هست معمولا برا گیم بود پاور قبلی بنده 600 گرین بود 5 سال داره کار میکنه هدفم ارتقاط بود حس کردم 

پاور کهنه شده خواستم یه چیز جدید بگیرم / محصولات تولید جدید گرین من اطمینان ندارم نظر شخصی من هست با توجه به تجربه 7 ماه گذشتم دو خرید ناموفق که البته اولی برام تعویض کردن و دومیم که باید ببرم گارانتی خدمات پس از فروش راضی هستم اما از کیفیت محصولی که خریدم نه 

در این 7 ماه اخیر

لینک به دیدگاه

در در 1 اردیبهشت 1399 در 02:51، matrix.trixx گفته است :

این مورد به نظرم انتخاب خوبی می تونه باشه

جالبه قیمتش نسبت به بقیه

برند با کیفیتیه 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

تشکر از راهنمایی

استفاده استفاده هست شاید یکی روزی 10 ساعت گیم بزنه شاید یکی اورکلاک کنه اونم اصولی شاید یکی سیستمش

شب بذار برا دانلود کنه 

من که از خرید محصولات جدید گرین کلا منصرف شدم این اخرین خریدم از این شرکت بود 

سیستم  من دو سیستم ساده هست معمولا برا گیم بود پاور قبلی بنده 600 گرین بود 5 سال داره کار میکنه هدفم ارتقاط بود حس کردم 

پاور کهنه شده خواستم یه چیز جدید بگیرم / محصولات تولید جدید گرین من اطمینان ندارم نظر شخصی من هست با توجه به تجربه 7 ماه گذشتم دو خرید ناموفق که البته اولی برام تعویض کردن و دومیم که باید ببرم گارانتی خدمات پس از فروش راضی هستم اما از کیفیت محصولی که خریدم نه 

در این 7 ماه اخیر

نمیدونم ولی سری uk و hp از باکیفیت ها هستن البته شانس هم دخیله ولی اینکه مال شما جفتش بد شانسیه عجیب تره

از برق خونه مطمعن بشید شاید مشکل از جای دیگست

برند های زیادی وجود داره ولی سعی کنید برند با کیفیت وگارانتی معبتر تهیه کنید

کولرمستر برند بدی نیست ولی خوب بهترین نیست فقط تو ایران نمیدونم چرا جا افتاده

انتک و کورسیر و برند های معتبر دیگه هم در ایران یافت میشه 

میتونید لیست برند های معتبر رو از سرچ دربیارید و ببینید کدومش در ایران موجوده و گارانتی معتبری داره همونو تهیه کنید البته قبلش از استاندارد ها و قابلیت های اون اگاه بشید

ولی باز من میگم احتمال اینکه هرچی پاور از گیرین خریده باشید و بسوزه 0 عه مشکل میتونه از برقتونم باشه

لینک به دیدگاه

پاور v850 کولرمستر دارای گارانتی بین الملل کاملا آکبند 

قیمت فقط 1830

1587541949592590520070050651375.jpg

ویرایش شده توسط علی خسروی
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، M_R گفته است :

جالبه قیمتش نسبت به بقیه

برند با کیفیتیه 

قطعا، حدود 215 دلار قیمتشه تو آمازون

Untitled.thumb.jpg.2c02fce311d0f41ab0a6a02d24cb2d9e.jpg

https://www.amazon.com/FSP-Platinum-Certified-Modular-PT-1000FM/dp/B00NWE9RM8?th=1

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، naderblue گفته است :

کاش این میگرفتم 😥 الان بی پاور موندم سیستم قدیمم روشن کردم 7 روزی الافم کرونا هم اومده کار بارم خراب کرده 

دوست عزیز شما تاپیک میزنید سوال میکنید البته حق انتخاب با شماست اما خوب وقتی میگیم بی کیفیت هستند بازم خرید میکنید اونم با این قیمت زیاد عجیبه

من نمیدونم چجوری برند FSP   که از بهترین پاور های بازار تولید میکنه میزارید کنار و گرین تهیه میکنید اونم با همچین قیمتی

بد ترین حس دنیاست وقتی جنس نو و اکبند میخری خراب در بیاد حالا هرچی هم میخواد باشه البته این برای تمامی محصولات تمامی برند ها ممکنه رخ بده اما خب وقتی شما یه بار با گرین به مشکل خوردین و دوباره خرید میکنید ازشون به نظرم جالب نبود

الانم که دیگه مجبورید از پاور استفاده کنید امیدوارم گرین کارتونو راه بندازه :)

اون پاور FSP قیمتش توی این بازار عالیه چون فروشندش فافا هستش یکی از بهترین های کشور  مدت هاست مشتریشون هستم برای همین هم پیشنهاد دادم بهتون و اینکه اون پاور هم بسیار با کیفیت و عالی هستش

لینک به دیدگاه

کابل ها رو چک کنید،این سری چندین کابل pci experes داره با یه کابل دیگه امتحان کنید. ممکنه پین های کابل قطعی داشته.
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، masooyan گفته است :
در 7 ساعت قبل، naderblue گفته است :

کابل ها رو چک کنید،این سری چندین کابل pci experes داره با یه کابل دیگه امتحان کنید. ممکنه پین های کابل قطعی داشته.

سلام خدمت شما

پاور حالت عادی کاملا اوکی هست تا 10 ساعتم خاموش نمیشه ولی کافی یک گیم اجرا کنی مثلا فارکرای 5  و هر بازی جدید دیگه 

سیستم یک باره خاموش میشه خوشبختانه پاور 600 وات دارم تست کردم سیستم اوکی 

احتمالا بدشانسی من هست پیش میاد وسیله برقی هست

در 4 ساعت قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز شما تاپیک میزنید سوال میکنید البته حق انتخاب با شماست اما خوب وقتی میگیم بی کیفیت هستند بازم خرید میکنید اونم با این قیمت زیاد عجیبه

من نمیدونم چجوری برند FSP   که از بهترین پاور های بازار تولید میکنه میزارید کنار و گرین تهیه میکنید اونم با همچین قیمتی

بد ترین حس دنیاست وقتی جنس نو و اکبند میخری خراب در بیاد حالا هرچی هم میخواد باشه البته این برای تمامی محصولات تمامی برند ها ممکنه رخ بده اما خب وقتی شما یه بار با گرین به مشکل خوردین و دوباره خرید میکنید ازشون به نظرم جالب نبود

الانم که دیگه مجبورید از پاور استفاده کنید امیدوارم گرین کارتونو راه بندازه :)

اون پاور FSP قیمتش توی این بازار عالیه چون فروشندش فافا هستش یکی از بهترین های کشور  مدت هاست مشتریشون هستم برای همین هم پیشنهاد دادم بهتون و اینکه اون پاور هم بسیار با کیفیت و عالی هستش

سلام رفیق 

نمی دونم والا انتظار این مشکل نداشتم یکم بدشانسی هم چاشنیش هست گاهی پیش میاد

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، naderblue گفته است :

یه چک ببین بخاطر دکمه سوییچ fanless mode نباشه که فناش کار نکننو بخاطر داغ شدن خاموش بشه . من خودم تا موقعی که گیم نخوام پلی بدم میزارم رو حالت بدون فن

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، fatide گفته است :

یه چک ببین بخاطر دکمه سوییچ fanless mode نباشه که فناش کار نکننو بخاطر داغ شدن خاموش بشه . من خودم تا موقعی که گیم نخوام پلی بدم میزارم رو حالت بدون فن

اون کلید برای این نیست که کلا فن کار نکنه!

وقتی فعالش کنید، تا یک یزان از لود که دمای کمی تولید میکنه فن ها کار نمیکنه و بعد اون شروع به کار میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...