رفتن به مطلب

کمک در مورد تلوزیون نیاز خیلی شدید و ضروری دوستان لطفا سریع راهنمایی کنید...

Paradise Lost
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

داداش من گرافیک ندارم یکی دیگه :(، بعدش هم اخه میشه تلوزیونی که دقیقا 8 سال از بقیه تلوزیون هام جدید تر و ان تا امکانت هوشمند دیگه داره گرافیک من رو ساپورت نکنه ولی بقیه ساپورت کنن؟ حتی یک سام سونگ همسایه هم امتحان کردم راحت بالا اورد....اونم نسبتا جدید بود 2018

یه گرافیک امانت بگیر تست کن اگر تصویر داد ، 970 رو بفروش 1050 بگیر یا گرافیکی که پولت بهش میرسه

لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 55 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

یه گرافیک امانت بگیر تست کن اگر تصویر داد ، 970 رو بفروش 1050 بگیر یا گرافیکی که پولت بهش میرسه

داداش انچنان گرافیک قدیمی ام نیست که مشکل از اون باشه

مشخصه مشکل از tv هست 

لینک به دیدگاه

درود

آیا از ابتدای بوت سیستم کلا هیچ تصویری ندارین؟

توی Bios هم نمی‌تونین برین؟!

میزان هرتز تصویر رو بذارین روی 30 و چک کنین شاید تصویر بیاد

لینک به دیدگاه

عزیزان واقعا ممنونم از لطف و محبتی که داشتید که برام پاسخ ارسال کردید تک تک جواب هاتون برای هر ثانیه به ثانیه این چند روزی که عذاب کشیدم خیلی ارزش داشت... تلویزیون رو با گارانتی بردیم اونجا هم جواب نداد یکی دیگه دادن خیلی راحت با همون کارت گرافیک و همون کابل های HDMI خیلی راحت اومد بالا ولی خداوند این گارانتی و این افراد گارانتی رو لعنت کنه که سه روزه میگفتن مشکل از تلویزیون نیست حتی حاضر نشدن یک تست هم بگیرند خداوند ازشون نگذره من که نمی‌گزرم این چند روز خیلی اذیت شدم تا رفت و برگشت این تلویزیون رو آوردم و بردم پدرم در اومد این شخص فنی گارانتی همش رو حرف خودش بود که کارت گرافیک با تلویزیون مطابقت ندارد و در آخر خداوند هیچ آدم نا حقی رو جلوم ما بنده ها سبز نکنه الهی آمین....

لینک به دیدگاه

اینم عکس این تلویزیون جدید که بجای قبلی دادن خیلی راحت اومد بالا

IMG_20200422_182546.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

عزیزان واقعا ممنونم از لطف و محبتی که داشتید که برام پاسخ ارسال کردید تک تک جواب هاتون برای هر ثانیه به ثانیه این چند روزی که عذاب کشیدم خیلی ارزش داشت... تلویزیون رو با گارانتی بردیم اونجا هم جواب نداد یکی دیگه دادن خیلی راحت با همون کارت گرافیک و همون کابل های HDMI خیلی راحت اومد بالا ولی خداوند این گارانتی و این افراد گارانتی رو لعنت کنه که سه روزه میگفتن مشکل از تلویزیون نیست حتی حاضر نشدن یک تست هم بگیرند خداوند ازشون نگذره من که نمی‌گزرم این چند روز خیلی اذیت شدم تا رفت و برگشت این تلویزیون رو آوردم و بردم پدرم در اومد این شخص فنی گارانتی همش رو حرف خودش بود که کارت گرافیک با تلویزیون مطابقت ندارد و در آخر خداوند هیچ آدم نا حقی رو جلوم ما بنده ها سبز نکنه الهی آمین....

احتمالا گارانتی سام سرویس داشتید که تعویض کردند!

برید خدارو شکر کنید که سه روزه عوض کردند!گارانتی های شرکتی میبود که اصلا قبول دار نمیشدن که تلویزیون ایراد داره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rfadayi گفته است :

احتمالا گارانتی سام سرویس داشتید که تعویض کردند!

برید خدارو شکر کنید که سه روزه عوض کردند!گارانتی های شرکتی میبود که اصلا قبول دار نمیشدن که تلویزیون ایراد داره

نه گارانتی تک سرویس بود، اینا هم به زیرش نمی‌رفتن فکر کنم از قصد کارشناس های احمق می‌فرستادند یا از پشت سر یکاری میکردن که با هم هماهنگ باشند همش میگفتند مشکل کارت گرافیک هست که من زیرش نرفتم....تک پیگیری های خودم نبود بعید میدونستم تعویض میکردند....

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

نه گارانتی تک سرویس بود، اینا هم به زیرش نمی‌رفتن فکر کنم از قصد کارشناس های احمق می‌فرستادند یا از پشت سر یکاری میکردن که با هم هماهنگ باشند همش میگفتند مشکل کارت گرافیک هست که من زیرش نرفتم....تک پیگیری های خودم نبود بعید میدونستم تعویض میکردند....

من مدتی باهاشون کار کردم خیلی عجیبه براتون تعویض کردن!

خداروشکر مشکلتون حل شده.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، rfadayi گفته است :

خداروشکر مشکلتون حل شده.

ممنون عزیز.... آره واقعا خدا رو شکر.... البته اینا دیگه با دست زور قبول کردن وگرنه این سه روز همش می‌پیچوندن.

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rfadayi گفته است :

خداروشکر مشکلتون حل شده.

باید تعویض کنن،خریدار لا اقل چند میلیون گرونتر به خاطر همین خدمات هزینه کرده، قبول هم نمیکردن از طریق شکایت در اتحادیه مجبور بودن تعویض کنن.

لینک به دیدگاه

خدارو شکر راحت شدی،کیفیتش چطوره؟ راضی هستی؟یادت نره یه فاصله بده ،تلویزیون چشم و درد میندازه،اونم این با این اندازه بزرگی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

خدارو شکر راحت شدی،کیفیتش چطوره؟ راضی هستی؟یادت نره یه فاصله بده ،تلویزیون چشم و درد میندازه،اونم این با این اندازه بزرگی

ممنون عزیز

والله کیفیتش رو چطوری بگم شاید بگم 10درصد از تلویزیون 5سال پیشم بهتره یا حداقل من که فرقی ندیدم 😬 البته HDR  رو روشن میکنم خیلی خیلی بهتر میشه مثلاً تو رزیدنت ایول ریمیک 2 فقط مشکلی که دارم وقتی صفحه سیاه میشه یکم وقت میگیره برگرده مثل مانیتور نیست....

لینک به دیدگاه

خداروشکر که مشکل استارتر محترم هم حل شده xD

و اینکه دوستان میدونم اینجا جاش نیست ولی با اجازه استارتر عزیز آیا گارانتی "کاوش تیم" گارانتی خوبی هستش؟

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

خداروشکر که مشکل استارتر محترم هم حل شده xD

و اینکه دوستان میدونم اینجا جاش نیست ولی با اجازه استارتر عزیز آیا گارانتی "کاوش تیم" گارانتی خوبی هستش؟

درود

من یک مورد گوشی نوکیا بردم که کلا بوت نمیشد،  تو نیم ساعت مشکل رو برطرف کردند و تحویل دادند.

لینک به دیدگاه

لامصب معلوم نبود مشکلش چی بود😐😗 با همون HDMI کنسول دی وی دی پلیر، دیجیتال و همه چیز وصل میشد با کیس وصل نمیشد، حتی خودشون هم اونجا با چند تا کیس دیگه امتحان کردن کار نمیکرد، دوستان کسی می‌دونه این مشکل چطور مشکلی بود تو عمرم با همچین چیزی رو به رو نشده بودم لامصب به هیچ رضایی راضی نبود این مشکل خیلی هم حساس و غیر قابل فهمیدن اگر کسی فقط واسه تلوزیون  یا کنسول می‌خرید اصلا نمی‌فهمید همچین مشکلی رو تلویزیون هم که خراب آکبند بود و تو کارتون جلو چشم خودم باز کرد و نایلون پنلش رو در آورد.... اصلا معلوم نیست چطور مشکلی بود⁦☹️⁩ تو سایت سامسونگ هم دیدم از هر سه نفر دو نفر این مشکل رو با تلوزیون هاشون داشتن....😬😬😬

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، masooyan گفته است :

باید تعویض کنن،خریدار لا اقل چند میلیون گرونتر به خاطر همین خدمات هزینه کرده، قبول هم نمیکردن از طریق شکایت در اتحادیه مجبور بودن تعویض کنن.

چند میلیون؟!

نهایتا 200 ت برای گارانتی هزینه شده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rfadayi گفته است :

چند میلیون؟!

نهایتا 200 ت برای گارانتی هزینه شده

:D 

الان دیگه هیچ شرکتی به کمتر از یه میلیون راضی نیس.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

:D 

الان دیگه هیچ شرکتی به کمتر از یه میلیون راضی نیس.

نه اینطوری نیست

برای همین از اینکه تعویض کردند تعجب کردم(چون با این مبلغ کم برای گارانتی تعویض خیلی عجیبه)

این لینک هم چک کنید که از بانه هست و همین گارانتی ایشون که داشتند و مبلغ 80 ت برای گارانتی اضافه شده

https://www.baneh.com/43gx736mf-panasonic-led-4k-smart-tv

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

لامصب معلوم نبود مشکلش چی بود😐😗 با همون HDMI کنسول دی وی دی پلیر، دیجیتال و همه چیز وصل میشد با کیس وصل نمیشد، حتی خودشون هم اونجا با چند تا کیس دیگه امتحان کردن کار نمیکرد، دوستان کسی می‌دونه این مشکل چطور مشکلی بود تو عمرم با همچین چیزی رو به رو نشده بودم لامصب به هیچ رضایی راضی نبود این مشکل خیلی هم حساس و غیر قابل فهمیدن اگر کسی فقط واسه تلوزیون  یا کنسول می‌خرید اصلا نمی‌فهمید همچین مشکلی رو تلویزیون هم که خراب آکبند بود و تو کارتون جلو چشم خودم باز کرد و نایلون پنلش رو در آورد.... اصلا معلوم نیست چطور مشکلی بود⁦☹️⁩ تو سایت سامسونگ هم دیدم از هر سه نفر دو نفر این مشکل رو با تلوزیون هاشون داشتن....😬😬😬

خرابیای موقه مونتاژ هست ،پیش میاد

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، rfadayi گفته است :

نه اینطوری نیست

برای همین از اینکه تعویض کردند تعجب کردم(چون با این مبلغ کم برای گارانتی تعویض خیلی عجیبه)

این لینک هم چک کنید که از بانه هست و همین گارانتی ایشون که داشتند و مبلغ 80 ت برای گارانتی اضافه شده

https://www.baneh.com/43gx736mf-panasonic-led-4k-smart-tv

عزیز من حداقل 450 تومن پول گارانتی و خدمات پس از فروش دادم 6150 هم فاکتور خود تلوزیون هست، هزینه وصل و باز کردن و تست کردن و مهر کردن ورقه گارانتی هم بدون اون ها شد 50 هزار تومان این سایت های بانه همین که الان دادی برای خرید تلوزیون سونی بهشون زنگ زدم گفتن قیمت ها آپدیت نیست و مسولیت ارسال پنل تو راه هم به عهده خودم هست و گارانتی شاملش نمیشه... این 18 ماه گارانتی هم فقط برای قطعات الکترونیکی داخل تلوزیون هست و هیچ کسی پنل ها رو بر عهده نمیگیره....منم اون یکی که خراب بود آکبند بود و پنلش مشکلی نداشت....فقط پورت های مشکلی داشتند همین هم تا تعویض کردن آخرش تهدید به شکایت کردم وگرنه زیرش نمی‌رفتن. این سایت های بانه هم خیلی حرفه ای قیمت گزاری میکنن یا قیمت تلوزیون رو خیلی بالا میگیرند و گارانتی رو کم مینویسند یا گارانتی رو بالا میگیرند تلوزیون رو کمتر.... اینم در نظر بگیرید هزینه ارسال به شهرستان یا تهران برای خرید تلوزیون از بانه جداست از قسمت گارانتی  و قیمت خود تلوزیون که تو سایت زدن.... حالا من که با چندتا شون حرف زدم مثل همین و بانه سرویس حرف زدم همین طوری بود....

لینک به دیدگاه

عزیز اینقدر خودتو اذیت کردی .برای چی نمیدونم

من بشخصه تلویزیون های LGرو بیشتر می پسندم

اگر تلویزیون درست میخوای بخری یه تک پا باید بیای یا گناوه یا بندرعباس و چابهار

بندر عباس وچابهار یه زمانی قیمت های عالی بود ولی اززمانی که تهرانی ها پاشونو گذاشتن توش وپاساژ زدن مخصوصاچابهار دیگه قیمتش با تهران تفاوتی نمیکنه 

ولی خداروشکر گناوه هنوز بیشتر مغازه داراش لنج دارای خود منطقه بوشهر هستن بخاطر همین قیمت هارو اونا تعیین میکنن وبه همین دلیل هرکی تو خارج از عرف سود بازار قیمت بده سودآنچنانی نصیبش نمیشه

من 4سال پیش تلویزیون "LG-4K 43 خریدم 1500 تا الانم خداروشکر همچین مشکلاتی نداشتم...وکسی هم ندیدم خریده باشه بعدم ناراضی یا مشکلی پیش اومده باشه براش

خلاصه خدارحمتون کرد که تو همون روز اول فهمیدین😏

کلا من از تلویزیون های سامسونگ خوشم نمیاد ....یا LGیاSONY ودیگه هیج

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

عزیز اینقدر خودتو اذیت کردی .برای چی نمیدونم

من بشخصه تلویزیون های LGرو بیشتر می پسندم

اگر تلویزیون درست میخوای بخری یه تک پا باید بیای یا گناوه یا بندرعباس و چابهار

بندر عباس وچابهار یه زمانی قیمت های عالی بود ولی اززمانی که تهرانی ها پاشونو گذاشتن توش وپاساژ زدن مخصوصاچابهار دیگه قیمتش با تهران تفاوتی نمیکنه 

ولی خداروشکر گناوه هنوز بیشتر مغازه داراش لنج دارای خود منطقه بوشهر هستن بخاطر همین قیمت هارو اونا تعیین میکنن وبه همین دلیل هرکی تو خارج از عرف سود بازار قیمت بده سودآنچنانی نصیبش نمیشه

من 4سال پیش تلویزیون "LG-4K 43 خریدم 1500 تا الانم خداروشکر همچین مشکلاتی نداشتم...وکسی هم ندیدم خریده باشه بعدم ناراضی یا مشکلی پیش اومده باشه براش

خلاصه خدارحمتون کرد که تو همون روز اول فهمیدین😏

کلا من از تلویزیون های سامسونگ خوشم نمیاد ....یا LGیاSONY ودیگه هیج

این اولین باره تلوزیون یا فقط یک وسیله سام سونگ میخرم، خودم مانیتور الجی مونتاژ ایران دارم الان داره میره 9 سال بدون مشکل کار میکنه فقط 2 سال پیش یک مشکلی براش پیش اومد که خیال کردم از پنلش بود ولی نبود و گلدیران خیلی راحت درستش کرد و الان هم داره کار میکنه و بعد از 9 سال کار کردن 24 ساعته فقط 13 تا پیکس سوخته داده....

اونجا هم همه مدل تلوزیون بود، سونی بود سام سونگ بود ، الجی هم بود فقط اونا نسبت به این هوشمند نبودن وگرنه خودم ال سی دی پاناسونیک دارم از زمان احد بوق تا الان بدون مشکل داره کار میکنه اگر میدونستم اینا اینقدر خرابی دارند و این قدر اعصابم داغون میشه همون ال جی رو میخریدم تو فروشگاه....

نمیدونم این برند چطوری این همه اسم در کرد تو یوتیوب و پشتیبانیش هم هزاران نفر این مشکل رو دارند فقط کافیه بزنید No signal sumsong TV تا ببنید مردم چقدر مشکل با پورت HDMI هاش داشتند....

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

این اولین باره تلوزیون یا فقط یک وسیله سام سونگ میخرم، خودم مانیتور الجی مونتاژ ایران دارم الان داره میره 9 سال بدون مشکل کار میکنه فقط 2 سال پیش یک مشکلی براش پیش اومد که خیال کردم از پنلش بود ولی نبود و گلدیران خیلی راحت درستش کرد و الان هم داره کار میکنه و بعد از 9 سال کار کردن 24 ساعته فقط 13 تا پیکس سوخته داده....

اونجا هم همه مدل تلوزیون بود، سونی بود سام سونگ بود ، الجی هم بود فقط اونا نسبت به این هوشمند نبودن وگرنه خودم ال سی دی پاناسونیک دارم از زمان احد بوق تا الان بدون مشکل داره کار میکنه اگر میدونستم اینا اینقدر خرابی دارند و این قدر اعصابم داغون میشه همون ال جی رو میخریدم تو فروشگاه....

نمیدونم این برند چطوری این همه اسم در کرد تو یوتیوب و پشتیبانیش هم هزاران نفر این مشکل رو دارند فقط کافیه بزنید No signal sumsong TV تا ببنید مردم چقدر مشکل با پورت HDMI هاش داشتند....

پاناسونیک که دیگه خدا بیامرزش دیگه تو منطقه ما نیست سری های جدیدش(من یه 29 اینچ crtشو دارم هنوز داره مثل روز اولش کار میکنه .یبارم تعمیرگاه به چشش ندیده😅

کمپانی معرکی هست ...توکیفیت با سونی اگر نخوام بزرگ نمایی کنم چیزی ازش که کم نداره بیشترم داره 

فقط بد اقبالی بنظرم اورد ..وگرنه هیچی کم ندارن تلویزیون های پاناسونیک

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در در 3 اردیبهشت 1399 در 08:56، Paradise Lost گفته است :

درود بر شما

احتمالا به خاطر نبود سیستم ارت بوده است.

شما میتونستی از درب اهنی اتاق یک سیم بکشی وصل کنی به کیس. احتمال 90 درصد مشکل حل میشد. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...